dowolna

Apartamenty Gdańsk - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

1 380 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 380 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kliniczna

Wrzeszcz Dolny,Gdańsk

2 299 zł27 m² 85,15 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajem długoterminowy! Oferta przeznaczona dla osób pracujących lub studiujących. Wymagamy zaświadczenia o zatrudnieniu z wysokością zarobków (w przypadku studentów umowę pospisują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Żabi Kruk

Śródmieście,Gdańsk

507 900 zł28 m² 18 139,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2028

Metraż: 28,00 m | 1 pokój | 1. piętro | Termin oddania: II kwartał 2028 Lokale w cenach od 487 220,97 pln do 1 017 702,01 pln brutto, o powierzchniach od 26,26 m do 47,46 m .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stępkarska

Główne Miasto,Gdańsk

2 700 zł42 m² 64 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie Z balkonem W prestiżowej inwestycji Taras na dachu budynku z urzekającym widokiem na Miasto Główne, motławę, wyspę Spichrzów i Port | Lobby z recepcją | Sala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Chmielna

Wyspa Spichrzów,Gdańsk

1 131 116 zł39 m² 29 160 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Gustowny lokal mieszkalny W top lokalizacji W sercu wyspy spichrzów Wyspa Spichrzów | Granaria | W pełni wyposażona nieruchomość | Widok na Motławę | Marina Yachtowa | Gotowy produkt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jaglana

Wyspa Spichrzów,Gdańsk

1 399 000 zł63 m² 22 206,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Nowoczesne mieszkanie z dwoma ogrodami w inwestycji Nowa Motława - komfort i prestiż nad wodą! Lokalizacja: gdańsk, wyspa Spichrzów - Nowa Motława, deweloper Dekpol Metraż: 63.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Mostek

Wyspa Spichrzów,Gdańsk

549 900 zł26 m² 21 004,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż apartament z widokiem na Opływ Motławy. Mieszkanie Apartament składa się z: - pokoju z wyjściem na kameralny balkon z widokiem na Opływ Motławy, - aneksu kuchennego -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chmielna

Mariacka,Gdańsk

4 200 zł45 m² 93,33 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajęcia dwupokojowy apartament na osiedlu Chmielna Park w centrum Gdańska, przy ulicy Chmielnej 70. To idealne miejsce dla 4 osób, które chcą zwiedzać Stare Miasto i podziwiać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Popiełuszki

Śródmieście,Gdańsk

1 220 000 zł45 m² 26 991,20 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji i pcc! Nowoczesne 2 pokoje z widokiem na zabytki Stoczni Szukasz gotowego do wprowadzenia, zupełnie nowego mieszkania w świetnie skomunikowanym Śródmieściu? Zależy Ci na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chmielna

Wyspa Spichrzów,Gdańsk

1 250 000 zł43 m² 29 069,80 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Apartament z pięknym panoramicznym widokiem - idealny jako inwestycja pod wynajem krótkoterminowy Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą apartamentu premium położonego w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Chmielna

Wyspa Spichrzów,Gdańsk

2 136 750 zł65 m² 33 000 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament Z unikatowym widokiem W sercu wyspy spichrzów Wyspa Spichrzów | Granaria | W pełni wyposażona nieruchomość | Widok na Motławę | Marina Yachtowa | Gotowy produkt inwestycyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Junony

Osowa,Gdańsk

550 000 zł38 m² 14 608,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szukasz mieszkania, o wysokim standardzie z ogródkiem do którego możesz wprowadzić się od razu w przytulnej i spokojnej okolicy! O mieszkaniu: powierzchnia mieszkania: 37,65.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Panieńska

Śródmieście,Gdańsk

3 700 zł52 m² 71,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie z balkonem i windą. Powierzchnia wynosi 52 m2, a lokal jest wykończony w wysokim standardzie. Mieszkanie znajduje się na 3. piętrze kamienicy z 2017 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk

3 000 zł47 m² 63,83 zł/m²

 

Piętro:9/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2 pokoje | ul. Starowiejskiej, gdańsk | Piękny widok | Miejsce parkingowe Do wynajęcia nowoczesne, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni ok. 47 m , położone na atrakcyjnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Platynowa

Orunia,Gdańsk

928 287 zł71 m² 13 104 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Metraż: ok. 71,84 m | 2 pokoje + antresola + taras dachowy | Termin oddania: II kwartał 2027 Lokale w cenach od ok. 460 000 zł do 850 000 zł brutto, o powierzchniach od 30 m do 112.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Szafarnia

Śródmieście,Gdańsk

1 650 000 zł86 m² 19 186,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Wyjątkowa oferta apartamentu o powierzchni 86 metrów kwadratowych, położonego w sercu historycznego Gdańska, na ulicy Szafarnia. Ta nieruchomość, zbudowana w 2011 roku, oferuje nie tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Popiełuszki

Śródmieście,Gdańsk

9 000 zł105 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Apartament Z widokiem na panoramę starego miasta - gdańsk śródmieście apartament W wysokim standardzie! Prezentuję ofertę apartamentu wykończonego w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Chmielna

Wyspa Spichrzów,Gdańsk

2 062 486 zł71 m² 29 160 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament W ekskluzywnej lokalizacji W sercu wyspy spichrzów Prestiżowy budynek na Wyspie Spichrzów | Granaria | W pełni wyposażona nieruchomość | Widok na Motławę | Marina Yachtowa |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czopowa

Śródmieście,Gdańsk

3 600 zł45 m² 80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę dwupokojowy, apartament w wyjątkowej lokalizacji w Gdańsku Stare Miasto w inwestycji Stara Winiarnia, zaledwie 150 m od Motławy. Lokalizacja: nieruchomości Stara Winiarnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Partyzantów

Wrzeszcz Górny,Gdańsk

1 499 000 zł79 m² 19 022,80 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Atuty: - niesamowity panoramiczny widok na zatokę gdańską, - z każdego pokoju widok na morze, - ochrona 24/7, monitoring, - 500 metrów do Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, - 15 min samochodem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Popiełuszki

Śródmieście,Gdańsk

6 800 zł83 m² 82,32 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

- zamieszkaj tam, gdzie bije serce gdańska - nowe, nigdy nie zamieszkałe 4 pokojowe mieszkanie W legendarnej lokalizacji. Prestiżowa lokalizacja To miejsce dla osób, które cenią wyjątkowy klimat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Białoszewskiego

Wrzeszcz,Gdańsk

3 600 zł55 m² 65,45 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Słoneczny, piękny, wygodny Apartament położony na prestiżowym osiedlu Garnizon w Gdańsku Wrzeszczu przy ulicy Białoszewskiego 8. Apartament jest doskonale skomunikowany: znajduje się 8 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Angielska Grobla

Śródmieście,Gdańsk

1 499 999 zł65 m² 23 076,90 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie na Angielskiej Grobli - centrum Gdańska, wysoki standard, inwestycja z potencjałem. Na sprzedaż eleganckie, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrońców Wybrzeża

Przymorze Wielkie,Gdańsk

1 759 000 zł80 m² 21 987,50 zł/m²

 

Piętro:15/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferta dostępna tylko w naszym biurze! Możliwa zamiana na dwupokojowe mieszkanie po uzgodnieniu warunków. Na sprzedaż niepowtarzalny apartament w inwestycji Spektrum na gdańskim Przymorzu, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kopernika

Aniołki,Gdańsk

1 369 000 zł77 m² 17 710,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie przyjazne rodzinie - Twoje 77 m Spokoju w Sercu Gdańska Szukasz miejsca, gdzie po intensywnym dniu w pracy przywita Cię szum drzew, a nie hałas tramwajów? Witaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Sucha

Letnica,Gdańsk

4 200 zł48 m² 87,87 zł/m²

 

Piętro:9/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament na wynajem - Nowa Letnica, gdańsk Oferujemy na wynajem nowoczesny apartament o powierzchni 47,80 m2, położony na dziewiątym piętrze nowego, siedemnastopiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Twarda

Wrzeszcz Dolny,Gdańsk

467 000 zł33 m² 14 151,50 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Idealne mieszkanie 2 pokoje na Wrzeszczu - pod inwestycję Dni Otwarte 14-15 kwietnia Zadzwoń i zarezerwuj termin na prezentację *zdjęcia przedstawiają przykładowe wykończenie mieszkania* sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Sienna Grobla

Wyspa Spichrzów,Gdańsk

569 000 zł30 m² 19 062 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Metraż: 29,85 m | 1 pokój | parter / 1. piętro | Termin oddania: III kwartał 2026 Lokale w cenach od ok. 480 000 zł do 750 000 zł brutto, o powierzchniach od 28 m do 95 m .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wałowa

Śródmieście,Gdańsk

3 300 zł44 m² 75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia- stylowo wykończony 2-pokojowy Apartament Premium o powierzchni użytkowej 44 m2 w położony na 1-piętrze w inwestycji waterlane vintage w Gdańsku przy ul. Wałowej 17.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Chmielna

Wyspa Spichrzów,Gdańsk

1 202 558 zł41 m² 29 160 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Gustowny lokal pod dochód pasywny W ekskluzywnej lokalizacji W sercu wyspy spichrzów Prestiżowy budynek na Wyspie Spichrzów | Granaria | W pełni wyposażona nieruchomość | Marina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Cedrowa

Zabornia,Gdańsk

949 000 zł75 m² 12 688,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Twój pośrednik, twój sąsôd! Do sprzedaży oferuję Państwu przestronne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie w Gdańsku (ujeścisko-Łostowice) - zlokalizowane na nowoczesnym Osiedlu Wolne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Twarda

Wrzeszcz Dolny,Gdańsk

299 000 zł25 m² 11 931,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Idealna dla studenta kawalerka na Wrzeszczu Dni Otwarte 14-15 kwietnia Zadzwoń i zarezerwuj termin na prezentację sprzedaż bezpośrednio od dewelopera bez prowizji! genialna lokalizacja we wrzeszczu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pszenna

Śródmieście,Gdańsk

3 000 zł52 m² 57,69 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2 pokoje | Gdańsk Śródmieście | Balkon | Hala garażowa | Wysoki standard Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m , zlokalizowane w prestiżowej inwestycji na Wyspie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czarny Dwór

Przymorze,Gdańsk

1 743 000 zł83 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie 3 - pokojowe w pasie nadmorskim, na osiedlu Rezydencja Marina. Apartament ten składa się z: - salonu z aneksem kuchennym,- - sypialni, - sypialni - łazienki - balkonu. Rezydencja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Przymorze,Gdańsk

1 940 000 zł65 m² 29 695,40 zł/m²

 

Piętro:11/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe trzypokojowe mieszkanie z pięknym widokiem na morze, położone w prestiżowej inwestycji Spektrum w dzielnicy Przymorze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żabi Kruk

Śródmieście,Gdańsk

503 573 zł26 m² 19 176,40 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2028

Metraż: 26,26 m | 1 pokój | 2. piętro | Termin oddania: II kwartał 2028 Lokale w cenach od 487 220,97 pln do 1 017 702,01 pln brutto, o powierzchniach od 26,26 m do 47,46 m .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Popiełuszki

Śródmieście,Gdańsk

1 450 000 zł67 m² 21 632,10 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Główne atuty tego mieszkania: - kameralne, zadbane otoczenie z dużą ilością zieleni oraz wewnętrznymi alejkami spacerowymi - Bardzo dobra dostępność komunikacyjna szybkie połączenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Gospody

Żabianka,Gdańsk

749 000 zł48 m² 15 768,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni prawie 48 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Gdańska - Żabianka, tuż obok Ergo Areny i zaledwie 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Gdańsk

Brzeźno,Gdańsk

1 899 000 zł70 m² 27 128,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż - wyjątkowy apartament na sprzedaż | 10 minut do morza | wysoki standard wykończenia atuty Apartament wykończony w standardzie premium według indywidualnego projektu renomowanego biura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Angielska Grobla

Śródmieście,Gdańsk

1 891 400 zł95 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 4 pokojowe mieszkanie na dwóch poziomach w centrum Gdańska. Lokalizacja: jasne i przestronne mieszkanie z balkonem znajduje się na nowoczesnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Łąkowa

Śródmieście,Gdańsk

5 200 zł73 m² 71,53 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Najważniejsze atuty: 72,7 m2, 3 pokojespacerem do serca Gdańskaklasyczne wnętrzespokojna okolica Opis Mieszkanie o powierzchni 72,7 m2narożne, świetnie doświetlone dużymi oknamiprzestronny, jasny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Gdańsk

Kowale,Gdańsk

2 500 zł47 m² 53,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w nowej inwestycji przy ul. Glazurowej w Gdańsku. To komfortowe mieszkanie o powierzchni 47 m , zaprojektowane przez cenionego architekta.