dowolna

Apartamenty Gdańsk - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

1 376 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 376 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Leśmiana

Strzyża,Gdańsk

1 155 000 zł44 m² 26 250 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Unikatowe mieszkanie 43,7 m nowoczesny design, ogród, wysoki standard Prezentuję wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 43,7 m , które łączy w sobie nowoczesny styl, elegancję oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Barbary

Śródmieście,Gdańsk

1 350 000 zł66 m² 20 529,20 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,76 m (pow. po podłodze ok. 72 m ), położone na 6. piętrze w 6-piętrowym apartamentowcu z windą w centrum Gdańska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Focha

Aniołki,Gdańsk

3 500 zł51 m² 68,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe mieszkanie 2-pokoje 50,90m2 Gdańsk Aniołki. Mieszkanie bardzo słoneczne i przytulne z balkonem Znakomita lokalizacja Gdańsk Aniołki ul. Focha, inwestycja zbudowana przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Malarzy

Wrzeszcz,Gdańsk

513 919 zł35 m² 14 683,40 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Apartament inwestycyjny lub twoje miejsce W industrialnej scenarii stoczni gdańskiej *** możliwość odliczenia 23% vat *** bez prowizji bezpośrednio od dewelopera bez podatku od czynnosci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lema

Słoneczniki,Gdańsk

1 179 000 zł63 m² 18 605 zł/m²

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Nowoczesne i gotowe do zamieszkania 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Lema 2C, osiedle "słoneczna Morena", gdańsk, dzielnica Piecki - Migowo. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 63,37 m2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Gdańsk

Śródmieście,Gdańsk

2 747 160 zł94 m² 29 250 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

* inwestycja premium * Z przyjemnością przedstawiamy Państwu Inwestycję kapitanat. Wyjątkowa inwestycja przy samej Motławie. Topowa lokalizacja oraz ekstrawagancki charakter. Przedstawiony lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Chmielna

Śródmieście,Gdańsk

1 827 000 zł78 m² 23 447,10 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

* inwestycja premium * Z przyjemnością przedstawiamy Państwu Inwestycję Granaria. Wyjątkowa inwestycja na Wyspie Spichrzów. Topowa lokalizacja oraz ekstrawagancki charakter. Przedstawiony lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sienna Grobla

Główne Miasto,Gdańsk

2 600 zł31 m² 82,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kompaktowe mieszkanie W prestiżowej inwestycji Pierwszy etap cenionego osiedla blisko Motławy | Prestiżowa lokalizacja na zacisznym cyplu | Dopracowana architektura | Funkcjonalne i eleganckie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wiosny Ludów

Śródmieście,Gdańsk

1 019 599 zł37 m² 27 305,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Łąkowa

Sobieszewko,Gdańsk

1 642 686 zł51 m² 32 425,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ekskluzywna Przystań Życia w Gdańsku Sobieszewie Sol Marina to unikalna propozycja dla inwestorów poszukujących luksusowego second home nad wodą, który łączy prestiż, prywatność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Rzeczypospolitej

Przymorze,Gdańsk

689 900 zł33 m² 20 937,80 zł/m²

 

Piętro:12/17

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Oferta dostępa tylko W ossa-nieruchomości! Prezentujemy Państwu kawalerkę z oddzielną kuchnią o powierzchni 32,95 m przy alei Rzeczypospolitej 4D. Umiejscowiona na 12 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk

799 999 zł44 m² 18 219,10 zł/m²

 

Piętro:11/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wykończone i w pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,91 m z loggią oraz miejscem postojowym w hali garażowej, położone na 11. piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Spichrzowa

Wyspa Spichrzów,Gdańsk

1 699 000 zł65 m² 26 118,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Metraż: 65.05 m | Centrum Gdańska l 1 piętro | Do własnej aranżacji! Lokale w cenach od 1 448 015,00 PLN do 2 683 300,00 PLN, o powierzchniach od 46,43 m do 106,11 m .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żabi Kruk

Śródmieście,Gdańsk

792 836 zł44 m² 18 180,10 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2028

Nowoczesny apartament inwestycyjny w Śródmieściu - 43.61m Na sprzedaż funkcjonalny, 2-pokojowy apartament o powierzchni 43.61 m , położony na 1. piętrze nowej inwestycji w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jasińskiego

Jasień,Gdańsk

2 700 zł44 m² 61,36 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia stylowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m , usytuowane na trzecim piętrze nowoczesnego budynku przy ulicy Jasińskiego w Gdańsku-Jasień. Inwestycja optima, stworzona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Jelitkowo,Gdańsk

3 000 zł45 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jelitkowo - botanica. Nowoczesne w pełni wyposażone mieszkanie dwupokojowe - położone w ścisłym pasie nadmorskim. 5 minut spacerem do plaży oraz promenady. Atuty nieruchomości: - prestiżowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Angielska Grobla

Ołowianka,Gdańsk

3 100 zł41 m² 75,61 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia piękne 2-pokojowe mieszkanie położone na osiedlu Riverview, usytuowanym nad brzegiem Kanału Na Stępce, naprzeciw Ołowianki. Odległość od Starego Miasta Gdańska to zaledwie kilkaset.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Turystyczna

Sobieszewo,Gdańsk

1 089 000 zł68 m² 15 937,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

* inwestycja premium * Przedstawiamy Państwu apartamenty na sprzedaż w inwestycji Premium na Wyspie Sobieszewskiej. Została ona zaprojektowana jako produkt inwestycyjny pod wynajem krótkoterminowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Gdańsk

Oliwa,Gdańsk

1 004 032 zł48 m² 20 774,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nieruchomość w województwie pomorskim, apartament na parterze o powierzchni 48,33 m2 w nowej inwestycji deweloperskiej w Gdańsku Oliwie. Lokal składa się z: pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Aleja Grunwaldzka

Oliwa,Gdańsk

369 000 zł17 m² 21 705,90 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka na start lub pod inwestycję! Mieszkanie usytuowane jest w Oliwie przy ulicy Grunwaldzkiej 579, na wysokim parterze, od strony cichego podwórka - gwarancja spokoju, blisko skm Żabianka, ztm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wrzeszcz,Gdańsk

4 000 zł72 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronny apartament o powierzchni 72 m2, położony w Gdańsku Wrzeszczu, przy ulicy Partyzantów - inwestycja Quattro Towers. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze 16 piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wypoczynkowa

Jelitkowo,Gdańsk

5 200 zł74 m² 70,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pok.mieszkanie usytuowane ok 100 metrów od plaży, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Nadmorskiego na osiedlu NEPTUN PARK w Gdańsku Jelitkowie. Teren osiedla jest monitorowany z recepcją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Sienna Grobla

Śródmieście,Gdańsk

680 985 zł37 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nadmotławie apartments - apartament nad wodą W sercu gdańsku Wyjątkowe miejsce, w którym historia spotyka się z nowoczesnością. Nadmotławie Apartments to prestiżowa inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słonimskiego

Wrzeszcz,Gdańsk

1 310 000 zł59 m² 22 128,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie na prestiżowym osiedlu W doskonałej lokalizacji Garnizon | Widok na kasztanowce | Gotowe do zamieszkania | Całkowicie wyposażone | Dwa balkony I Miejsce w hali garażowej *****.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Potęgowska

Jasień,Gdańsk

3 500 zł71 m² 49,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na nowoczesnym osiedlu apartament: apartament o powierzchni 71 m2 składa się z sypialni, oddzielnego pokoju oraz pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Letnicka

Letnica,Gdańsk

670 000 zł30 m² 22 513,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Atuty: idealna inwestycja na wynajem długo jak i krótko terminowy, wydzielona strefa sypialniana, mieszkanie obecnie wynajmowane, możliwośc przejęcia umowy. miejsce w hali garażowej, budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Jana Pawła II

Zaspa,Gdańsk

980 000 zł49 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż apartament z widokiem na Park Jana Pawła II Gdańsk Zaspa Oferujemy przestronny i funkcjonalny apartament o powierzchni 48,58 m , zlokalizowany na 2. piętrze (III.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szeroka

Mariacka,Gdańsk

1 099 000 zł42 m² 26 418,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Apartament znajduje się w inwestycji Kwartał Kamienic położony jest w samym sercu Starego Miasta w Gdańsku. Obejmuje on kwartał ulic Szerokiej, świętojańskiej i Tandety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grottgera

Oliwa,Gdańsk

3 900 zł42 m² 92,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 2-pokojowe z miejscem w hali garażowej oraz komórką lokatorską zlokalizowane na prestiżowym osiedlu Atrium Oliwa położonym między Trójmiejskim Parkiem Krajobrazowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Gdańsk

Śródmieście,Gdańsk

5 290 000 zł101 m² 52 532,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż prezentujemy Państwu luksusowy apartament o powierzchni 100,70m2 z bezpośrednim widokiem na Rzekę Motławę i Stare Miasto Gdańska. Kameralna inwestycja nagrodzona tytułem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Smoluchowskiego

Aniołki,Gdańsk

857 212 zł37 m² 23 370 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży wykończony pod klucz apartament inwestycyjny - Gdańsk Aniołki, jedna z najlepszych lokalizacji w Gdańsku. Lokal o powierzchni 36,68m2 z tarasem o powierzchni 8,33m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Angielska Grobla

Śródmieście,Gdańsk

3 500 zł60 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament 3 pokojowy wynajmę dla studentów lub osób pracujących. Apartament ma 60 m2, dwie sypialnie i duży salon z aneksem kuchennym. Z salonu wyjście do ogródka. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Popiełuszki

Śródmieście,Gdańsk

839 000 zł47 m² 17 958,10 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta dostepna Tylko w Naszym Biurze! Na sprzedaż apartament w prestiżowej inwestycji Żurawie, zlokalizowanej w śródmieściu Gdańska, tuż obok Europejskiego Centrum Solidarności (ecs).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Smoluchowskiego

Aniołki,Gdańsk

1 167 590 zł49 m² 23 985 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży wykończony pod klucz apartament inwestycyjny - Gdańsk Aniołki, jedna z najlepszych lokalizacji w Gdańsku. Lokal o powierzchni 48,68m2 z loggia o powierzchni 5,96m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafarnia

Śródmieście,Gdańsk

4 300 zł68 m² 63,24 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament o powierzchni 70 m2 budynek położony jest tuż przy gdańskiej marinie, przy ul. Szafarnia w samym sercu Starego Miasta, przy nabrzeżu Motławy. Zrewitalizowane nabrzeże, starówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Ptasia

Chełm,Gdańsk

2 600 zł35 m² 74,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam na wynajem przepiękne, nowe mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane na Gdańskim Chełmie. W skład oferowanej nieruchomości wchodzą: - salon z aneksem kuchennym, - sypialnia, - korytarz, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rożankowskiego

Letnica,Gdańsk

1 345 000 zł75 m² 17 933,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowy ekskluzywny apartament "faro" klasy premium blisko plaży Dzień dobry, mam przyjemność zaoferować Państwu zupełnie Nowy, ekskluzywny, 3-Pokojowy apartament klasy Premium. Usytułowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wiosny Ludów

Śródmieście,Gdańsk

4 018 600 zł119 m² 33 889,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio od dewelopera Brak opłaty pcc 2%. Zakup bez prowizji. Pomoc w uzyskaniu finansowania. Nieruchomość znajduje się w wyjątkowej lokalizacji w centrum Gdańska. Znakomicie.