dowolna

Mieszkania dla studentów Gdańsk - Oferty najmu mieszkań

405 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

405 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Przymorze,Gdańsk

2 800 zł42 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane w centrum dzielnicy Przymorze, na nowo wybudowanym osiedlu mezzo, w niedużej odległości od przystanków komunikacji miejskiej (autobus, tramwaj, skm).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Twarda

Młyniska,Gdańsk

760 639 zł49 m² 15 555 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

" twoja nowa inwestycja w sercu Gdańska " **start przedsprzedaży!** Chcesz zainwestować w nieruchomości? Teraz masz okazję, by wybrać jedno z **336 nowoczesnych apartamentów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Heweliusza

Stare Miasto,Gdańsk

2 000 zł23 m² 88,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Świetna lokalizacja! Długoterminowy, stabilny najem!. Oferujemy mieszkanie o wysokim standardzie, urządzone z dbałością o szczegóły i wygodę najemców. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Młyniska,Gdańsk

799 000 zł49 m² 16 296,20 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pilotów

Zaspa,Gdańsk

640 000 zł43 m² 14 988,30 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

W sprzedaży dwupokojowe, słoneczne, dwustronne, gotowe do wprowadzenia mieszkanie w popularnej lokalizacji Trójmiasta - gdańskiej Zaspie. Mieszkanie dobrze utrzymane i gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Opolska

Przymorze,Gdańsk

2 100 zł27 m² 78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Funkcjonalna kawalerka na wynajem W atrakcyjnej lokalizacji - gdańsk przymorze Obowiązuje umowa najmu okazjonalnego (co najmniej 12 miesięcy). Dopuszcza się możliwość najmu z małymi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Twarda

Młyniska,Gdańsk

410 355 zł25 m² 16 277,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Przymorze,Gdańsk

2 800 zł41 m² 68,29 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Pawła Adamowicza

Jasień,Gdańsk

576 516 zł41 m² 13 996,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

:na skróty: na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 41,19 m2 w promocyjnej cenie 576 516 zł, w nazywanej ostatnio dzielnicy Morenowy Jasień :dla kogo?: -Dla studentów -dla rodziny -dla singli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kolumba

Piecki-Migowo,Gdańsk

699 999 zł76 m² 9 199,62 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

:na skróty: na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 75 m2 w Gdańskiej dzielnicy Piecki - Migowo. :dla kogo?: -Dla osób, które cenią sobie bezpośrednie sąsiedztwo bogato.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pilotów

Zaspa,Gdańsk

2 000 zł31 m² 64,52 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 31 m2 na 2 piętrze w 10 piętrowym bloku przy ul. Pilotów. Mieszkanie w pełni wyposażone, składające się z salonu z balkonem francuskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Ciołkowskiego

Zaspa,Gdańsk

999 000 zł72 m² 13 933 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie, na 4 piętrze z balkonem oraz wyznaczonym miejscem parkingowym za szlabanem. Dodatkowo do mieszkania przynależą dwa identyfikatory na miejsca parkingowe dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Przymorze,Gdańsk

2 800 zł42 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Siennicka

Śródmieście,Gdańsk

482 182 zł26 m² 18 689,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferujemy na sprzedaż nową kawalerkę o powierzchni użytkowej 25,80 m , położonej na parterze w kameralnym 4-piętrowym budynku. Mieszkanie z rynku pierwotnego w nowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pomorska

Żabianka,Gdańsk

2 100 zł31 m² 67,74 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

pocałuj Żabkę w łapkę / kiss the frog (english below) Żabianka, która nazwę swą zawdzięcza powszechnie urzędującym tu w dawnych czasach płazom, obchodzi w tym roku swoje 50.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Ustronie

Stare Miasto,Gdańsk

387 824 zł26 m² 14 979,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Chcesz zainwestować w nieruchomość, która zapewni Ci stabilny dochód, a jednocześnie będzie atrakcyjna dla najemców? Poznaj apartamenty w nowoczesnej inwestycji, położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Tatrzańska

Oliwa,Gdańsk

1 900 zł30 m² 63,33 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta biura, wyłącznie w fiesta zn w ramach zarządzania najmem. Najem długoterminowy (6 m-cy +) Mieszkanie dostępne od 01.12.2024. Idealne dla singla lub pary. Bez zwierząt. Bez dzieci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siennicka

Śródmieście,Gdańsk

480 815 zł31 m² 15 560,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy na sprzedaż nową kawalerkę o powierzchni użytkowej 30,89 m , położonej na parterze w kameralnym 4-piętrowym budynku. Mieszkanie z rynku pierwotnego w nowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Siennicka

Śródmieście,Gdańsk

797 600 zł50 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie położonej w kameralnym 4-piętrowym budynku. Mieszkanie z rynku pierwotnego w nowej inwestycji osiedla położonego w gdańskim Śródmieściu, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Ustronie

Stare Miasto,Gdańsk

390 954 zł26 m² 14 939 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kolumba

Piecki-Migowo,Gdańsk

699 999 zł76 m² 9 199,62 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Pawła Adamowicza

Jasień,Gdańsk

555 239 zł43 m² 12 888,60 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

:na skróty: na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 43,08 m2 w promocyjnej cenie 555 239 zł, w nazywanej ostatnio dzielnicy Morenowy Jasień :dla kogo?: -Dla studentów -dla rodziny -dla singli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siennicka

Śródmieście,Gdańsk

551 424 zł31 m² 17 950 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy na sprzedaż Mieszkanie z rynku pierwotnego w nowej inwestycji osiedla położonego w gdańskim Śródmieściu, przy ul. Siennickiej. Inwestycja: apartamenty inwestycyjne dedykowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Przymorze,Gdańsk

2 800 zł41 m² 68,29 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Siennicka

Śródmieście,Gdańsk

797 600 zł50 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wejhera

Żabianka,Gdańsk

649 000 zł43 m² 15 121,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! 0% prowizji dla kupującego gotowiec inwestycyjny, idealna lokata pracującego kapitału Na sprzedaż mieszkanie na ul. Wejhera w Gdańsku. Obecnie jest wynajmowane na pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siennicka

Śródmieście,Gdańsk

643 800 zł37 m² 17 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Obrońców Wybrzeża

Przymorze,Gdańsk

2 650 zł37 m² 71,62 zł/m²

 

Piętro:15/18

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem piękna kawalerka z widokiem na miasto i morze dla jednej osoby w klimacie południowej Francji. Lokalizacja: gdańsk Przymorze (10 minut pieszo do morza). Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstania Kościuszkowskiego

Piecki-Migowo,Gdańsk

799 000 zł69 m² 11 579,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Firma Westate Gdańsk ma przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się przy ul. Powstania Kościuszkowskiego w dzielnicy Gdańsk Piecki-Migowo. Mieszkanie stanowi idealną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Siennicka

Śródmieście,Gdańsk

482 182 zł26 m² 18 689,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siennicka

Śródmieście,Gdańsk

551 424 zł31 m² 17 950 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Siennicka

Śródmieście,Gdańsk

800 253 zł50 m² 16 050 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Goszczyńskiego

Siedlce,Gdańsk

735 000 zł67 m² 10 957,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

W sprzedaży trzypokojowe, słoneczne, dwustronne, mieszkanie w położonej nieopodal centrum Gdańska dzielnicy Siedlce. Funkcjonalny, dwustronny układ sprawia, że będzie idealne zarówno dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piastowska

Przymorze,Gdańsk

569 000 zł38 m² 14 973,70 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe na gdańskim Przymorzu przy ul. Piastowskiej! Bliskość uczelni a także niewielka odległość od morza (1km!) sprawia, że jest to miejsce gdzie mieszkać pragną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Przymorze,Gdańsk

2 800 zł42 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siennicka

Śródmieście,Gdańsk

643 800 zł37 m² 17 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Aleja Jana Pawła II

Zaspa,Gdańsk

2 290 zł39 m² 59 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opis mieszkania: zapraszamy do nowoczesnego mieszkania, które zachwyca swoją funkcjonalnością i stylem. W skład lokalu wchodzą: przestronny salon z aneksem kuchennym - doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Opolska

Przymorze,Gdańsk

2 300 zł27 m² 85,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pomorska

Żabianka,Gdańsk

2 300 zł31 m² 74,19 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia tę uroczą kawalerkę, położoną przy ul. Pomorskiej 14. Mieszkanie ma 31m2 powierzchni, przedsionek z szafą, osobną kuchnię oraz naprawdę bardzo duży pokój. W pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Przymorze,Gdańsk

2 800 zł41 m² 68,29 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Śniadeckich

Aniołki,Gdańsk

1 450 000 zł76 m² 18 998,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa Inwestycja w Gdańsku - Mieszkanie z Potencjałem! Opis: na sprzedaż słoneczne mieszkanie o powierzchni 76 m , położone w wyjątkowej lokalizacji z dużym ogrodem.