dowolna

Lokale użytkowe pod gabinet Gdańsk - Oferty sprzedaży i najmu

155 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

155 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

97,22 zł/m²108 m² 10 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal, który po prostu musi być zauważony parter, bezpośrednie wejście z ulicy oraz duża witryna gwarantują maksymalną ekspozycję Twojego biznesu. To idealna przestrzeń dla firm, które chcą.

Szczegóły ogłoszenia

66,05 zł/m²56 m² 3 699 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal położony przy ul. Gałczyńskiego. Składa się z dwóch poziomów. Na parterze znajduje się 33m2, pozostałe metry są na piętrze. Na parterze są wysokie witryny, miejsca na reklamę. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 456 500 zł48,55 m² 30 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Lokal użytkowy na pierwszym piętrze, w nowym kompleksie biznesowym, turystycznym i wypoczynkowym Gdańska - granaria na Wyspie Spichrzów. Idealne miejsce dla osób preferujących życie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 946 277 zł102,14 m² 19 054,99 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Dlaczego ta inwestycja ma sens To nie jest przypadkowy punkt na mapie. mówimy o inwestycji w Śródmieściu Gdańska, bezpośrednio nad Motławą, w miejscu, gdzie: spotyka się ruch.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

890 000 zł82,46 m² 10 793,11 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż nieruchomość w centrum Gdańska Wrzeszcza o łącznej powierzchni 82,46 m . Nieruchomość składa się z dwóch niezależnych lokali. Lokal nr 1 - 49,60 m -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 394 205 zł52 m² 26 811,63 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

23% vat, możliwość odliczenia dlaczego ta inwestycja ma sens To nie jest przypadkowe miejsce. lokal znajduje się przy jednej z głównych osi komunikacyjnych Gdańska, z bezpośrednim dostępem.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²100 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Proponujemy na wynajem parter stylowej willi otoczonej ogrodem. Budynek obecnie przystosowany jest do prowadzenia działalności medycznej, kosmetycznej, szkoleniowej, biurowej itp. Miejscowy plan.

Szczegóły ogłoszenia

200 zł/m²13 m² 2 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż wolnostojący

Gabinety biurowe do wynajęcia, prestiżowa kancelaria - gdańsk śródmieście ul. Popiełuszki 2 Oferujemy na wynajem eleganckie, w pełni umeblowane gabinety biurowe znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 987 976 zł162,39 m² 18 400 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Doskonała lokalizacja + ogromny potencjał zarobkowy i elastyczność aranżacji. To jeden z najciekawszych lokali dostępnych obecnie na rynku Trójmiasta - zarówno pod własny, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

64 zł/m²101,21 m² 6 477 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego lokalu biurowego o powierzchni 101 m , wykończonego w wysokim standardzie, położonego w dynamicznie rozwijającej się części.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²578 m² 34 680 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:garaż

Nowoczesna powierzchnia biurowo-usługowa | do własnej aranżacji | Sopot Oferujemy na wynajem nowoczesne powierzchnie biurowo-usługowe zlokalizowane w budynku przy ul. Rzemieślniczej w Sopocie,.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²117,69 m² 8 238 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Lokal usługowo-handlowy 117,69 m | Tarasy Bałtyku | Park Reagana Oferujemy do wynajęcia przestronny lokal usługowo-handlowy z dużą witryną, zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Tarasy.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²66 m² 6 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Oferta Wynajmu Gabinetu Biurowego w Sopocie Lokalizacja: oferujemy do wynajmu komfortowy lokal biurowy o powierzchni 66m , zlokalizowany w Sopocie, w pobliżu stacji skm Sopot Wyścigi.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²688 m² 41 280 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:garaż

Nowoczesny obiekt biurowo-usługowy na wynajem - sopot Oferujemy na wynajem nowoczesny, niezależny obiekt biurowo-usługowy zlokalizowany przy ul. Rzemieślniczej w Sopocie - w doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²69,65 m² 5 572 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal usługowy 69,95 m | dwa niezależne wejścia | nowe osiedle linea | Gdańsk Do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 69,65 m , zlokalizowany na parterze nowoczesnej inwestycji linea.

Szczegóły ogłoszenia

58,18 zł/m²110 m² 6 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Przestronny, bardzo jasny lokal usługowy o powierzchni 110 m , z funkcjonalnym podziałem na gabinety oraz zapleczem socjalnym. Przez wiele lat w tym miejscu funkcjonowała placówka.

Szczegóły ogłoszenia

694 000 zł55 m² 12 618,18 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

W sprzedaży 3-pokojowy lokal użytkowy o powierzchni 55 m2 z. Lokal znajduje się w budynku, położonym w spokojnej okolicy. Wykończony w wysokim standardzie, w pełni wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

4 970 000 zł517 m² 9 613,15 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:garaż wolnostojący

Tylko u Nas! Na sprzedaż nieruchomość mieszkalna / handlowa / usługowa / produkcyjna, 700 m od plaży Nieruchomość o powierzchni 517 m2 położona jest na działce o powierzchni 1050.

Szczegóły ogłoszenia

88 zł/m²104,10 m² 9 160 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa tylko właściciel nieruchomości. Biurowiec w Śródmieściu Gdańska. Komunikację miejską zapewniają dworzec pkp, skm, pkm oraz przystanki autobusowe.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 000 zł600 m² 6 333,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Witam mam do zaoferowania na sprzedaż duży dom, położony w Kowalach przy ulicy Heliosa, dom został wybudowany na działce o powierzchni 1150m2 w drugiej linii zabudowy od ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

1 399 000 zł81 m² 17 271,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy mieszkanie idealne na lokal usługowy pod biuro, kancelarię, gabinety medyczne, lub podział na 2 osobne lokale. Mieszkanie: unikatowe, klimatyczne, trójstronne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Heweliusza

Gdańsk,pomorskie

71,70 zł/m²53 m² 3 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal 53 m w sercu Gdańska przy Hotelu Mercure Gdańsk Stare Miasto Ten lokal to połączenie świetnej lokalizacji, funkcjonalnej przestrzeni i dużego potencjału biznesowego. ? lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

88,87 zł/m²138,40 m² 12 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem przestronny lokal użytkowy w doskonałej lokalizacji Gdańska - Oliwa, ul. Obrońców Westerplatte 6. Lokal o powierzchni użytkowej 138,4 m znajduje się na 1. piętrze zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł86 m² 10 453,49 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowo-handlowy 86 m | Gdańsk Wrzeszcz, ul. Kliniczna 1 Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży lokalu o powierzchni 86 m , położonego na parterze kamienicy przy ul. Klinicznej 1.

Szczegóły ogłoszenia

85 zł/m²173,80 m² 14 773 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynagrodzenie pośrednika płaci wyłącznie właściciel nieruchomości. Biurowiec w Śródmieściu Gdańska. Komunikację miejską zapewniają dworzec pkp, skm, pkm oraz przystanki autobusowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

585 960 zł30,84 m² 19 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Najważniejsze atuty inwestycji Słowackiego 78 - nowoczesny, elegancki budynek o kameralnym charakterze - prestiżowa lokalizacja Gdańsk Wrzeszcz Górny, jedna z najbardziej pożądanych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

63,06 zł/m²120 m² 7 567 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Gdańsk | ul. Grunwaldzka 2 | 120 m | Lokal użytkowy / mieszkanie w stylowej kamienicy - idealny dla firm. Na wynajem przestronny lokal użytkowy o powierzchni 120 m , położony na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

5 161 498 zł220,86 m² 23 370 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Na parterze nowoczesnego budynku wielorodzinnego zlokalizowany jest przestronny lokal usługowy o powierzchni ok. 220 m . Lokal posiada regularny, funkcjonalny układ, dający bardzo szerokie.

Szczegóły ogłoszenia

966 000 zł46 m² 21 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Atuty: metraż: 46 m Dla kogo: inwestor, pod działalność usługową, biurową, showroom lub kontynuację najmu turystycznego Narożne przeszklenia z panoramicznym widokiem na Motławę.

Szczegóły ogłoszenia

1 680 000 zł150,80 m² 11 140,58 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:garaż wolnostojący

***uwaga! Przedstawione zdjęcia są wizualizacją. Projekt został zrobiony na podstawie faktycznego układu budynku. Wizualizacja ma na celu zobrazować jak można przekształcić budynek pod działalność.

Szczegóły ogłoszenia

48 zł/m²314,49 m² 15 096 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Atuty: * lokalizacja w Centrum Gdańska- wrzeszcz; * przystosowany pod biuro; * świetne połączenie komunikacyjne; * do wynajęcia od zaraz. Budynek: budynek składa się z czterech pięter.

Szczegóły ogłoszenia

14 zł/m²25 m² 350 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Podnajmę komfortowy, w pełni wyposażony gabinet do pracy dla specjalistów, takich jak psycholog, psychoterapeuta, logopeda oraz coach. Gabinet składa się z dwóch funkcjonalnych pomieszczeń -.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²35,87 m² 1 793 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynagrodzenie pośrednika płaci wyłącznie właściciel nieruchomości. Budynek biurowy w gdańskim Nowym Porcie przy ul. Na Zaspę w sąsiedztwie kilku nabrzeży portowych, 5 minut od tunelu pod.

Szczegóły ogłoszenia

96,67 zł/m²300 m² 29 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Na wynajem reprezentacyjny lokal usługowy w prestiżowej lokalizacji Gdańska Wrzeszcz Oferujemy do wynajęcia nowoczesny, narożny lokal usługowo-handlowy zlokalizowany przy ul. Jaśkowa Dolina 14.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 610 875 zł128,87 m² 12 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowoczesny lokal użytkowy o powierzchni 128,87 m z dużymi witrynami od strony ulicy. Przestrzeń open space daje szerokie możliwości aranżacyjne - świetnie sprawdzi się jako biuro, punkt.

Szczegóły ogłoszenia

48 zł/m²201,32 m² 9 663 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

141,67 zł/m²60 m² 8 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal 60 m w Galerii Madison | Stare Miasto, gdańsk Przedstawiam Państwu ofertę najmu lokalu użytkowego o powierzchni 60 m , położonego na 1. piętrze Galerii Madison w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 242 213 zł83,37 m² 14 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Szczegóły ogłoszenia

729 600 zł47 m² 15 523,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wyjątkowa okazja: gotowy, dochodowy salon kosmetyczny na Oruni Górnej Szukasz miejsca na własny biznes lub pewnej inwestycji pod wynajem? Przedstawiam lokal użytkowy o powierzchni 47 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 041 930 zł107,39 m² 19 014,15 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tylko u Nas! Na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 107,39 m2 , Wyjątkowa inwestycja w Gdańsk Śródmieście z widokiem na Motławę, na powierzchnię 67,14 m2 składa się: -Sala.

Szczegóły ogłoszenia

81,58 zł/m²42 m² 3 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy do wynajmu wyjątkowy lokal użytkowy w jednej z najważniejszych ulic historycznego Gdańska. To idealna lokalizacja dla biznesu, który stawia na prestiż, dostępność.