dowolna

Mieszkania dla studentów Gdańsk - Oferty najmu mieszkań

405 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

405 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Angielska Grobla

Śródmieście,Gdańsk

900 000 zł41 m² 21 951,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Sprzedam nowoczesny, przestronny, dwupokojowy Apartament z pięknym widokiem na Stare Miasto, zlokalizowany w kameralnym i prestiżowym osiedlu, z widokiem na motławę/stare Miasto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Karpacka

Oliwa,Gdańsk

399 000 zł31 m² 12 871 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Szukasz mieszkania W spokojnej okolicy W pięknym otoczeniu lasu? - to mieszkanie dla ciebie! Na sprzedaż oferujemy mieszkanie znajdujące się przy ul. Karpackiej na gdańskiej Oliwie. Atuty: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Guderskiego

Jasień,Gdańsk

460 000 zł47 m² 9 871,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Nowa cena! Właściciel oferty: roman Rajski tel.   Atuty nieruchomości: - miejsce postojowe naziemne oraz plac zabaw na terenie zamkniętym, - dobre doświetlenie mieszkania, - mieszkanie było.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kołobrzeska

Przymorze,Gdańsk

599 000 zł43 m² 13 930,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Nowa cena! Zapraszam na prezentację. Oferta dostępna tylko u Nas!. Biuro Namor Nieruchomości, proponuje podział prowizji dla biur nieruchomości (50/50), przy Państwa skutecznym działaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Gdańsk

409 000 zł37 m² 11 054 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Tylko U nas! Szanowni Państwo, na sprzedaż oferujemy własnościowe, dwupokojowe mieszkanie, położone na dziewiątym piętrze w budynku wzniesionym w wysokiej zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Przymorze,Gdańsk

629 000 zł46 m² 13 673,90 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46m2 przy ulicy Jagiellońskiej na Przymorzu W skład mieszkania wchodzą: - salon z wyjściem na loggię, - sypialnia, - oddzielna kuchnia, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zawiejska

Orunia,Gdańsk

290 000 zł30 m² 9 830,51 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, mamy przyjemność przedstawić ofertę, kawalerki zlokalizowanej na gdańskiej Oruni, czyli jednej najlepiej skomunikowanych z centrum miasta dzielnic Gdańska. Na mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Gen. Józefa Hallera

Wrzeszcz,Gdańsk

589 000 zł59 m² 10 051,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Szanowni Państwo, na sprzedaż oferujemy trzypokojowe, własnościowe mieszkanie, położone na pierwszym piętrze w dwupiętrowym budynku, zlokalizowanym w jednej z najbardziej rozwiniętych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bobrowa

Oliwa,Gdańsk

559 000 zł54 m² 10 429,10 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Spółdzielcze prawo do lokalu Na sprzedaż 3pokojowe mieszkanie z ogromnym potencjałem o powierzchni 53,6m Spółdzielcze Prawo do Lokalu- czyli każdy cudzoziemiec ma możliwość zakupu tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Guderskiego

Zakoniczyn,Gdańsk

649 000 zł59 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż piękne 3-pokojowe mieszkanie na zamkniętym Osiedlu Miłym na gdańskim Zakoniczynie, inwestycja Eko-Lanu. Mieszkanie składa się z: - hollu - salonu z aneksem kuchennym - pokoju - pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Barbary

Śródmieście,Gdańsk

2 800 zł38 m² 72,92 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

W apartamencie jest 1 sypialnia 1 łazienka , pościel, ręczniki oraz kuchnia z pełnym wyposażeniem tv + internet. Z balkonu widok na marine. w pobliżu Filharmonia Bałtycka. Prywatny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

869 000 zł64 m² 13 578,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Gdańsk morena. Migowskie tarasy Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w 3-piętrowym bloku z 2016 roku. Blisko do centrum, dogodny dojazd do każdej dzielnicy, równocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Leczkowa

Wrzeszcz,Gdańsk

530 000 zł50 m² 10 536,80 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Ta lokalizacja to brak problemu z wynajmem dla studentów! Sprzedam atrakcyjne mieszkanie w Gdańsku Wrzeszcz, głównie jako inwestycję pod wynajem dla studentów. Doskonała lokalizacja - 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Kaczyńskiego

Przymorze,Gdańsk

369 000 zł27 m² 13 666,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Atuty: - w sąsiedztwie Parku Reagana - blisko morza - gotowe do zamieszkania/najmu - świetna lokata kapitału - oddzielna kuchnia z oknem - przynależna piwnica - świetnie skomunikowane -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyspiańskiego

Wrzeszcz,Gdańsk

459 000 zł45 m² 10 170,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

2 pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji (gdańsk Wrzeszcz). Atuty nieruchomości: - doskonała lokalizacja dla studentów, 1km do Politechniki Gdańskiej oraz wiele szkół wyższych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Bora-Komorowskiego

Przymorze,Gdańsk

399 000 zł22 m² 18 136,40 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Szanowni Państwo, mamy przyjemność przedstawić państwu przytulną, ciepłą kawalerkę w bloku mieszkalnym mieszczącym się na Gdańskim Przymorzu. Rewelacyjna lokalizacja w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jagiellońska

Przymorze,Gdańsk

499 000 zł53 m² 9 415,09 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, mamy przyjemność przedstawić ofertę, 3-pokojowego mieszkania zlokalizowanego w falowcu na gdańskim Przymorzu, czyli na jednej z najlepiej zlokalizowanych i najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Orłowska

Żabianka,Gdańsk

305 000 zł24 m² 12 815,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Drodzy Państwo, na sprzedaż oferujemy spółdzielczo-własnościowe prawo do lokalu, położonego na drugim piętrze bloku mieszkalnego, który zlokalizowany jest na gdańskiej Żabiance, dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Warszawskich

Suchanino,Gdańsk

475 800 zł37 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 36m2 składające się z dwóch niezależnych pokoi z węzłem sanitarno-kuchennym. Mieszkania wyremontowane, nowe meble, zabudowy kuchenne, wyremontowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Przymorze,Gdańsk

666 000 zł46 m² 14 478,30 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piecki-Migowo

Piecki-Migowo,Gdańsk

515 000 zł52 m² 9 884,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Gdańsk suchanino Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze w IV-piętrowym bloku z dwustronną ekspozycją okien. Blisko do centrum, dogodny dojazd do każdej dzielnicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Przymorze

Przymorze,Gdańsk

1 851 300 zł109 m² 16 984,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Prezentuję przepiękny apartament w kameralnej zabudowie, prestiżowa dzielnica Gdańska- przymorze. Atuty inwestycji: - bezpośrednie sąsiedztwo dzielnicy z morzem - tereny zielone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ofiar Grudnia '70

Łostowice,Gdańsk

1 500 zł31 m² 48,39 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia mieszkanie. Kawalerka w spokojnej dzielnicy Łostowice. Przystanek autobusowy 50 m. Czynsz za wynajem to 1500 zł plus opłaty ( czynsz około 350 zł + prąd licznik przedpłatowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wygon

Śródmieście,Gdańsk

429 000 zł45 m² 9 629,63 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Gdańsk, śródmieście ul. Wygon lokalizacja: ulica Wygon jest zlokalizowana w samym centrum Gdańska, dzielnicy Śródmieście. Z prezentowanego mieszkania mamy widok na park. Zabudowa dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Malczewskiego

Śródmieście,Gdańsk

887 000 zł59 m² 14 942,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

W naszej ofercie przedstawiamy mieszkanie trzypokojowe w wysokim standardzie o powierzchni 59,36 m na prestiżowym osiedlu dewelopera Allcon Kamienice Malczewskiego. Kamienice Malczewskiego 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrzeszcz,Gdańsk

455 000 zł42 m² 10 782 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

| 2 pokoje | wrzeszcz | 2 piętro | lokalizacja | inwestycja | blisko tramwaj | uczelnie | Przedstawiam Państwu ofertę mieszkania o powierzchni 42,2 m2. W samym centrum Wrzeszcza. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Gdańsk

469 000 zł38 m² 12 342,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,9m2 zaraz przy pomniku Poległych Stoczniowców. Lokalizacja Nieruchomość położona w Gdańsku Śródmieściu. Zaledwie 15 minut spacerem do ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nałkowskiej

Piecki-Migowo,Gdańsk

410 000 zł41 m² 9 951,46 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Proponowane mieszkanie 2 pok. o pow. 41,20 m2 mieści się w budynku przy ul. Nałkowskiej na gdańskiej Morenie. Bardzo słoneczne- ekspozycja wschodnio-południowa. Remont kuchni i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Marusarzówny

Piecki-Migowo,Gdańsk

1 750 zł18 m² 95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

- najem długoterminowy - - możliwa rezerwacja zdalna - - mieszkanie przyjazne zwierzętom - Oferuję do wynajęcia kawalerkę zlokalizowaną w Gdańsku przy ul. Marusarzówny. Lokalizacja: gdańsk,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrońców Wybrzeża

Przymorze,Gdańsk

2 500 zł35 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Apartament o powierzchni 30 m2 składa się z salonu połączonego z kuchnią oraz łazienki. Salon wyposażony jest w dwuosobową rozkładaną sofę oraz łóżko dwuosobowe .Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Startowa

Zaspa,Gdańsk

619 900 zł62 m² 9 998,39 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przestronne mieszkanie z widokiem na morze na ulicy Startowej - Zaspa W tej chwili mieszkanie jest 3 pokojowe z osobną kuchnią. Jego układ i metraż pozwala na szybkie przearanżowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pomorska

Żabianka,Gdańsk

729 000 zł67 m² 10 929,50 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, mamy przyjemność przedstawić ofertę, spółdzielczo-własnościowego prawa do lokalu zlokalizowanego na gdańskiej Żabiance, czyli na najlepiej zlokalizowanej i najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Grunwaldzka

Żabianka,Gdańsk

503 900 zł42 m² 11 997,60 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Przestronne słoneczne mieszkanie na Gdańskiej Żabiance. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, osobnej kuchni, wc oraz łazienki. W budynku znajduje się winda, do mieszkania przynależna jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Przymorze

Przymorze,Gdańsk

730 000 zł67 m² 10 895,50 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mam przyjemność zaprezentować 3 - pokojowe mieszkanie na II piętrze ośmiopiętrowego budynku z windą wybudowanego w 1970 roku. Nie jest to falowiec. Gdańsk Przymorze to dzielnica bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kołobrzeska

Przymorze,Gdańsk

559 000 zł44 m² 12 647,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż komfortowe i urządzone w nowoczesnym stylu mieszkanie, położone na czwartym piętrze w kameralnym budynku przy ulicy Kołobrzeskiej w centrum Przymorza i bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Przymorze

Przymorze,Gdańsk

936 320 zł53 m² 17 600 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Twarda

Młyniska,Gdańsk

419 000 zł42 m² 9 882,08 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42,40 m2 w odnowionej kamienicy z 1920 r. Mieszkanie składa się z dwóch pokoji, oddzielnej kuchni, łazienki z oknem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Zaspa,Gdańsk

599 990 zł62 m² 9 677,26 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Szeroka

Gdańsk,pomorskie

1 900 zł40 m² 48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Pilne: w sprawie ogłoszenia proszę O kontakt na poniższy numer telefonu! Franciszek   Proponujemy do wynajęcia mieszkanie położone w centrum Starego Miasta, przy ul. Szerokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Wrzeszcz,Gdańsk

3 900 zł80 m² 48,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Oferta specjalna. Bez prowizji. Mam Państwu do zaoferowania przestronne, dwupoziomowe mieszkanie w kameralnym budynku we Wrzeszczu. Bezpieczna prezentacja nieruchomości - dbamy o zdrowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pilotów

Zaspa,Gdańsk

555 000 zł42 m² 13 058,80 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Wyremontowane mieszkanie z dwoma osobnymi pokojami, kuchnia z oknem i łazienka z oddzielnym wc. Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe po remoncie z oknami wychodzącymi na dwie strony.

Szczegóły ogłoszenia