dowolna

Kawalerki Gdańsk - Mieszkania dla singla na sprzedaż i wynajem

685 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

685 ogłoszeń

489 000 zł30 m² 16 300 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie: na sprzedaż jasne, ustawne, wykończone, wyposażone, idealne na inwestycję, 1-pokojowe mieszkanie w Gdańsku (dzielnica Przymorze) o powierzchni użytkowej 30,00 m2. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

480 721 zł27,06 m² 17 765 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Tylko u Nas! Na sprzedaż apartament inwestycyjny o powierzchni 27,06 m2 , Wyjątkowa inwestycja w Gdańsk Śródmieście z widokiem na Motławę, na powierzchnię 27,06 m2 składa się:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

291 568 zł26,55 m² 10 981,85 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament położony w nowej inwestycji o przemyślanym układzie i funkcjonalnej przestrzeni. Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera Bez prowizji Bez podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 zł34 m² 75 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne i w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 34 m , zlokalizowane w budynku z 2017 roku. Lokal stanowi komfortową, otwartą przestrzeń z wydzieloną sypialnią.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

499 900 zł25,71 m² 19 443,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Kompaktowe mieszkanie W prestiżowej inwestycji Nowy etap cenionego osiedla blisko Motławy | Prestiżowa lokalizacja na zacisznym cyplu | Dopracowana architektura | Funkcjonalne i eleganckie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

304 500 zł25,22 m² 12 073,75 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 373 300 zł92,23 m² 25 732,41 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Dwupoziomowy apartament od ulicy chmielnej na wyspie spichrzów Stan deweloperski | Ulubiona całoroczna turystyczna część Gdańska | Blisko zabytków i atrakcji miasta ***** rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 584 000 zł36 m² 44 000 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Wyspa Spichrzów - idealna lokalizacja w samym sercu Gdańska. Atuty: bezpośredni widok na marinę jachtową najbardziej prestiżowa lokalizacja w Gdańsku inwestycja zakończona w 2024 roku.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł30,90 m² 15 372,17 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Zalety nieruchomości: - 5 minut pieszo do kolejki skm, - 20 minut pieszo do parku Reagana, 25 minut pieszo do morza - 3 minuty pieszo do przystanku autobusowego - pełne zaplecze handlowo usługowe - szybkie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

404 733 zł27,65 m² 14 637,72 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Blisko Śródmieścia i Centrum Solidarności, stoczni. Obok tramwaj, autobus, niedaleko pkp Gdańsk Główny. Plan i rozkład lokalu w zdjęciach. W ofercie lokale: - z pakietem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

463 706 zł30,47 m² 15 218,44 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Osiedle Platynowe to kameralna inwestycja obejmująca dwa niskie, nowoczesne budynki trzypiętrowe - które harmonijnie wkomponują się w zielony, naturalnie ukształtowany teren Górnej Oruni.

Szczegóły ogłoszenia

803 017 zł36,27 m² 22 139,98 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Oliwa, w pięknym Gdańsku, które zachwyci każdego! Mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł39,80 m² 15 552,76 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Oferta dostępna tylko W pepper house! atuty: - atrakcyjna lokalizacja - 12 min pieszo do stacji pkm Gdańsk Strzyża oraz przystanku tramwajowego, - cicha i spokojna okolica wśród terenów.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł27,69 m² 23 835,32 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Lokal niemieszkalny 1-pokojowy 27,69 m2 w prestiżowej i modnej dzielnicy Gdańska, wyspie Sobieszewskiej. Lokalizacja w bezpośrednim sąsiedztwie lasu, ok. 800m od szerokiej, piaszczystej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

392 080 zł33,80 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Oferta dostępna W pepper house! Przedstawiam Państwu mieszkanie zlokalizowane w Gdańsku, na ulicy Rytelskiej, które zachwyci każdego miłośnika natury. Atrakcyjna nieruchomość, do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

299 568 zł26,55 m² 11 283,16 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 305 zł27,36 m² 14 594,48 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Zakup bez prowizji, brak podatku pcc, sprawdzony deweloper, możliwość odliczenia vat 23%, kwota podana jest brutto Nowoczesne lokale inwestycyjne - Gdańsk, na sprzedaż atrakcyjne lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

425 000 zł26,40 m² 16 098,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mam do zaoferowania fantastyczny apartament inwestycyjny zlokalizowany w jednej z najciekawszych obecnie inwestycji realizowanych w Śródmieściu Gdańska. W skład prezentowanej.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł32,64 m² 22 947,30 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022