dowolna

Kawalerki Gdańsk - Mieszkania dla singla na sprzedaż i wynajem

683 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

683 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Kazimierza Wielkiego

Ujeścisko-Łostowice,Gdańsk

327 000 zł28 m² 11 679 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami W ofercie promocyjnej tylko 10 mieszkań! Nie przegap okazji, kup w najlepszej cenie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Przymorze,Gdańsk

2 600 zł34 m² 76,47 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie w doskonałej lokalizacji, na styku dobrze skomunikowanej części Przymorza oraz Oliwy (tramwaj, skm, autobusy), jednocześnie w otoczeniu licznych kompleksów biurowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Legnicka

Aniołki,Gdańsk

559 732 zł34 m² 16 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Mam do zaoferowania fantastyczny apartament położony w jednej z najbardziej ekskluzywnych inwestycji w centrum Gdańska! W skład oferowanego apartamentu wchodzą: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Kazimierza Wielkiego

Ujeścisko-Łostowice,Gdańsk

327 000 zł28 m² 11 679 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Kazimierza Wielkiego

Orunia,Gdańsk

327 000 zł28 m² 11 679 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Siennicka

Śródmieście,Gdańsk

341 561 zł26 m² 12 987 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami W ofercie Apartamenty inwestycyjne od 25 do 56m2, partery z ogródkami lub na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Potęgowska

Jasień,Gdańsk

339 343 zł30 m² 11 418 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

MieszkanieNieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Siennicka

Śródmieście,Gdańsk

341 561 zł26 m² 12 987 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Kazimierza Wielkiego

Orunia,Gdańsk

327 000 zł28 m² 11 679 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Kazimierza Wielkiego

Ujeścisko-Łostowice,Gdańsk

327 000 zł28 m² 11 679 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Gdańsk

Wrzeszcz,Gdańsk

2 200 zł35 m² 62,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Urokliwa kawalerka w kamienicy, położonej w sercu Wrzeszcza w Gdańsku. Idealne miejsce dla osób ceniących bliskość atrakcji miejskich, komunikacji publicznej oraz klimatycznych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Kazimierza Wielkiego

Ujeścisko-Łostowice,Gdańsk

327 000 zł28 m² 11 679 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Kazimierza Wielkiego

Orunia,Gdańsk

327 000 zł28 m² 11 679 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Siennicka

Śródmieście,Gdańsk

341 561 zł26 m² 12 987 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Siennicka

Śródmieście,Gdańsk

341 561 zł26 m² 12 987 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Kazimierza Wielkiego

Orunia,Gdańsk

327 000 zł28 m² 11 679 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Kazimierza Wielkiego

Ujeścisko-Łostowice,Gdańsk

327 000 zł28 m² 11 679 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Kazimierza Wielkiego

Ujeścisko-Łostowice,Gdańsk

320 000 zł28 m² 11 429 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stankiewicza

Jasień,Gdańsk

413 828 zł39 m² 10 696 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w Gdańskiej dzielnicy Jasień, ulica Stankiewicza - powierzchnia lokalu to niecałe 40m2, znajduje się on na 1 piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Siennicka

Śródmieście,Gdańsk

341 561 zł26 m² 12 987 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Kazimierza Wielkiego

Orunia,Gdańsk

320 000 zł28 m² 11 429 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Straszyńska

Lipce,Gdańsk

361 560 zł28 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: -duża część dzienna -świetna lokalizacja -kameralna okolica ze świetnym połączeniem z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Straszyńska

Lipce,Gdańsk

362 736 zł27 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Siedlce,Gdańsk

1 239 915 zł86 m² 14 429,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Inwestycja jest efektem połączenia inspiracji historyczną zabudową ze współczesną architekturą i nowoczesnymi materiałami. To propozycja skierowana do osób, ceniących jakość i piękno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Straszyńska

Lipce,Gdańsk

368 810 zł28 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Kazimierza Wielkiego

Ujeścisko-Łostowice,Gdańsk

320 000 zł28 m² 11 429 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Kazimierza Wielkiego

Orunia,Gdańsk

320 000 zł28 m² 11 429 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Siennicka

Śródmieście,Gdańsk

341 561 zł26 m² 12 987 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zawiejska

Orunia,Gdańsk

290 000 zł30 m² 9 831 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dostępne jest urokliwe mieszkanie po kapitalnym remoncie w kameralnej kamienicy na Oruni w Gdańsku. Ta nieruchomość o powierzchni 29,5 m2 oferuje nowoczesne i komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Siennicka

Śródmieście,Gdańsk

341 561 zł26 m² 12 987 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Kazimierza Wielkiego

Orunia,Gdańsk

320 000 zł28 m² 11 429 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Kazimierza Wielkiego

Ujeścisko-Łostowice,Gdańsk

320 000 zł28 m² 11 429 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Szara

Siedlce,Gdańsk

349 000 zł33 m² 10 575,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

33 m2 blisko starego miasta Propozycja dla szukających niezależności i bliskości tętniącego życiem Śródmieścia, a zarazem pragnących zachować komfort i spokój mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia