dowolna

Mieszkania Gdańsk Osiedle Łostowice

222 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

222 ogłoszenia

559 000 zł49,40 m² 11 315,79 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Przestronne 2 pokojowe mieszkanie na I piętrze w niskim budynku z 2006 roku. Nieruchomość znajduje się na cichym i spokojnym osiedlu Cztery Pory Roku. Komfort mieszkańców podnosi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł53,43 m² 11 210,93 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie będzie zlokalizowane na gdańskim osiedlu, w spokojnej części dzielnicy Łostowice. To będzie nowe, 3 -pokojowe lokum w kameralnym bloku z 2026 roku, położone na 1 piętrze. Ma.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł42 m² 14 261,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż dwupokojowe i w pełni gotowe do wprowadzenia mieszkanie, o powierzchni 42 m , położone na parterze, w dynamicznie rozwijającej się części Gdańska - przy ul. Hokejowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

392 080 zł33,80 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Oferta dostępna W pepper house! Przedstawiam Państwu mieszkanie zlokalizowane w Gdańsku, na ulicy Rytelskiej, które zachwyci każdego miłośnika natury. Atrakcyjna nieruchomość, do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

517 958 zł64,75 m² 7 999,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta dostępna W pepper house! Przedstawiam Państwu mieszkanie zlokalizowane w Gdańsku, na ulicy Kazimierza Wielkiego, które zachwyci każdego miłośnika natury. Atrakcyjna czteropokojowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

584 139 zł70,38 m² 8 299,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

628 609 zł61,03 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

677 500 zł59,07 m² 11 469,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim | 59,07 m | balkon | Gdańsk, ul. Pastelowa | ekspozycja: południe-wschód Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 59,07 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

689 000 zł59,05 m² 11 668,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne osiedle, komfort, bezpieczeństwo i spokój w otoczeniu natury. Ekologiczne rozwiązania obniżające koszty części wspólnych, duże przestrzenie między budynkami, do dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł45,39 m² 11 456,27 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Jeżeli poszukujesz jasnego i funkcjonalnego 2-pokojowego mieszkania położonego w spokojnej i zielonej okolicy Gdańska ta oferta jest idealna dla Ciebie. Wizualizacja ma charakter.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł32,86 m² 14 272,67 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego mieszkania na nowoczesnym i kameralnym osiedlu Park Południe od renomowanego dewelopera Robyg. Mieszkanie o powierzchni 32,86.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

382 541 zł32,98 m² 11 599,18 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

629 500 zł52,43 m² 12 006,48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52,43m2, w którego skład wchodzi: przedpokój, 2 pokoje, salon z aneksem kuchennym, 1 łazienka oraz balkon 4,7m2. Zapraszamy do nowoczesnego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł106 m² 8 396,23 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Dwupoziomowe, słoneczne, ponad 100 m2, 6 pokoi, 2 balkony, komórka 9 m2 Powierzchnia użytkowa lokalu to 106 m2, która obejmuje dolną kondygnację składającą się z salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł40,22 m² 14 296,37 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Atuty: - 15 minut samochodem do centrum Gdańska, - 5 minut samochodem do obwodnicy Trójmiasta, - praktyczny rozkład lokalu, - mieszkanie gotowe do wprowadzenia, - prywatne miejsce parkingowe, - wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

466 500 zł34,91 m² 13 362,93 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2-pokojowe mieszkanie | osiedle pastelowe | gdańsk łostowice kupujący nie placi prowizji! pomagamy W uzyskaniu zezwolenia od ministerstwa dla cudzoziemców! mieszkanie: nowoczesne, 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

781 248 zł81,38 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł43,41 m² 12 416,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Przestronne, do własnej aranżacji! 2 pokoje z wyjściem na przestronną loggię mieszkanie: na sprzedaż ciepłe, przytulne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 43,41 m2, położone.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł37 m² 70,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: osiedle Pastelowe zlokalizowane jest w gdańskich Łostowicach w okolicy ul. Niepołomickiej. Inwestycja położona jest z dala od miejskiego zgiełku, a jej przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

472 000 zł34,25 m² 13 781,02 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie będzie zlokalizowane na gdańskim osiedlu, w spokojnej części dzielnicy Łostowice. To będzie nowe, 2 -pokojowe lokum w kameralnym bloku z 2026 roku, położone na 3 piętrze. Ma.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł56,22 m² 9 231,59 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kameralne osiedle w niskiej zabudowie szeregowej. Każde mieszkanie z oddzielnym wejściem - bez części wspólnych jak w blokach Do tego zielona, spokojna okolica w sąsiedztwie terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

682 000 zł60,90 m² 11 198,69 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 60,90m2, w którego skład wchodzi: przedpokój, 2 pokóje, salon z aneksem kuchennym, łazienka, wc oraz balkon 6m2. Najważniejsze atuty inwestycji:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

657 000 zł60,90 m² 10 788,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie będzie zlokalizowane na gdańskim osiedlu, w spokojnej części dzielnicy Łostowice. To będzie nowe, 3 -pokojowe lokum w kameralnym bloku z 2026 roku, położone na 2 piętrze. Ma.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

597 153 zł64,21 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł78,80 m² 13 946,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie z balkonem i komórką lokatorską w doskonałej lokalizacji! Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży eleganckiego i nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

465 500 zł37,02 m² 12 574,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w Gdańsku - przestrzeń, komfort i codzienna wygoda w otoczeniu natury Zamieszkaj w miejscu, które łączy spokój, bezpieczeństwo i nowoczesny styl życia.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł43,31 m² 13 853,61 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem - Gdańsk, ul. Wielkopolska | robyg Na sprzedaż komfortowe, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 43,31 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł90,75 m² 9 146,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Atuty: * 300 m do przystanku autobusowego , * 5 minut do obwodnicy Trójmiejskiej, * 10 minut autem do centrum kowale * cicha i spokojna okolica, * liczne tereny zielone w okolicy * 3 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

671 300 zł59,84 m² 11 218,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 59,84m2, w którego skład wchodzi: przedpokój, 2 pokóje, salon z aneksem kuchennym, łazienka, wc oraz balkon 6m2. Najważniejsze atuty inwestycji:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

520 000 zł39,69 m² 13 101,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż: nowoczesne mieszkanie 39,69 m2 w Gdańsku ul. Kazimierza Wielkiego 69b Prezentujemy ofertę nowego, komfortowego mieszkania o powierzchni 39,69 m2, położonego na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł46 m² 12 804,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż nowoczesne, w pełni umeblowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46,55 m , położone na 3. piętrze budynku z windą, na zadbanym, nowoczesnym osiedlu. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł42,17 m² 13 398,15 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

! hot oferta - tylko W pepper house! Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem położone przy ul. Niepołomickiej w Gdańsku - idealne dla pary, singla lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł60,90 m² 11 658,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Prestiżowe 3-pokojowe mieszkanie Z balkonem Nowoczesny budynek 2020 | Łostowice, gdańsk Na sprzedaż eleganckie, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,90 m , zlokalizowane na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł59 m² 14 067,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przestronne mieszkanie w sercu nowoczesnego osiedla - idealne dla Ciebie! lokalizacja: mieszkanie znajduje się w malowniczej i dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Gdańska Południe -.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł38 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, 2 pokojowe mieszkanie 38 m2 z miejscem postojowym w hali garażowej w cenie. Do wynajęcia funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie położone na trzecim piętrze przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

507 000 zł46,03 m² 11 014,56 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż bardzo jasne mieszkanie 2-pokojowe z lokalizacją umożliwiającą świetny dojazd do pozostałych części Trójmiasta. Lokal usytuowany jest na 4 piętrze w 5 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł49,30 m² 11 156,19 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Szukasz mieszkania W spokojnej okolicy? Świetnie trafiłeś! atuty: - oddzielna kuchnia - bezpieczne osiedle - idealne dla młodej rodziny - balkon mieszkanie: na sprzedaż funkcjonalne i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł68,20 m² 12 023,46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Grand Estates pragnie przedstawić Państwu przepiękne mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji z potencjałem! Mieszkanie: mieszkanie o powierzchni 68,20 m2, składa się z 2 sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł51,89 m² 11 543,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

698 500 zł59,84 m² 11 672,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 59,84m2, w którego skład wchodzi: przedpokój, 2 pokoje, salon z aneksem kuchennym, 1 łazienka, 1 wc, oraz balkon 6m2. Zapraszamy do nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł42,08 m² 11 858,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Atuty: * 15 minut autem do Gdańskiej Starówki, * 100 m do przystanku autobusowego , * 5 minut do obwodnicy Trójmiejskiej, * cicha i spokojna okolica, * w okolicy pełna infrastruktura.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Gdańsk, Ujeścisko-Łostowice, Łostowice