dowolna

Mieszkania nad morzem Gdańsk - Lista ogłoszeń

1 059 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 059 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czarny Dwór

Przymorze,Gdańsk

1 310 000 zł60 m² 21 833,30 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

NA sprzedaż 3- pokojowy apartament W prestiżowej inwestycji tarasy bałtyku na gdańskim przymorzu lokal: apartament znajduje się na wysokim 9 piętrze, dzięki czemu możemy cieszyć się wspaniałym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Oliwa

Oliwa,Gdańsk

419 000 zł30 m² 13 737,70 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Sprzedam kawalerkę w Gdańsku Oliwie, 100 metrów od lasu, spacerem do Parku Oliwskiego 5 minut. Mieszkanie idealne pod inwestycję - było nieprzerwanie wynajmowane od paru lat, również na airbnb.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Subisława

Żabianka,Gdańsk

689 500 zł53 m² 13 009,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Żabianka - Niski budynek - Blisko morza i plaży 3 pokoje oddzielna kuchnia Dwustronne mieszkanie, po remoncie, zlokalizowane na iiip w niskim budynku. Nieruchomość położona jest niespełna 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Przymorze,Gdańsk

410 000 zł38 m² 10 789,50 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Szanowni Państwo, mamy przyjemność przedstawić ofertę, 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 38 m2, usytuowanego na dziesiątym, ostatnim piętrze w falowcu. Mieszkanie jest bardzo jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witosa

Chełm,Gdańsk

374 000 zł35 m² 10 809,20 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz 2 pokojowego mieszkania Z oddzielną kuchnią, ze świetnym widokiem oraz przystankiem tramwajowym, jak I autobusowym przy samym budynku? ta oferta jest dla ciebie! atuty nieruchomości: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Letnica

Letnica,Gdańsk

682 084 zł65 m² 10 455 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy mieszkanie 3 pokojowe w nowo powstającej inwestycji w bliskiej odległości od morza i plaż w Gdańsku Brzeźnie. Inwestycja to zespół budynków o zróżnicowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Jasień

Jasień,Gdańsk

404 000 zł36 m² 11 313,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowocześnie, ekologicznie i tanio Lokalizacja: gdańsk Jasień 7km do centrum Bardzo dobrze skomunikowane proekologiczne osiedle. Części wspólne są oświetlane dzięki panelom fotowoltaicznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Zawiejska

Orunia,Gdańsk

290 000 zł30 m² 9 830,51 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Lokalizacja: - gdańsk Orunia - cicha, spokojna uliczka nieopodal basenu, - do centrum miasta dojazd samochodem w ok. 10 min., wszędzie blisko, okolica pełna sklepów, punktów usługowych, - Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Letnica

Letnica,Gdańsk

501 738 zł44 m² 11 354,10 zł/m²

 

Piętro:7/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie: dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46,2 m2 na 7 piętrze. Mieszkanie bardzo przestronne, słoneczne (ekspozycja okien na wschód) z przemyślanym, funkcjonalnym rozkładem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Zaspa,Gdańsk

509 000 zł48 m² 10 560,20 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokojowe mieszkanie W świetnej lokalizacji - do remontu. Lokalizacja Nieruchomość położona w Gdańsku w świetnie skomunikowanej dzielnicy Zaspa! - ul. Ciołkowskiego W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Letnica

Letnica,Gdańsk

551 204 zł49 m² 11 279 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy mieszkanie 2 pokojowe w nowo powstającej inwestycji w bliskiej odległości od morza i plaż w Gdańsku Brzeźnie. Inwestycja to zespół budynków o zróżnicowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Piecki-Migowo,Gdańsk

689 000 zł73 m² 9 438,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Przestronne mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 73m2 w doskonałej lokalizacji, w centrum Moreny ul. Bulońska. Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Bulońskiej, w centralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Letnica

Letnica,Gdańsk

453 454 zł47 m² 9 650 zł/m²

 

Piętro:parter/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Gdańsk Letnica to doskonała dzielnica do zamieszkania a także do zainwestowania pod kontem wynajmu. W bliskiej okolicy do plaży, terenów zielonych i ścieżek rowerowych. Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Zaspa,Gdańsk

617 000 zł48 m² 12 854,20 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Lokalizacja Nieruchomość położona w Gdańsku w świetnie skomunikowanej dzielnicy Zaspa! W pobliżu znajdują się: - park Millenium Gdańska ( położony kilkadziesiąt metrów od bloku!).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, Łostowice

Łostowice,Gdańsk

269 380 zł27 m² 10 025,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Promocja miejsce postojowe naziemnie W gratisie A także ubezieczenie mieszkania W warta! Proponujemy jedno z wielu atrakcyjnych cenowo mieszkań z przeznaczeniem do własnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Zaspa,Gdańsk

760 000 zł64 m² 11 875 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przyjdź I zaproponuj swoją cenę! Mieszkanie 63,5 m2 ze słonecznym balkonem, wyremontowane w 2016 roku! lokalizacja Nieruchomość położona w Gdańsku w świetnie skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Łostowice

Łostowice,Gdańsk

497 670 zł62 m² 8 081,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Do sprzedaży mieszkanie Zestawienie powierzchni: - przedpokój 9,54m2 - Łazienka 5,24m2 - Pokój dzienny z aneksem kuchennym 18,15m2 - Sypialnia 9,14m2 - Sypialnia 8,82m2 - Sypialnia 10,69m2 - Balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Siedlce

Siedlce,Gdańsk

534 736 zł48 m² 11 138 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Przestronne, dwupokojowe mieszkanie z tarasem i ogródkiem w niebanalnej okolicy - Gdańsk Siedlce. Mieszkanie: mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 48,01 m2 znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Łostowice

Łostowice,Gdańsk

358 312 zł41 m² 8 749,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Uwaga promocyjne ceny Proponowane mieszkanie składa się z: - łazienka 4,85m2 - przedpokój 5,32m2 - sypialnia 10,61m2 - salon z aneksem kuchennym 18,95m2 Mieszkanie wyposażone jest w system.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Łostowice

Łostowice,Gdańsk

314 000 zł35 m² 9 041,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Do sprzedaży piękne 2 pokojowe mieszkanie Udogodnienia: tereny zielone, sąsiedztwo Potoku Radunia. W pobliżu: szkoły, przedszkola, rozwinięta infrastruktura usługowo-handlowa. Liczne przeszklenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Łostowice

Łostowice,Gdańsk

461 835 zł56 m² 8 250 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Uwaga, promocja cenowa Dzwoń już dziś i skorzystaj z dużego rabatu Prezentowane mieszkanie składa się z: - sypialnia 11,93m2 - sypialnia 5,95m2 - sypialnia 8,52m2 - salon z aneksem kuch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

404 000 zł36 m² 11 316,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Uwaga promocyjne ceny! Niektóre mieszkania taniej o nawet 50 000 zł! Posiadamy w sprzedaży mieszkania i domy z rynku pierwotnego w różnych lokalizacjach trójmiasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Łostowice

Łostowice,Gdańsk

380 000 zł42 m² 9 069,21 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Promocyjne ceny Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 41,9 m2, ulokowane na parterze, z dużym przynależnym ogródkiem (78,5 m2) i tarasem (4,5 m2). Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Kowale

Kowale,Gdańsk

439 000 zł50 m² 8 822,35 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Piękne mieszkanie w super cenie! Cena do negocjacji Mieszkanie idealnie nadaję się do zamieszkania z dziećmi Bardzo blisko przedszkole, szkoła, plac zabaw, park, i wiele innych atrakcji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Piecki-Migowo,Gdańsk

689 000 zł73 m² 9 438,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Letnica

Letnica,Gdańsk

639 970 zł57 m² 11 279 zł/m²

 

Piętro:parter/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Łostowice

Łostowice,Gdańsk

343 081 zł37 m² 9 249,96 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Promocja! Miejsce postojowe gratis Ubezpieczenie gratis Proponujemy jedno z wielu atrakcyjnych cenowo mieszkań z przeznaczeniem do własnego zamieszkania lub jako inwestycja z przeznaczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Letnica

Letnica,Gdańsk

524 815 zł49 m² 10 750 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Piękne mieszkanie w Gdańsku blisko morza. Położone 5 km od centrum. Gdańska. Inwestycja jest świetnie skomunikowana - tramwaj, autobus, skm, 5 minut autem do drogi ekspresowej. Okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Łostowice

Łostowice,Gdańsk

336 500 zł34 m² 9 756,45 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Uwaga zapytaj o aktualne promocje! Część mieszkań taniej nawet o 20 000zł Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe z ogródkiem, zlokalizowane w bardzo dobrze zlokalizowanej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Letnica

Letnica,Gdańsk

1 015 451 zł94 m² 10 850 zł/m²

 

Piętro:12/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Piękny apartament w Gdańsku blisko morza. Położony 5 km od centrum. Gdańska. Inwestycja jest świetnie skomunikowana - tramwaj, autobus, skm, 5 minut autem do drogi ekspresowej. Okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Jana Pawła II

Zaspa,Gdańsk

713 000 zł46 m² 15 533,80 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Szukasz apartamentu nad morzem? idealnie trafiłeś! atuty nieruchomości: - świetna lokalizacja blisko morza oraz dwóch pięknych parków, - nowe budownictwo, - świetnie skomunikowane z resztą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lęborska

Przymorze,Gdańsk

769 000 zł62 m² 12 304 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Słoneczne i ciche mieszkanie na parterze w apartamentowcu na inwestycji Nowa Lęborska (górski) w Gdańsku, w dzielnicy Przymorze. Trzy pokoje, okna wychodzące na południe, zachód;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk

582 536 zł54 m² 10 850 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bezpośrednio od dewelopera! bez podatku pcc! bez prowizji! Osiedle to kompleks budynków zlokalizowanych przy ul. Starowiejskiej. Budynki mają zróżnicowaną wysokość, od siedmiu do osiemnastu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pomorska

Żabianka,Gdańsk

430 000 zł37 m² 11 684,80 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Mieszkanie dwupokojowe znajdujące się w topowej lokalizacji Gdańska - Żabiance! lokalizacja: lokalizacja zapewnia doskonałe połączenie komunikacyjne z całym Trójmiastem (autobusy, tramwaje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Żabianka

Żabianka,Gdańsk

340 000 zł30 m² 11 333,30 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Gdańsk żabianka Na sprzedaż oferujemy słoneczną kawalerkę, z panoramą miasta, mieszczącą się na 10 piętrze. Mieszkanie posiada potencjał inwestycyjny. Stan lokalu pozwala na dowolną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Przymorze,Gdańsk

1 120 000 zł62 m² 18 064,50 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

3 pokoje w Nowym Budownictwie na Przymorzu! Mieszkanie o pow. 62m2 usytuowane na trzynastym piętrze na osiedlu Albatross Towers. Mieszkanie o wysokim standardzie: stylowe umeblowanie, wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piastowska

Oliwa,Gdańsk

540 000 zł52 m² 10 444,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Dobra Inwestycja! Rozkładowe dwu pokojowe mieszkanie do kapitalnego remontu. Dwa niezależne pokoje , kuchnia , przedpokój i łazienka. Kamienica wybudowana w latach 1960 /70. Lokalizacja jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Polskiego Czerwonego Krzyża

Brzeźno,Gdańsk

415 000 zł27 m² 15 370,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Gotowa kawalerka - 5 min od plaży. Mieszkanie po generalnym remoncie, świetnie wykonane i urządzone. Wyposażenie w cenie! Niskie opłaty. Idealna lokalizacja! W pobliżu: * Plaża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Letnica

Letnica,Gdańsk

555 737 zł51 m² 10 850 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Gen. Józefa Hallera

Wrzeszcz,Gdańsk

849 000 zł49 m² 17 256,10 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest w Gdańsku Wrzeszcz przy ul. Hallera, osiedle Zajezdnia Wrzeszcz, zaledwie 5 minut samochodem od morza, 25 minut spacerkiem. Największym atutem jest.