dowolna

Mieszkania nad morzem Gdańsk - Lista ogłoszeń

1 059 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 059 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Żabianka,Gdańsk

645 000 zł38 m² 17 154,30 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Gdańsk żabianka I blisko morza I korzystna inwestycja I pewny najem I dobrze skomunikowane I Na sprzedaż oferujemy 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m2, położone przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Żabianka,Gdańsk

649 000 zł42 m² 15 306,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Gdańsk żabianka | świetna lokalizacja | bliskość komunikacji | inwestcja | Na sprzedaż oferujemy słoneczne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,4 m2 położone na Gdańskiej Żabiance.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Plater

Brzeźno,Gdańsk

748 000 zł54 m² 13 950 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych nadmorskich dzielnic Gdańska Brzeźno, ul. Emilii Plater. Podstawowe informacje: cena: 748 000 pln Powierzchnia: 53,62.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jelitkowski Dwór

Brzeźno,Gdańsk

2 100 000 zł92 m² 22 826,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Luksusowy apartament przy parku reagana I plaży Prestiżowe osiedle Jelitkowski Dwór (invest Komfort) | Powierzchnia 92 m | 3 niezależne sypialnie | Generalny remont - standard "pod klucz" |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdańsk

Letnica,Gdańsk

990 000 zł43 m² 22 916,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Na sprzedaż oferujemy nowoczesny apartament o powierzchni 43,2 m , położony w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Gdańska Letnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk

799 000 zł57 m² 14 017,50 zł/m²

 

Piętro:4/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Agencja westate z przyjemnością oferuje na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o niezwykle funkcjonalnym układzie, położone na 4 piętrze na Gdańskiej Letnicy - w niedalekiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Gdańsk

Orunia Górna - Gdańsk Południe,Gdańsk

450 000 zł43 m² 10 438,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkaj z ogródkiem jak we własnym dom, odkrywaj Gdańsk na wyciągnięcie ręki. Marzy Ci się własny dom jednorodzinny, ale ze względów ekonomicznych nie możesz aktualnie tego zrealizować? Nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wrzeszcz,Gdańsk

575 000 zł42 m² 13 690,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji Gdańska - Wrzeszcz, ul. Kościuszki. To propozycja dla osób, które szukają komfortu codziennego życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Ujeścisko,Gdańsk

2 450 zł38 m² 64,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane w Gdańsku Ujeścisku na nowo wybudowanym osiedlu Przemyska Vita. Najbliższe otoczenie inwestycji oferuje bezpośredni dostęp do wielu sklepów i usług.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dunikowskiego

Brzeźno,Gdańsk

599 000 zł39 m² 15 284,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Panthers hunt. Panthers sell. Dostępne tylko w Panthers Estete. Komfort zamieszkania blisko morza Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie położone na 1 piętrze kameralnego 4 piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrzeszcz,Gdańsk

699 000 zł45 m² 15 533,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż nastrojowe, świeżo wyremontowane mieszkanie w wyjątkowej kamienicy we Wrzeszczu - ul. Kochanowskiego Przedmiotem oferty jest stylowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lastadia

Stare Przedmieście,Gdańsk

1 599 000 zł70 m² 22 842,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Gdańsk

Letnica,Gdańsk

6 300 zł108 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Na wynajem oferujemy luksusowy smart apartament o powierzchni 108 m z widokiem na morze, położony w zacisznej dzielnicy Gdańska Letnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czarny Dwór

Zaspa,Gdańsk

1 699 000 zł83 m² 20 469,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji Gdańska Zaspa. To idealne miejsce dla osób ceniących bliskość morza, terenów zielonych oraz wygodną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tęczowa

Wyspa Sobieszewska,Gdańsk

588 137 zł34 m² 17 097 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości Prezentujemy nowy apartament o powierzchni 34,4 m zlokalizowany na Wyspie Sobieszewskiej w Gdańsku jednej z najbardziej malowniczych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk

1 260 000 zł66 m² 18 987,30 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Agencja westate oferuje Państwu na sprzedaż nowoczesny, w pełni wykończony apartament o powierzchni ok. 66 m2, zlokalizowany na 17 piętrze eleganckiego, 17-piętrowego budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jaglana

Wyspa Spichrzów,Gdańsk

949 000 zł48 m² 19 567 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferta dostępna Tylko w Naszym Biurze! Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji Nowa Motława - Gdańsk, wyspa Spichrzów Mieszkanie dwustronne o powierzchni 48,5m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Letnicka

Letnica,Gdańsk

699 000 zł30 m² 23 487,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Atuty: do mieszkania przynależy miejsce w hali garażowej nr 74 w cenie nieruchomości, idealna inwestycja na wynajem długo jak i krótko terminowy, mieszkanie obecnie wynajmowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

3 700 zł53 m² 69,81 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luksusowy Apartament w idealnej komunikacji po Trojmiescie (bez korków) o powierzchni 50 m2 + 3 m2 komórka lokatorska w prestiżowej lokalizacji z komfortowym balkonem. Przytulne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Gdańsk

Oliwa,Gdańsk

1 721 266 zł98 m² 17 474,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ogłoszenie sprzedaży apartamentu 3-pokojowego, gdańsk oliwa Na sprzedaż oferujemy komfortowy, nowoczesny, zautomatyzowany (smart), apartament 3 pokojowy w prestiżowej dzielnicy Gdańska. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kaczyńskiego

Przymorze,Gdańsk

4 999 zł55 m² 91 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

: na skróty : Oferujemy wyjątkową okazję wynajmu - niepowtarzalny, 3-pokojowy apartament na pierwszym piętrze nowoczesnego apartamentowca Baltea. : dla kogo? : Dla osób ceniących wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sucha

Letnica,Gdańsk

1 170 000 zł65 m² 17 966,80 zł/m²

 

Piętro:11/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Westate Gdańsk ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie z widokiem na stocznię, które robi wrażenie od pierwszego spojrzenia. Nowoczesne, przestronne i dopracowane - idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gospody

Żabianka,Gdańsk

649 000 zł42 m² 15 306,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dmowskiego

Wrzeszcz,Gdańsk

999 999 zł62 m² 16 129 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do wyjątkowego mieszkania w samym sercu Gdańska - do Twojego nowego domu, gdzie historia spotyka się z nowoczesnym komfortem. Przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 62.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyzwolenia

Nowy Port,Gdańsk

429 000 zł38 m² 11 409,60 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż mieszkanie położone w budynku typu falowiec w Gdańsk, przy ul. Wyzwolenia, w dzielnicy Nowy Port. Lokal znajduje się na 1. piętrze i stanowi świetną propozycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dmowskiego

Wrzeszcz,Gdańsk

999 999 zł62 m² 16 129 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Приглашаем вас в уникальную квартиру в самом сердце Гданьска. В ваш новый дом, где история встречается с.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pomorska

Żabianka,Gdańsk

645 000 zł38 m² 17 154,30 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dmowskiego

Wrzeszcz Górny,Gdańsk

999 000 zł84 m² 11 892,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Zapraszam na prezentację mieszkania 4-pok. w samym sercu Gdańska Wrzeszcza. Atuty/ udogodnienia Wyśmienita lokalizacja ścisłe centrum Gdańska Wrzeszcza Dzielnica dobrze skomunikowana i z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wejhera

Żabianka,Gdańsk

685 000 zł35 m² 19 712,20 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu świeżo wyremontowane mieszkanie na Żabiance w Gdańsku - 10min spacerem do plaży nieruchomość: mieszkanie przeszło generalny remont, wykonany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Przymorze,Gdańsk

499 000 zł46 m² 10 847,80 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Na sprzedaż mieszkanie położone na 9 piętrze w charakterystycznym budynku Falowiec, w jednej z najbardziej rozpoznawalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kaczyńskiego

Przymorze,Gdańsk

4 900 zł59 m² 82,94 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Gaudium Nieruchomości prezentuje Państwu elegancki, 3-pokojowy apartament o powierzchni 60 m , zlokalizowany w Gdańsku Przymorze, w prestiżowej inwestycji Tarasy Bałtyku. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kombatantów

Zaspa-Rozstaje,Gdańsk

799 000 zł62 m² 12 949,80 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem - Gdańsk Zaspa Rozstaje, ul. Kombatantów - blisko morza i terenów zielonych Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie położone w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śląska

Przymorze,Gdańsk

599 000 zł43 m² 13 930,20 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe na Przymorzu przy ul. Śląskiej. 6-te piętro w bloku 8-piętrowym z windą z 1962 roku. Pełna własność - kw bez obciążeń. Mieszkanie odświeżone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Plater

Brzeźno,Gdańsk

659 000 zł50 m² 13 232,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta dostępna tylko W naszym biurze! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie blisko morza. Mieszkanie słoneczne, dwustronne, z dwóch pokoi wyjście na duży zadaszony balkon, łazienka z oknem-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Startowa

Zaspa,Gdańsk

925 000 zł62 m² 14 919,30 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Fenomenalna lokalizacja, ze względu na bliskość morza, plaży, centrum, licznych punktów handlowo usługowych - jedna z najbardziej pożądanych i cenionych przez Gdańszczan - Zaspa. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Przymorze,Gdańsk

799 000 zł38 m² 21 233,10 zł/m²

 

Piętro:5/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż oferuję jasne, 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,63 m2, położone na 5/17 piętrze, nowoczesnego budynku z cichobieżną windą, w inwestycji dewelopera Robyg przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wejhera

Żabianka,Gdańsk

685 000 zł35 m² 19 571,40 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie: nowoczesne, świeżo wyremontowane mieszkanie położone w 10-piętrowym budynku z windą, na wysokim parterze. Lokal o bardzo funkcjonalnym układzie, w stanie idealnym - po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bitwy Oliwskiej

Żabianka,Gdańsk

699 000 zł39 m² 17 923,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie, gotowe do zamieszkania i w genialnej lokalizacji, mieszkanie: mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w niskim, trzypiętrowym budynku. Przeszło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bolesława Krzywoustego

Przymorze Małe,Gdańsk

2 400 zł36 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W jednej z najchętniej zamieszkiwanych dzielnic Gdańska - Przymorzu Małym, na nowych najemców czeka przytulne, dwupokojowe mieszkanie z osobną kuchnią i balkonem, na którym poranna kawa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Gdańsk

Kiełpinek,Gdańsk

849 000 zł80 m² 10 632,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie w atrakcyjnej, dobrze skomunikowanej części Gdańska, blisko pkm Kiełpinek, auchan i terenów zielonych. Najważniejsze informacje Powierzchnia użytkowa: 79,85 m Piętro: liczba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Rzeczypospolitej

Przymorze,Gdańsk

3 500 zł50 m² 70 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od zaraz. 2 pokojowe mieszkanie z widokiem na morze, miejscem postojowym w hali garażowej i balkonem z którego możemy podziwiać wspomniany widok. Mieszkanie: 2 niezależne.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij