dowolna

Mieszkania nad morzem Gdańsk - Lista ogłoszeń

1 058 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 058 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Przymorze,Gdańsk

393 000 zł30 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż ustawna kawalerka o powierzchni 30 m , położona na wysokim parterze w kultowym falowcu przy ul. Jagiellońskiej - jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ostroroga

Wrzeszcz,Gdańsk

579 000 zł41 m² 14 122 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 41 m , położone w samym sercu Dolnego Wrzeszcza - przy ul. Ostroroga w Gdańsku. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Burzyńskiego

Zaspa,Gdańsk

640 000 zł48 m² 13 417,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Słoneczne 2-pokojowe mieszkanie w sercu Gdańskiej Zaspy - gotowe do wprowadzenia! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 47,7 m , położonego na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kołłątaja

Wrzeszcz Górny,Gdańsk

699 000 zł31 m² 22 447 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Atuty: idealna inwestycja na wynajem długo jak i krótko terminowy, wydzielona strefa sypialniana, ( istnieje możliwość zamknięcia pomieszczenia), mieszkanie obecnie wynajmowane, możliwośc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Dworska

Brzeźno,Gdańsk

1 170 000 zł67 m² 17 578,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szukasz wyjątkowego mieszkania nad morzem z potencjałem inwestycyjnym i dużą przestrzenią do aranżacji? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania. Gdańsk Brzeźno, ul. Dworska nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Portowców

Brzeźno,Gdańsk

2 400 zł32 m² 75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Pierwszy najem - nowa kawalerka przy plaży w Brzeźnie Zamieszkaj w nowoczesnej kawalerce w sercu nadmorskiego Brzeźna, tuż przy ul. Portowców w Gdańsku. To zupełnie nowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Beniowskiego

Przymorze,Gdańsk

975 000 zł49 m² 19 780,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Rezerwacja Nowoczesny apartament w sercu Przymorza! Idealna propozycja dla pary, studentów czy osób pracujących. Dodatkowym atutem jest przeszklony 8mio metrowy taras, który może służyć jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hokejowa

Łostowice,Gdańsk

629 999 zł59 m² 10 678 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie na sprzedaż | Gdańsk| gotowe do zamieszkania | ogromny balkon | cisza i słońce Wstęp: wyobraź sobie poranki z kawą na ogromnym, słonecznym balkonie i wieczory spędzane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chłopska

Przymorze,Gdańsk

600 000 zł45 m² 13 333,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe mieszkanie na Przymorzu Wielkim - świetna lokalizacja! Adres: ul. Chłopska, gdańsk - Przymorze Wielkie Powierzchnia: 45 m Piętro: parter z 4 Cena: 600 000 pln Forma własności:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Przymorze,Gdańsk

865 000 zł41 m² 21 133,60 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Apartament w Albatross Towers - wysoki standard, widok w stronę morza Na sprzedaż wyjątkowe, komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,93 m . Wykończone i w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rodakowskiego

VII Dwór,Gdańsk

449 999 zł37 m² 12 162,10 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 37 m z garażem | 2 osobne pokoje | Widok na las | Idealne do własnej aranżacji Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m , położone na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Rzeczypospolitej

Przymorze,Gdańsk

475 000 zł34 m² 13 970,60 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż mieszkanie 34 m - Gdańsk Przymorze | Blisko morza i komunikacji Lokalizacja: to nie jest Falowiec Oferujemy mieszkanie położone w jednej z najbardziej poszukiwanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rybińskiego

Oliwa,Gdańsk

689 000 zł49 m² 14 061,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Atuty: - mieszkanie na przeciwko parku oliwskiego - 1 minuta pieszo do autobusu - 1 minuty pieszo do tramwaju - mieszkanie gotowe do zamieszkania - dostępny ogród do ogólnego użytku Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chłopska

Przymorze Wielkie,Gdańsk

565 000 zł45 m² 12 555,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atuty: -Forma własności: spółdzielczo- własnościowe bez kw, dzięki czemu można je kupić bez zgody msz. -Dwustronna ekspozycja okien - Doskonałe skomunikowanie: tramwaje, autobusy, skm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Walecznych

Brzeźno,Gdańsk

640 000 zł34 m² 18 823,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Idealne mieszkanie w Gdańsku Brzeźnie, blisko morza! Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 34 m , położone w malowniczym Brzeźnie zaledwie rzut beretem od piaszczystych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Gdańsk

Oliwa,Gdańsk

2 590 zł25 m² 103,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem nowoczesny apartament typu studio o powierzchni 25 m , położony na parterze kameralnej kamienicy w jednej z najbardziej prestiżowych i zielonych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żuławska

Orunia,Gdańsk

550 000 zł43 m² 12 790,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Witam. Mam na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe przy ulicy Żuławskiej. Mieszkanie po generalnym remoncie wraz z całkowitą wymianą instalacji elektrycznej oraz wodno-kanalizacyjnej. Wyposażone pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Pawła Adamowicza

Jasień,Gdańsk

632 912 zł44 m² 14 329 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Jasień / Adamowicza | Nowy apartament w stanie deweloperskim - 44,17 m2 z balkonem | 2 pokoje, łazienka, balkon | Miejsce postojowe w garażu podziemnym | Świetna lokalizacja I Gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Uzdrowiskowa

Sobieszewo,Gdańsk

559 000 zł37 m² 15 289,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartament na Wyspie Sobieszewskiej w otoczeniu lasów i Morza Bałtyckiego I Tylko 12 minut do plaży I Z ogródkiem Architektura budynków nawiązuje do unikalnego stylu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kempingowa

Sobieszewo,Gdańsk

485 000 zł36 m² 13 558,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kameralna Inwestycja na Wyspie Sobieszewskiej I Sauny w Budynku dla Mieszkańców. Zakup od dewelopera, bez 2% podatku pcc i prowizji. Atuty inwestycji: - w budynku recepcja, winda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wrzosy

Stogi,Gdańsk

569 000 zł46 m² 12 369,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie zlokalizowane na 1. piętrze trzypiętrowego bloku z cegły w Gdańsku Stogi, przy ul. Wrzosy. Nieruchomość położona jest w wyjątkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wejhera

Żabianka,Gdańsk

649 000 zł41 m² 15 906,90 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w jednej z najbardziej atrakcyjnych dzielnic Gdańska - Żabiance. W pobliżu dostępne są sklepy, szkoły, przedszkola, tereny rekreacyjne oraz pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Rzeczypospolitej

Przymorze,Gdańsk

630 000 zł46 m² 13 695,70 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

2 pokoje | osobna kuchnia | gdańsk przymorze | inwestycja | blisko morza Na sprzedaż oferujemy przestronne, 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m2, zlokalizowane w falowcu na gdańskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ciołkowskiego

Zaspa,Gdańsk

699 000 zł48 m² 14 502,10 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

2-pokojowe mieszkanie blisko morza - Zaspa | Balkon | Winda | Świetna lokalizacja mieszkanie: na sprzedaż przestronne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,2 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sucha

Brzeźno,Gdańsk

1 249 000 zł66 m² 18 927,10 zł/m²

 

Piętro:12/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Atuty Funkcjonalnie zaaranżowane 3-pokojowe mieszkanie z niepowtarzalnym widokiem na morze i miasto. Sprawdzi się w codziennym życiu, jak i spełni funkcję mieszkania wakacyjnego czy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Letnicka

Letnica,Gdańsk

786 000 zł47 m² 16 677,30 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szukasz nowoczesnego mieszkania w świetnej lokalizacji blisko morza? Idealnie trafiłeś! atuty: nowe budownictwo z 2021 roku,Funkcjonalny układ,Słoneczne i przestronne,Miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Letnicka

Letnica,Gdańsk

1 199 000 zł63 m² 19 065 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

W pełni wyposażone mieszkanie Z dwoma balkonami na 7 czyli ostatnim piętrze Z widokiem na panoramę, gotowe do zamieszkania od zaraz! Bądź pierwszy, zanim ubiegną Cię inni. Mieszkań tak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powalna

Śródmieście,Gdańsk

899 000 zł65 m² 13 830,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Wyjątkowe, przestronne 3 pok. mieszkanie o pow. 65 m2 z dużą kuchnią i balkonem zlokalizowane w Śródmieściu Gdańska, na drugim piętrze w trzypiętrowym budynku z 1965.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Przymorze Małe,Gdańsk

1 990 000 zł66 m² 30 220,20 zł/m²

 

Piętro:11/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Widok na morze, taras od południa i cisza w sercu Gdańska? To mieszkanie Cię zaskoczy! Masz dość kompromisów? Marzysz o miejscu, które łączy komfort, lokalizację i świetny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdańsk

Nowy Port,Gdańsk

1 288 602 zł88 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:9/18

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Doskonała lokalizacja! bez prowizji, bez podatku pcc 2% Kompleks pięciu budynków o zróżnicowanej wysokości, od sześciu do siedemnastu kondygnacji, w których łącznie mieści się około 600.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sucha

Letnica,Gdańsk

745 000 zł42 m² 17 687,60 zł/m²

 

Piętro:parter/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szukasz nowoczesnego mieszkania w świetnej lokalizacji blisko morza? Idealnie trafiłeś! atuty: nowe budownictwo z 2022 roku,Funkcjonalny układ,Słoneczne i przestronne,Miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dunikowskiego

Brzeźno,Gdańsk

649 000 zł45 m² 14 422,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie blisko morza, ul. Dunikowskiego, brzeźno Gdańsk Jeżeli marzysz o mieszkaniu w nadmorskiej dzielnicy, gdzie poranny spacer po plaży może stać się codziennym.