dowolna

Mieszkania nad morzem Gdańsk - Lista ogłoszeń

1 059 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 059 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk

730 000 zł44 m² 16 781,60 zł/m²

 

Piętro:15/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mam do zaoferowania wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o praktycznym i wygodnym układzie pomieszczeń, położone na 15 piętrze nowoczesnego apartamentowca zlokalizowanego zaledwie 800m od morza!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jagiellońska

Przymorze,Gdańsk

2 790 000 zł93 m² 30 009,70 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Prezentujemy inteligentny apartament w inwestycji Jagiellońska 13 z bezpośrednim widokiem na Zatokę Gdańską i Park im. Ronalda Reagana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bolesława Chrobrego

Brzeźno,Gdańsk

3 300 zł39 m² 84,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atuty: słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie, położone na kameralnym osiedlu. Wysoki standard budynku oraz wykończenia mieszkania. Lokalizacja: ludzie aktywni z pewnością docenią atrakcyjność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Przymorze,Gdańsk

479 000 zł30 m² 15 966,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

| kawalerka | osobna kuchnia | po remoncie | nowa instalacja elektryczna | piwnica | chłopska | Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 30 m2, położone na 2 piętrze w 4-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jagiellońska

Przymorze,Gdańsk

599 000 zł38 m² 15 763,20 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Szukasz dwupokojowego mieszkania na gdańskim Przymorzu? To mieszkanie jest dla Ciebie! atuty: - widok na Zatokę, - mieszkanie po remoncie - fantastyczna lokalizacja - blisko morza, sopotu oraz centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wypoczynkowa

Jelitkowo,Gdańsk

4 700 000 zł118 m² 39 935,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! W ofercie sprzedaży unikatowy apartament z tarasem na dachu i widokiem na morze! Przedstawiamy Państwu nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Przymorze,Gdańsk

1 299 000 zł64 m² 20 233,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Oferta nieruchomości - ul. Jelitkowski Dwór , Gdańsk Przymorze (osiedle Jelitkowski Dwór) Nieruchomość: przestronne mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 64,20 m , zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Hynka

Zaspa,Gdańsk

1 550 000 zł80 m² 19 457,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 79,66 m . Lokal jest jasny, przestronny i funkcjonalny, z imponującym ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zakole

Stogi,Gdańsk

549 900 zł36 m² 15 241 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

W home Asset Sp. z o.o. znajdziesz atrakcyjne oferty bezpośrednio od deweloperów. Jako przedstawiciel deweloperów świadczymy profesjonalną i kompleksową obsługę sprzedaży ich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Leszczyńskich

Zaspa,Gdańsk

590 000 zł33 m² 17 824,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż gotowe do zamieszkania 2 pokoje na gdańskiej Zaspie, blisko morza. Wspaniała lokalizacja! Mieszkanie składa się z: - przedpokoju - salonu z aneksem kuchennym - sypialni - łazienki Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, ul. Kempingowa

Sobieszewo,Gdańsk

550 000 zł28 m² 19 642,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Kawalerka na Wyspie Sobieszewskiej 10 minut spacerem do morza | 27,5 m | Miejsce parkingowe w cenie Na sprzedaż nowoczesna, w pełni umeblowana kawalerka położona na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Gdańsk,pomorskie

255 000 €83 m² 3 072,29 €/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Luksusowe Apartamenty w Los Alcazares Nowoczesność i Komfort z Widokiem na Morze Cena netto: od 255.000 Zachwycające apartamenty w prestiżowym La Serena Golf Resort, położonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Łąkowa

Sobieszewo,Gdańsk

1 174 650 zł33 m² 36 043,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wykończony apartament Z tarasem I ogródkiem Gdańsk Sobieszewo | Inwestycja z własną mariną | Lokal wykończony i wyposażony | Klimatyzowany | Panoramiczne okna | Miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gdańska

Brzeźno,Gdańsk

880 000 zł78 m² 11 141 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie w Gdańsku - Brzeźno, blisko plaży Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska Brzeźno, zaledwie 5 minut spacerem od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk

769 000 zł48 m² 15 858,90 zł/m²

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mam do zaoferowania cesję fantastycznego mieszkania 2 pokojowego ze słoneczną, wschodnią ekspozycją i dużym, wygodnym rozkładem. Dzięki licznym przeszkleniom wnętrze jest pełne naturalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Łąkowa

Sobieszewo,Gdańsk

1 313 932 zł38 m² 34 279,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartament Z pięknym widokiem na marinę Gdańsk Sobieszewo | Widok na marinę | Stan deweloperski | Panoramiczne okna | Miejsce parkingowe | Miejsce cumownicze na jacht lub skuter wodny ***** rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk

776 000 zł39 m² 19 979,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament w Inwestycji "przystań Letnica" 15 minut do plaży! Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy, nowo wykończony 2 pokojowy apartament o powierzchni 39 m , usytuowany na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Tatrzańska

Oliwa,Gdańsk

980 000 zł64 m² 15 312,50 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż wyjątkowy apartament z widokiem na morze i Trójmiejski Park Krajobrazowy - Gdańsk Oliwa Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży unikalnego, 4-pokojowego apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grudziądzka

Wrzeszcz Dolny,Gdańsk

4 500 zł78 m² 58,03 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dla Kogo: zajezdnia Gdańsk Wrzeszcz (dolny) to doskonała propozycja, która zadowoli zarówno aktywne, przedsiębiorcze osoby, jak i rodziny z dziećmi. Dużym atutem jest spokój oraz bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hoża

Stogi,Gdańsk

2 600 zł42 m² 61,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o powierzchni użytkowej 36m2, która znajduje się przy ul. Hoża na Stogach. Mieszkanie mieści się na 4 piętrze w 4-piętrowym. W skład powierzchni 42 m2 wchodzą: - salon, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pilotów

Zaspa,Gdańsk

699 999 zł44 m² 15 837,10 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - Zaspa | Balkon | Winda | Świetna lokalizacja. Mieszkanie: na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,4 m , położone na 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Mazurska

Brzeźno,Gdańsk

1 095 000 zł73 m² 14 918,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Oferuję Państwu wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie, którego niezwykłym atutem jest unikatowy, wspaniały widok na całą Zatokę Gdańską, położone na piątym piętrze budynku przy ul. Mazurskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Aleja Jana Pawła II

Zaspa,Gdańsk

2 700 zł38 m² 71,05 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Napisz sms: jana Pawła Najem, a odzdzwonimy. Mieszkanie: mieszkanie składa się z przedpokoju, salonu z otwartą kuchnią, sypialni, przestronnej łazienki, balkonu(4m2) oraz komórki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rybacka

Żabianka,Gdańsk

749 000 zł53 m² 14 140,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

-rezerwacja- oferta na wyłączność! Przedmiotem sprzedaży jest 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 52,97m2 na parterze czteropiętrowego bloku znajdujące się na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Wybrzeża

Przymorze,Gdańsk

440 000 zł38 m² 11 579 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mam przyjemność zaprezentować Państwu idealne mieszkanie na start lub inwestycję w Gdańsku Przymorzu, zaledwie niespełna dwa kilometry od morza. Mieszkanie znajduje się w kultowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Grunwaldzka

Wrzeszcz,Gdańsk

1 088 000 zł91 m² 11 898,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie w cztero-pietrowej kamienicy położonej w gdańskiej dzielnicy Wrzeszcz, cieszącej się największą popularnością osób żyjących aktywnie, ceniących łatwość szybkiego dotarcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chlebnicka

Stare Miasto,Gdańsk

1 099 000 zł63 m² 17 444,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Urokliwe mieszkanie w sercu Starego Miasta - Gdańsk, ul. Chlebnicka Przedstawiamy wyjątkową ofertę mieszkania usytuowanego przy ul. Chlebnickiej, w samym centrum historycznego Gdańska. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Beniowskiego

Przymorze,Gdańsk

1 499 000 zł69 m² 21 596,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Elegancki apartament z ogrodem na prestiżowym osiedlu idea - Gdańsk Przymorze Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży stylowego, 3-pokojowego apartamentu o powierzchni prawie 70 m z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lawendowe Wzgórze

Jasień,Gdańsk

799 000 zł61 m² 13 150,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 60,76 m , usytuowane na 2. piętrze w nowoczesnym 5-kondygnacyjnym budynku z windą z 2017 roku, przy ul. Lawendowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czarny Dwór

Przymorze Wielkie,Gdańsk

849 000 zł43 m² 19 744,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

2-pokojowe mieszkanie inwestycyjne | Zaspa, czarny Dwór | Tuż przy Parku Reagana | Najemca w pakiecie Na sprzedaż nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Powstańców Wielkopolskich

Zaspa-Rozstaje,Gdańsk

1 050 000 zł66 m² 15 909,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Lokalizacja Mieszkanie znajduje się w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska, oferującej doskonałe połączenie spokoju i dostępu do miejskiej infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grudziądzka

Wrzeszcz,Gdańsk

3 100 000 zł87 m² 35 809,20 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Absolutna perełka na mapie gdańskich nieruchomości premium Apartament położony na ostatniej kondygnacji z 35m2 tarasem, zapierającym dech w piersiach widokiem na Zatokę i panoramę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wielkopolska

Orunia Górna - Gdańsk Południe,Gdańsk

730 000 zł62 m² 11 814 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

0% prowizji dla kupującego! oferta tylko U nas Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania położonego przy ul. Wielkopolskiej w Gdańsku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Wybrzeża

Przymorze,Gdańsk

547 000 zł46 m² 11 891,30 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Oferta w przygotowaniu, więcej zdjęć już wkrótce Atuty: - 15 minut pieszo nad morze - 5 minut pieszo do Parku Reagana - 3 minuty pieszo do przystanku autobusowego i tramwajowego -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jagiellońska

Przymorze,Gdańsk

459 000 zł37 m² 12 405,40 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Szukasz dwupokojowego mieszkania na gdańskim Przymorzu? To mieszkanie jest dla Ciebie! atuty: - widok na Zatokę, - fantastyczna lokalizacja - blisko morza, sopotu oraz centrum Gdańska - budynek otoczony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obrońców Wybrzeża

Przymorze Wielkie,Gdańsk

1 250 000 zł63 m² 19 841,30 zł/m²

 

Piętro:7/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zalety nieruchomości: - 15 minut pieszo nad morze, - 20 minut pieszo do ug, olivia Business Centre i Alchemii, - 5 minut pieszo do Parku Reagana, - 4 minuty pieszo do przystanku tramwajowego oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czarny Dwór

Przymorze Wielkie,Gdańsk

972 900 zł43 m² 22 500 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Do sprzedaży kameralny apartament inwestycyjny o powierzchni 43,24 m2 zlokalizowany na 3 piętrze budynku przy ul. Czarny Dwór w Gdańsku w inwestycji Bulvar. Apartament składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jagiellońska

Przymorze,Gdańsk

6 700 zł66 m² 100,90 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Atuty: pięknie wykończone mieszkanie z panoramicznym widokiem na morze i Park Reagana, położone w nowoczesnej inwestycji Jagiellońska 13. Budynek oferuje liczne udogodnienia dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk

1 190 000 zł63 m² 19 006,60 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Apartament w wysokim standardzie - widok na morze. Przedstawiam ofertę komfortowego apartamentu położonego w Gdańsku Letnicy przy ul. Starowiejskiej na nowoczesnym osiedlu cenionego dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Bursztynowa

Jelitkowo,Gdańsk

2 060 000 zł46 m² 45 175,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż luksusowy, 2-pokojowy apartament z ogrodem | Botanica Jelitkowo | Gdańsk, ul. Bursztynowa Cena: 2 060 000 zł Powierzchnia mieszkania: 45,6 m + prywatny ogród 15 m W cenie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sucha

Letnica,Gdańsk

549 000 zł30 m² 18 202,90 zł/m²

 

Piętro:7/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nieruchomość: mieszkanie o powierzchni 30,16 m , usytuowane na 7. piętrze w 16-piętrowym nowoczesnym apartamentowcu, składa się z salonu z aneksem kuchennym i dużą szafą.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij