dowolna

Mieszkania nad morzem Gdańsk - Lista ogłoszeń

1 059 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 059 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk

1 349 000 zł103 m² 13 149,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Kupując w Home Asset nie martw się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Jeden z nielicznych 5 pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żwirki i Wigury

Zaspa,Gdańsk

950 000 zł62 m² 15 397,10 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Wyjątkowe, jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 61,7 m , zlokalizowane na ósmym piętrze w sercu doskonale skomunikowanej dzielnicy Gdańska Zaspa. Z okien kuchni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Gen. Józefa Hallera

Wrzeszcz,Gdańsk

770 634 zł48 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: - osiedle blisko morza i udogodnień miasta - ekskluzywne apartamenty - termin realizacji: i kwartał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Racławicka

Wrzeszcz Dolny,Gdańsk

639 900 zł46 m² 13 895,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie w sercu Wrzeszcza! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 46,05 m , usytuowanego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Przymorze Wielkie,Gdańsk

595 000 zł45 m² 13 222,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Zalety nieruchomości: - 2 oddzielne pokoje, - 2 minuty pieszo do parku Regana, 10 minut pieszo do morza - 2 minuty pieszo do przystanku autobusowego - w promieniu 100 m pełne zaplecze handlowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kempingowa

Sobieszewo,Gdańsk

899 000 zł36 m² 25 076,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Wyspa Sobieszewska - apartament o powierzchni 35,85m2 wykończony w wysokim standardzie. Nieruchomość składa się z salonu z aneksem kuchennym, oddzielnej sypialni i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hynka

Zaspa,Gdańsk

1 349 000 zł68 m² 19 826,60 zł/m²

 

Piętro:8/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Główne atuty: nowoczesne mieszkanie o podwyższonym standardzie gotowe do wprowadzenia Bliskość plaży oraz terenów zielonych Park Reagana, trójmiejski Park Krajobrazowy Świetna komunikacja pełne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk

670 000 zł44 m² 15 227,30 zł/m²

 

Piętro:6/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Przedmiotem sprzedaży jest nowoczesne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni rzeczywistej 43,52m z aneksem kuchennym oraz z przestronną, oświetloną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Przymorze,Gdańsk

575 000 zł46 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Atuty: - mieszkanie idealne pod najem - do plaży ok 20 minut spacerem - do parku 10 minut - blisko komunikacja miejska - oraz pełne zaplecze handlowo-usługowe, galeria Przymorze, ch Alfa - blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Obrońców Wybrzeża

Przymorze,Gdańsk

1 649 000 zł57 m² 28 929,80 zł/m²

 

Piętro:18/18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Luksusowe mieszkanie Z zapierającym dech W piersiach widokiem na zatokę gdańską I półwysep helski! Osiedle 4 oceany Adres: gdańsk Przymorze, ul. Obrońców Wybrzeża Powierzchnia: 57.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Wyspa Sobieszewska,Gdańsk

3 177 000 zł78 m² 40 835,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Idealna Inwestycja jako Nieruchomość dla Siebie = drugi Dom z dala od zgiełku Miasta idealne Miejsce na wypoczynek lub jako lokata Kapitału na Wynajem! Apartament Inwestycyjny z fv Vat 23% -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Orłowska

Jelitkowo,Gdańsk

529 000 zł24 m² 22 133,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Jelitkowo, 800m do Plaży, 250m do Ergo Areny Po Remoncie! Kompletne wyposażone mieszkanie przygotowane pod wynajem dobowy na booking ul Orłowska 5c, niski blok, 1 piętro, 23,9m2, duża piwnica Pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Meissnera

Zaspa,Gdańsk

655 000 zł48 m² 13 589,20 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Bezpieczne transkacje wspieramy ważną polisą oc Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą 2-pokojowego mieszkania, położonego jedynie 800m od parku Reagana w dzielnicy Gdańsk, zaspa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wrzeszcz,Gdańsk

775 863 zł49 m² 15 984 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania od dewelopera bez podatku pcc i prowizji! Apartament 48,54 m obejmuje: pokój dzienny z aneksem kuchennym Sypialnię Korytarz z miejscem na garderobę Łazienkę Taras 17.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łozy

Brzeźno,Gdańsk

550 000 zł39 m² 14 138,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie w Brzeźnie, blisko morza, gotowe do wprowadzenia. Jeśli szukasz słonecznego, funkcjonalnego mieszkania blisko plaży idealnego zarówno do zamieszkania, jak i pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Gdańsk,pomorskie

317 000 €109 m² 2 908,26 €/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

^ czy wiesz, że takie nieruchomości wynajmują się średnio za 100 euro za dobę przez cały rok w obłożeniu 80% co daje po odliczeniu kosztów zarządzania około 20 000 euro rocznie + ochrona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rybołowców

Nowy Port,Gdańsk

444 000 zł34 m² 13 253,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaz oferujemy atrakcyjne mieszkanie inwestycyjne w Nowym Porcie, jednej z dynamicznie rozwijających się dzielnic Gdańska. Lokal jest przystosowany do najmu i przez cały rok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żywiecka

Wrzeszcz Dolny,Gdańsk

609 000 zł46 m² 13 378,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji dla kupującego! oferta tylko U nas Wirtualny spacer który odzwierciedla faktyczny stan mieszkania Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Letnicka

Letnica,Gdańsk

1 199 000 zł63 m² 19 065 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

W pełni wyposażone mieszkanie Z dwoma balkonami na 7 czyli ostatnim piętrze Z widokiem na panoramę, gotowe do zamieszkania od zaraz! Bądź pierwszy, zanim ubiegną Cię inni. Mieszkań tak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk

1 180 000 zł65 m² 18 218,30 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Dla osób ceniących sobie indywidualność, przestrzeń i komfort, mamy do zaoferowania świeżo wykonane, przytulne i w pełni wyposażone trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 64,77 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pilotów

Zaspa,Gdańsk

795 000 zł67 m² 11 865,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 4 pokojowego mieszkania przy ulicy Pilotów na Zaspie, jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Gdańsku. To przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Gdańsk,pomorskie

189 900 €107 m² 1 774,77 €/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wejhera

Żabianka,Gdańsk

429 000 zł28 m² 15 250,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Więcej zdjęć na naszej stronie : dobraoferta.Pro Po co Ci dwa małe pokoje jak można wybrać jeden duży? Lepiej się czujesz w małych czy większych przestrzeniach? W takim razie nie szukaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śląska

Przymorze,Gdańsk

649 000 zł50 m² 12 980 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gdańsk Przymorze ul. Śląska | Funkcjonalne 50 m z potencjałem na 3 pokoje | Blisko morza i skm Szukasz mieszkania w jednej z najlepiej skomunikowanych dzielnic Gdańska? Przymorze to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk

1 190 000 zł73 m² 16 228 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowy 4-pokojowy apartament zlokalizowany na 14 piętrze przy ulicy Starowiejskiej 65 w Gdańsku z pięknym widokiem na Zatokę Gdańską. To słoneczne, 4-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Wyspa Sobieszewska,Gdańsk

940 000 zł30 m² 30 880,40 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marynarki Polskiej

Wrzeszcz Górny,Gdańsk

2 300 zł42 m² 54,76 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 10 piętrowym budynku. Jest bardzo dobrze skomunikowane w odległości 8 min znajduje się przystanek skm Gdańsk Politechnika. Na przeciwko budynku znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk

1 370 000 zł58 m² 23 620,70 zł/m²

 

Piętro:11/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Apartament Z widokowym tarasem na morze Widok na zatokę | Taras | Second home | Lobby z portierem | Siłownia | Sauna | 2 miejsca postojowe w hali garażowej | Gotowy do wprowadzenia | Wysoka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem

Śródmieście,Gdańsk

297 160 zł27 m² 11 005,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Nie pobieramy prowizji, współpracujemy Z deweloperami Obsługa: mieszkanie inwestycyjne Duży potencjał na wynajem długo i krótkoterminowy gwarantuje idealna lokalizacja oraz wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Gdańsk,pomorskie

325 000 €103 m² 3 155,34 €/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Wrzeszcz Górny,Gdańsk

571 533 zł53 m² 10 789,80 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Renomowany deweloper - 24 lata na rynku-Idealna lokalizacja w centrum Gdańska-Gwarancja najniższej ceny apartament inwestycyjny-młoda stocznia Oferta: 3 pokoje- kilka minut od Politechniki Gdańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk

644 680 zł45 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m , położone na 3. piętrze nowoczesnego osiedla Horizon w dynamicznie rozwijającej się Letnicy. Dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Piecki-Migowo,Gdańsk

940 000 zł74 m² 12 702,70 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Agencja westate oferuje Państwu sprzedaż przestronne mieszkanie z niezwykłym widokiem i przemyślanym projektem zagospodarowania przestrzeni na terenie Moreny w Gdańsku. Aktualny rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Letnica,Gdańsk

1 225 000 zł77 m² 15 898,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024