dowolna

Mieszkania Gdańsk Piecki-Migowo

249 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

249 ogłoszeń

2 500 zł47 m² 53,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia: 2-pokojowe mieszkanie - Gdańsk Piecki-Migowo (morena) Oferujemy na wynajem funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m , zlokalizowane na parterze w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł58,70 m² 12 436,12 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: samo centrum Moreny wygodny metraż, 3 pokoje z oddzielną kuchnią żłobek, przedszkole, szkoła tuż za.

Szczegóły ogłoszenia

2 340 zł48,30 m² 48,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: gdańsk Piecki - Migowo, dzielnica potocznie zwana Moreną, pod względem położenia uznawana jako jedna z najbardziej atrakcyjnych dzielnic miasta. Okolica dobrze skomunikowana.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł44 m² 15 886,36 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie, które daje oddech (dosłownie!) Morena, ul. Magellana. Są takie miejsca, gdzie kawa smakuje lepiej, poranki są spokojniejsze, a widok za oknem naprawdę robi różnicę. To jedno.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 080 000 zł64,90 m² 16 640,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Wyjątkowa oferta łącząca w sobie wygodę miasta oraz ciszę kameralnej zabudowy czeka na Ciebie na gdańskiej Morenie - jednej z najlepiej skomunikowanych dzielnic. To tutaj,.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł77,33 m² 10 332,34 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1978

Gotowy produkt inwestycyjny - 6 pokoi z najemcami, morena, gdańsk Mieszkanie od 7 lat było z powodzeniem wynajmowane, aktualnie najmu zostały wypowiedziane pod kątem sprzedaży nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł62,40 m² 11 618,59 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam na prezentację wygodnego mieszkania w świetnej lokalizacji na Gdańskiej Morenie. Mieszkanie spełni oczekiwania zarówno młodej rodziny jak seniorów ze względu na pobliskie udogodnienia.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł55,25 m² 12 651,58 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w spokojnej części Gdańska idealne dla pary, singla lub pod inwestycję Zapraszam do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego mieszkania o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł115 m² 9 565,22 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Nowa hot oferta dostępna wyłącznie W pepper house! Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o dużym potencjale aranżacyjnym, położone w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł55,20 m² 45,29 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 55,2 m , położonego przy ul. Zabłockiego na gdańskiej Morenie. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł55,94 m² 12 960,31 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 55,94 m , położone przy ul. Królewskie Wzgórze w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Gdańska - Morena.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 550 000 zł89,24 m² 17 368,89 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Apartament klasy premium - Luksus, który zaczyna się od spokoju natury Ten wyjątkowy apartament to synonim nowoczesnej elegancji i świadomego stylu życia. Zlokalizowany na 8. piętrze prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

975 000 zł70 m² 13 928,57 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie z ogródkiem, na prestiżowym osiedlu Królewskie Wzgórze, super skomunikowane, zadbane, przestronne, nowocześnie urządzone, słoneczne, dwustronne, do odświeżenia, 3-pokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

1 245 000 zł70 m² 17 785,71 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Słoneczny apartament z imponującym tarasem i niezakłóconym widokiem na panoramę Gdańska, znajdujący się na jedenastym piętrze Apartamentowca Studio Morena w dzielnicy Piecki-Migowo,.

Szczegóły ogłoszenia

1 229 000 zł72,95 m² 16 847,16 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Prezentujemy wykończone w 2024, 3-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji - Gdańsk, ul. Myśliwska 24a (skrzyżowanie ul. Myśliwskiej i Piekarniczej), dzielnica Piecki-Migowo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 003 385 zł67,70 m² 14 821,05 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesna, jednoetapowa inwestycja w samym sercu Moreny w ramach której powstaną 154 mieszkania. Zakup od dewelopera, bez prowizji, bez podatku pcc 2% Dlaczego warto tu zamieszkać? To 12.

Szczegóły ogłoszenia

715 000 zł39 m² 18 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 39 m , niezwykle słoneczne, ustawne i funkcjonalne - Gdańsk Morena ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

632 000 zł42 m² 15 047,62 zł/m²

 

Piętro:8/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

opis: ekspozycja południowo-zachodnia Nowoczesny kompleks apartamentowców, który łączy w sobie najistotniejsze cechy miejskiego życia wygodę, funkcjonalność i indywidualizm. Jego centralna.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł39,01 m² 16 636,76 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Hot oferta dostępna W pepper house! atuty nieruchomości: - nowoczesny apartamentowiec z recepcją oraz ochroną - 3 cichobieżne windy, - mieszkanie gotowe do wprowadzenia, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł26,60 m² 20 112,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Balkon z widokiem na Motławę Na sprzedaż nowoczesne, świeżo wykończone mieszkanie zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych części Gdańska - przy ul. Mostek. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł53 m² 12 245,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Jasne rodzinne mieszkanie Spółdzielczo-własnościowe na Morenie ul. Zabłockiego 8. Tylko u nas w Biurze Dom Hunter wyjątkowa oferta funkcjonalnego mieszkania z dużym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł67 m² 14 910,45 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Hot oferta tylko w Pepper House! Morenowe Wzgórze | Elegancki apartament z dwiema sypialniami | 2 miejsca parkingowe | przestronna komórka lokatorska 10,30 m wyjątkowa oferta Zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

685 000 zł51 m² 13 431,37 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

opis: nowoczesny kompleks apartamentowców, który łączy w sobie najistotniejsze cechy miejskiego życia wygodę, funkcjonalność i indywidualizm. Jego centralna lokalizacja oraz doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł41 m² 58,54 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41 m2 w dzielnicy Gdańsk Morena, ul. Zofii Nałkowskiej. Proponowane mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze dziesięciokondygnacyjnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł43,90 m² 15 603,64 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż nowoczesne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 43,90 m , położone na 5. piętrze eleganckiego, ośmiokondygnacyjnego budynku z 2019 roku na prestiżowym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł164,62 m² 24 298,38 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2017

Wyjątkowa oferta - morena - apartament premium - 164,62 m - taras - 17 piętro Spektakularny, panoramiczny widok na morze i panoramę Gdańska | Najwyższe piętro budynku - zapewniona prywatność.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł89 m² 13 471,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 89 m przy ul. Budapesztańskiej 19 w Gdańsku, na osiedlu Słoneczniki w Pieckach-Migowie. Mieszkanie jest gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

1 340 000 zł85,40 m² 15 690,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Kupujący nie płaci prowiz mieszkanie: 4-pokojowe słoneczne mieszkanie o powierzchni 85,40 m2. Bardzo praktyczny układ. Ponadstandardowa wysokość mieszkania 290 cm! W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

807 000 zł55 m² 14 672,73 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

opis: mieszkanie Z widokiem na zatokę cena transakcyjna to 792.000 ZŁ Nowoczesny kompleks apartamentowców, który łączy w sobie najistotniejsze cechy miejskiego życia wygodę, funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł58 m² 65,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

To propozycja dla wymagających klientów! oferta najmu długoterminowego. Umowa na 12 miesięcy. Oferta dla pracujących. Wymagamy okazania dokumentu potwierdzającego uzyskiwanie dochodów. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł77,33 m² 10 720,29 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1978

Atuty nieruchomości: świetna lokalizacja - Gdańsk Morena Dynamicznie rozwijająca się dzielnica z pełną infrastrukturą i bardzo dobrą komunikacją miejską (tramwaj, autobus, pkm) Duży.

Szczegóły ogłoszenia

974 500 zł66,29 m² 14 700,56 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

3 pokojowy apartament | widok Z 8 piętra na zieleń | siłownia | Budynek wyróżniać będzie elegancka, minimalistyczna forma oraz spektakularny wewnętrzny ogród wertykalny biegnący przez całą.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł60,10 m² 11 631 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Hot oferta W pepper house! atuty nieruchomości: - pełne zaplecze usługowo-handlowe, - bliskość komunikacji miejskiej i regionalnej (tramwaje, autobusy, pkm) - duży, słoneczny balkon, -.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł61,50 m² 56,91 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny Komfortowe trzypokojowe mieszkanie z dużym, narożnym balkonem w inwestycji " Myśliwska Park" Nieruchomość o powierzchni wynoszącej 61,5 m2 ( 58.53 m2 powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł41 m² 68,29 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Dzień dobry, mam do wynajęcia mieszkanie idealne dla pary. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi ( sypialni i pokoju dziennego) osobnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

3 750 zł55 m² 68,18 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Najemca nie płaci prowizji! Do wynajmu długoterminowego oferujemy atrakcyjne, nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie trzypokojowe o pow. 55m2, jeszcze niezamieszkiwane, z dużym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

779 800 zł43,18 m² 18 059,29 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowoczesna inwestycja w atrakcyjnej lokalizacji Gdańska, elegancka architektura, wygoda na co dzień i szeroki pakiet udogodnień dla mieszkańców, a w pobliżu tereny rekreacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

680 500 zł46,67 m² 14 581,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Metraż: 46,67 m | balkon 5,80 m | I piętro | 2 pokoje Lokale w cenach od 680 448,60 pln do 1 534 342,09 pln, o powierzchniach od 46,67 m do 85,39 m . W sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł46,53 m² 16 118,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,53 m2 znajdujące na drugim piętrze w nowoczesnym budynku z cichobieżną windą. Osiedle Zielona Aleja wybudowane przez cenionego.

Szczegóły ogłoszenia

888 000 zł46,15 m² 19 241,60 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Oferuję.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł68,39 m² 13 086,71 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Mieszkanie.