dowolna

Mieszkania Gdańsk ul. Bulońska

13 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

13 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

699 000 zł62,90 m² 11 112,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Jeśli szukasz mieszkania, które daje przestrzeń dla rodziny i jednocześnie świetną komunikację z całym Gdańskiem- ta oferta na Morenie spełnia oba te warunki. Funkcjonalny układ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 100 zł27,86 m² 14 325 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesna kawalerka na Morenie - idealna pod inwestycję lub na start. Mieszkanie zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji, wyróżniającej się nie tylko elegancką architekturą i wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

730 000 zł58,70 m² 12 947,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

3 pokoje | balkon | osobna kuchnia I po remoncie | inwestycja | gdańsk morena | Na sprzedaż oferujemy przestronne, 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,70 m2 o funkcjonalnym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

749 900 zł58,70 m² 12 775,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Zalety nieruchomości: -doskonała lokalizacja w pobliżu komunikacji miejskiej, zapewniająca szybki dostęp do wszystkich części Trójmiasta -spokojna, pełna zieleni okolica, -3 przestronne pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

515 000 zł38,50 m² 13 376,62 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie od dewelopera na Morenie Brak prowizji Brak pcc Szukasz miejsca, które łączy wygodę codziennego życia, świetną lokalizację i klimat miasta, które żyje ? To mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

748 900 zł60 m² 12 481,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

PO więcej ogłoszeń zapraszamy na naszą stronę www: dobraoferta.PRO Mieszkanie 3 pokoje o pow: 59,5 m Opis nieruchomości: Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,5 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

583 000 zł40 m² 14 575 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2 pokoje- dobra lokalizacji, bogata infrastruktura, wysoki standard wykończenia Nowoczesne osiedle na granicy Moreny i Jasienia, łączące bliskość miejskich atrakcji z terenami rekreacyjnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

598 000 zł41,57 m² 14 385,37 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji, wyróżniającej się nie tylko elegancką architekturą i wysokim standardem wykończenia części wspólnych, ale przede wszystkim strategicznym.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł58,70 m² 13 441,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

-pokojowe na sprzedaż o powierzchni 58.70 m2. Lokalizacja:Bulońska. Nieruchomość jest częścią inwestycji . Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł58,70 m² 12 436,12 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: samo centrum Moreny wygodny metraż, 3 pokoje z oddzielną kuchnią żłobek, przedszkole, szkoła tuż za.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł59,30 m² 12 984,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie: na sprzedaż jasne, ciepłe, 2-stronne, ustawne, rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 59,30 m2 znajdujące się w Gdańsku (dzielnica Morena). W jego skład.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł58,70 m² 12 436,12 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Kupisz bez prowizji! Na sprzedaż jasne, ciepłe, 2-stronne, ustawne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 58,70 m2 znajdujące się w Gdańsku (dzielnica Morena). W skład czego.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł59 m² 12 355,93 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

PO więcej ogłoszeń zapraszamy na naszą stronę www: dobraoferta.PRO Na sprzedaż 3 pokoje | wysoki parter | Morena, ul. Bulońska Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie, położone na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bulońska

Piecki-Migowo,Gdańsk

730 000 zł59 m² 12 947,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Piecki-Migowo,Gdańsk

730 000 zł59 m² 12 947,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Piecki-Migowo,Gdańsk

760 000 zł59 m² 12 947,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bulońska

Piecki-Migowo,Gdańsk

760 000 zł59 m² 12 947,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Piecki-Migowo,Gdańsk

759 000 zł59 m² 12 864,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bulońska

Piecki-Migowo,Gdańsk

760 000 zł59 m² 12 947,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Piecki-Migowo,Gdańsk

760 000 zł59 m² 12 947,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bulońska

Piecki-Migowo,Gdańsk

760 000 zł59 m² 12 947,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Bulońska

Wrzeszcz,Gdańsk

398 400 zł28 m² 14 300,10 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Piecki-Migowo,Gdańsk

760 000 zł59 m² 12 947,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bulońska

Piecki-Migowo,Gdańsk

760 000 zł59 m² 12 947,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bulońska

Piecki-Migowo,Gdańsk

702 950 zł51 m² 13 832,20 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Sprzedam wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie - Gdańsk Morena, odbiór jeszcze w 2026 r. Zapraszam do jednego z najciekawszych nowych inwestycji w Gdańsku! Na Morenie powstaje nowoczesny budynek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bulońska

Piecki-Migowo,Gdańsk

760 000 zł59 m² 12 947,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bulońska

Piecki-Migowo,Gdańsk

760 000 zł59 m² 12 947,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Piecki-Migowo,Gdańsk

760 000 zł59 m² 12 947,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bulońska

Piecki-Migowo,Gdańsk

760 000 zł59 m² 12 947,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bulońska

Piecki-Migowo,Gdańsk

760 000 zł59 m² 12 947,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bulońska

Piecki-Migowo,Gdańsk

737 406 zł51 m² 14 413,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowoczesna inwestycja - Gdańsk Morena Zamieszkaj wygodnie, blisko miasta i natury Tu nowoczesna architektura spotyka się z funkcjonalnością, a codzienne życie staje się po prostu wygodne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Piecki-Migowo,Gdańsk

760 000 zł59 m² 12 947,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bulońska

Piecki-Migowo,Gdańsk

760 000 zł59 m² 12 947,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Piecki-Migowo,Gdańsk

763 000 zł60 m² 12 716,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie 3 pokoje o pow: 59,5 m Opis nieruchomości: sprzedam 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,5 m , położone na II piętrze w 4-kondygnacyjnym bloku. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bulońska

Piecki-Migowo,Gdańsk

760 000 zł59 m² 12 947,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Piecki-Migowo,Gdańsk

760 000 zł59 m² 12 947,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bulońska

Piecki-Migowo,Gdańsk

740 906 zł51 m² 14 439,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bulońska

Piecki-Migowo,Gdańsk

1 357 001 zł100 m² 13 597,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bulońska

Piecki-Migowo,Gdańsk

737 406 zł51 m² 14 385,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bulońska

Piecki-Migowo,Gdańsk