dowolna

Mieszkania pod klucz Gdańsk - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

2 546 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 546 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siennicka

Śródmieście,Gdańsk

519 000 zł42 m² 12 476 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szukasz przytulnego mieszkania w dobrze zlokalizowanej i spokojnej okolicy? Świetnie trafiłeś! atuty: - zmieniony układ mieszkania, który zapewnia większą przestronność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Turystyczna

Sobieszewo,Gdańsk

399 000 zł44 m² 9 153,48 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atuty: położenie w jednej z najbardziej urokliwych dzielnic Gdańska - Wyspie Sobieszewskiej Bliskość morza i szerokich plaż Dostęp do terenów zielonych i rezerwatów przyrody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Świętokrzyska

Łostowice,Gdańsk

438 635 zł37 m² 11 855 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Patron Nieruchomości poleca nowoczesne mieszkanie w stanie deweloperskim - Gdańsk Łostowice. Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Gdańsk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zakole

Stogi,Gdańsk

516 000 zł34 m² 15 026,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Brak prowizji! Natychmiastowy odbiór! Duży ogródek! 20 minut do wrzeszcza. 10 minut do cichej plaży ostatnie mieszkania W tej inwestycji! - nie czekaj, zarezerwuj już dziś I zdobądź.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Wałowa

Śródmieście,Gdańsk

640 000 zł25 m² 25 600 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż komfortowa kawalerka, o powierzchni 25,00 m2, mieszcząca się na terenie prestiżowej inwestycji Bastion Wałowa, położonej na terenie Młodego Miasta w ścisłym centrum Gdańska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Nadmorski Dwór

Brzeźno,Gdańsk

11 000 zł86 m² 127,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Atuty dwa tarasy. w tym jeden na dachu 30 m22 miejsca postojoweostatnie piętro blisko parku i plaży.Lokalizacja: Osiedle "Nadmorski Dwór" to inwestycja uznanego dewelopera Invest Komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Olsztyńska

Przymorze,Gdańsk

759 000 zł44 m² 17 289,30 zł/m²

 

Piętro:5/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Gdańsk Przymorze Apartament 43,9 m 900 m od morza 3 Żagle Balkon, garaż, komórka Na sprzedaż funkcjonalny, w pełni umeblowany apartament o powierzchni 43,9 m , położony na 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Piecki-Migowo,Gdańsk

759 000 zł51 m² 14 940,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Przedstawiamy na sprzedaż słoneczne mieszkanie dwupokojowe z balkonem, usytuowane w Gdańsku, przy ulicy Myśliwskiej, na pograniczu dzielnic jasień/piecki-Migowo. Lokalizacja Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zakole

Stogi,Gdańsk

689 900 zł44 m² 15 805,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zostało ostatnich kilka mieszkań! - mieszkania gotowe do odbioru. Oferujemy pomoc W finansowaniu I pakiety wykończeniowe od 890 zł/m2 - kup bez prowizji! Biuro sprzedaży dewelopera - nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rytelska

Borkowo,Gdańsk

479 104 zł45 m² 10 602 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w spokojnej, rozbudowującej się części Gdańska. Mieszkanie o powierzchni 45,19m2 wraz z balkonem znajduje się na 4-tym piętrze nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Łostowice,Gdańsk

490 000 zł48 m² 10 236,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj z nami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z ogródkiem, ul. Siennicka

Śródmieście,Gdańsk

341 000 zł28 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Przyjdź W niedzielę 14.12! Zapraszamy 10-18. Bez prowizji! wyjątkowa oferta przestronnej kawalerki W śródmieściu. Tramwaj, wyspa spichrzów. Umów się na prezentację, zanim się sprzeda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Mostek

Wyspa Spichrzów,Gdańsk

473 829 zł27 m² 17 350 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mam na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie z ogródkiem, położone w północno-wschodniej części Śródmieścia, u zbiegu Opływu Motławy i uchodzącej do morza Martwej Wisły. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Siennicka

Śródmieście,Gdańsk

326 000 zł30 m² 11 050,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji! wyjątkowa oferta przestronnej kawalerki W śródmieściu. Tramwaj, wyspa spichrzów. Umów się na prezentację, zanim się sprzeda. Ceny promocyjne do końca listopada! mieszkania gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zamiejska

Chełm,Gdańsk

599 999 zł50 m² 12 121,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie - Gdańsk Chełm, 49,5 m Oferuję komfortowe i funkcjonalne mieszkanie na 2. piętrze w 4-piętrowym budynku (bez windy), w spokojnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Chmielna

Śródmieście,Gdańsk

749 000 zł34 m² 21 862,20 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Agencja westate ma przyjemność zaprezentować atrakcyjny lokal inwestycyjny (niemieszkalny) zlokalizowany w jednej z najbardziej pożądanych części Gdańska - na prestiżowej Wyspie Spichrzów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lastadia

Śródmieście,Gdańsk

689 000 zł50 m² 13 697,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1914

Idealne mieszkanie pod inwestycje W sercu gdańska. Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane w samym sercu Gdańska przy ul. Lastadia. Miejsce to zapewnia szybki dostęp do kluczowych atrakcji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piastowska

Przymorze Wielkie,Gdańsk

519 000 zł46 m² 11 282,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Zapraszam na prezentacje, dwustronnego mieszkania o powierzchni 46 m , położonego na 4. piętrze zadbanego budynku z windą. Nieruchomość znajduje się w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Władysława Jagiełły

Łostowice,Gdańsk

749 000 zł52 m² 14 445,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 58,85 m2, mieszczące w budynku usytuowanym na gdańskich Łostowicach. Doskonała lokalizacja zapewnia bliskość świetnie rozwiniętej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Siennicka

Śródmieście,Gdańsk

326 000 zł29 m² 11 249,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowa oferta przestronnej kawalerki W śródmieściu. Tramwaj, wyspa spichrzów. Umów się na prezentację, zanim się sprzeda. - kup bez prowizji! Biuro sprzedaży dewelopera - nie pobieramy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Gdańsk

Śródmieście,Gdańsk

1 200 000 zł49 m² 26 087 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Najważniejsze atuty: znakomita lokalizacja , serce Gdańska skąd wszędzie łatwo dojeść piechotę kameralny budynek z cichobieżną windą pełna infrastruktura w zasięgu sklepy, butiki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Chełm,Gdańsk

817 853 zł67 m² 12 225 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kupujesz bezpośrednio - 0% prowizji, z pełnym wsparciem w uzyskaniu kredytu oraz opcją wykończenia pod klucz. Gotowe do odbioru do lutego 2026 - bezpośrednio, bez kosztów pośrednika! Kontakt:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gdyńskich Kosynierów

Śródmieście,Gdańsk

1 260 000 zł61 m² 20 521,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Wyjątkowe mieszkanie w zabytkowej kamienicy połączenie klasyki z nowoczesnym designem w sercu Gdańska. Mieszkanie: na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 61,5 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kartuska

Jasień,Gdańsk

1 157 415 zł72 m² 16 180,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Nowe 4-pokojowe mieszkanie w Gdańsk. Metraż 71,53 m | IV piętro | Odbiór: IV kwartał 2025 Przedstawiam ofertę przestronnego, funkcjonalnego mieszkania w nowoczesnym i doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siennicka

Przeróbka,Gdańsk

519 000 zł42 m² 12 476 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Letnicka

Letnica,Gdańsk

1 149 000 zł56 m² 20 455,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 56,17 m2, mieszczące się na 1 piętrze, 5- piętrowego budynku będącego częścią osiedla Porto dewelopera Robyg stanowiącego zespół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Leszczyńskich

Zaspa,Gdańsk

782 000 zł39 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe - Gdańsk Prezentuję komfortowe mieszkanie o powierzchni 40,15 m , położone na 1wszym piętrze w spokojnej części Gdańska. Lokalizacja zapewnia doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Rytelska

Borkowo,Gdańsk

329 146 zł28 m² 11 904 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Prezentuję Państwu kawalerkę z balkonem w dobrej lokalizacji i bardzo dobrej cenie. Na sprzedaż przytulne mieszkanie z balkonem o powierzchni 27,65 m2, położone na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Letnica,Gdańsk

3 800 zł65 m² 58,46 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Nowa Letnica znajduje się w samym sercu doskonale skomunikowanej, północnej części Gdańska, pomiędzy ulicami Suchą i Starowiejską. Osiedle powstało zaledwie kilkaset metrów od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdańsk

Orunia Górna - Gdańsk Południe,Gdańsk

399 000 zł35 m² 11 409,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji! świetne mieszkanie dwupokojowe, gotowe koniec 2026, bliziutko planowanej stacji niepołomicka - do zamieszkania lub jako inwestycja. Gotowe do odbioru! to dynamicznie rozwijające się osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Długa Grobla

Długie Ogrody,Gdańsk

1 946 480 zł67 m² 29 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Dolne Miasto i Długie Ogrody w Gdańsku znów pięknieją. Powstaje nowy budynek w stylu gdańskich kamienic. Z lokalami usługowymi na parterze i 125 nowoczesnymi apartamentami od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Siennicka

Śródmieście,Gdańsk

369 000 zł28 m² 13 418,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia