dowolna

Mieszkania pod klucz Gdańsk - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

2 546 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 546 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Ujeścisko,Gdańsk

779 000 zł60 m² 12 882,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Agencja Westate Gdańsk zaprasza do zapoznania się z wyjątkowym, nowoczesnym 3-pokojowym mieszkaniem o powierzchni 59,68 m , zlokalizowanym na parterze w budynku otoczonym zielenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lawendowe Wzgórze

Jasień,Gdańsk

729 000 zł50 m² 14 709,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 49,5m2 zlokalizowane na parterze w czteropiętrowym bloku przy ul. Lawendowe Wzgórze na Gdańskim Jasieniu. Mieszkanie: w lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Magellana

Wrzeszcz,Gdańsk

949 000 zł53 m² 17 990,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 52.75m2 z ogródkiem ok. 80 m2 w Gdańsku Morenie Osiedle Srebrniki .Leśna Polana. Mieszkanie jasne, słoneczne strona południowo zachodnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Niepołomicka

Łostowice,Gdańsk

690 000 zł58 m² 11 946 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Najważniejsze atuty: 3 pokoje funkcjonalny układ o bardzo dobrym rozplanowaniu przestrzeni 1 piętro w budynku z 2020 roku gotowe do wprowadzenia mieszkanie w bardzo dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niepołomicka

Łostowice,Gdańsk

579 000 zł41 m² 13 985,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Są miejsca, które łączą w sobie spokój natury i wygodę miejskiego życia. Takie właśnie jest to mieszkanie w dzielnicy Łostowice - idealne dla osób, które szukają przestrzeni do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grota-Roweckiego

Siedlce,Gdańsk

640 000 zł36 m² 17 660 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szukasz nowego, luksusowego mieszkania na prestiżowym osiedlu? Świetnie trafiłeś! atuty: - mieszkanie wykończone z najwyższej jakości materiałów - Nowe budownictwo, blok wybudowany w 2022.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ofiar Grudnia '70

Kowale,Gdańsk

699 000 zł52 m² 13 470,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z widokiem na panoramę Gdańska! Przedstawiamy Państwu nieruchomość o powierzchni 51,89 m zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Gen. Józefa Hallera

Wrzeszcz Górny,Gdańsk

1 450 000 zł80 m² 18 202,40 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

* inwestycja premium * Z przyjemnością przedstawiamy Państwu 4-pokojowe mieszkanie w Inwestycji seahall. Wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 79.66m we Wrzeszczu Górnym - topowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rybińskiego

Oliwa,Gdańsk

649 000 zł49 m² 13 244,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Atuty: - mieszkanie na przeciwko parku oliwskiego - 1 minuta pieszo do autobusu - 1 minuty pieszo do tramwaju - mieszkanie gotowe do zamieszkania - dostępny ogród do ogólnego użytku Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Jasień,Gdańsk

499 000 zł36 m² 13 784,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie Na sprzedaż lokal o powierzchni 36,2 m2 położony na pierwszym piętrze w nowoczesnym budynku na osiedlu Wiszące Ogrody przy ulicy Osińskiego Mieszkanie znajduje się obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Złota

Kolorowe,Gdańsk

799 000 zł69 m² 11 579,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowoczesne mieszkanie 3 pokojowe - gotowe do zamieszkania lub inwestycji mieszkanie: na sprzedaż przestronne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 69 m , usytuowane na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lema

Piecki-Migowo,Gdańsk

3 650 zł64 m² 57,03 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie znajduje się w spokojnej części dzielnicy Morena, w bardzo dobrze skomunikowanej lokalizacji. W odległości 5 minut spacerem znajduje się centrum handlowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Królewskie Wzgórze

Piecki-Migowo,Gdańsk

3 400 zł61 m² 55,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Królewskie Wzgórze. Świetnie skomunikowane. Przystanek autobusowy i tramwajowy 3 min pieszo, pkm 15 min pieszo, w sąsiedztwie sklepy (żabka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Feniksa

Osowa,Gdańsk

2 500 zł38 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Nowa inwestycja w Gdańsku Osowej zostało już tylko 8 mieszkań w kameralnym budynku! Prezentowane mieszkanie o powierzchni 38 m to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk

3 800 zł64 m² 59,38 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Nowa Letnica znajduje się w samym sercu doskonale skomunikowanej, północnej części Gdańska, pomiędzy ulicami Suchą i Starowiejską. Osiedle powstało zaledwie kilkaset metrów od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców Warszawskich

Aniołki,Gdańsk

1 200 000 zł65 m² 18 558,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Sprzedaż bez 2% pcc dodatkowo możliwość odliczenia vat-u- wystawiamy fakturę 8% vat zabudowa kuchenna oraz szafa do zabudowy W przedpokoju W trakcie realizacji Nowoczesne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wypoczynkowa

Jelitkowo,Gdańsk

4 490 zł72 m² 62,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Neptun Park w Jelitkowie to jedna z najbardziej pożądanych lokalizacji inwestycyjnych w Trójmieście 100 m od plaży, w otoczeniu lasu i parku Reagana. Apartamenty w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Wałowa

Śródmieście,Gdańsk

559 000 zł31 m² 17 933,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Agencja westate ma przyjemność zaprezentować nowoczesne studio z wydzieloną częścią sypialnianą, położone w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji w Gdańsku -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pilotów

Zaspa,Gdańsk

1 343 000 zł84 m² 15 988,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny apartament w doskonałej lokalizacji, na gdańskiej Zaspie, przy ul. Pilotów. Apartament: elegancki apartament o powierzchni 84m2, położony na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Mostek

Śródmieście,Gdańsk

519 000 zł27 m² 19 272,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Okazja. Lokal wykończony pod klucz. Widok na rzekę. Przedstawiamy Państwu inwestycję znajdującą się w prestiżowej dzielnicy Gdańska - Śródmieście. W czteropiętrowym budynku znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czarny Dwór

Przymorze,Gdańsk

1 181 520 zł55 m² 21 600 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy na sprzedaż luksusowy apartament w prestiżowej inwestycji bulvar apartaments przy ul. Czarny Dwór z widokiem na morze. Mieszkanie: apartament wykończony w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bulońska

Piecki-Migowo,Gdańsk

789 000 zł59 m² 13 441,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz 3-pokojowego mieszkania w spokojnej okolicy? Świetnie trefiłeś! Atuty: - blisko komunikacji miejskiej, co pozwala na dotarcie w każde miejsce w Trójmieście, - cicha i zielona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Gdańsk

Wrzeszcz Górny,Gdańsk

2 900 zł40 m² 72,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Z przyjemnością oferujemy Państwu stylowy, w pełni wyposażony apartament położony w prestiżowej inwestycji Garnizon - jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Gdańsku. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chłopska

Przymorze,Gdańsk

619 000 zł45 m² 13 755,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tu kawa smakuje lepiej, a poranki mają swój rytm - spokojny, ale pełen życia. To nie jest mieszkanie, w którym tylko się bywa. To przestrzeń, w której można złapać oddech, nawet po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przytulna

Kiełpinek,Gdańsk

560 000 zł40 m² 14 177,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Masz psa i kochasz długie spacery po lesie, a jednocześnie chcesz mieć dostęp do komunikacji miejskiej i pełnej infrastruktury handlowo-usługowej? Jeśli tak, mieszkanie na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Myśliwskie Wzgórze

Piecki-Migowo,Gdańsk

930 000 zł71 m² 13 080,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie z ogródkiem - Gdańsk Morena, 71,10 m Lokalizacja: gdańsk, morena - osiedle Myśliwskie Wzgórze Powierzchnia mieszkania: 71,10 m Ogródek: 37,00.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Potęgowska

Jasień,Gdańsk

829 000 zł63 m² 13 117,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferujemy na sprzedaż eleganckie, nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63m , zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska-Jasieniu. To wyjątkowa okazja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Leśmiana

Wrzeszcz,Gdańsk

4 100 zł54 m² 75,93 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Prezentujemy na wynajem piękny, klimatyzowany apartament, znajdujący się w prestiżowej inwestycji Garnizon w Gdańsku Wrzeszczu. Apartament: dwupokojowy, stylowy, narożny, kompletnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jelitkowska

Jelitkowo,Gdańsk

3 990 000 zł95 m² 42 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Widok na morze | 90 M2 taras | 2 balkony | 4 pokoje | 3 sypialnie | 2 miejsca postojowe | lokalizacja: jelitkowo to malownicza dzielnica położona w północnej części Gdańska, która zachwyca swoim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk

660 000 zł33 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkanie blisko morza - idealne pod inwestycję Wyposażony apartament 33 m na prestiżowym osiedlu Nowa Letnica w Gdańsku! mieszkanie: na sprzedaż nowoczesne, urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Srebrna

Łostowice,Gdańsk

669 000 zł59 m² 11 377,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Wyobraź sobie poranek, kiedy pierwsze promienie słońca wkradają się przez zasłony, a Ty stoisz na swoim 7-metrowym balkonie, trzymając w dłoni filiżankę gorącej kawy - cichy moment tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wałowa

Śródmieście,Gdańsk

990 000 zł45 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nowoczesne mieszkanie z prywatnym ogródkiem w samym sercu Gdańska idealne do zamieszkania lub pod wynajem krótkoterminowy! atuty nieruchomości: zaledwie 800 metrów od Dworca Głównego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Twarda

Wrzeszcz,Gdańsk

592 140 zł41 m² 14 513,20 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie inwestycyjne - Gdańsk Wrzeszcz, 40.80 m | pokój | parter | 23% Vat Na sprzedaż funkcjonalny, kompaktowy apartament inwestycyjny w samym sercu Gdańska na nowoczesnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Lawendowe Wzgórze

Jasień,Gdańsk

2 700 zł37 m² 72,97 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o powierzchni 38 m2 znajduje się na wysokim parterze w 4 pietrowym budynku przy ul. Lawendowe Wzgórze 69 w Gdańsku - Jasień. Dostępne od 23 czerwca 2025 Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lęborska

Przymorze Małe,Gdańsk

899 999 zł48 m² 18 867,90 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż mieszkanie z dużym ogrodem - Nowa Lęborska, gdańsk Przymorze 80 000 zł miejsce w hali garażowej, miejsce zewnętrzne oraz komórka lokatorska Powierzchnia mieszkania: 47,7 m |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Chmielna

Wyspa Spichrzów,Gdańsk

939 000 zł35 m² 27 115 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowy, świeżo wykończony apartament o powierzchni 34,63 m , zlokalizowany na 2. piętrze prestiżowego kompleksu Granaria na gdańskiej Wyspie Spichrzów. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Turystyczna

Sobieszewo,Gdańsk

3 349 110 zł82 m² 40 679,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Luksusowy apartament z prywatnym ogrodem nad Zatoką Gdańską Wyspa Sobieszewska Gdańsk - inwestycja z miejsccem na jacht lub żaglówke. Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pucka

Przymorze,Gdańsk

779 000 zł44 m² 17 704,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż piękne 2 - pokojowe mieszkanie na wysokim parterze, tuż przy kolejce skm I centrum biznesowym Alchemia, wyposażone i gotowe do zamieszkania. Mieszkanie: 44m2, 2 pokoje z osobną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Królewskie Wzgórze

Piecki-Migowo,Gdańsk

3 400 zł60 m² 56,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia