dowolna

Mieszkania pod klucz Gdańsk - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

2 547 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 547 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Jasień,Gdańsk

652 000 zł61 m² 10 699 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Patron Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ostatnie 3-pokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze osiedla w dzielnicy Gdańsk Jasień. To idealna propozycja dla rodziny szukającej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Jasień,Gdańsk

2 500 zł41 m² 61,58 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem - nejem okazjonalny. Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie Gdańsk, ul. Kartuska (osiedle Gardenia) Do wynajęcia komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 40,60 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Przymorze,Gdańsk

714 999 zł45 m² 15 888,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Zamieszkaj 10 minut od plaży - nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie na Gdańskim Przymorzu! Grand Estates z ogromną przyjemnością prezentuje wyjątkowe, w pełni wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Czereśniowa

Ujeścisko,Gdańsk

469 000 zł27 m² 17 293,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Kawalerka - Gdańsk, ul. Czereśniowa - inwestycja robyg Na sprzedaż nowoczesne, 1-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem zlokalizowane w Gdańsku przy ul. Czereśniowej, na prestiżowym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Koprowskiego

Łostowice,Gdańsk

3 300 zł51 m² 64,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dostępne od zaraz| długoterminowo Wymagamy zaświadczenia z miejsca pracy o zatrudnieniu! Komfortowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 51,24m2, znajdujące się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ujeścisko

Zabornia,Gdańsk

599 000 zł44 m² 14 772,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Gdańsk Zabornia 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, miejscem postojowym i komórką lokatorską Lokalizacja: ul. Ujeścisko 17, gdańsk Zabornia Powierzchnia: 44 m (rzeczywista powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zielony Stok

Siedlce,Gdańsk

950 000 zł75 m² 12 666,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż wyjątkowe, trzypoziomowe mieszkanie o nietuzinkowym układzie, zapewniające komfort, prywatność i dużą funkcjonalność na każdym poziomie. Do mieszkania zostało wynajęte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk

639 000 zł40 m² 16 124,20 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oferta dostępna tylko W naszym biurze Apartament 2 pokojowy o powierzchni ok. 40m2 znajdujące się na 2 piętrze, wykończony w bardo dobrym standardzie. Salon z wyjściem na duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Połczyńska

Jasień,Gdańsk

530 000 zł45 m² 11 697 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

W pełni urządzone 2-pokojowe mieszkanie | Gdańsk Jasień | ul. Połczyńska Szukasz swojego pierwszego mieszkania i zależy Ci na miejscu, do którego możesz się wprowadzić od razu, bez stresu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Borkowska

Orunia Górna,Gdańsk

518 282 zł35 m² 14 825 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy Państwu wyjątkową okazję nabycia nowoczesnego mieszkania w prestiżowej inwestycji Osiedle Zen realizowanej przez renomowanego dewelopera Murapol S.A. To nie jest zwykłe mieszkanie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chełmońskiego

VII Dwór,Gdańsk

560 000 zł43 m² 12 963 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Jeśli szukasz kompaktowego, słonecznego 2 pokojowego mieszkania w spokojnej i zielonej okolicy, ta oferta jest dla Ciebie! Atuty: - balkon z widokiem na Trójmiejski Park Krajobrazowy -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dąbrówki

Orunia Górna,Gdańsk

749 999 zł55 m² 13 711,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego apartamentu na Gdańskiej Oruni Górnej- wykończonego w wysokim standardzie, z myślą o każdym detalu! mieszkanie: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Warszawskich

Suchanino,Gdańsk

833 869 zł49 m² 16 990 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kontakt : nie pobieramy prowizji! Mamy w ofercie mieszkania z całego Trójmiasta bezpośrednio od deweloperów - znajdziemy idealną nieruchomość dla Ciebie! Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Angielska Grobla

Śródmieście,Gdańsk

1 550 000 zł60 m² 25 833,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Atuty: bliskość Motławy, widok na Bazylikę Mariacką oraz wiele terenów spacerowych w naturze w bliskości miasta, to kolejne atuty tego miejsca. Lokalizacja: gdańsk Śródmieście jako jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Popiełuszki

Stare Przedmieście,Gdańsk

3 400 zł54 m² 62,45 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe, 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. ks. Jerzego Popiełuszki w samym centrum Gdańska. Mieszkanie znajduje się w nowoczesnej inwestycji Żurawie na Młodym Mieście -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nadwiślańska

Sobieszewo,Gdańsk

499 000 zł36 m² 13 861,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Idealne miejsce zarówno do życia, jak i jako nieruchomość inwestycyjna, która pracuje na Ciebie! Kontakt: nie pobieramy prowizji, gwarancja najniższej ceny Idealne dla krótkoterminowego wynajmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stara Stocznia

Śródmieście,Gdańsk

8 200 zł92 m² 89,41 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przepiękne mieszkanie w świetnej lokalizacji! Atuty: pełna baza handlowo - usługowa mieszkanie w pełni wyposażone wysoki standard wykończenia mieszkanie jasne i słoneczne strefa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Orunia Górna - Gdańsk Południe,Gdańsk

567 891 zł58 m² 9 709,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

W celu umówienia się na prezentację zapraszam do kontaktu telefonicznego. W sytuacji, gdy nie mam możliwości odebrania połączenia, proszę o wiadomość sms z treścią: mieszkanie ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gdańska

Brzeźno,Gdańsk

1 679 000 zł76 m² 22 092,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Pięknie zlokalizowany, przestronny apartament o powierzchni 76 m , zlokalizowany przy ul. Gdańskiej w nadmorskiej dzielnicy Brzeźno. Budynek jest częścią nowego osiedla, w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Komedy

Jasień,Gdańsk

3 300 zł41 m² 80,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Stylowe, słoneczne mieszkanie na wynajem - gotowe do zamieszkania od zaraz! Z przyjemnością prezentujemy wyjątkowe, świeżo odmalowane mieszkanie na wynajem, wykończone w wysokim standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Popiełuszki

Stare Przedmieście,Gdańsk

3 400 zł54 m² 62,45 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wrzeszcz Górny,Gdańsk

4 400 zł65 m² 67,69 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy apartament z panoramicznym tarasem - Brętowska Brama, gdańsk Wrzeszcz Na wynajem eleganckie, stylowo urządzone mieszkanie o powierzchni 65 m , położone na ostatnim - 8. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chmielna

Śródmieście,Gdańsk

3 510 000 zł78 m² 45 000 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Atuty: trzypokojowy apartament, wykończony w wysokim standardzie z widokiem na Motławę, w inwestycji Deo Plaza na Wyspie Spichrzów - obecnego serca całego Śródmieścia Gdańska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hokejowa

Orunia Górna - Gdańsk Południe,Gdańsk

380 000 zł30 m² 12 666,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Możliwość wydzielenia drugiego pokoju. Lokalizacja: nieruchomość znajduje się w południowej części Gdańska, w otoczeniu licznych terenów zielonych oraz niezbędnej infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Opacka

Oliwa,Gdańsk

3 100 zł40 m² 77,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od 1 września 2025. Maksymalnie 2 osoby, bez zwierząt. Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok 40 m2, znajdujące się na osiedlu - Harmonia Oliwska. Inwestycja położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworska

Brzeźno,Gdańsk

670 000 zł43 m² 15 473,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie w Gdańsku Brzeźnie - ul. Dworska Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę mieszkania położonego w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niepołomicka

Łostowice,Gdańsk

591 790 zł55 m² 10 810,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Do zaoferowania mamy nowe, gotowe do odbioru dwupokojowe mieszkanie 54,74 m2 w doskonałej lokalizacji na ulicy Niepołomickiej w Gdańsku. Mieszkanie idealne dla rodziny lub pod dalsze inwestycje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ogarna

Śródmieście,Gdańsk

3 000 zł55 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszamy do wynajęcia przestronnego i stylowo urządzonego mieszkania dwupokojowego w sercu Gdańska. Lokal znajduje się na ul. Ogarnej tuż obok słynnej Długiej, co czyni go idealnym miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Sobieszewo,Gdańsk

1 103 925 zł52 m² 21 071,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Patron Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu przestronne 1- pokojowe mieszkanie z tarasem i ogrodem, na parterze w nowo powstającej inwestycji na Wyspie Sobieszewskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Władysława Jagiełły

Łostowice,Gdańsk

604 584 zł56 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Atuty nieruchomości (1.A.2.02): - nowe osiedle - przestronny balkon (4,5m2) - okna od strony południowo-wschodniej - oraz podatku PCC Inwestycja mieszkaniowa dewelopera Murapol - Osiedle Novelo, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Obrońców Wybrzeża

Przymorze,Gdańsk

2 150 000 zł62 m² 34 493,80 zł/m²

 

Piętro:11/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować państwu piękny apartament z widokiem na morze! Świetna inwestycja! apartament Na sprzedaż oferujemy komfortowe mieszkanie o powierzchni 62,33.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Wrzeszcz,Gdańsk

764 000 zł45 m² 16 977,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Na sprzedaż piękne mieszkanie w zadbanej kamieniczce, w doskonałej lokalizacji przy ul. Kochanowskiego w Gdańsku Wrzeszczu. Mieszkanie: 45m2, 3 pokoje, znajduje się na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Popiełuszki

Młyniska,Gdańsk

1 160 000 zł45 m² 25 590,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż słoneczny 2 pokojowy apartament z garderobą - świeżo wykończony - niezamieszkały w modnej i historycznej dzielnicy Gdańska Apartament wykończony z hala garażową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sienna Grobla

Śródmieście,Gdańsk

1 900 000 zł91 m² 20 879,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowy, czteropokojowy apartament z balkonem (ok 8m2) w inwestycji Nadmotławie oddanej w 2023 roku, w dzielnicy Śródmieście, ul. Sienna Grobla 8 przy samym nabrzeżu rzeki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czajkowskiego

Suchanino,Gdańsk

1 090 000 zł70 m² 15 527,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Komfortowe z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń mieszkanie o powierzchni użytkowej 70,2 m2 w pięciopiętrowym, nowoczesnym bloku z windą i hala garażową z 2013 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Bolesława Krzywoustego

Przymorze,Gdańsk

12 500 zł161 m² 77,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Luksusowy penthouse Z panoramicznym widokiem I ogrodem zimowym - oliwa park, gdańsk przymorze Dwupoziomowy apartament | 161,4 m powierzchni użytkowej | 4 sypialnie, 2 łazienki, garderoba |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dolne Migowo

Piecki-Migowo,Gdańsk

845 900 zł55 m² 15 380 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować państwu piekne mieszkanie z widokiem na spokojny las. Mieszkanie: na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m , położone przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Śródmieście,Gdańsk

560 000 zł27 m² 20 740,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kawalerka z balkonem i widokiem na rzekę Gdańsk, ul. Mostek 4 inwestycja Portovo Na sprzedaż komfortowe, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 27 m , położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ciołkowskiego

Zaspa,Gdańsk

699 000 zł48 m² 14 502,10 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Marzysz o mieszkaniu w świetnej lokalizacji, blisko morza, a jednocześnie gotowym do natychmiastowego zamieszkania? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Atuty: po generalnym remoncie.