dowolna

Mieszkania pod klucz Gdańsk - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

2 547 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 547 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk

1 599 000 zł82 m² 19 500 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie z ogródkiem w świetnej lokalizacji - 10 min. spacerem do plaży, osiedle Przystań Letnica. Mieszkanie wykończone wysokiej jakości materiałami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Turystyczna

Sobieszewo,Gdańsk

1 130 370 zł54 m² 20 798 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament 54 m2 z balkonem 10 m2 | 2 pokoje | Miejsce parkingowe I Stan deweloperski. ___ Idealne miejsce dla osób poszukujących harmonii między naturą, a ekskluzywnym stylem życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niepołomicka

Łostowice,Gdańsk

670 000 zł60 m² 11 166,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie urządzone w stylu loftowym, z dwiema antresolami i dwoma tarasami. Lokal gotowy do zamieszkania, przestronny i jasny dzięki południowo-zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Jana Pawła II

Zaspa,Gdańsk

910 000 zł52 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem w Gdańsku Zaspa Inwestycja City Park Na sprzedaż przestronne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 49 m , z dużym tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Chełm,Gdańsk

659 000 zł74 m² 8 929,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Główne Atuty Nieruchomości: ustawne i Przestronne: mieszkanie o powierzchni 73,8 m zapewnia komfort i przestrzeń dzięki dobrze rozplanowanym pomieszczeniom. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Browarna

Śródmieście,Gdańsk

579 000 zł38 m² 15 236,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Oferuję wyjątkową kawalerkę o powierzchni 38,1 m w odrestaurowanej kamienicy na Starym Mieście w Gdańsku. Ta nieruchomość to prawdziwa perełka perfekcyjna zarówno do zamieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hynka

Zaspa,Gdańsk

1 199 000 zł67 m² 17 951,80 zł/m²

 

Piętro:6/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Główne atuty: mieszkanie nowoczesne, wysoki standard wykończenia Nowoczesna inwestycja Zaspa Vvita - doskonała lokalizacja Blisko centrum Gdańska - tylko 15 minut samochodem do starego miasta Dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk

943 920 zł68 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:parter/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zachęcam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą 3 pokojowego mieszkania w nadmorskiej dzielnicy Gdańska. Idealna propozycja zarówno do własnego zamieszkania jak i zakupu inwestycyjnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Sienna Grobla

Śródmieście,Gdańsk

670 000 zł31 m² 21 852,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowa kawalerka w prestiżowej inwestycji Nadmotławie Apartments, zlokalizowana przy ulicy Sienna Grobla w Gdańsku. To idealne miejsce, gdzie luksus, komfort i funkcjonalność łączą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Barbary

Śródmieście,Gdańsk

910 000 zł41 m² 21 948,90 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zapraszam do zapoznania się z w pełni umeblowanym apartamentem, który łączy w sobie komfort, luksus oraz doskonałą lokalizację tuż obok Gdańskiej Mariny. Idealne miejsce dla tych, którzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Bażyńskiego

Oliwa,Gdańsk

1 458 286 zł68 m² 21 565,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Luksusowy apartament w prestiżowej inwestycji w Oliwie - jednej z najpiękniejszych i najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska, blisko terenów zielonych, parku Oliwskiego i plaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wałowa

Śródmieście,Gdańsk

3 700 zł58 m² 64,24 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: miasto: gdańsk Dzielnica: śródmieście Ulica: wałowa 25c opis: pokoje: mieszkanie składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym oraz wyjściem na balkon, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dywizjonu 303

Zaspa,Gdańsk

1 399 000 zł74 m² 18 818,90 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie na ul. Dywizjonu 303 w Gdańsku. Ten przestronny, 3-pokojowy lokal o powierzchni prawie 75 m to idealna oferta dla rodziny lub osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Letnicka

Letnica,Gdańsk

1 188 000 zł63 m² 18 726,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowe mieszkanie na osiedlu porto - blisko Plaży Oferta skierowana zarówno do osób szukających swojego miejsca na ziemi, second home, idealnie sprawdzi się dla rodziny jak i tych którzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Seredyńskiego

Długie Ogrody,Gdańsk

1 649 000 zł96 m² 17 177,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1908

Mieszkanie Inwestycyjne - 95,5 m | 4 Apartamenty Lokalizacja: gdańsk, długie Ogrody Opis: mieszkanie inwestycyjne o powierzchni 95,5 m , podzielone na 4 apartamenty, świeżo po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kaczyńskiego

Arkońska,Gdańsk

1 890 000 zł87 m² 21 839,60 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zapraszam do zapoznania się z Apartamentem, który jest kwintesencją komfortu, elegancji i wyjątkowej lokalizacji - tuż obok Parku im. Ronalda Reagana. Wyobraź sobie życie, gdzie morze jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Partyzantów

Wrzeszcz,Gdańsk

2 450 000 zł138 m² 17 778,10 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

a sprzedaż luksusowy apartament w inwestycji Quattro Towers w samym centrum Wrzeszcza a jednocześnie w bezpośredniej bliskości lasu gdzie nie słychać odgłosów ulicy a jedynie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bażyńskiego

Oliwa,Gdańsk

3 266 777 zł128 m² 25 475,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Prezentujemy, jedyny w swoim rodzaju, przestronny apartament o powierzchni 128,23mkw z trzystronną ekspozycją oraz dwoma balkonami - idealne miejsce do zamieszkania dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Potęgowska

Jasień,Gdańsk

755 000 zł64 m² 11 741,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Komfortowe z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń mieszkanie o powierzchni użytkowej 64,3 m2 w czteropiętrowym, nowoczesnym bloku (z windą) z 2018 r. Zlokalizowane na kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grottgera

Oliwa,Gdańsk

2 500 zł75 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opis: oferuję do wynajęcia urokliwe i ciche mieszkanie o powierzchni 75m2 w przedwojennej kamienicy na pierwszym piętrze przy ulicy Artura Grottgera na Oliwie, blisko lasu i Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Ustronie

Stare Miasto,Gdańsk

387 824 zł26 m² 14 979,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Chcesz zainwestować w nieruchomość, która zapewni Ci stabilny dochód, a jednocześnie będzie atrakcyjna dla najemców? Poznaj apartamenty w nowoczesnej inwestycji, położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Toruńska

Śródmieście,Gdańsk

850 000 zł51 m² 16 709,30 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Główne atuty: - fantastyczna lokalizacja! Zaledwie 7 minut spacerem do Starego Miasta Gdańska idealne miejsce dla osób, które chcą cieszyć się bliskością centrum i jego atrakcjami. - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dmowskiego

Wrzeszcz,Gdańsk

1 989 300 zł162 m² 12 279,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1904

Oferta tylko U nas, prowadzona na zasadach wyłączności. Kamienica mieszkalno-usługowa w wymarzonej lokalizacji w centrum Wrzeszcza. Lokalizacja - centralna - w okolicy dominuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrońców Wybrzeża

Przymorze,Gdańsk

920 000 zł45 m² 20 462,60 zł/m²

 

Piętro:7/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Atuty: - mieszkanie gotowe do zamieszkania, - doskonała lokalizacja w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska, - blisko morza i parku Reagana, - z balkonu niewielki widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Tatrzańska

Oliwa,Gdańsk

1 900 zł30 m² 63,33 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta biura, wyłącznie w fiesta zn w ramach zarządzania najmem. Najem długoterminowy (6 m-cy +) Mieszkanie dostępne od 01.12.2024. Idealne dla singla lub pary. Bez zwierząt. Bez dzieci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Myśliwska

Alfa Park,Gdańsk

850 000 zł63 m² 13 398,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Good life estates prezentuje mieszkanie o powierzchni 63,44m2 z ogródkiem o powierzchni 29,55 m2! lokalizacja Nieruchomość posiada atrakcyjną lokalizację. Znajduje się w Gdańsku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Galaktyczna

Osowa,Gdańsk

689 000 zł64 m² 10 850,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta prywatna- bez pośredników! Mieszkanie dwupoziomowe typu modern loft, kwintesencja miejskiego stylu, idealne dla osób szukających prestiżu i nietuzinkowych rozwiązań. Sprzedam mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dziewanowskiego

Mariacka,Gdańsk

3 200 zł55 m² 58,18 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Najemca nie płaci prowizji! Na wynajem 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m usytuowane w Gdańsku - Śródmieściu. Zamieszkaj w pobliżu Motławy i korzystaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrońców Wybrzeża

Przymorze,Gdańsk

3 800 zł70 m² 54 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 70 m2 na wynajem. Mieści się ono w Gdańsku na Przymorzu przy ul. Obrońców Wybrzeża. W skład mieszkania wchodzi: - salon z aneksem kuchennym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Ustronie

Stare Miasto,Gdańsk

390 954 zł26 m² 14 939 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cebertowicza

Chełm,Gdańsk

658 000 zł63 m² 10 378,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

:na skróty: na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 63,4 m2 w Gdańskiej dzielnicy Chełm. Oddzielna kuchnia i osobna jadalnia - możliwa zamiana na trzeci pokój :dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Jelitkowo,Gdańsk

3 500 zł66 m² 53,03 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na ekskluzywnym osiedlu - Neptun Park w Gdańsku Jelitkowie, położonym w pasie nadmorskim - 150 metrów od plaży. Zaledwie kilka minut spacerkiem od molo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Borkowska

Orunia Górna,Gdańsk

572 512 zł56 m² 10 306,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie w Gdańsk Południe o powierzchni 55,55 m , położone w nowoczesnej inwestycji z licznymi udogodnieniami. Mieszkanie składa się z: pokoju z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Porębskiego

Zakoniczyn,Gdańsk

699 000 zł70 m² 9 920,52 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z miejscem parkingowym w zielonej okolicy - Gdańsk Zakoniczyn, ul. Kazimierza Porębskiego Na sprzedaż oferujemy komfortowe i zadbane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdańsk

Jasień,Gdańsk

679 500 zł68 m² 9 982,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferujemy na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 68,07 m , znajdujące się na pierwszym piętrze nowoczesnej inwestycji, położonej w zielonej okolicy z doskonałym.