dowolna

Mieszkania pod klucz Gdańsk - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

2 547 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 547 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tatrzańska

Oliwa,Gdańsk

590 000 zł43 m² 13 849,80 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Lokalizacja, która łączy zalety życia w mieście z bliskością natury Na sprzedaż przestronna 2 pokojowa Nieruchomość o powierzchni 42,60 m2 w znakomitej lokalizacji otoczonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kiełpinek,Gdańsk

1 027 000 zł82 m² 12 478,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Przestronne 82-metrowe mieszkanie w Gdańsku - Kiełpinek. Jest to 4-pokojowe mieszkanie na osiedlu "wiszące ogrody". Praktyczny rozkład pomieszczeń. To wyjątkowe mieszkanie posiada aż 2 łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cebertowicza

Chełm,Gdańsk

658 000 zł63 m² 10 378,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

:na skróty: na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 63,4 m2 w Gdańskiej dzielnicy Chełm. Oddzielna kuchnia i osobna jadalnia - możliwa zamiana na trzeci pokój :dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Jelitkowo,Gdańsk

3 500 zł65 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na ekskluzywnym osiedlu - Neptun Park w Gdańsku Jelitkowie, położonym w pasie nadmorskim - 150 metrów od plaży. Zaledwie kilka minut spacerkiem od molo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Aniołki,Gdańsk

852 608 zł45 m² 19 074 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nie pobieramy prowizji, współpracujemy Z deweloperami podwyższony standart - tylko 9 mieszkań W budynku Oferta zakupu mieszkania: (gotowe do odbioru) Kontakt : tel. Pokój Z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Gdańsk

Zaspa-Rozstaje,Gdańsk

2 800 zł48 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament 2 pokoje 48 m2 z ładnym widokiem i 50 m od Parku dla mieszkańcóworaz 600 m od Parku Ronalda Regana, mieści się w Gdańsk Zaspa w nowoczesnym osiedlu Citi Park. ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Tysiąclecia

Żabianka,Gdańsk

499 000 zł32 m² 15 593,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie blisko morza Gdańsk Żabianka Opis mieszkania: powierzchnia: 32 m Mieszkanie na 3. piętrze w bloku bez windy Składa się z dużego pokoju z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Gdańsk

Siedlce,Gdańsk

450 000 zł26 m² 17 201,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Idealne dla singla, studenta I wynajmu, 30 minut spaceru od huciska bez prowizji brak podatku pcc 2% zakup bezpośrednio od dewelopera istnieje możliwość wykończenia pod klucz lokalizacja: inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Gen. Józefa Hallera

Wrzeszcz,Gdańsk

982 838 zł48 m² 20 412 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zamieszkaj W prestiżowym apartamencie Z pięknym widokiem! Gdańsk Wrzeszcz. _____________________ Inwestycja położona jest w wyjątkowym miejscu na mapie Gdańska. Sąsiedztwo zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lelewela

Wrzeszcz,Gdańsk

4 700 zł67 m² 70,15 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękny, słoneczny, komfortowo wyposażony apartament o powierzchni około 67 m2 zlokalizowany w prestiżowej inwestycji zrealizowanej na terenie dawnego browaru. "Browar Gdański" to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stokłosy

Kokoszki,Gdańsk

702 500 zł88 m² 7 947,73 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Gotowe do odbioru mieszkanie w promocyjnej cenie Inwestycja zlokalizowana w dzielnicy Gdańsk Kokoszki, dzięki swojej przemyślanej koncepcji gwarantuje wygodę, oraz zapewnia prywatność. Wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Stryjewskiego

Stogi,Gdańsk

2 100 zł24 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulna kawalerka, odświeżona położona w Gdańsku - Stogi. Mieszkanie o pow. 24 m2 położone jest na 1 piętrze. Aneks kuchenny wyposażony w niezbędne sprzęty agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gdańsk

Nowy Port,Gdańsk

770 000 zł62 m² 12 419,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1957

Dlaczego warto? Blisko morza zaledwie kilka minut od plaży w Brzeźnie, idealne na spacery i wypoczynek! Pełna własność bezpieczna inwestycja bez ukrytych zobowiązań. Dwustronna ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Jelitkowo,Gdańsk

3 500 zł65 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Partyzantów

Wrzeszcz,Gdańsk

2 149 000 zł138 m² 15 572,50 zł/m²

 

Piętro:12/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Szukasz przestronnego apartamentu "premium" z majestatycznym widokiem usytuowanego w Gdańskim Wrzeszczu? Idealnie trafiłeś! atuty: - fantastyczny widok na 3 strony świata - wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jaworowa

Jasień,Gdańsk

680 000 zł60 m² 11 333,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne mieszkanie z przestronnym tarasem na dachu Gdańsk, jasień, ul. Jaworowa Na sprzedaż wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m , zlokalizowane na prestiżowym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdańsk

Letnica,Gdańsk

757 000 zł58 m² 13 051,70 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

2pok 54.1m2 taras 4.6m2 blisko morza IIQ24 PłdZach SZUKASZ INNEGO PIĘTRA LUB METRAŻU? ZGŁOŚ SIĘ DO NAS - NIE WSZYSTKIE OFERTY SĄ PUBLIKOWANE! Ekspozycja południowo-zachodnia. Pokój z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wałowa

Śródmieście,Gdańsk

1 353 164 zł82 m² 16 425,90 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedstawiam 4 pokojowe mieszkanie w pożądanej lokalizacji. Cała inwestycja znajduje się na terenach postoczniowych w pobliżu basenów portowych, co wyróżnia ją w skali kraju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Przymorze,Gdańsk

649 000 zł46 m² 14 108,70 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Agentom nieruchomości I pośrednikom serdecznie dziękujemy I prosimy O nie wykonywanie do nas telefonów. Mam do zaoferowania sprzedaż dwupokojowego mieszkania na gdańskim Przymorzu przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Kokoszki,Gdańsk

702 000 zł89 m² 7 917 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Jeżeli cenisz komfort łap okazję! nie pobieramy prowizji, współpracujemy Z deweloperami Zakup od dewelopera | bez prowizji | bez podatku pcc Oferta zakupu mieszkania intymność jak w domu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Jana Pawła II

Zaspa,Gdańsk

845 000 zł43 m² 19 651,20 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie na sprzedaż: w Nowej Inwestycji, gdańsk Zaspa Lokalizacja: gdańsk, zaspa Metraż: 42,73 m Piętro: 5 Oferujemy na sprzedaż nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w nowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Olsztyńska

Przymorze,Gdańsk

1 150 000 zł67 m² 17 164,20 zł/m²

 

Piętro:12/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż mieszkanie na 12. piętrze w prestiżowym osiedlu 3 Żagle, wraz z miejscem parkingowym w hali garażowej (oddzielna księga wieczysta, dodatkowo płatne 50 000 zł). Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdańsk

Letnica,Gdańsk

684 000 zł58 m² 11 793,10 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe 2pok 51.5m2 taras 6.3m2 blisko morza IIQ24 SZUKASZ INNEGO PIĘTRA LUB METRAŻU? ZGŁOŚ SIĘ DO NAS - NIE WSZYSTKIE OFERTY SĄ PUBLIKOWANE! Ekspozycja południowa. Salon z aneksem - 29 m2 Sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem

Śródmieście,Gdańsk

315 999 zł28 m² 11 399,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Nadmorskie apartamenty W gdańsku I okolicach! odbierz za chwilę lub wykończ Z deweloperem! istnieje alternatywna możliwość wykończenia pod klucz bez prowizji brak podatku pcc 2% zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Gdańsk

Chełm,Gdańsk

649 000 zł74 m² 8 770,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

4-pokojowe mieszkanie w Gdańsku Chełmie Powierzchnia: 73,8 m Opis mieszkania: przestronne i ustawne 4-pokojowe mieszkanie, które składa się z: salon (ok. 22,5 m ) z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdańsk

Kokoszki,Gdańsk

702 500 zł89 m² 7 922 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferujemy przestronne 3-pokojowe mieszkanie z dużą antresolą o łącznej powierzchni 88,67 m , położone w zielonej i spokojnej dzielnicy Gdańska - Kokoszki. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Jasień,Gdańsk

649 000 zł39 m² 16 556,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnego mieszkania dwupokojowego, zlokalizowanego na prestiżowym osiedlu Wiszące Ogrody w Gdańsku. Mieszkanie usytuowane jest na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rakoczego

Piecki-Migowo,Gdańsk

640 500 zł40 m² 16 154 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Dwupokojowe mieszkanie w apartamentowcu w centrum Moreny istnieje możliwość wykończenia pod klucz 0% prowizji brak podatku pcc 2% zakup bezpośrednio od dewelopera Planowany odbiór na koniec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Grottgera

Oliwa,Gdańsk

3 266 777 zł128 m² 25 505,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Bez podatku pcc oraz bez prowizji od kupującego. Nieruchomość: mieszkanie 5 - pokojowe, o powierzchni 128m2 znajduje się na 2. piętrze, a w jego skład wchodzą: salon z aneksem kuchennym;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Olimpijska

Łostowice,Gdańsk

529 999 zł44 m² 12 045,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie o pow. 43,63 m kw położone w Gdańsku Łostowice na ul. Olimpijskiej Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki. Aneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sienna Grobla

Śródmieście,Gdańsk

2 099 000 zł77 m² 27 302,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Klientom ceniącym, jakość i najwyższą klasę wykończenia wnętrz, chcemy zaprezentować apartament znajdujący się w jednej z najbardziej charakterystycznych lokalizacji w Gdańsku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk

1 199 000 zł65 m² 18 531,70 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gotowe do zamieszkania 3 pokojowe mieszkanie z balkonem w nowym budownictwie! atuty: - cicha i spokojna okolica - mieszkanie zadbane, gotowe do zamieszkania od zaraz - 7 min samochodem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wałowa

Śródmieście,Gdańsk

890 000 zł45 m² 19 777,80 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atuty: - 15 minut pieszo do Starego Miasta - Idealna nieruchomość pod wynajem lub do zamieszkania - W okolicy pełna infrastruktura handlowo-usługowa - Wysoki standard budynków - Duży balkon -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk

1 049 000 zł66 m² 15 872,30 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szukasz wyjątkowego apartamentu w nadmorskiej lokalizacji? Ta oferta jest dla Ciebie! atuty: - nowoczesne osiedle, - bliskość do plaży, - bliskość terenów zielonych, - w pełni wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Gdańsk

Przymorze,Gdańsk

3 100 zł41 m² 75,61 zł/m²

 

Piętro:5/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji (scroll down for English version ) Oferta bezpośrednia od właściciela pośrednikom dziękuję. Dzień dobry, mam do wynajęcia elegancki, w pełni wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Partyzantów

Wrzeszcz,Gdańsk

655 000 zł41 m² 15 975,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1901

Urokliwe mieszkanie w kamienicy w centrum Wrzeszcza, gdańsk - ul. Partyzantów Oferujemy na sprzedaż stylowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 41 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grottgera

Oliwa,Gdańsk

1 878 248 zł73 m² 25 729,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bez podatku pcc oraz bez prowizji od kupującego. Nieruchomość: mieszkanie 3 - pokojowe, o powierzchni 73m2 znajduje się na 3. piętrze, a w jego skład wchodzą: salon z aneksem kuchennym;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Letnica,Gdańsk

684 684 zł51 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

promocja ograniczona czasowo Zakup od dewelopera | bez prowizji | bez podatku pcc Obsługa: ciechanowiczbiuro Nowoczesna dzielnica z dużym potencjałem, o eleganckiej architekturze. Położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Jelitkowo,Gdańsk

3 500 zł67 m² 52,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdańsk

Chełm,Gdańsk

709 000 zł60 m² 11 816,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

3 pok z windą 3km od centrum + msc w hali możliwość wykończenia mieszkania pod klucz Mieszkanie w stanie deweloperskim na 4p budynku na Chełmie w Gdańsku, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stankiewicza

Jasień,Gdańsk

1 059 900 zł68 m² 15 586,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

W pełni wyposażone mieszkanie gotowe do zamieszkania od zaraz! Bądź pierwszy, zanim ubiegną Cię inni. Mieszkań w tym stylu jest bardzo mało na dzisiejszym rynku przepełnionym kopiowalnością.

Szczegóły ogłoszenia