dowolna

Mieszkania pod klucz Gdańsk - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

2 545 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 545 ogłoszeń

Rynek pierwotny

1 024 300 zł67 m² 15 288,06 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

O inwestycji: widok na zatokę z najwyższych pięter zielony skwer tuż przy inwestycji wyróżniająca architektura i wysokiej jakości materiały Dodatkowe informacje: panele fotowoltaiczne na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

349 000 zł27,33 m² 12 769,85 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane ścisłego centrum gdańskiej dzielnicy Wrzeszcz, w miejscu, które zachwyci.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł59,20 m² 26 182,43 zł/m²

 

Piętro:12/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59 ,2 m , położone na 12 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 190 000 zł80,42 m² 27 232,03 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

4 300 zł33 m² 130,30 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Atuty: * Bezpośrednie sąsiedztwo Motławy i mariny; * Monitoring i kontrola dostępu zwiększające bezpieczeństwo; * Wysoki standard części wspólnych; * Nowoczesna, prestiżowa inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł150 m² 67 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Jedyne takie mieszkanie nad samą motławą! apartament W samym sercu starego miasta! taras Z widokiem na motławę I panoramę miasta! tylko U nas! lokalizacja: apartament usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

995 000 zł64 m² 15 546,88 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

opis: ścisłe centrum gdańsk siedlce miejsce postojowe W hali: 5000 zł 6 ostatnie piętro ekspozycja południowa Wyjątkowa inwestycja mieszkaniowa zaprojektowana w dolinie potoku Siedleckiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 380 000 zł66 m² 20 909,09 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Patron Nieruchomości ma przyjemność przedstawić mieszkanie o pow. 66 m2 w otoczeniu tętniącego życiem osiedla, który oferuje prywatność i spokój w Gdańsku. Doskonałe miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

467 000 zł32,12 m² 14 539,23 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

970 370 zł42 m² 23 104,05 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

O inwestycji: zamieszkaj blisko morza - nowe mieszkania w Gdańsku Choć głównie Bałtyk przyciąga w te rejony, to właśnie te Apartamenty sprawią, że zapragniesz zostać tu na dłużej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

928 000 zł41,03 m² 22 617,60 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Opis To nie jest mieszkanie, które oglądasz "przy okazji". To jest to na którym się zatrzymujesz. Młode Miasto nie udaje klimatu-ono go ma.Woda ,restauracje ,centrum w zasięgu kilku minut. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

928 000 zł77,40 m² 11 989,66 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu przestronne, 4-pokojowe mieszkanie z ogródkiem w spokojnej i zielonej części Gdańska Ujeścisko. Mieszkanie: na sprzedaż komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł27,30 m² 18 278,39 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Kawalerka z duszą w sercu Gdańska, ul. Sieroca 5 Widok na historię, potencjał na przyszłość. To mieszkanie to rzadkość ? 27,3 m2, które łączy unikalny klimat Śródmieścia, widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

616 429 zł37,31 m² 16 521,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Inwestycja w Śródmieściu, blisko wody i starówki lokalizacja, która dobrze się wynajmuje przez cały rok. Dlaczego warto: centrum i turystyka mocny najem krótkoterminowy małe metraże.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł48,50 m² 25 773,20 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

NA sprzedaż piękny apartament 2-pokojowy Z dużym balkonem nad morzem! wysoki standard wykończenia - duży balkon 10 minut do plaży - inwestycja spectrum! apartament: na sprzedaż 2-pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

991 800 zł68,40 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zachęcam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą 3 pokojowego mieszkania w nadmorskiej dzielnicy Gdańska. Idealna propozycja zarówno do własnego zamieszkania jak i zakupu inwestycyjnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

291 999 zł26,78 m² 10 903,62 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament położony w nowej inwestycji o przemyślanym układzie i funkcjonalnej przestrzeni. Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera Bez prowizji Bez podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

1 759 000 zł68,41 m² 25 712,62 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Tylko U nas! Nowoczesny, pięknie wykończony, 3-pokojowy apartament o pow. 68,41 m na 6. piętrze w prestiżowej inwestycji żurawie w dzielnicy Młode Miasto przy ul. Ks. Jerzego.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podleckiego

Orunia Górna - Gdańsk Południe,Gdańsk

599 000 zł53,03 m² 11 295,49 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Freedom Nieruchomości Oddział Pruszcz Gdański ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż jasne, funkcjonalne i gotowe do wprowadzenia mieszkanie o powierzchni 53,03 m . Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

655 000 zł35,50 m² 18 450,70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Słoneczne 2-pokojowe mieszkanie Z balkonem! Gotowe do wejścia - nowoczesna inwestycja - doskonale skomunikowanie. Mieszkanie: na sprzedaż jasne, przestronne, w pełni wyposażone 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł51 m² 15 667 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Atuty: - dwupoziomowy loft z nowoczesnym układem i wysokim standardem wykończenia - Dwa tarasy - łącznie niemal 30 m przestrzeni rekreacyjnej na świeżym powietrzu -ogrzewanie podłogowe.

Szczegóły ogłoszenia

684 000 zł43 m² 15 906,98 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie położone w Gdańsku, przy ulicy Niepołomickiej, w dzielnicy Orunia Górna - jednej z najbardziej spokojnych i kameralnych części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Borkowska

Orunia Górna - Gdańsk Południe,Gdańsk

715 000 zł46 m² 15 543,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m , położone na 4. (ostatnim) piętrze nowoczesnego budynku z 2025 roku przy.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł68,91 m² 11 594,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie znajduje się na nowoczesnym osiedlu w Gdańsku na ulicy Ofiar Grudnia 1970, położone jest na I piętrze w nowym, niskim budynku z windą cichobieżną i z estetycznym.

Szczegóły ogłoszenia

742 203 zł39,69 m² 18 700 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Miejsce stworzone z myślą o tych, którzy pragną wieść spokojne i wygodne życie, jednocześnie interesujące z uwagi na bliskość śródmiejskich atrakcji. Zaledwie kilka chwil.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł106 m² 18 858,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Agencja westate Gdańsk ma przyjemność zaprezentować unikatowy apartament premium dla wymagających w kamienicy. Położony w samym sercu Gdańska z widokiem na Przystań Cesarską.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł50,10 m² 13 872,26 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Twoje Biuro Nieruchomości nad morzem Twój partner w biznesie Tylko sprawdzone oferty Na sprzedaż słoneczne, nowoczesne i wyposażone mieszkanie w Gdańsku! Wygodne 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł60 m² 10 316,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

***uwaga! Przedstawione zdjęcia mieszkania to przykładowa wizualizacja, która przedstawia jak można przebudować mieszkanie 60 m2 w dwie oddzielne kawalerki z korytarzem*** Oferujemy na.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł40,63 m² 9 352,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokal mieszkalny nr 1 położony jest na parterze. Mieszkanie o pow. użytkowej 40,63 m2 składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł65 m² 21 523,08 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1906

Wyjątkowy Apartament w przedwojennej Willi u podnóża lasu! wysoki standard - pięknie zagospodarowany ogród - doskonała lokalizacja! apartament: na sprzedaż jest przestronny i elegancki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł34,43 m² 20 302,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna W pepper house! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Kobieli w Gdańsku, które zachwyci każdego miłośnika natury oraz amatora pieszych wędrówek.

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł68,28 m² 12 727,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie W historycznym centrum gdańska Stare Miasto Gdańsk I Kamienica I Balkon I Idealne pod zakup inwestycyjny Nieruchomość zlokalizowana jest przy ul. Olejranej, w samym.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł40,87 m² 13 334,96 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Funkcjonalne, w pełni wyposażone mieszkanie z ogródkiem.