dowolna

Mieszkania pod klucz Gdańsk - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

2 546 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 546 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Jana Pawła II

Zaspa-Rozstaje,Gdańsk

1 509 000 zł65 m² 23 215,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

NA sprzedaż nowy, 3-pokojowy apartament W inwestycji sea salt - gdańsk zaspa Szukasz komfortowego miejsca blisko morza, a jednocześnie z doskonałą komunikacją z centrum Gdańska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rożankowskiego

Składy,Gdańsk

2 600 zł34 m² 76,47 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie Na wynajem świeżo wykończone w wysokim standardzie mieszkanie o powierzchni 34 m , zlokalizowane na 3 piętrze prestiżowego osiedla faro w Gdańsku. Składa się z : -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Popiełuszki

Śródmieście,Gdańsk

1 099 000 zł44 m² 24 696,60 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w inwestycji Doki dewelopera Eurostyl, zlokalizowane przy ul. Księdza Jerzego Popiełuszki, gdańsk Śródmieście (młyniska/młode Miasto) Układ - 44,5 m :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wielkopolska

Łostowice,Gdańsk

680 000 zł45 m² 15 111,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Pośrednikom dziękuję za kontakt. 3 pokoje | 45 m | Wysoki standard | Loggia | Hala garażowa | Gdańsk Ujeścisko Łostowice Na sprzedaż funkcjonalne, słoneczne mieszkanie o powierzchni 45.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Leszczynowa

Jasień,Gdańsk

649 773 zł63 m² 10 350 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Inwestycja wybudowana będzie w Gdańsku u zbiegu ul. Leszczynowej i Aleksandry Gabrysiak. Znajdować się ona będzie w bardzo dobrej lokalizacji blisko urokliwych terenów zielonych ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Piecki-Migowo,Gdańsk

830 472 zł57 m² 14 680,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Propozycja dla tych, którzy szukają wyższego standardu, prywatności oraz przestrzeni zaprojektowanej z dbałością o jakość materiałów i komfort codziennego użytkowania. Kameralny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Chmielna

Śródmieście,Gdańsk

1 355 000 zł54 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Atuty: - najbardziej prestiżowa lokalizacja w Gdańsku na Wyspie Spichrzów w otoczeniu topowych restauracji, modnych klubów oraz pięknych spacerowych alejek. - mieszkanie idealne pod wynajem lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obrońców Wybrzeża

Przymorze,Gdańsk

2 249 000 zł112 m² 20 080,40 zł/m²

 

Piętro:18/15

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2007

Czy wyobrażasz sobie poranną kawę z panoramicznym widokiem na morze z 15. piętra? Ta nieruchomość oferuje widok, który naprawdę trudno znaleźć na rynku. Atuty nieruchomości - panoramiczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bolesława Krzywoustego

Przymorze,Gdańsk

775 000 zł64 m² 12 030 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1957

Atrakcyjne, przestronne mieszkanie w niewielkiej odległości od morza w doskonałej lokalizacji - Gdańsk Przymorze. Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Gen. Józefa Hallera

Brzeźno,Gdańsk

485 000 zł27 m² 17 963 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Grand Estates ma niebywałą przyjemność zaprezentować Państwu kawalerkę blisko morza Wydzielone 2 pokoje po generalnym remoncie | 5 min spacerem do morza | świetna komunikacja tramwajowa Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrzeszcz,Gdańsk

1 099 000 zł54 m² 20 522,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mamy przyjemność zaproponować Państwu mieszkanie 2-pokojowe 53,55 m - Wrzeszcz, gdańsk Nowoczesne, wykończone w standardzie premium - idealne dla wymagających Na sprzedaż wyjątkowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sosnkowskiego

Orunia Górna,Gdańsk

629 000 zł44 m² 14 295,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe, świeżo odnowione mieszkanie zlokalizowane w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Gdańska - Orunia Górna, w rejonie ul. Havla oraz pętli tramwajowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Myśliwska

Nad Wodą,Gdańsk

668 000 zł51 m² 13 098 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie położone na I piętrze nowoczesnego budynku z 2009 roku, na cenionym osiedlu Nad Wodą. Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk

9 999 zł97 m² 103,09 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie o powierzchni 96.99 m2. Mieszkanie jest nowe nigdy wcześniej nie było zamieszkałe. Znajduje się na 5. piętrze nowego bloku. Mieszkanie składa się z 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Różany Stok

Karczemki Kiełpińskie,Gdańsk

779 000 zł78 m² 9 987,18 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

PO więcej ogłoszeń zapraszamy na naszą stronę www: dobraoferta.PRO Na sprzedaż komfortowe mieszkanie z poddaszem, garażem i piwnicą 77,8 m + poddasze ok. 30 m | garaż | piwnica |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Słonimskiego

Wrzeszcz,Gdańsk

3 300 zł50 m² 65,35 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Na wynajem oferujemy przytulne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 50.50 m , położone przy ulicy Słonimskiego 5, w dzielnicy Wrzeszcz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krasickiego

Brzeźno,Gdańsk

1 235 960 zł47 m² 26 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

NA sprzedaż przepiękny 2 pokojowy apartament W najpiękniejszej lokalizacji nad samym morzem tutaj wakacje trwają cały rok

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kilińskiego

Wrzeszcz Dolny,Gdańsk

1 199 000 zł55 m² 21 879,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szukasz wyjątkowego miejsca w sercu jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska? To mieszkanie łączy prestiżową lokalizację, wysoki standard wykończenia oraz komfort życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jasińskiego

Jasień,Gdańsk

3 200 zł52 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Nowe mieszkanie o całkowitej powierzchni 52 m2 znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku, w którym jest możliwość korzystania z windy. Dobra termoizolacja lokalu oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Perłowa

Orunia Górna,Gdańsk

615 000 zł52 m² 11 826,90 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Najważniejsze atuty - dobry wybór dla singla, dla pary, rodziny 2+1 - 52 m funkcjonalnej, przemyślanej przestrzeni - mieszkanie narożne większa prywatność - gotowe do zamieszkania, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Piecki-Migowo,Gdańsk

730 000 zł59 m² 12 947,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

3 pokoje | balkon | osobna kuchnia I po remoncie | inwestycja | gdańsk morena | Na sprzedaż oferujemy przestronne, 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,70 m2 o funkcjonalnym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jagiellońska

Przymorze,Gdańsk

5 800 zł66 m² 87,35 zł/m²

 

Piętro:10/13

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Atuty - nowe mieszkanie - panoramiczny widok na morze oraz Park Reagana - położenie na 10 piętrze, gwarantujące doskonałe doświetlenie i prywatność - nowoczesna inwestycja Jagiellońska 13.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Panieńska

Śródmieście,Gdańsk

3 700 zł52 m² 71,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie z balkonem i windą. Powierzchnia wynosi 52 m2, a lokal jest wykończony w wysokim standardzie. Mieszkanie znajduje się na 3. piętrze kamienicy z 2017 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dunikowskiego

Brzeźno,Gdańsk

599 000 zł46 m² 12 887,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w nadmorskiej dzielnicy Gdańska Brzeźno, ul. Dunikowskiego. Funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46 m , położone na 2. piętrze w 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tartaczna

Stare Miasto,Gdańsk

2 800 zł35 m² 80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nieruchomość położona jest przy cichej ul. Tartacznej na Starym Mieście przy rzece Motława, wśród licznych kawiarni, restauracji, sklepów, obiektów handlowo-usługowych oraz zaplecza kulturalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Gen. Józefa Hallera

Wrzeszcz Dolny,Gdańsk

1 439 000 zł67 m² 21 455,20 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Agencja Harmony Homes & Developments prezentuje wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż w jednej z najbardziej prestiżowych i pożądanych inwestycji w Trójmieście - Zajezdnia Wrzeszcz. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lawendowe Wzgórze

Jasień,Gdańsk

2 200 zł30 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wykończone i umeblowane mieszkanie w nowym bloku , dobrze skomunikowane z Centrum Gdańska .W kuchni znajduje się płyta indukcyjna , szafki stojące i wiszące oraz lodówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sucha

Letnica,Gdańsk

2 400 zł30 m² 80 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dobrze skomunikowane , do Centrum Wrzeszcza 5 min. Kompletnie wykończone w nowym bloku .W kuchni znajduje się kuchenka elektryczna , szafki stojące i wiszące oraz lodówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Słowackiego

Wrzeszcz,Gdańsk

2 200 zł17 m² 129,41 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie typu studio - pokój z aneksem i łazienka wyremontowane kilka miesięcy temu. Słoneczne, wysokie sufity optycznie dodają przestrzeni. Nowocześnie wykończone. Ustawne, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Karwieńska

Oliwa,Gdańsk

1 342 621 zł70 m² 19 207,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferujemy Państwu mieszkanie w nowoczesnym, kameralnym osiedlu, położonym w otoczeniu zielonych wzgórz Oliwy i Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Lokalizacja zapewnia unikalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Starogardzka

Łostowice,Gdańsk

499 900 zł45 m² 11 059,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu przytulne i słoneczne mieszkanie 2-pokojowe położone w spokojnej części Gdańska - Łostowice, przy ul. Starogardzkiej. Mieszkanie: na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bema

Śródmieście,Gdańsk

2 800 zł36 m² 78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie położone niedaleko ścisłego centrum Gdańska, obok Placu Zebrań Ludowych. Lokal położony na pierwszym piętrze budynku dwupiętrowego wybudowanego z pełnej cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sztormowa

Żabianka,Gdańsk

474 900 zł31 m² 15 368,90 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż ustawna i jasna kawalerka o powierzchni 30,9 m , położona na 9. piętrze w wysokim budynku na jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska Żabiance. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jagiellońska

Przymorze,Gdańsk

2 200 zł46 m² 47,83 zł/m²

 

Piętro:14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowe mieszkanie,położone w bardzo dobrze skomunikowanej okolicy, blisko komunikacja miejska.Mieszkanie umeblowane i wyposażone w pełni, gotowe do zamieszkania.Niskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka

Strzyża,Gdańsk

467 000 zł26 m² 17 962 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż kawalerka, gotowa do zamieszkania, w doskonałej lokalizacji, przy al. Wojska Polskiego w Gdańsku, tuż obok słynnego Garnizonu! mieszkanie: przytulne, funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Piecki-Migowo,Gdańsk

1 961 873 zł106 m² 18 424,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jagiellońska

Przymorze,Gdańsk

2 200 zł46 m² 47,83 zł/m²

 

Piętro:14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Rzeczypospolitej

Przymorze,Gdańsk

550 000 zł38 m² 14 473,70 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż przestronne, urządzone mieszkanie o powierzchni 38 m , położone w jednym z najbardziej pożądanych miejsc Gdańska Przymorze ul. Rzeczypospolitej. To lokalizacja, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Filarskiego

Letnica,Gdańsk

1 149 000 zł56 m² 20 455,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 56,17 m2, mieszczące się na 1 piętrze, 5- piętrowego budynku będącego częścią osiedla Porto dewelopera Robyg stanowiącego zespół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk

Kowale,Gdańsk

530 000 zł44 m² 12 045,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie w spokojnej okolicy z dobrym dojazdem do centrum, gotowe do zamieszkania i w przystępnej cenie. Mieszkanie: to miejsce, w którym nowoczesność spotyka się z wygodą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mariacka

Główne Miasto,Gdańsk

1 799 000 zł81 m² 22 179,80 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Inwestorze - trafiłeś na perłę inwestycyjną. Ostatnie mieszkanie na najwyższym piętrze z wyjątkowym widokiem, tuż nad Motławą, piękna architektura, możliwość wygenerowania dwóch lokali.