dowolna

Mieszkania pod klucz Gdańsk - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

2 546 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 546 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chmielna

Śródmieście,Gdańsk

870 000 zł29 m² 30 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy, inwestycyjny apartament z widokiem na Motławę, położony w samym sercu Gdańska - przy prestiżowej ul. Chmielnej. Mieszkanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Sucha

Letnica,Gdańsk

590 000 zł27 m² 21 548,60 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Opis Kawalerka położona w dzielnicy Gdańska-Nowa Letnica, ul. Sucha 31 , kompletnie wykończona nadająca się do natychmiastowego zamieszkania lub wynajmu. Wnętrze wykończone funkcjonalnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lawendowe Wzgórze

Jasień,Gdańsk

2 200 zł30 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wykończone i umeblowane mieszkanie w nowym bloku , dobrze skomunikowane z Centrum Gdańska .W kuchni znajduje się płyta indukcyjna , szafki stojące i wiszące oraz lodówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sucha

Letnica,Gdańsk

2 400 zł30 m² 80 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dobrze skomunikowane , do Centrum Wrzeszcza 5 min. Kompletnie wykończone w nowym bloku .W kuchni znajduje się kuchenka elektryczna , szafki stojące i wiszące oraz lodówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powstańców Warszawskich

Aniołki,Gdańsk

4 000 zł70 m² 57 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowoczesne i przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70 m , położone na prestiżowym osiedlu Osiedle Perspektywa w Gdańsku, przy ul. Powstańców Warszawskich. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czarny Dwór

Przymorze,Gdańsk

4 000 zł45 m² 88,99 zł/m²

 

Piętro:1/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m , zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Bulvar Apartments przy ul. Czarny Dwór w Gdańsku (przymorze). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pastelowa

Łostowice,Gdańsk

449 500 zł35 m² 12 824,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne osiedle, komfort, bezpieczeństwo i spokój w otoczeniu natury. Ekologiczne rozwiązania obniżające koszty części wspólnych, duże przestrzenie między budynkami, do dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sucha

Letnica,Gdańsk

829 000 zł50 m² 16 537 zł/m²

 

Piętro:9/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Dwa pokoje | Letnica | Widok na Gdańsk | 20 minut do morza spacerem atuty nieruchomości: - atrakcyjna lokalizacja Letnica; świetny dojazd do centrum Gdańska, - bardzo blisko morza - 20 minut spacerem, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wielkopolska

Łostowice,Gdańsk

575 000 zł45 m² 12 755,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Główne atuty: - mieszkanie uniwersalne - do zamieszkania jak i na wynajem - mieszkanie zostało wykończone z dbałością o szczegóły i zapewniejące komfort w codziennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Montażystów

Kokoszki,Gdańsk

2 800 zł50 m² 56 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta wynajmu mieszkania - Gdańsk Kokoszki Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na 1. piętrze w spokojnej i zielonej dzielnicy Gdańsk Kokoszki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kaczyńskiego

Przymorze,Gdańsk

4 999 zł55 m² 91 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

: na skróty : Oferujemy wyjątkową okazję wynajmu - niepowtarzalny, 3-pokojowy apartament na pierwszym piętrze nowoczesnego apartamentowca Baltea. : dla kogo? : Dla osób ceniących wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Mostek

Śródmieście,Gdańsk

529 000 zł27 m² 19 643,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Okazja. Lokal wykończony pod klucz. Widok na rzekę. Przedstawiamy Państwu inwestycję znajdującą się w prestiżowej dzielnicy Gdańska - Śródmieście. W czteropiętrowym budynku znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Jana Pawła II

Zaspa,Gdańsk

780 000 zł52 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji z możliwością własnej aranżacji? Ta nieruchomość na Zaspie przy ul. Jana Pawła II to idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Letnica,Gdańsk

2 800 zł40 m² 70 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 40 m, położone w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Gdańsk Letnica, ul. Starowiejska. Świetna propozycja dla singla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Nadwiślańska

Sobieszewo,Gdańsk

1 458 070 zł50 m² 28 999 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Tylko tu! Bez pcc! Zakup z Vat! Kupując na firmę odzyskujesz ponad 500 tys. zł.! rarytas - Gotowy apartament urządzony w standardzie premium z miejscem cumowniczym w marinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Jana Pawła II

Zaspa-Rozstaje,Gdańsk

1 509 000 zł65 m² 23 215,40 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

NA sprzedaż nowy, 3-pokojowy apartament W inwestycji sea salt - gdańsk zaspa Szukasz komfortowego miejsca blisko morza, a jednocześnie z doskonałą komunikacją z centrum Gdańska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Smoluchowskiego

Aniołki,Gdańsk

3 300 zł54 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

54m2 mieszkanie po generalnym remoncie w 2023, dostępne od zaraz. To bardzo dobra oferta dla osób ceniących bliskość głównych dzielnic Gdańska a jeśli studiujesz lub pracujesz w gumed.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk

3 000 zł43 m² 69,77 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najemca nie płaci prowizji Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie w Gdańsku 800m od morza. Dokładna lokalizacja: ul. Starowiejska 65e, letnica Gdańsk. Budynek: 2024r 17 pięter teren zamknięty ochrona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gdańsk

Łostowice,Gdańsk

649 900 zł45 m² 14 442,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu: 3-pokojowe, jasne mieszkanie | Gdańsk | gotowe do zamieszkania najważniejsze atuty: idealne dla rodziny lub pod inwestycję Jasne i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Przymorze,Gdańsk

589 000 zł45 m² 13 088,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Lokalizacja: nieruchomość znajduje się w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Gdańska - Przymorzu, znanej z kameralnej zabudowy, dużej ilości zieleni oraz wyjątkowej atmosfery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pastelowa

Orunia Górna - Gdańsk Południe,Gdańsk

672 000 zł58 m² 11 584,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe, 3 pokojowe mieszkanie - funkcjonalny układ i świetna lokalizacja w dynamicznie rozwijającej się części Gdańska. Przedmiotem sprzedaży jest komfortowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Miraua

Oliwa,Gdańsk

725 000 zł48 m² 15 176,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1933

3-pokojowe mieszkanie W kamienicy | stara oliwa | 47,77 m | spokojna, zielona okolica mieszkanie Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 2 piętrze przedwojennej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piastowska

Przymorze,Gdańsk

545 000 zł38 m² 14 342,10 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe z osobną kuchnią w doskonałej lokalizacji - Przymorze, blisko plaży. Mieszkanie Słoneczne, funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ujeścisko

Ujeścisko,Gdańsk

399 000 zł29 m² 13 854,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Funkcjonalne mieszkanie z prywatnym ogródkiem na kameralnym, zamkniętym osiedlu. Idealne do zamieszkania lub jako bezpieczna inwestycja pod wynajem. Atuty:- Prywatny ogródek ok. 30 m - idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hokejowa

Łostowice,Gdańsk

649 000 zł60 m² 10 816,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mam Państwu do zaoferowania jasne, ustawne i bardzo ładnie wykończone mieszkanie 3-pokojowe znajdujące się w uroczym bloku osiedlowym wybudowanym w 2012 roku w dzielnicy Gdańsk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Przymorze,Gdańsk

1 850 000 zł69 m² 26 948,30 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Przedstawiamy na sprzedaż słoneczny apartament 3 pokojowy z loggią, znajdujący się w kameralnej części dzielnicy-Gdańsk Przymorze, w bezpośrednim otoczeniu morza oraz Parku Prezydenta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kartuska

Jasień,Gdańsk

510 000 zł43 m² 11 946,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Atrakcyjne mieszkanie z balkonem i oknem w aneksie kuchennym Gdańsk Jasień Na sprzedaż funkcjonalne, dobrze doświetlone mieszkanie położone na Gdańskim Jasieniu, na granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Chełm,Gdańsk

684 900 zł51 m² 13 482,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Atuty: komórka lokatorska 7,30 m , Parter z ogrodem, odzielna kuchnia, słoneczna ekspozycja, zamknięte osiedle, szlaban na wjeździe, opcja zmiany układu mieszknia, na trzypokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Komedy

Jasień,Gdańsk

3 000 zł42 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe, bardzo jasne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 42 m2, z ogródkiem, miejscem postojowym oraz komórką lokatorską. Mieszkanie jest w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Chałubińskiego

Chełm,Gdańsk

849 000 zł66 m² 12 844,20 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Grand Estates ma niebywałą przyjemność zaprezentować Państwu Przestronne 4-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | balkon | Gdańsk Chełm | gotowe do zamieszkania Lokalizacja: gdańsk Chełm, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Jana Pawła II

Zaspa-Rozstaje,Gdańsk

1 509 000 zł65 m² 23 215,40 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pastelowa

Orunia Górna - Gdańsk Południe,Gdańsk

677 000 zł55 m² 12 367,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji i bez podatku pcc Termin oddania: IV kwartał 2027 Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,74 m , położone na 4. piętrze nowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rzeźnicka

Główne Miasto,Gdańsk

2 800 zł38 m² 73,68 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nieruchomość położona jest w spokojnej okolicy niespełna 5 minut spacerkiem od Gdańskiej Starówki. Lokalizacja sprawia, że jest to atrakcyjne miejsce do zamieszkania. Do tramwaju lub autobusu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdańsk

Jasień,Gdańsk

660 000 zł45 m² 14 794,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowe dwupokojowe mieszkanie na nowym osiedlu urzeka w Gdańsku - Jasień. Powierzchnia 44,61m2 składa się z: - przestronnego holu z szafą w zabudowie, - sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Niepołomicka

Orunia Górna,Gdańsk

630 204 zł59 m² 10 699,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji Bezpośrednio od dewelopera - ostatnie mieszkanie na zamieszkanym osiedlu Bez vat (rynek wtórny) Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,9 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Kartuska

Jasień,Gdańsk

439 000 zł28 m² 15 825,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie jednopokojowe na gdańskim Jasieniu przy ul. Kartuskiej! Jedna z najprężniej rozwijających się południowych dzielnic Gdańska. Miejsce to charakteryzuje się połączeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Popiełuszki

Młyniska,Gdańsk

4 200 zł57 m² 73,68 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu na wynajem długoterminowy niezamieszkały, świeżo wykończony 3 pokojowy apartament z halą garażową i komórką lokatorską w bardzo atrakcyjnej cenie zlokalizowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dolna

Dolne Miasto,Gdańsk

899 000 zł62 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Atuty nieruchomości: * Bliskość starego miasta w Gdańsku. * doskonała komunikacja. * zrewitalizowana część śródmieścia. * pełne zaplecze usługowo - handlowe. * mieszkanie jasne.