dowolna

Mieszkania pod klucz Gdańsk - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

2 546 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 546 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Rzeczypospolitej

Przymorze,Gdańsk

2 800 zł45 m² 62,22 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Albatros Towers. Lokal dwupokojowy o powierzchni 44,51 mkw położony na 9 piętrze w 16 piętrowym nowym budynku w Albatros Towers. Składa się z: pokoju dziennego z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Popiełuszki

Młode Miasto,Gdańsk

1 050 000 zł36 m² 28 909,70 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,32 m , położone na 6. piętrze przy ul. ks. Jerzego Popiełuszki 2 w jednej z najbardziej charakterystycznych części Gdańska. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Władysława Jagiełły

Orunia Górna,Gdańsk

589 000 zł41 m² 14 376,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Panthers hunt. Panthers sell. Dostępne tylko W panthers estate. Na sprzedaż wyjątkowe, starannie wykończone mieszkanie zaprojektowane w nowoczesnym, ponadczasowym stylu. Wnętrze łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rodakowskiego

VII Dwór,Gdańsk

490 000 zł36 m² 13 725,50 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie przy ulicy Rodakowskiego w Gdańsku. Dane nieruchomości: - pomieszczenia: dwa ustawne pokoje, oddzielna jasna kuchnia, łazienka z wc, przedpokój, - powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Łostowice,Gdańsk

475 500 zł35 m² 13 616,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Bez wkładu własnego | gotowe do odbioru na wiosne 2027 | bez prowizji | brak podatku pcc/ możliwość wykończenia pod klucz Gdańsk Południe to jedna z najszybciej rozwijających się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Starogardzka

Łostowice,Gdańsk

519 000 zł48 m² 10 812,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kameralne osiedle w niskiej zabudowie szeregowej. Każde mieszkanie z oddzielnym wejściem - bez części wspólnych jak w blokach Do tego zielona, spokojna okolica w sąsiedztwie terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jaśminowy Stok

Karczemki,Gdańsk

475 000 zł42 m² 11 418,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie w nowoczesnym budownictwie, położone w dzielnicy Karczemki w Gdańsk. Mieszkanie: mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk

Aniołki,Gdańsk

950 000 zł42 m² 22 592,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

* zakup od Dewelopera * Bez prowizji i pcc * Nie współpracujemy z agencjami * Mieszkania w tej inwestycji są wykończone pod klucz w wysokim standardzie. Jeżeli szukasz czegoś pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Łąkowa

Śródmieście,Gdańsk

5 000 zł73 m² 69 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne i stylowe mieszkanie o powierzchni 72,71 m , usytuowane na drugim piętrze budynku, w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Gdańska jakim jest Śródmieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Chałubińskiego

Chełm,Gdańsk

830 000 zł66 m² 12 556,70 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Komfortowe 4-pokojowe mieszkanie po kompleksowym remoncie | Gdańsk Chełm Wyjątkowa przestrzeń zaprojektowana z myślą o komforcie codziennego życia. Stylowe, w pełni wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Letnicka

Letnica,Gdańsk

1 099 000 zł69 m² 16 041,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Agencja westate z przyjemnością prezentuje wyjątkowe, trzypokojowe mieszkanie, zlokalizowane w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się dzielnic Gdańska - Letnicy. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Feniksa

Osowa,Gdańsk

999 000 zł74 m² 13 483,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Dwupoziomowe, przestronne mieszkanie w kameralnej inwestycji na Osowej Jeśli szukasz mieszkania, które oferuje realną przestrzeń do życia, to ta oferta zasługuje na szczególną uwagę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Leskiego

Jasień,Gdańsk

619 000 zł41 m² 15 093,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Grand Estates ma niebywałą przyjemność zaprezentować Państwu absolutnie nowe | W pełni wyposażone | ogródek | gotowe do wprowadzenia Wyobraź sobie Budzisz się w swoim zupełnie nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Goszczyńskiego

Siedlce,Gdańsk

659 000 zł51 m² 12 921,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu spore mieszkanie w kapitalnej lokalizacji. Mieszkanie Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrońców Wybrzeża

Przymorze,Gdańsk

1 099 000 zł63 m² 17 361,80 zł/m²

 

Piętro:1/18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szukasz jasnego i przestronnego apartamentu w samym sercu Przymorza? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! atuty: świetna lokalizacja, widok na zieleń, elegancko urządzone, gotowe do zamieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Węgrzyna

Jasień,Gdańsk

409 000 zł23 m² 17 546,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Oferta sprzedaży kawalerki - Gdańsk Jasień, ul. Węgrzna Na sprzedaż oferuję przytulną i funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 23,31 m , położoną w szybko rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Wrzeszcz,Gdańsk

569 000 zł44 m² 12 786,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Zamieszkaj w świetnej lokalizacji lub zainwestuj w nieruchomość z dużym potencjałem! Oto mieszkanie, które możesz urządzić dokładnie tak, jak chcesz. Atuty:atrakcyjna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowatorów

Kokoszki,Gdańsk

2 900 zł49 m² 59,49 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem | Gdańsk Kokoszki | gotowe do zamieszkania Na wynajem komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48,75 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czermińskiego

Aniołki,Gdańsk

660 000 zł67 m² 9 908,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Promocja! Niższa cena! Ostatnie dwa mieszkania już gotowe do odbioru! * Zakup od Dewelopera * Bez prowizji i pcc * Idealne miejsce do życia, rozwoju i inwestycji * Lokalizacja: gdańsk Okolica:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chłopska

Przymorze Wielkie,Gdańsk

2 400 zł30 m² 80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy na wynajem kawalerkę o powierzchni 30 m2, w doskonałej lokalizacji przy ul. Chłopskiej w Gdańsku! mieszkanie: przytulne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 30 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kaczyńskiego

Przymorze Wielkie,Gdańsk

1 950 000 zł72 m² 26 941,10 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Atuty: wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie inwestycyjne o powierzchni 72,38 m w prestiżowej dzielnicy Gdańsk Przymorze Wielkie Funkcjonalnie podzielone na dwa niezależne lokale: - kawalerkę typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk

Wyspa Sobieszewska,Gdańsk

789 000 zł44 m² 18 133,80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe miejsce do odpoczynku na łonie natury a jednak blisko centrum Gdańska. Okazja inwestycyjna! Ostatni lokal w takiej cenie! W dodatku gotowy do odbioru - zarabiaj (lub zamieszkaj.).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Myśliwskie,Gdańsk

859 000 zł54 m² 15 936,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Jasne, 3-pokojowe mieszkanie na Morenie, ul. Myśliwskie Wzgórze Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 54 m , położonego w kameralnym bloku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wilka-Krzyżanowskiego

Strzyża,Gdańsk

3 000 zł39 m² 76,84 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem przestronne, wyremontowane mieszkanie, w pełni urządzone zlokalizowane przy ul. Płk Wilka Krzyżanowskiego w Gdańsku. To idealna propozycja dla studentów, pary z dziećmi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wałowa

Główne Miasto,Gdańsk

1 799 000 zł81 m² 22 179,80 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Inwestorze - trafiłeś na perłę inwestycyjną. Ostatnie mieszkanie na najwyższym piętrze z wyjątkowym widokiem, tuż nad Motławą, piękna architektura, możliwość wygenerowania dwóch lokali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Czarny Dwór

Przymorze,Gdańsk

6 594 315 zł222 m² 29 704,10 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Tylko u Nas! Penthouse zajmuje całe piętro Przedstawiamy na sprzedaż penthouse z widokiem na morze oraz z bezpośrednią windą do apartamentu o powierzchni 222 m2, na prestiżowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców Warszawskich

Śródmieście,Gdańsk

1 865 123 zł97 m² 19 253,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Tylko u Nas! Wykończony pod klucz , Gotowy do wprowadzenia Na sprzedaż 4-pokojowy apartament o powierzchni 96,87 m2 gotowy do wprowadzenia na powierzchni 96,87 m2 w którego skład wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Czarny Dwór

Przymorze,Gdańsk

1 344 601 zł63 m² 21 370 zł/m²

 

Piętro:9/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko u Nas! Osiedle Bulvar W biegu życia, znajdź chwilę dla siebie Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 62,92 m2 w budynku G składające się z: -przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wyczółkowskiego

Siedlce,Gdańsk

899 000 zł79 m² 11 408,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1932

Nieruchomość położona jest w dobrze skomunikowanej dzielnicy Siedlce, otoczona liczną zielenią. Jest to idealna propozycja dla osób szukających "mieszkania z duszą", które cenią "stary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk

Wyspa Sobieszewska,Gdańsk

1 049 000 zł64 m² 16 298,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Czarny Dwór

Przymorze,Gdańsk

1 838 098 zł82 m² 22 492,60 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko u Nas! Przedstawiamy na sprzedaż apartament o powierzchni 81,72 m2, na prestiżowym osiedlu Bulvar. Składający się na: -salon z aneksem kuchennym -sypialnia -pokój -hol -łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Śródmieście,Gdańsk

814 680 zł33 m² 24 627,60 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Wykończone pod klucz! Gotowe do odbioru Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33,08 m2 w którego skład wchodzi: -salon z aneksem kuchennym, -przedpokój, -łazienka. Industrialny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Sucha

Letnica,Gdańsk

590 000 zł27 m² 21 548,60 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Opis Kawalerka położona w dzielnicy Gdańska-Nowa Letnica, ul. Sucha 31 , kompletnie wykończona nadająca się do natychmiastowego zamieszkania lub wynajmu. Wnętrze wykończone funkcjonalnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sucha

Letnica,Gdańsk

2 400 zł30 m² 80 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dobrze skomunikowane , do Centrum Wrzeszcza 5 min. Kompletnie wykończone w nowym bloku .W kuchni znajduje się kuchenka elektryczna , szafki stojące i wiszące oraz lodówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sucha

Letnica,Gdańsk

699 000 zł34 m² 20 510,60 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Agencja westate Gdańsk z przyjemnością prezentuje atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż, położone w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Letnica w Gdańsku. To doskonała propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ogrodowa

Wrzeszcz,Gdańsk

657 000 zł45 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Apartament z ogrodem | Osiedle Aalto | Wrzeszcz. Lokal będzie wydany IV kwartale 2026 r. Na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem i widokiem na zieleń i potok.

Szczegóły ogłoszenia