dowolna

Mieszkania pod klucz Gdańsk - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

2 546 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 546 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Burgaska

Piecki-Migowo,Gdańsk

790 000 zł61 m² 12 950,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie gotowe do zamieszkania, w doskonałej lokalizacji przy ulicy Burgaskiej w Gdańsku Morenie. Mieszkanie: prezentowane mieszkanie o powierzchni 61 m jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Gen. Józefa Hallera

Wrzeszcz Górny,Gdańsk

1 450 000 zł80 m² 18 202,40 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

* inwestycja premium * Z przyjemnością przedstawiamy Państwu 4-pokojowe mieszkanie w Inwestycji seahall. Wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 79.66m we Wrzeszczu Górnym - topowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Sienna Grobla I,Gdańsk

549 900 zł26 m² 20 892,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Hit inwestycyjny - gotowy produkt pod wynajem Gdańsk | ul. Mostek | 549 900 zł Grand Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż w pełni wykończony lokal inwestycyjny o funkcji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Gen. Józefa Hallera

Wrzeszcz,Gdańsk

2 800 zł34 m² 83 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem nowoczesne, komfortowe mieszkanie zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Robyg Zajezdnia Wrzeszcz w Gdańsku. To idealna propozycja dla osób ceniących wysoki standard życia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Przymorze,Gdańsk

769 000 zł41 m² 18 619,80 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Mieszkania w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji nad morzem! Jeśli szukasz mieszkania, które łączy bliskość plaży, zieleni oraz pełnej infrastruktury miejskiej ta nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niepołomicka

Łostowice,Gdańsk

645 000 zł50 m² 12 990,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Agencja Harmony Homes & Developments prezentuje atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w dynamicznie rozwijającej się części Gdańska - Gdańsk Południe, ul. Niepołomicka. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Malczewskiego

Siedlce,Gdańsk

549 000 zł42 m² 12 942 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

2 pokoje | 42,42 m | duży balkon | widok na las | ul. Malczewskiego | Gdańsk Siedlce Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42,42 m , położone na drugim piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk

Stare Przedmieście,Gdańsk

860 859 zł47 m² 18 138,60 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2028

Apartamenty inwestycyjne klasy premium - w sercu historycznego gdańskiego Śródmieścia, tuż obok Muzeum Narodowego. Możliwość odliczenia 23% podatku vat, oferujemy bezpłatne spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kartuska

Kiełpinek,Gdańsk

565 150 zł64 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w stanie deweloperskim dla osób lubiących otwarte przestrzenie. możliwy wewnętrzny podział na dwie kawalerki - Zadzwoń, zapytaj o szczegóły! Gotowa inwestycja na Gdańskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lema

Słoneczna Morena,Gdańsk

3 000 zł61 m² 49,18 zł/m²

 

Piętro:5/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękne mieszkanie 3-pokojowe (pow. 61,00 m2) usytuowane na 5 piętrze w apartamentowcu przy ul. Lema na gdańskiej Morenie. Nowoczesny budynek z 2018r. Funkcjonalny rozkład,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ostrowskiej

Wrzeszcz,Gdańsk

659 000 zł54 m² 12 203,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem | świetna komunikacja Na sprzedaż słoneczne, funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w budynku 10-piętrowym, w bardzo dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Angielska Grobla

Ołowianka,Gdańsk

3 100 zł41 m² 75,61 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia piękne 2-pokojowe mieszkanie położone na osiedlu Riverview, usytuowanym nad brzegiem Kanału Na Stępce, naprzeciw Ołowianki. Odległość od Starego Miasta Gdańska to zaledwie kilkaset.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Leszczyńskich

Zaspa,Gdańsk

2 270 700 zł101 m² 22 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bliskość plaży | Bez pcc | Bez Prowizji | Wyjątkowa inwestycja ze względu na lokalizację, wysoki standard wykonania oraz niepowtarzalny widok na zieleń jak i bliskość plaży. Kilka minut rowerem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Aleja Gen. Józefa Hallera

Brzeźno,Gdańsk

442 000 zł27 m² 16 492,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Apartament W prestiżowej lokalizacji Atrakcyjna lokalizacja | Jasne wnętrze | Gotowe do zamieszkania | Morze | Duży potencjał aranżacyjny Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość, położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Wałowa

Śródmieście,Gdańsk

2 888 730 zł107 m² 27 000 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Brak pcc dla każdego kupującego || Możliwość wykończenia w wysokim standardzie pod klucz Nowoczesna Inwestycja || 7 piętro z 7 || Hala Garażowa || Komórka Lokatorska Pomagamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chłopska

Przymorze,Gdańsk

599 999 zł45 m² 13 333,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Zapraszam do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego, dwupokojowego mieszkania położonego w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Gdańsku - na Przymorzu, przy ul. Chłopskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przemyska

Ujeścisko,Gdańsk

2 300 zł36 m² 64,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta biura, wyłącznie w fiesta zn w ramach zarządzania najmem. Najem długoterminowy [12 mc +] Mieszkanie dostępne od zaraz. Idealne dla singla lub pary. Bez zwierząt. Propozycja skierowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Wojska Polskiego

Strzyża,Gdańsk

1 299 000 zł72 m² 17 974,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Panthers hunt. Panthers sell. Dostępne tylko W panthers estate. Szukasz mieszkania, które równoważy życie miejskie ze spokojem sąsiedzkiej zieleni? Ten trzypokojowy Apartament to idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Polskiego Czerwonego Krzyża

Brzeźno,Gdańsk

619 000 zł42 m² 14 623,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Szukasz mieszkania blisko morza, w jednej z najbardziej pożądanych nadmorskich dzielnic Gdańska? Ta oferta jest dla Ciebie! atuty: świetna lokalizacja kilka minut spacerem do plaży, dwustronna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jeleniogórska

Ujeścisko,Gdańsk

690 000 zł56 m² 12 410,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu przestronne dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, położone w dzielnicy Ujeścisko w Gdańsk przy ul. Jeleniogórskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Filarskiego

Letnica,Gdańsk

579 000 zł32 m² 17 815,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie położone na 4 piętrze z 5 w budynku z ochroną oraz strefą fitness dla mieszkańców. Idealna propozycja zarówno do zamieszkania jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bergiela

Łostowice,Gdańsk

875 000 zł72 m² 12 237,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie Z balkonem I garaż | gdańsk ujeścisko-łostowice Szukasz gotowego do zamieszkania mieszkania w spokojnej, rodzinnej okolicy a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kobieli

Brzeźno,Gdańsk

2 205 240 zł96 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Brak pcc dla każdego kupującego || Możliwość wykończenia w wysokim standardzie pod klucz Nowoczesna Inwestycja || 4 Piętro z 4 || Hala Garażowa || Komórki Lokatorskie Pomagamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Platynowa

Orunia Górna,Gdańsk

1 005 733 zł70 m² 14 300,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Gdańsk | 4 pokoje | 70,33 m | 2 balkony 18m Przestrzeń zaprojektowana z myślą o komforcie światła, swobodzie aranżacji i codziennym poczuciu przestrzeni. Od weścia czuć wyraźny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hokejowa

Łostowice,Gdańsk

679 000 zł60 m² 11 316,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mam Państwu do zaoferowania jasne, ustawne i bardzo ładnie wykończone mieszkanie 3-pokojowe znajdujące się w uroczym bloku osiedlowym wybudowanym w 2012 roku w dzielnicy Gdańsk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Złota

Łostowice,Gdańsk

675 000 zł52 m² 12 881,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szukasz mieszkania Z dużym balkonem W spokojnej lokalizacji gotowego do zamieszkania? atuty: - świetny rozkład pomieszczeń - Nowe budownictwo - Przestronny taras z dobrym widokiem - Jasny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Chmielna

Wyspa Spichrzów,Gdańsk

890 000 zł35 m² 25 428,60 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowy apartament W kompleksie granaria - wyspa spichrzów, gdańsk mieszkanie Na sprzedaż elegancki apartament o powierzchni 35 m , położony na 2. piętrze prestiżowego kompleksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pastelowa

Łostowice,Gdańsk

599 500 zł59 m² 10 152,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 59,05m położone na pierwszym piętrze, z ekspozycją północno-wschodnią, dzięki czemu mieszkanie nie przegrzewa się latem. Salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Różany Stok

Kokoszki,Gdańsk

398 000 zł32 m² 12 515,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Gaudium Nieruchomości prezentuje przytulną kawalerkę z piwnicą, położoną w Gdańsku - Kokoszki. To mieszkanie dla osób, które szukają wygodnej, funkcjonalnej przestrzeni w mieście,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Olszyńska

Dolne Miasto,Gdańsk

625 000 zł35 m² 18 053,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie w kameralnej części Gdańska - Ogrody Neptuna. Jeśli szukasz stylowego, gotowego do zamieszkania mieszkania blisko Śródmieścia, ale z dala od miejskiego zgiełku - ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Bora-Komorowskiego

Przymorze,Gdańsk

1 950 zł20 m² 97,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Westate Gdańsk oferuje na wynajem kompaktową, 1-pokojową kawalerkę o powierzchni 20 m2, położoną na pierwszym piętrze w bloku przy ul. Bora-Komorowskiego 88a (gdańsk, przymorze). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Leskiego

Jasień,Gdańsk

535 000 zł37 m² 14 324 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mam Państwu do zaoferowania przytulne mieszkanie 2-pokojowe z klimatycznym ogródkiem mieszczące się na granicy szybko rozwijających się gdańskich dzielnic Jasień i Zakoniczyn. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Sienna Grobla

Śródmieście,Gdańsk

509 000 zł26 m² 19 797,70 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie inwestycyjne W prestiżowej lokalizacji gdańska- tuż przy motławie! lokalizacja nadmotławia Nadmotławie Apartments to prestiżowa inwestycja Dewelopera robyg, położona w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Różany Stok

Kokoszki,Gdańsk

398 000 zł33 m² 12 060,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż: kawalerka przy obwodnicy Trójmiasta idealna dla singla lub pod inwestycję Opis nieruchomości: oferujemy przytulną kawalerkę, zlokalizowaną w bezpośrednim sąsiedztwie obwodnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Sienna Grobla

Śródmieście,Gdańsk

1 866 370 zł79 m² 23 500 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Brak pcc dla każdego kupującego || Możliwość wykończenia w wysokim standardzie pod klucz Nowoczesna Inwestycja || 6 piętro z 6 || Dostępna Hala Garażowa || Komórka Lokatorska Pomagamy.