dowolna

Mieszkania przy lesie Gdańsk - Anonse sprzedaży i wynajmu

1 296 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 296 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

875 000 zł70,80 m² 12 358,76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Oferta W przygotowaniu. Na sprzedaż bardzo ustawne mieszkanie w skład którego wchodzą 3 przestronne pokoje (20, 15, 13 m2) wygodna kuchnia z oknem, dwa korytarze, łazienka z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

655 831 zł26,14 m² 25 089,17 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kup bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji i podatku pcc! Apartament w prestiżowej inwestycji powstający nad brzegiem Motławy w historycznej lokalizacji otaczającej jej Starego Miasta.

Szczegóły ogłoszenia

686 000 zł48,20 m² 14 232,37 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Lokalizacja cicha strona Zaspy to jedna z najbardziej rozpoznawalnych i praktycznych dzielnic Gdańska. Mieszkanie przy ul. Ciołkowskiego 5D to propozycja dla tych, którzy cenią sobie doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

568 292 zł43,51 m² 13 061,18 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Sprzedaż realizowana bezpośrednio przez dewelopera - bez prowizji i podatku pcc! Apartament w prestiżowym resorcie - oddany do użytkowania! 900m do plaży. W sprzedaży apartamenty od 36.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 130 000 zł62 m² 34 354,84 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nie interesuje nas współpraca z biurami nieruchomości. Spokojna dzielnica | Bliskość Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego | Ochrona | Siłownia | Sauny | Tężnia solankowa Lokalizacja ul. Grottgera.

Szczegóły ogłoszenia

1 449 999 zł43 m² 33 720,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

2 580 000 zł78 m² 33 076,92 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

833 000 zł70 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Dobra lokalizacja, duża przestrzeń i inwestycyjny spokój! 70 m w centrum Wrzeszcza! Lokal o układzie 3 pokoi daje duże możliwości aranżacyjne do stworzenia wygodnego mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 043 065 zł87,14 m² 11 969,99 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kup bezpośrednio od dewelopera - nie płać prowizji i podatku pcc! cena promocyjna! Inwestycja oddana do użytkowania. Przepiękna nowoczesna inwestycja usytuowana zaledwie 10 min. piechotą od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 000 zł28,10 m² 14 199,29 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Lokal mieszkalny 8% vat kup Bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji i podatku pcc! Ten nowy, unikalny projekt na Wyspie Sobieszewskiej to połączenie bliskości przepięknych plaż Morza.

Szczegóły ogłoszenia

638 000 zł28,68 m² 22 245,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Nadmotławie | gotowe pod najem | Apartament inwestycyjny Na sprzedaż apartament inwestycyjny położony w prestiżowej inwestycji Nadmotławie dewelopera Robyg, przy ul. Siennej Grobli 6. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł43,80 m² 11 164,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

stan deweloperski | hala + komórka | Nowe Kowale Plus Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim położone na osiedlu Nowe Kowale Plus przy ul. Glazurowej 23. Nieruchomość o powierzchni 43,8.

Szczegóły ogłoszenia

1 320 000 zł134,65 m² 9 803,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:11

 

Rok budowy:1997

Dwupoziomowe mieszkanie w świetnej lokalizacji w Gdańsku - możliwość remontu -> idealne dla rodziny bądź aktualnie gotowy produkt inwestycyjny. Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

681 760 zł42,61 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Witam serdecznie! Z przyjemnością mam zaszczyt zaproponować Państwu bardzo ciekawą inwestycję położoną na Wyspie Sobieszewskiej w bliskiej odległości od Morza Bałtyckiego otoczonej.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł35 m² 21 400 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferujemy na sprzedaż w pełni umeblowane, dwupokojowe mieszkanie w nowoczesnym budownictwie, położone zaledwie kilka minut spacerem od plaży. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

891 440 zł40,52 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Budynek A Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 40,52 m w prestiżowej inwestycji, położonej w dzielnicy Zaspa-Rozstaje, na granicy centrum Gdańska i Parku Millenium. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł35,70 m² 13 977,59 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

<!-startfragment-> 2-pokojowe mieszkanie z widokiem na panoramę Gdańska - VII Dwór Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie położone w zielonej części Gdańska - VII Dwór, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

779 656 zł62,52 m² 12 334,74 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Osiedle Platynowe to kameralna inwestycja obejmująca dwa niskie, nowoczesne budynki trzypiętrowe - które harmonijnie wkomponują się w zielony, naturalnie ukształtowany teren Górnej Oruni.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł84,40 m² 18 364,93 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1950

Oferta W przygotowaniu, zdjęcia niebawem! Wyjątkowe dwupoziomowe mieszkanie w sercu Strzyży Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego dwupoziomowego mieszkania, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł35 m² 21 971,43 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Dwupokojowe mieszkanie na Letnicy. Mieszkanie o pow. ok. 35m2 położone na 8 piętrze wieżowca z widokiem na Pomnik Westerplatte, w rozwijającej się dzielnicy Gdańska - Nowa Letnica.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł56,17 m² 16 004,98 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Witam serdecznie Oferuję na sprzedaż bez czynszowy apartament o powierzchni 56.17m2 z balkonem, zlokalizowany w bliskiej odległości od Morza Bałtyckiego otoczonej lasami i rezerwatami.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł33,10 m² 17 371,60 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: mieszkanie 2 pokojowe na Gdańskiej Zaspie, które będzie wspaniałą inwestycją oraz idealnym miejscem do życia. Budynek otaczają liczne tereny zielone, które pozwalają cieszyć się.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

929 000 zł44,98 m² 20 653,62 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

<!-startfragment-> Apartament inwestycyjny z ogródkiem | Pino Resort | Wyspa Sobieszewska Wyjątkowy apartament inwestycyjny położony w prestiżowej inwestycji Pino Resort na Wyspie.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł26,08 m² 20 283,74 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesna kawalerka z ogródkiem | Morena Na sprzedaż oferowane jest funkcjonalne i w pełni wykończonane mieszkanie o powierzchni 26,08 m , zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

765 000 zł61,24 m² 12 492 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

<!-startfragment-> Piękne 3 pokoje | widok na przestrzeń | Gdańsk Jasień Na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe, położone na cenionym osiedlu inpro Optima.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł40,27 m² 13 161,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 2 pokoje z balkonem i Smart Home - Gotowe / kuchnia do własnej aranżacji Na sprzedaż oferowane jest nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 40,27 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł45 m² 15 111,11 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż stylowe, funkcjonalne i słoneczne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m , położone na ostatnim 5. piętrze budynku z 2019 roku w dzielnicy Ujeścisko-Łostowice.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 900 zł85,62 m² 23 357,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

<!-startfragment-> Nowoczesny apartament 4-pokojowy | Browar Gdański | taras 20 m Na sprzedaż wyjątkowy, 4-pokojowy apartament położony przy ul. Lelewela, na prestiżowym osiedlu Browar Gdański.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł27,37 m² 18 231,64 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Witam serdecznie Oferuję na sprzedaż bez czynszowy apartament o powierzchni 27.37m2, zlokalizowany w bliskiej odległości od Morza Bałtyckiego otoczonej lasami i rezerwatami przyrody -.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł36,32 m² 15 666,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 2 pokoje z ogródkiem | Niepołomicka Vita | Wykończone Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, świeżo wykończonego mieszkania, położonego na prestiżowym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł38,31 m² 18 141,48 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nowoczesny apartament 2-pokojowy | Nowa Letnica | gotowy do wprowadzenia Na sprzedaż funkcjonalny i starannie wykończony apartament o powierzchni 38,31 m , położony na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł28,50 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie na sprzedaż - Gdańsk Wrzeszcz, ul. Lilli Wenedy Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 28,5 m położone w atrakcyjnej lokalizacji - Gdańsk Wrzeszcz, ul. Lilli Wenedy.

Szczegóły ogłoszenia

772 005 zł41,73 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

<!-startfragment-> Nowoczesne mieszkanie w otoczeniu zieleni - odea Park Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41,73 m , położone na parterze kameralnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

457 280 zł28,58 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026