dowolna

Mieszkania przy lesie Gdańsk - Anonse sprzedaży i wynajmu

1 296 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 296 ogłoszeń

1 349 000 zł83,12 m² 16 229,55 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Tylko u nas! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego, czteropokojowego mieszkania o powierzchni 83,12 m , położonego na nowoczesnym osiedlu alfa park III na gdańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

491 000 zł35,15 m² 13 968,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 35,15m2, w którego skład wchodzi: przedpokój, 1 pokoj, salon z aneksem kuchennym, łazienki oraz ogródek 22.88m2. Zapraszamy do nowoczesnego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 024 300 zł67 m² 15 288,06 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

O inwestycji: widok na zatokę z najwyższych pięter zielony skwer tuż przy inwestycji wyróżniająca architektura i wysokiej jakości materiały Dodatkowe informacje: panele fotowoltaiczne na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

349 000 zł27,33 m² 12 769,85 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane ścisłego centrum gdańskiej dzielnicy Wrzeszcz, w miejscu, które zachwyci.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 550 000 zł59,20 m² 26 182,43 zł/m²

 

Piętro:12/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59 ,2 m , położone na 12 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł53,43 m² 11 210,93 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie będzie zlokalizowane na gdańskim osiedlu, w spokojnej części dzielnicy Łostowice. To będzie nowe, 3 -pokojowe lokum w kameralnym bloku z 2026 roku, położone na 1 piętrze. Ma.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł64 m² 13 125 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż - wyjątkowe mieszkanie w sercu Gdańskiej Oliwy! 5 pokoi | 63,9 m | Balkon | Dwie piwnice | Miejsce postojowe Zamieszkaj w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

1 639 000 zł83 m² 19 746,99 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1915

Wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie w sercu Starej Oliwy - 83 m ! Parter kamienicy z 1915 roku. Na sprzedaż przestronne i stylowe mieszkanie o powierzchni 83 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

619 900 zł41,21 m² 15 042,47 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu kameralne osiedle gotowe do zamieszkania ujeścisko-łostowice Mieszkanie 2 pokojowe 41,29m z ogródkiem położone w spokojnej, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł35,68 m² 13 172,65 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Gdańsku w dzielnicy Orunia Górna. Atuty: - mieszkanie idealne dla studenta, singla lub pary - Cicha i spokojna okolica - Kilka minut spacerem do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 380 000 zł66 m² 20 909,09 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Patron Nieruchomości ma przyjemność przedstawić mieszkanie o pow. 66 m2 w otoczeniu tętniącego życiem osiedla, który oferuje prywatność i spokój w Gdańsku. Doskonałe miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

467 000 zł32,12 m² 14 539,23 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

970 370 zł42 m² 23 104,05 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

O inwestycji: zamieszkaj blisko morza - nowe mieszkania w Gdańsku Choć głównie Bałtyk przyciąga w te rejony, to właśnie te Apartamenty sprawią, że zapragniesz zostać tu na dłużej.

Szczegóły ogłoszenia

928 000 zł77,40 m² 11 989,66 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu przestronne, 4-pokojowe mieszkanie z ogródkiem w spokojnej i zielonej części Gdańska Ujeścisko. Mieszkanie: na sprzedaż komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł48,50 m² 25 773,20 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

NA sprzedaż piękny apartament 2-pokojowy Z dużym balkonem nad morzem! wysoki standard wykończenia - duży balkon 10 minut do plaży - inwestycja spectrum! apartament: na sprzedaż 2-pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł42,60 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Pinea Apartamenty - Twój Drugi Dom nad Morzem Zamknij oczy i wyobraź sobie poranek, w którym budzi Cię szum drzew i rześkie, nadmorskie powietrze. Pinea Apartamenty

Szczegóły ogłoszenia

471 500 zł30,40 m² 15 509,87 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni 30,4 m , położona w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji Gdańska - w dzielnicy Oliwa, przy ul. Pawła Gdańca 10. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł44 m² 16 363,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie 44 m po generalnym remoncie balkon, świetna komunikacja, gotowe do wprowadzenia Mieszkanie o powierzchni 44 m przeszło generalny remont i jest.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł35,70 m² 13 725,49 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m , położone na parterze w zielonej i spokojnej części Gdańska - VII Dwór, ul. Rodakowskiego 1. Lokal usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł222,37 m² 10 118,27 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:8

 

Rok budowy:1920

Apartamentowa przestrzeń do remontu - gdańsk, wrzeszcz Wysokość pomieszczeń 3,21 m | Dwa balkony | 222 m | 1. piętro | Do własnej aranżacji ***** opis nieruchomości: przestronny apartament.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł92,70 m² 12 837,11 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1927

! oferta dostępna wyłącznie W pepper house! Na sprzedaż wyjątkowo klimatyczna nieruchomość w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska na Przymorzu, półtora kilometra od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

813 800 zł81,38 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Oferta dostępna W pepper house! Przedstawiam Państwu mieszkanie zlokalizowane w Gdańsku, na ulicy Rytelskiej, które zachwyci każdego miłośnika natury. Atrakcyjna nieruchomość, do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł51 m² 15 667 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Atuty: - dwupoziomowy loft z nowoczesnym układem i wysokim standardem wykończenia - Dwa tarasy - łącznie niemal 30 m przestrzeni rekreacyjnej na świeżym powietrzu -ogrzewanie podłogowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

706 000 zł67,33 m² 10 485,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkania w zielonej części Gdańska, z łatwym dostępem do centrum i obwodnicy - idealne dla osób szukających równowagi między naturą a wygodą miasta. Zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Borkowska

Orunia Górna - Gdańsk Południe,Gdańsk

715 000 zł46 m² 15 543,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m , położone na 4. (ostatnim) piętrze nowoczesnego budynku z 2025 roku przy.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł68,91 m² 11 594,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie znajduje się na nowoczesnym osiedlu w Gdańsku na ulicy Ofiar Grudnia 1970, położone jest na I piętrze w nowym, niskim budynku z windą cichobieżną i z estetycznym.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł43,31 m² 13 276,38 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem - Gdańsk, ul. Wielkopolska | robyg Na sprzedaż komfortowe, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 43,31 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 667 630 zł87,77 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna W pepper house! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Kobieli w Gdańsku, które zachwyci każdego miłośnika natury oraz amatora pieszych wędrówek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 760 zł39,98 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Przedstawiamy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,98 m2 w skład którego wchodzi: -Salon z aneksem kuchennym -sypialnia -łazienka -przedpokój dodatkowe informację -miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł76 m² 18 407,89 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł65 m² 21 523,08 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1906

Wyjątkowy Apartament w przedwojennej Willi u podnóża lasu! wysoki standard - pięknie zagospodarowany ogród - doskonała lokalizacja! apartament: na sprzedaż jest przestronny i elegancki.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł50 m² 11 380 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy do sprzedaży duże dwupokojowe mieszkanie w dobrze skomunikowanej i zielonej części dzielnicy Gdańsk Niedźwiednik. Mieszkanie spółdzielcze - własnościowe- możliwy zakup przez.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł34,43 m² 20 302,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

1 746 000 zł74 m² 23 594,59 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowy, dopracowany w każdym detalu apartament położony w kameralnej, zielonej części Wrzeszcza. To propozycja dla osób, które szukają nie tylko metrażu, ale jakości życia -.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł40,87 m² 13 334,96 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Funkcjonalne, w pełni wyposażone mieszkanie z ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł38 m² 14 605,26 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie w topowej lokalizacji Gdańska Przymorze. To propozycja, która idealnie wpisuje się w strategię inwestycyjną pod wynajem zarówno krótkoterminowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 669 000 zł90 m² 18 544,44 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż przestronne mieszkanie położone na ostatnim piętrze - idealny apartament 4-pokojowy dla rodziny. Klimatyczne, kameralne osiedle - staranie wykończone wnętrze - gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł60 m² 11 583,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie z ogródkiem | Gdańsk Kowale Szukasz miejsca, które pozwoli Ci cieszyć się spokojem, prywatnością i kameralną zabudową, a jednocześnie pozostać blisko miasta? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł64,32 m² 19 900 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Super oferta dostępna wyłącznike W pepper house! atuty: - gotowiec inwestycyjny - dwa niezależne mieszkania po około 32 m2 - druga linia zabudowy od Motławy i Mariny - przestronny balkon -.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł53,65 m² 12 581,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przestronne mieszkanie w kamienicy w sercu Wrzeszcza - potencjał adaptacyjny i wyjątkowa lokalizacja. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m , położone na 2.

Szczegóły ogłoszenia

248 000 zł16 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż, cicha, słoneczna, kameralna, kompaktowa, kawalerka, do remontu, w dobrej lokalizacji, o pow. 16m2., na parterze, X-piętrowego bloku z windą, w Śródmieściu Oruni, przy.