dowolna

Mieszkania przy lesie Gdańsk - Anonse sprzedaży i wynajmu

1 296 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 296 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przemyska

Ujeścisko,Gdańsk

2 600 zł38 m² 68,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane w Gdańsku Ujeścisku na nowo wybudowanym osiedlu Przemyska Vita. Najbliższe otoczenie inwestycji oferuje bezpośredni dostęp do wielu sklepów i usług.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pastelowa

Łostowice,Gdańsk

419 000 zł35 m² 11 998,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,92 m2 położone w Gdańsku przy ul. Pastelowej na nowoczesnym osiedlu renomowanego dewelopera Dekpol. Budynek został oddany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lenartowicza

Przeróbka,Gdańsk

599 000 zł43 m² 13 988,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Sprzedam 2-pokojowe, wyremontowane mieszkanie w spokojnej dzielnicy Gdańska. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, łazienki, balkonu, przedpokoju oraz oddzielnej kuchni. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kaczyńskiego

Przymorze,Gdańsk

1 495 000 zł45 m² 33 274 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowoczesny, 2-pokojowy apartament, położony w prestiżowej inwestycji Tarasy Bałtyku na Gdańskim Przymorzu. Idealne dla singla, pary lub jako zakup inwestycyjny. Rozkład pomieszczeń Pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Malczewskiego

Siedlce,Gdańsk

899 000 zł46 m² 19 543,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46 m , znajdujące się w Gdańsku, w dzielnicy Siedlce, w centralnej części Gdańska, z szybkim dojazdem zarówno do Śródmieścia, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Złota

Orunia Górna,Gdańsk

785 000 zł66 m² 11 984,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego, w pełni wyposażonego mieszkania o powierzchni całkowitej 65,5m położonego w spokojnej i zielonej części Oruni Górnej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Meissnera

Zaspa,Gdańsk

479 000 zł35 m² 13 843,90 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja. Słoneczne 2-pokojowe mieszkanie w sercu Gdańskiej Zaspy - gotowe do wprowadzenia! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 34,6 m , położonego na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdańsk

Łostowice,Gdańsk

639 000 zł40 m² 15 975 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Grand Estates ma niebywałą przyjemność zaprezentować Państwu absolutną nowość na rynku: nowy, nigdy niezamieszkany apartament 40 m | klimatyzacja | balkon | Gdańsk Południe lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Starogardzka

Orunia,Gdańsk

549 600 zł63 m² 8 765,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Osiedle w południowej części Gdańska, z budynkami o niskiej, 3 piętrowej zabudowie. Okolica to nowe osiedla mieszkaniowe, place zabaw i tereny zielone. W pobliżu sklepy, apteka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jagiellońska

Przymorze Wielkie,Gdańsk

2 400 zł43 m² 55,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie 43 m | oddzielna kuchnia | parkiet dębowy | Przymorze Do wynajęcia zadbane i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43 m , położone przy ul. Jagiellońskiej 28.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niepołomicka

Orunia Górna,Gdańsk

829 000 zł61 m² 13 510,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Agencja westate z przyjemnością prezentuje atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż położone przy ul. Niepołomickiej w Gdańsku, na nowoczesnym osiedlu Biotura dewelopera Budner Inwestycje. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Jasień,Gdańsk

999 000 zł76 m² 13 093 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Przestronne, 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem Zapraszam do zapoznania się z ofertą jasnego, bardzo przestronnego mieszkanie 3-pokojowego o powierzchni 76,3 m , położonego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Feniksa

Osowa,Gdańsk

2 100 zł28 m² 75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna W ossa nieruchomości! bezpieczne transakcje wspieramy ważną polisą oc Prezentowane mieszkanie o powierzchni 28m to wyjątkowa propozycja świeżo oddanym bloku. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Dolne Migowo

Brętowo,Gdańsk

745 000 zł55 m² 13 582,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż narożne mieszkanie o powierzchni 54,85 m , położone na parterze budynku oddanego do użytkowania w 2025 roku. Lokal oferowany jest w stanie deweloperskim, co umożliwia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kołodzieja

Ujeścisko,Gdańsk

729 000 zł57 m² 12 789,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie | Gdańsk, ul. Kołodzieja, słoneczne Wzgórze Są miejsca, do których chce się wracać. Takie, gdzie poranne światło miękko wpada przez okna, a dzień zaczyna się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Osowa,Gdańsk

438 000 zł27 m² 15 979,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem w stanie deweloperskim Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 27 m , położone w spokojnej i zielonej części miasta - gdańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pobiedzisko

Siedlce,Gdańsk

400 000 zł25 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Na sprzedaż mieszkanie 25 m po kapitalnym remoncie - Gdańsk Siedlce | idealne pod inwestycję Na sprzedaż dwustronne mieszkanie o powierzchni 25 m , położone na parterze w kameralnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bednarska

Śródmieście,Gdańsk

609 000 zł45 m² 13 488,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

2 pokoje | osobna kuchnia I dobra komunikacja | stare miasto | inwestycja | piwnica | blisko gh madison | Na sprzedaż oferujemy przestronne, 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,15 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Osowa,Gdańsk

595 000 zł42 m² 14 306,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

2 pokoje I ogródek I miejsce W hali I gdańsk osowa I Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 45,12 m2, położone na parterze przy ulicy Marsa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kwietna

Oliwa,Gdańsk

767 767 zł72 m² 10 663 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej klimatycznych lokalizacji Trójmiasta - Starej Oliwie w Gdańsku. Nieruchomość znajduje się w dolinie Potoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielony Stok

Ujeścisko,Gdańsk

719 999 zł54 m² 13 457,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Zacznij dzień od kawy na dużym balkonie z widokiem na zieleń Wyobraź sobie poranki w ciszy i spokoju, z dala od miejskiego zgiełku, gdzie jedyne co słyszysz to śpiew ptaków. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Piecki-Migowo,Gdańsk

760 000 zł59 m² 12 947,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

3 pokoje | balkon | osobna kuchnia I po remoncie | inwestycja | gdańsk morena | Na sprzedaż oferujemy przestronne, 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,70 m2 o funkcjonalnym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Piecki-Migowo,Gdańsk

2 500 zł51 m² 49,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje | nowe budownictwo | po remoncie | nowe wyposażenie | morena Do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Morenowe Wzgórze na gdańskiej Morenie. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Żabianka,Gdańsk

649 000 zł42 m² 15 306,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Gdańsk żabianka | świetna lokalizacja | bliskość komunikacji | inwestcja | Na sprzedaż oferujemy słoneczne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,4 m2 położone na Gdańskiej Żabiance.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Żabianka,Gdańsk

660 000 zł38 m² 17 553,20 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Gdańsk żabianka I blisko morza I korzystna inwestycja I pewny najem I dobrze skomunikowane I Na sprzedaż oferujemy 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m2, położone przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kartuska

Siedlce,Gdańsk

2 600 zł46 m² 56 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie z duszą w sercu Gdańska Gdańsk Siedlce, ul. Kartuska 103 Cena: 2600 Powierzchnia: 46,4 m | 2 pokoje | 4 piętro | piwnica Szukasz mieszkania z klimatem, w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piaskowa

Orunia Górna,Gdańsk

459 000 zł45 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 45 m , położone w dzielnicy Orunia Górna. Lokal znajduje się na 8 pięterze w zadbanym 10 piętrowym budynku z windą. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łozy

Brzeźno,Gdańsk

899 000 zł70 m² 12 879,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Lokalizacja: mieszkanie położone jest w nadmorskiej dzielnicy Gdańska Brzeźnie. To wyjątkowe miejsce, które łączy bliskość plaży, terenów rekreacyjnych oraz bogatą infrastrukturę miejską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Porębskiego

Łostowice,Gdańsk

639 000 zł50 m² 12 780 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Przytulne mieszkanie 49 m parter, zamknięte osiedle Na sprzedaż komfortowe i przytulne mieszkanie o powierzchni 49 m , położone na parterze budynku w spokojnej, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Chełm,Gdańsk

2 700 zł32 m² 84,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zadzwoń lub napisz i zapytaj o wirtualny spacer! Spacer z opcją łatwego pomiaru dowolnego elementu nieruchomości! Przytulna kawalerka z balkonem na wynajem Opis mieszkania: oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia