dowolna

Mieszkania przy lesie Gdańsk - Anonse sprzedaży i wynajmu

1 296 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 296 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ciołkowskiego

Zaspa,Gdańsk

699 000 zł48 m² 14 502,10 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Rezerwacja!na sprzedaż piękne, jasne i funkcjonalne mieszkanie, położone w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska - Zaspie. Mieszkanie: nieruchomość o powierzchni 48,2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Złota Karczma

Matarnia,Gdańsk

584 000 zł64 m² 9 125 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji jaką jest dzielnica Gdańsk Matarnia. Mieszkanie znajduje się w kameralnym 3 - piętrowym budynku, na bardzo cichym i spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Michałowskiego

VII Dwór,Gdańsk

549 000 zł40 m² 13 828,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Słoneczne 2-pokojowe mieszkanie z widokiem na Trójmiejski Park Krajobrazowy - Gdańsk VII Dwór Jeśli szukasz jasnego, kompaktowego mieszkania w otoczeniu zieleni, a jednocześnie blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Góralska

Niedźwiednik,Gdańsk

649 000 zł62 m² 10 523,80 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Panthers hunt. Panthers sell. Dostępne wyłącznie W panthers estate. Na sprzedaż przestronne mieszkanie z pięknym widokiem na zieleń, położone w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hoża

Stogi,Gdańsk

600 000 zł53 m² 11 299,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przejmij gotowy biznes i zarabiaj już w tym sezonie! Nowa cena - dla klientów gotówkowych! Stogi to jedna z najstarszych dzielnic Gdańska. Położona we wschodniej części miasta, stale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Arctowskiego

Piecki-Migowo,Gdańsk

649 000 zł62 m² 10 400,60 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

3 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem | Gdańsk Piecki Migowo, ul. Arctowskiego Zamieszkaj w miejscu, gdzie miejska wygoda spotyka się z kojącą zielenią. To propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bulońska

Piecki-Migowo,Gdańsk

760 000 zł59 m² 12 947,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

3 pokoje | balkon | osobna kuchnia I po remoncie | inwestycja | gdańsk morena | Na sprzedaż oferujemy przestronne, 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,70 m2 o funkcjonalnym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dmowskiego

Wrzeszcz,Gdańsk

1 289 000 zł62 m² 20 790,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do wyjątkowego mieszkania w samym sercu Gdańska - do Twojego nowego domu, gdzie historia spotyka się z nowoczesnym komfortem. Przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 62.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Żabianka,Gdańsk

690 000 zł37 m² 18 648,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Gdańsk żabianka I blisko morza I korzystna inwestycja I pewny najem I dobrze skomunikowane I Na sprzedaż oferujemy 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m2, położone przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kazimierza Wielkiego

Łostowice,Gdańsk

450 000 zł42 m² 10 843,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie | Gdańsk Ujeścisko-Łostowice | 41,5 m | Gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż funkcjonalne i przytulne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Grunwaldzka

Wrzeszcz,Gdańsk

579 000 zł49 m² 11 889,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Wyłączna sprzedaż W ossa nieruchomości! Na sprzedaż 2 -pokojowe mieszkanie na parterze w Gdańsku, przy Alei Grunwaldzkiej. Lokal o powierzchni 48,70 m z piwnicą 2,70 m , do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kartuska

Jasień,Gdańsk

523 957 zł44 m² 11 913,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Słoneczne mieszkanie z tarasem 10 m2 od południa i oknem w aneksie kuchennym. Gotowa inwestycja na Gdańskim Jasieniu, na granicy z Kiełpinkiem przy ul. Kartuskiej w okolicy Armii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Łamana

Brzeźno,Gdańsk

2 800 000 zł68 m² 40 971,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

3 pokoje z ogrodem przy plaży | Villa Ancora Brzeźno Powierzchnia: 68,3 m Dodatki: taras 13,25 m , ogród 90 m , komórka lokatorska 2,67 m Piętro: parter Miejsce w hali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kamieńskiego

Suchanino,Gdańsk

659 000 zł62 m² 10 629 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Zapraszamy na dzień otwarty, który odbędzie się 27.03.2026 r. Od godziny 14:00 do 16:00 Osoby zainteresowane zapraszamy na zapisy telefonicznie lub mailowo. Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czarny Dwór

Przymorze,Gdańsk

3 300 zł50 m² 66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 - pokojowe w pasie nadmorskim, na osiedlu Rezydencja Marina. Apartament ten składa się z: - salonu z aneksem kuchennym, - sypialni - łazienki - balkonu. Rezydencja Marina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Myśliwska

Alfa Park,Gdańsk

949 000 zł65 m² 14 706,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Wyjątkowe mieszkanie z dużym ogrodem na prestiżowym osiedlu Alfa Park 3 w Gdańsku. Na sprzedaż oferuję przestronne i komfortowe mieszkanie, położone na parterze nowoczesnego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Turystyczna

Sobieszewo,Gdańsk

487 723 zł35 m² 13 875,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kompaktowy apartament roi 29,64% w 3 lata | Wyspa Sobieszewska - rezerwat przyrody i jedna z najczystszych plaż w Polsce | Luksusowa inwestycja z basenem, placem zabaw i strefą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Przymorze Wielkie,Gdańsk

569 999 zł46 m² 12,37 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

To nie jest zwykłe mieszkanie. To spełnienie marzeń o lokalizacji blisko morza. To adres z historią, klimatem i przyszłością - Gdańsk, ul. Jagiellońska 10, kultowy falowiec, który od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Drzewieckiego

Zaspa,Gdańsk

1 930 000 zł94 m² 20 547,20 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż: przestronne mieszkanie 94 m - Osiedle Rozstaje, gdańsk Zaspa Lokalizacja: osiedle Rozstaje, gdańsk - Zaspa Rok budowy: 2011 Powierzchnia: 94 m Liczba pokoi: 4 (3 sypialnie + salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Jasień,Gdańsk

999 000 zł76 m² 13 093 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Przestronne 3 pokoje z potencjałem na 4, pogranicze Moreny i Jasienia Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 76,3 m , położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Do Studzienki

Wrzeszcz,Gdańsk

797 000 zł50 m² 15 867 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż 2 pokoje dla osoby prywatnej bądź inwestora! Oferuję przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,23 m zlokalizowane w pożądanej części Gdańska - Wrzeszczu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Partyzantów

Wrzeszcz Górny,Gdańsk

784 000 zł71 m² 10 995,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Atuty: mieszkanie z dużym potencjałem, zadbana kamienicabardzo atrakcyjnej lokalizacji w centrum Wrzeszcza Obecny układ mieszkania: obecny układ: 2 oddzielne pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Wałowa

Śródmieście,Gdańsk

2 300 zł27 m² 85,19 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem kawalerka o powierzchni 27 m2 w doskonałej lokalizacji przy ul. Wałowej- w samym sercu Starego Miasta! mieszkanie: przytulna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 27.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Siennicka

Śródmieście,Gdańsk

524 509 zł34 m² 15 314,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Prezentujemy wyjątkową okazję inwestycyjną w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Gdańska. Kawalerka z prywatnym ogródkiem na parterze to nie tylko atrakcyjny produkt mieszkaniowy, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jelitkowski Dwór

Przymorze Wielkie,Gdańsk

3 200 zł55 m² 58,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie doskonale zlokalizowane na kameralnym osiedlu w pasie nadmorskim, 10 min. spacerem do morza. Wokół zielone tereny parku Reagana, ścieżki rowerowe i place zabaw. Wokół wiele terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Łańcucka

Chełm,Gdańsk

489 000 zł30 m² 16 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż mieszkanie w cichej oraz spokojnej okolicy - Gdańsk Chełm : lokalizacja: mieszkanie znajduje się na jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska - Chełmie. Atut stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Żabianka,Gdańsk

690 000 zł37 m² 18 648,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Piecki-Migowo,Gdańsk

760 000 zł59 m² 12 947,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wejhera

Żabianka,Gdańsk

725 000 zł41 m² 17 682,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Piękne mieszkanie, po generalnym remoncie, w idealnej lokalizacji, przy ul. Wejhera, na granicy gdańskiej Żabianki i Jelitkowa. Mieszkanie: mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w niskim, 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Gdańsk

Kiełpinek,Gdańsk

578 000 zł39 m² 14 954,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w atrakcyjnej, dobrze skomunikowanej części Gdańska, blisko pkm Kiełpinek, auchan i terenów zielonych. Najważniejsze informacje Powierzchnia użytkowa: 38,65 m Piętro: parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Matejki

Wrzeszcz,Gdańsk

749 999 zł63 m² 11 905 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

To nie jest zwykłe mieszkanie. To miejsce, w którym zaczyna się nowy rozdział. W samym sercu Wrzeszcza - dzielnicy, która tętni miejskim życiem, a jednocześnie daje poczucie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Goszczyńskiego

Siedlce,Gdańsk

1 144 000 zł76 m² 15 055 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

To doskonała propozycja dla osób szukających przestrzeni. - zakup bezpośrednio od developera. - zakup bez prowizji. - brak podatku pcc. - pomagam uzyskać najlepsze warunki kredytu hipotecznego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kazimierza Wielkiego

Orunia Górna,Gdańsk

2 099 zł35 m² 59,97 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przedstawiamy piękne, dwupokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze budynku przy ul. Kazimierza Wielkiego w Gdańsku. Mieszkanie ma 31,4 m2 + 4,16 m2 komórka lokatorska. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wrzeszcz,Gdańsk

495 000 zł30 m² 16 549,70 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Zadzwoń lub napisz i zapytaj o wirtualny spacer! Spacer z opcją łatwego pomiaru dowolnego elementu nieruchomości! Zamieszkaj tam, gdzie codzienność spotyka się z naturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kazimierza Wielkiego

Orunia Górna,Gdańsk

459 000 zł35 m² 13 114,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Przedmiotem sprzedaży jest piękne, dwupokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze budynku przy ul. Kazimierza Wielkiego w Gdańsku. Nieruchomość o powierzchni 31,4 m2 + 4,16 m2 komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pilotów

Zaspa,Gdańsk

760 000 zł56 m² 13 499,10 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż - słoneczne 3-pokojowe mieszkanie na Gdańskiej Zaspie Oferujemy funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 56,30 m , zlokalizowane w doskonale skomunikowanej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Partyzantów

Wrzeszcz,Gdańsk

4 000 zł72 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronny apartament o powierzchni 72 m2, położony w Gdańsku Wrzeszczu, przy ulicy Partyzantów - inwestycja Quattro Towers. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze 16 piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jasińskiego

Jasień,Gdańsk

2 600 zł44 m² 59,09 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia stylowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m , usytuowane na trzecim piętrze nowoczesnego budynku przy ulicy Jasińskiego w Gdańsku-Jasień. Inwestycja optima, stworzona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jaworzniaków

Ujeścisko,Gdańsk

3 800 zł71 m² 53,52 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane w Gdańsku na Ujeścisku, na skraju osiedla, w spokojnej części dzielnicy. W pobliżu tereny rekreacyjne oraz zbiorniki retencyjne z infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Stogi,Gdańsk

590 000 zł53 m² 11 132,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Sakura Estates ma przyjemność zaprezentować fantastyczną ofertą sprzedaży mieszkania, które znajduje się w jednej z najpiękniejszych i najbardziej zielonych dzielnic Gdańska -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stachury

Wrzeszcz Górny,Gdańsk

3 000 zł42 m² 70,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowy, bardzo wygodny, 2-pokojowy apartament położony na prestiżowym osiedlu Garnizon. Doskonała lokalizacja w centrum Wrzeszcza z rozbudowanym zapleczem handlowo - usługowym,.