dowolna

Mieszkania Gdańsk Przymorze

351 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

351 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jelitkowski Dwór

Jelitkowski Dwór,Gdańsk

3 500 zł57 m² 61,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2-pokojowe mieszkanie na osiedlu jelitkowski dwór W otoczeniu parku reagana, blisko morza Park | Blisko morza | Dwa pokoje | Taras ***** główne atuty: wygodne mieszkanie urządzone z poczuciem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Przymorze,Gdańsk

879 000 zł35 m² 25 114,30 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie 2 pokojowe położone na Gdańskim Przymorzu przy ul. Chłopskiej. Lokal o powierzchni 34,8 m2 znajduje się na 5 piętrze, który jest bardzo funkcjonalny, zaprojektowany w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jagiellońska

Przymorze,Gdańsk

3 500 zł39 m² 89,74 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz nowego, komfortowego mieszkania w świetnej lokalizacji w Gdańsku, idealnego do zamieszkania od zaraz? Ta oferta jest dla Ciebie! Atuty mieszkania: nowe mieszkanie z pięknym widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kołobrzeska

Przymorze,Gdańsk

509 000 zł38 m² 13 394,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Rezerwacja. 2 pokoje | Blisko morza | Przymorze Wielkie 2-pokojowe mieszkanie w sercu Przymorza Wielkiego w Gdańsku. Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kołobrzeska

Przymorze,Gdańsk

699 000 zł43 m² 16 255,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie - Gdańsk Przymorze, ul. Kołobrzeska | 43 m Na sprzedaż jasne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43 m , położone na parterze czteropiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Przymorze Wielkie,Gdańsk

569 999 zł46 m² 12,37 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

To nie jest zwykłe mieszkanie. To spełnienie marzeń o lokalizacji blisko morza. To adres z historią, klimatem i przyszłością - Gdańsk, ul. Jagiellońska 10, kultowy falowiec, który od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Rzeczypospolitej

Przymorze,Gdańsk

2 800 zł45 m² 62,22 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Albatros Towers. Lokal dwupokojowy o powierzchni 44,51 mkw położony na 9 piętrze w 16 piętrowym nowym budynku w Albatros Towers. Składa się z: pokoju dziennego z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Przymorze,Gdańsk

1 750 zł35 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przystępna cena! do wynajęcia idealnie zlokalizowane mieszkanie dwupokojowe o pow. około 35m2. Gdańsk Przymorze ul. Tysiąclecia. Atuty nieruchomości: - doskonała komunikacja. - bliskość pasa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrońców Wybrzeża

Przymorze,Gdańsk

1 099 000 zł63 m² 17 361,80 zł/m²

 

Piętro:1/18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szukasz jasnego i przestronnego apartamentu w samym sercu Przymorza? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! atuty: świetna lokalizacja, widok na zieleń, elegancko urządzone, gotowe do zamieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chłopska

Przymorze Wielkie,Gdańsk

2 400 zł30 m² 80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy na wynajem kawalerkę o powierzchni 30 m2, w doskonałej lokalizacji przy ul. Chłopskiej w Gdańsku! mieszkanie: przytulne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 30 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kaczyńskiego

Przymorze Wielkie,Gdańsk

1 950 000 zł72 m² 26 941,10 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Atuty: wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie inwestycyjne o powierzchni 72,38 m w prestiżowej dzielnicy Gdańsk Przymorze Wielkie Funkcjonalnie podzielone na dwa niezależne lokale: - kawalerkę typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kaczyńskiego

Przymorze,Gdańsk

599 000 zł43 m² 13 930,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz funkcjonalnego oraz przestronnego mieszkania w jednej z najatrakcyjniejszych lokalizacji w Gdańsku? Świetnie trafiłeś! atuty: - 5min pieszo do Parku Reagana, - zaledwie 15 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Czarny Dwór

Przymorze,Gdańsk

6 594 315 zł222 m² 29 704,10 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Tylko u Nas! Penthouse zajmuje całe piętro Przedstawiamy na sprzedaż penthouse z widokiem na morze oraz z bezpośrednią windą do apartamentu o powierzchni 222 m2, na prestiżowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Czarny Dwór

Przymorze,Gdańsk

1 344 601 zł63 m² 21 370 zł/m²

 

Piętro:9/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko u Nas! Osiedle Bulvar W biegu życia, znajdź chwilę dla siebie Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 62,92 m2 w budynku G składające się z: -przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Czarny Dwór

Przymorze,Gdańsk

1 838 098 zł82 m² 22 492,60 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko u Nas! Przedstawiamy na sprzedaż apartament o powierzchni 81,72 m2, na prestiżowym osiedlu Bulvar. Składający się na: -salon z aneksem kuchennym -sypialnia -pokój -hol -łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czarny Dwór

Przymorze,Gdańsk

1 580 729 zł82 m² 19 246,70 zł/m²

 

Piętro:5/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko u Nas! Apartament gotowy do odbioru Osiedle Bulvar W biegu życia, znajdź chwilę dla siebie Na sprzedaż apartament 3-pokojowy o powierzchni 81.67 m2 w budynku F składające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śląska

Przymorze,Gdańsk

699 000 zł50 m² 13 980 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Atuty: - istnieje możliwość zaaranżowania 3 pokoju! - istnieje możliwość przejęcia mieszkania z najemcą (gotowa inwestycja) - Gotowe do wejścia - Pełne zaplecze handlowo - usługowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kołobrzeska

Przymorze,Gdańsk

679 000 zł54 m² 12 574,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szukasz przestronnego mieszkania w świetnej lokalizacji z pięknym, otwartym widokiem? Ta oferta może być idealna dla Ciebie. Atuty nieruchomości: świetna i pożądana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kaczyńskiego

Przymorze,Gdańsk

8 000 zł138 m² 58,18 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Na wynajem wyjątkowy apartament typu penthouse z panoramicznym widokiem na Zatokę Gdańską oraz Park im. Ronalda Reagana, położony na 16 - ostatnim piętrze prestiżowego apartamentowca Karawela.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Przymorze,Gdańsk

1 180 000 zł67 m² 17 541,20 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego apartamentu usytuowanego w Gdańsku, w dzielnicy Przymorze, przy ulicy Lęborskiej. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Przymorze,Gdańsk

599 000 zł46 m² 13 021,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Gaudium Nieruchomości prezentuje Państwu urządzone mieszkanie o powierzchni 46 m , położone w jednym z najbardziej pożądanych miejsc Gdańska Przymorzu przy ul. Jagiellońskiej. 46.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Rzeczypospolitej

Przymorze,Gdańsk

540 000 zł38 m² 14 210,50 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Grand Estates ma przyjemność zareprezentować Państwu: mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż przy ul. Rzeczypospolitej na Przymorzu Cena i podstawowe informacje: 550 000 zł (14 474 zł/m ) Powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bolesława Krzywoustego

Przymorze,Gdańsk

779 000 zł64 m² 12 092,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1957

Atrakcyjne, przestronne mieszkanie w niewielkiej odległości od morza w doskonałej lokalizacji - Gdańsk Przymorze. Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kaczyńskiego

Przymorze,Gdańsk

1 950 000 zł73 m² 26 712,30 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,38 m2 podzielone na 2 niezależne (mieszkanie typu studio o powierzchni 25,96 m2 oraz 2 pokojowe o powierzchni 36,96 m2- wspólne wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piastowska

Przymorze,Gdańsk

429 000 zł38 m² 11 289,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na 7. piętrze w 10-piętrowym bloku z windą, w charakterystycznym falowcu przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Wybrzeża

Przymorze Wielkie,Gdańsk

500 000 zł38 m² 13 157,90 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie spółdzielcze własnościowe na 9 piętrze w 10 piętrowym falowcu. Powierzchnia 38 m2, wymieniona instalacja elektryczna i wodno- kanalizacyjna. Mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bolesława Krzywoustego

Oliwa Park,Gdańsk

4 000 zł62 m² 64,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego trzypokojowego mieszkania o powierzchni 62,30 m , położonego na prestiżowym osiedlu Oliwa Park przy ul. Bolesława Krzywoustego. Osiedle,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Słupska

Przymorze Małe,Gdańsk

3 200 zł30 m² 107,64 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie - Gdańsk Przymorze, ul. Słupska 27 (przy skm Przymorze) Oferuję na wynajem świeżo wyremontowane, jeszcze niezamieszkane mieszkanie o powierzchni 29,73 m2, zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śląska

Przymorze,Gdańsk

4 000 zł62 m² 64,52 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Agencja westate przedstawia Państwu na wynajem przestronne i jasne mieszkanie o funkcjonalnym układzie, położone w atrakcyjnej lokalizacji na gdańskim Przymorzu. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Piastowska

Przymorze,Gdańsk

1 700 zł18 m² 94,44 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka w dzielnicy Przymorze przy ul. Piastowskiej o powierzchni 18 m2 na 1 piętrze w 10 piętrowym bloku (falowiec). Mieszkanie w pełni wyposażone. Oferta dla 1 lub 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jelitkowski Dwór

Przymorze,Gdańsk

3 700 zł65 m² 57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie o powierzchni 65 m2 w dzielnicy Gdańsk Przymorze przy ulicy Jelitkowski Dwór. Proponowane mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze trzypiętrowego budynku. Jelitkowski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk

Przymorze,Gdańsk

579 000 zł45 m² 12 866,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Wyobraź sobie poranną kawę na balkonie, po której w 20 minut spacerem docierasz do plaży lub Parku Reagana. Jagiellońska to adres, który od lat nie traci na wartości tutaj tętno miasta spotyka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Przymorze,Gdańsk

599 000 zł38 m² 15 763,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zamieszkaj kilka minut od morza i ciesz się komfortem świeżo wyremontowanego mieszkania w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Gdańska to idealna okazja zarówno do życia, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śląska

Przymorze,Gdańsk

834 000 zł50 m² 16 680 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Atuty Przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na 1. piętrze solidnego budynku z cegły, w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chłopska

Przymorze,Gdańsk

499 000 zł29 m² 17 206,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szukasz kompaktowego mieszkania w świetnej lokalizacji, gotowego do zamieszkania lub pod inwestycję? Ta oferta jest dla Ciebie! Atuty: funkcjonalne 29 m z wydzieloną wnęką sypialnianą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chłopska

Przymorze,Gdańsk

749 000 zł45 m² 16 644,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż piękne dwupokojowe mieszkanie na czwartym, ostatnim piętrze w niskim bloku, gotowe do zamieszkania. Mieszkanie: 45m2, dwustronne, 2 pokoje z osobną kuchnią. Przeszło generalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka

Przymorze,Gdańsk

359 000 zł22 m² 16 318,20 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Przytulna, kompaktowa kawalerka na Przymorzu - gotowa do zamieszkania, idealna pod inwestycję! Zamieszkaj w jednej z najbardziej atrakcyjnych dzielnic Gdańska - blisko morza, terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kołobrzeska

Przymorze,Gdańsk

679 000 zł45 m² 15 248,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44.53 m , położone w budynku z cegły przy ul. Kołobrzeskiej. Atuty Dwustronne, bardzo ciepłe mieszkanie o ekspozycji.