dowolna

Mieszkania Gdańsk ul. Szczecińska

7 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

7 ogłoszeń

1 350 000 zł59,79 m² 22 579,03 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż nowoczesne i komfortowe mieszkanie, na prestiżowym.

Szczegóły ogłoszenia

597 000 zł26,38 m² 22 630,78 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż funkcjonalna i zadbana kawalerka o powierzchni 26,38 m , położona w atrakcyjnej części Gdańska Przymorze, przy ul. Szczecińskiej, w nowoczesnej inwestycji Kwartał.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 49 m na "osiedlu Arkońska". Atuty nieruchomości- funkcjonalny układ pomieszczeń, - 2 balkony - każdy pokój.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: dostępne od 2026-06-30! Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z balkonem i miejscem postojowym przy ul. Szczecińska 27 w Gdańsku. Przeznaczone dla singla lub pary.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł69,23 m² 23 111,37 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego apartamentu usytuowanego w Gdańsku, w dzielnicy Przymorze, przy ulicy Szczecińskiej. Lokal mieszkalny posiada wyjątkowy,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie w inwestycji Kwartał Uniwersytecki Gdańsk Przymorze- wynajem długoterminowy m.in 12 miesięcy Lokalizacja: Mieszkanie zlokalizowane przy ul. Szczecińskiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 279 000 zł60 m² 21 316,67 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Wyjątkowa okazja inwestycyjna na gdańskim Przymorzu. 2 niezależne mieszkania - jedna księga wieczysta, jeden zakup, podwójny zysk. Na sprzedaż komfortowe i nowoczesne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szczecińska

Przymorze Małe,Gdańsk

875 000 zł47 m² 18 617 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż elegancki 2 pokojowy apartament o powierzchni 47 m , położony na 3 piętrze kameralnej inwestycji Apartamenty Eureka przy ulicy Szczecińskiej w Gdańsku. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szczecińska

Przymorze,Gdańsk

2 900 zł39 m² 74,36 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z balkonem i miejscem postojowym przy ul. Szczecińska 37 w Gdańsku. Nieruchomość: miejskie ogrzewanie. 39 m2. Okna na wschodnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szczecińska

Przymorze,Gdańsk

2 990 zł36 m² 83,06 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w samym sercu dzielnicy Przymorze z pięknym widokiem na Olivia Star i Trójmiejski Park Krajobrazowy. Mieszkanie: genialnie umeblowane 2 niezależne pokoje. Z jednego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szczecińska

Przymorze,Gdańsk

3 500 zł36 m² 97 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Szczecińska

Przymorze,Gdańsk

3 000 zł44 m² 68,18 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Przedmiotem wynajmu jest 2 pokojowy, ładnie wykończony, jednopoziomowy apartament o powierzchni 44 m2 na gdańskim Przymorzu. Lokalizacja na 6-stym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szczecińska

Przymorze Małe,Gdańsk

1 279 000 zł60 m² 21 316,70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szczecińska

Przymorze Małe,Gdańsk

1 279 000 zł60 m² 21 316,70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Przymorze Małe,Gdańsk

1 279 000 zł60 m² 21 316,70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szczecińska

Przymorze,Gdańsk

2 900 zł39 m² 74,36 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Szczecińska

Przymorze,Gdańsk

3 000 zł49 m² 61,22 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokoje w Gdańsk Oliwa Lokalizacja: budynek położony 950 m od Olivia Business Centre. 2500 m do pasa nadmorskiego. Mieszkanie w samym centrum Przymorza. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szczecińska

Przymorze Małe,Gdańsk

1 279 000 zł60 m² 21 316,70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szczecińska

Przymorze Małe,Gdańsk

3 000 zł36 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia w pełni wyposażone mieszkanie dwupokojowe przy ul. Szczecińskiej w Gdańsku Przymorze na osiedlu Kwartał Uniwersytecki II, dostępny od zaraz z przeznaczeniem na wynajem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szczecińska

Przymorze Małe,Gdańsk

3 400 zł42 m² 80,95 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia w pełni wyposażone mieszkanie dwupokojowe z balkonem przy ul. Szczecińskiej na osiedlu Kwartał Uniwersytecki II w Gdańsku Przymorze, dostępny od 01.11.2025.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szczecińska

Przymorze Małe,Gdańsk

2 900 zł36 m² 80,56 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie z wnęką sypialnianą przy ul. Szczecińskiej 33 w Gdańsk Przymorze, na osiedlu Kwartał Uniwersytecki. Mieszkanie dostępne od 1.11.2025 r. z przeznaczeniem na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szczecińska

Przymorze Małe,Gdańsk

2 900 zł36 m² 80,56 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie z wnęką sypialnianą przy ul. Szczecińskiej w Gdańsku na Przymorzu, na osiedlu Kwartał Uniwersytecki. Mieszkanie dostępne od zaraz z przeznaczeniem na wynajem na rok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szczecińska

Przymorze Małe,Gdańsk

1 279 000 zł60 m² 21 316,70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szczecińska

Przymorze Małe,Gdańsk

3 700 zł65 m² 56,92 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na nowoczesnym osiedlu , w sąsiedztwie Galerii Przymorze. Mieszkanie: apartament o powierzchni 65 m2 składa się z sypialni , pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Przymorze Małe,Gdańsk

1 279 000 zł60 m² 21 316,70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szczecińska

Przymorze Małe,Gdańsk

3 400 zł47 m² 72,34 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem elegancki 2 pokojowy apartament o powierzchni 47 m , położony na 3 piętrze kameralnej inwestycji Apartamenty Eureka przy ulicy Szczecińskiej w Gdańsku. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szczecińska

Przymorze,Gdańsk

3 400 zł43 m² 79,64 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szczecińska

Przymorze Małe,Gdańsk

914 000 zł46 m² 19 943,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Agencja Westate Gdańsk oferuje na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,83 m , położone na 1. piętrze w sześciopiętrowym budynku z 2016 roku - inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szczecińska

Przymorze Małe,Gdańsk

1 279 000 zł60 m² 21 316,70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szczecińska

Przymorze,Gdańsk

899 000 zł46 m² 19 556,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

2-pokojowe mieszkanie na Przymorzu - Kwartał Uniwersytecki Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45,97 m w nowoczesnym budynku na Przymorzu. W skład lokalu wchodzą: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Przymorze,Gdańsk

899 000 zł44 m² 20 431,80 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Gotowiec inwestycyjny na Przymorzu 4 pokoje, które zarabiają od pierwszego dnia Marzysz o inwestycji, która nie wymaga ani złotówki na start, a zaczyna pracować na Ciebie od razu? To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szczecińska

Przymorze,Gdańsk

3 200 zł40 m² 80 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia długoterminowo bardzo komfortowe mieszkanie z balkonem na nowoczesnym osiedlu Kwartał Uniwersytecki położonym w gdańskiej dzielnicy Przymorze. Mieszkanie Lokal znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szczecińska

Przymorze Małe,Gdańsk

1 279 000 zł60 m² 21 316,70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szczecińska

Oliwa,Gdańsk

3 200 zł53 m² 60,72 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie w Gdańsku Oliwie - ul. Szczecińska. Mieszkanie o powierzchni 52,7 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska - Oliwie. Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szczecińska

Wrzeszcz,Gdańsk

3 000 zł44 m² 68,18 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne i komfortowe mieszkanie na osiedlu Kwartał Uniwersytecki. W skład mieszkania wchodzi salon połączony z kuchnią z wyjściem na duży balkon, sypialnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szczecińska

Przymorze Małe,Gdańsk

1 279 000 zł60 m² 21 316,70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szczecińska

Wrzeszcz,Gdańsk

3 000 zł44 m² 68,18 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szczecińska

Przymorze Małe,Gdańsk

695 000 zł34 m² 20 441,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Przytulne mieszkanie 2-pokojowe na Przymorzu Małym, osiedle Kwartał Uniwersytecki Przedstawiam ofertę sprzedaży funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 34 m , zlokalizowanego w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szczecińska

Wrzeszcz,Gdańsk

3 000 zł44 m² 68,18 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szczecińska

Przymorze,Gdańsk

2 500 zł27 m² 92 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Na wynajem kawalerka w Gdańsku Przymorze przy ulicy Szczecińskiej, w nowoczesnym kompleksie "kwartał Uniwersytecki" (2018 r.), zbudowanym przez dewelopera: INPRO. Mieszkanie o pow. 27,07 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Szczecińska

Przymorze Małe,Gdańsk

3 600 zł42 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o powierzchni około 42 m2 Położone w urokliwym miejscu w centrum miasta. Mieszkanie znajduje sie przy ulicy Szczecinskiej na Przymorzu - Osiedle Kwartał Uniwersytecki. Ogromnym.