dowolna

Mieszkania Gdańsk Przymorze

351 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

351 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jagiellońska

Przymorze,Gdańsk

530 000 zł46 m² 11 521,70 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Gdańsk Przymorze | ul. Jagiellońska | 46 m | 2 pokoje | widok na morze | falowiec Zamieszkaj w jednym z najbardziej rozpoznawalnych budynków w Gdańsku - kultowym falowcu na Przymorzu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Przymorze Wielkie,Gdańsk

619 000 zł38 m² 16 289,50 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Oferta dostępna tylko u nas! 0% prowizji dla kupującego! Zapraszam do wirtualnego spaceru po mieszkaniu : Prezentujemy Państwu unikalną ofertę mieszkania na sprzedaż, zlokalizowanego na Gdańskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chłopska

Przymorze,Gdańsk

675 000 zł43 m² 15 697,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie z balkonem w świetnej lokalizacji - Gdańsk Przymorze! Szukasz nieruchomości z ogromnym potencjałem inwestycyjnym lub do własnej aranżacji? To mieszkanie jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Obrońców Wybrzeża

Przymorze,Gdańsk

720 000 zł72 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Gdańsk Przymorze, ul. Obrońców Wybrzeża 72 m | 4 pokoje | 2. piętro | 2 balkony Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 72 m , położone na 2. piętrze kultowego Falowca - jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Jelitkowski Dwór,Gdańsk

2 800 zł53 m² 52,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Jelitkowski Dwór to osiedle mieszkaniowe położone w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Reagana, niedaleko od plaży. Jednocześnie zostało ono wbudowane w osiedle o szerokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Przymorze,Gdańsk

3 700 zł53 m² 69,81 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Marina Primore, przymorze. Bliskość morza, parku Reagana sprzyja aktywnemu wypoczynkowi i rekreacji. W parku dobrze wyposażone place zabaw dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kaczyńskiego

Przymorze,Gdańsk

2 700 zł45 m² 60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwa samodzielne pokoje - Przymorze, przy Parku Reagana i plaży Oferuję na wynajem dwa niezależne pokoje w mieszkaniu po generalnym remoncie, położonym w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czarny Dwór

Jelitkowski Dwór,Gdańsk

1 149 000 zł60 m² 19 194,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż piękny apartament w prestiżowej inwestycji Jelitkowski Dwór, zlokalizowanej na skraju dwóch dzielnic Gdańska - Zaspy i Przymorza, zlokalizowanej zaledwie kilkaset metrów od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Przymorze,Gdańsk

579 000 zł38 m² 15 236,80 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Idealne dla siebie lub jako inwestycja gotowe do wprowadzenia, świetna lokalizacja W gdańsku przy ul. Jagiellońskiej! Plaża - 1 km. Park Reagana - 500m. Atuty:Doskonała lokalizacja Gdańsk, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Krzywoustego

Przymorze Małe,Gdańsk

739 000 zł37 m² 19 828,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Sprzedam przestronne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,27 m2 zlokalizowane na ulicy Bolesława Krzywoustego w atrakcyjnej dzielnicy Przymorze Małe. Mieszkanie po kapitalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kołobrzeska

Przymorze,Gdańsk

540 000 zł43 m² 12 608 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Komfortowe mieszkanie przy ul. Kołobrzeskiej | Gdańsk Przymorze Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie położone w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Gdańska - na Przymorzu. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Przymorze,Gdańsk

629 000 zł32 m² 19 968,20 zł/m²

 

Piętro:9/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Atuty: * 18 minut spacerem do plaży * 2 minuty pieszo do Alfy Centrum * przystanek autobusowy pod blokiem * mieszkanie idealne pod wynajem krótkoterminowy oraz całoroczny * wyposażenie mieszkanie zawarte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Przymorze,Gdańsk

3 700 zł54 m² 68,52 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jagiellońska

Przymorze,Gdańsk

580 000 zł38 m² 15 263,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne, bardzo słoneczne i ciche mieszkanie zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych części Przymorza - w pierwszej linii zabudowy od plaży i Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Beniowskiego

Przymorze Małe,Gdańsk

2 900 zł46 m² 62,37 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Atuty Nieruchomości: -3 osobne, zamykane pokoje - idealne dla studentów lub rodziny -blisko Galerii Przymorze, sklepów, restauracji i komunikacji -w pełni umeblowane - gotowe do zamieszkania -niskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Przymorze Wielkie,Gdańsk

599 999 zł46 m² 13 043,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

To nie jest zwykłe mieszkanie. To spełnienie marzeń o lokalizacji blisko morza. To adres z historią, klimatem i przyszłością - Gdańsk, ul. Jagiellońska 10, kultowy falowiec, który od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jagiellońska

Przymorze Wielkie,Gdańsk

1 120 000 zł45 m² 24 994,40 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy na sprzedaż świeżo wykończone mieszkanie o powierzchni 44,81 m2, położone na 3. piętrze nowoczesnego budynku (z 12). To doskonała propozycja dla osób ceniących wysoki standard,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jagiellońska

Przymorze Wielkie,Gdańsk

2 045 000 zł68 m² 29 989,70 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferujemy na sprzedaż świeżo wykończone mieszkanie o powierzchni 68.19 m2, położone na 12. piętrze nowoczesnego budynku (z 12). To doskonała propozycja dla osób ceniących wysoki standard,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrońców Wybrzeża

Przymorze,Gdańsk

1 189 000 zł63 m² 18 783,60 zł/m²

 

Piętro:1/18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szukasz jasnego i przestronnego apartamentu w samym sercu Przymorza? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! atuty: świetna lokalizacja, widok na zieleń, elegancko urządzone, gotowe do zamieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śląska

Przymorze,Gdańsk

3 999 zł62 m² 64,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Eleganckie 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Przymorza przy ul. Śląskiej 13. Wynajem długoterminowy! dostępne od 1 stycznia. Wymagamy okazania dokumentu potwierdzającego uzyskiwanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Jelitkowski Dwór,Gdańsk

2 800 zł52 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Przymorze,Gdańsk

3 700 zł53 m² 69,81 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrońców Wybrzeża

Przymorze,Gdańsk

3 400 zł70 m² 49 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 70 m2 na wynajem. Mieści się ono w Gdańsku na Przymorzu przy ul. Obrońców Wybrzeża. W skład mieszkania wchodzi: - salon z aneksem kuchennym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kołobrzeska

Przymorze,Gdańsk

549 000 zł43 m² 12 767,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Blisko plaży, wśród zieleni - 2 pokojowe mieszkanie z balkonem na Przymorzu Szukasz nieruchomości z potencjałem, blisko morza, a jednocześnie w cichej i zielonej okolicy? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obrońców Wybrzeża

Przymorze,Gdańsk

2 800 zł45 m² 62,22 zł/m²

 

Piętro:4/18

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajmu mieszkanie w pełni urządzone i wyposażone położone w jednym z czterech budynków inwestycji "cztery Oceany". Mieszkanie jest z wystawą wschodnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kaczyńskiego

Przymorze,Gdańsk

2 750 zł46 m² 59,78 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament na osiedlu Marina Primore w Gdańsku. W pobliżu plaża oraz wiele terenów rekreacyjnych w Parku Regana. Budynek ogrodzony. Apartament o powierzchni 46 m2 Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk

Przymorze Małe,Gdańsk

639 900 zł43 m² 14 997,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Spacerem do Uniwersytetu Gdańskiego i Olivia Business Centre - atrakcyjne mieszkanie dla studentów i osób pracujących w mieście. Lokalizacja: przymorze Małe to topowa lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jagiellońska

Przymorze,Gdańsk

2 200 zł43 m² 51,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie na przymorzu W gdańsku - ul. Jagiellońska Blisko morza | Balkon | I piętro | Dostępne od marca 2026 | Wynajem długoterminowy ***** rozkład pomieszczeń: dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kaczyńskiego

Przymorze,Gdańsk

5 150 zł66 m² 78 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Lokal znajduje się w nowej inwestycji Tarasy Bałtyku. Nowoczesny budynek wykonany w wysokim standardzie, ze strefą spa, siłownią oraz strefą rekreacyjną przeznaczoną dla właścicieli lokali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pucka

Przymorze,Gdańsk

699 000 zł54 m² 12 849,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 3-pokojowe z balkonem na Przymorzu idealne dla rodziny lub jako inwestycja! Szukasz przestronnego mieszkania w świetnej lokalizacji? A może chcesz zainwestować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lęborska

Przymorze,Gdańsk

3 500 zł36 m² 97 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Apartament znajduje się w samym centrum przymorza niedaleko centrum biznesowego. Urządzony w pełni nowocześnie i praktycznie. Dodatkowym atutem jest ogródek dający najmującym dodatkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Opolska

Przymorze,Gdańsk

2 000 zł27 m² 74,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne od 1 lutego! Wynajem długoterminowy! Wymagamy okazania dokumentu potwierdzającego uzyskiwanie dochodów. Mieszkanie - kawalerka o powierzchni 27 m2, znajduje się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tysiąclecia

Przymorze,Gdańsk

649 500 zł42 m² 15 282,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Z przyjemnością prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe w sercu gdańskiego Przymorza, przy ul. Tysiąclecia. Mieszkanie: mieszkanie 2-pokojowe po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krynicka

Przymorze,Gdańsk

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem na 11 piętrze Gdańsk Przymorze ul.Krynicka. Idealna lokalizacja blisko morza, olivia Center oraz Galerii Alfa i centrum Auchan. Mieszkanie dwupokojowe ,przestrzenny i jasny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Przymorze,Gdańsk

530 000 zł46 m² 11 521,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Prezentujemy Państwu mieszkanie 2-pokojowe w dzielnicy Gdańsk, przymorze! Doskonała lokalizacja gwarantuje pełne zaplecze handlowo - usługowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Kołobrzeska

Przymorze,Gdańsk

539 000 zł32 m² 16 843,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż przytulne mieszkanie w Gdańsku ul. Kołobrzeska Powierzchnia: 31,8 m Piętro: 4 z 4 Dzielnica: przymorze Opis nieruchomości: na sprzedaż funkcjonalne, w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia