dowolna

Mieszkania Gdańsk Przymorze

351 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

351 ogłoszeń

3 100 zł46 m² 67,39 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne i stylowe 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o pow.46m2 w Gdańsku na Przymorzu przy ul.Lęborskiej. Budynek z 2019r. z windą na terenie zamkniętym. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

715 000 zł54 m² 13 240,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Lokalizacja: nieruchomość położona jest w kameralnej i zielonej części gdańskiego Przymorza. Lokalizacja łączy ciszę oraz sąsiedztwo natury z pełnym dostępem do miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł42 m² 13 547,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż 2 pokoje do remontu | Przymorze, blisko morza Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m , położone na 3. piętrze w 4-piętrowym budynku w nadmorskiej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

839 999 zł54 m² 15 555,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż bardzo jasne mieszkanie 3-pokojowe z osobną kuchnią. Lokal usytuowany jest na wysokim parterze w 4 piętrowym bloku. W pobliżu pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

3 500 zł67,30 m² 52,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

homfi prezentuje na wyłączność na najem funkcjonalne, jasne mieszkanie 3-pokojowe przy ulicy Krzywoustego w Gdańsku Lokal idealny dla rodziny lub osób pracujących zdalnie, które szukają wygodnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 334 000 zł58 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż wyjątkowe, funkcjonalne mieszkanie z prywatnym ogrodem, położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Gdańska na pograniczu Oliwy i Przymorza, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł43 m² 14 627,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Jeśli lokalizacja jest dla Ciebie kluczowa, właśnie znalazłeś idealną nieruchomość. Zamieszkaj w sercu Przymorza. W miejscu, do którego inni przyjeżdżają na wakacje, zaledwie kilka minut.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł50 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: doskonała lokalizacja idealny metraż produkt inwestycyjny -.

Szczegóły ogłoszenia

4 800 zł68 m² 70,59 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Osiedle 3 Żagle gwarantuje wysoki komfort życia. Na osiedle prowadzą zdalnie sterowane szlabany oraz garażowe bramy wjazdowe. Wygodną komunikację pomiędzy poszczególnymi poziomami w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł31,85 m² 13 469,39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferta wyłącznie W pepper house! Atuty: - lokalizacja - cicha i spokojna okolica - budynek i klatka schodowa po generalnym remoncie - bliskość ug i awf - świetna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł55 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Witam Wynajem całoroczny. Dostępność od początku marca 2026. Oferuję do wynajmu 3 pokojowe (2 sypialnie + salon) mieszkanie w Gdańsku w dzielnicy Przymorze Wielkie przy ulicy Piastowskiej 58.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł32 m² 84,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Blisko Morza! Atrakcyjne mieszkanie w wysokim standardzie! tylko dla studentów! wolne od połowy września! Mieszkanie jest wolne od 15 września 2026 rok. Najem wyłącznie do końca czerwca, na.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł46 m² 13 673,91 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Oferta dostęna tylko U nas! idealne miejce do zamieszkania lub pod inwestycję! mieszkanie: usytuowane na pierwszym piętrze o powierzchni 46 m2, na którą składają się: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

1 557 000 zł55 m² 28 309,09 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Atuty: prestiżowa lokalizacja Spektakularny widok na Olivia Star Nowoczesna inwestycja Mezzo cenionego dewelopera Eurostyl Duży taras 55 m2 8. piętro - widok na panoramę miasta, las oliwski, zatokę.

Szczegóły ogłoszenia

589 997 zł38 m² 15 526,24 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane w Gdańsku przy ul. Obrońców Wybrzeża, w charakterystycznym falowcu, w dzielnicy Przymorze.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł46 m² 12 608,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu: 2-pokojowe mieszkanie po remoncie | Gdańsk Przymorze | blisko morza opis nieruchomości: na sprzedaż zadbane, funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł30 m² 14 633,33 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

! hot oferta - tylko W pepper house! Na sprzedaż 30-metrowa kawalerka w sercu Przymorza. Atuty Panoramiczny widok i zieleń:- Mieszkanie znajduje się na 5. piętrze z ekspozycją na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Przymorze Małe,Gdańsk

1 279 000 zł60 m² 21 316,67 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Wyjątkowa okazja inwestycyjna na gdańskim Przymorzu. 2 niezależne mieszkania - jedna księga wieczysta, jeden zakup, podwójny zysk. Na sprzedaż komfortowe i nowoczesne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

4 999 zł55 m² 91 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

: na skróty : Oferujemy wyjątkową okazję wynajmu - niepowtarzalny, 3-pokojowy apartament na pierwszym piętrze nowoczesnego apartamentowca Baltea. : dla kogo? : Dla osób ceniących wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł53 m² 12 433,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu duże i ustawne 2-pokojowe mieszkanie jedynie 5 minut rowerem od plaży z możliwością wydzielenia 3 pokoju. Budynek: nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł32 m² 22 781,25 zł/m²

 

Piętro:8/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

PO więcej ogłoszeń zapraszamy na naszą stronę www: dobraoferta.PRO Na sprzedaż elegancki apartament w Albatross Towers Gdańsk Przymorze Powierzchnia: 31,50 m Liczba pokoi: 2 Piętro: 8.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł43 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż: funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe - Gdańsk Przymorze, blisko morza Oferujemy na sprzedaż przestronne i ustawne mieszkanie o powierzchni 43 m , zlokalizowane na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł105 m² 20 952,38 zł/m²

 

Piętro:7/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Apartament o powierzchni 105 m2 znajdujący się na VII piętrze w prestiżowym budynku, położony na osiedlu Trzy Żagle w Gdańsku, z widokiem na zieleń, 10 min od plaży!.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł73 m² 18 493,15 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż nieruchomość w świetnej lokalizacji: gdańsk Przymorze, nowe budownictwo, osiedle Nowa Lęborska. Apartament z ogrodem ok.55 m2 zlokalizowany przy ulicy Lęborskiej. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł64 m² 7 484,38 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1973

Okazja inwestycyjna, dwa mieszkania własnośc I preferencyjny najem od spółdzielni. 1. Mieszkanie: (własność księga wieczysta) usytuowane na ostatnim piętrze o powierzchni 36m2, na którą.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł63 m² 11 571,43 zł/m²

 

Piętro:10/18

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Gdańsk Przymorze, 4 pokoje, piękny widok! Idealna propozycja dla inwestora szukającego mieszkania pod wynajem dla studentów (20 minut pieszo do Uniwersytetu Gdańskiego) lub dla rodziny z dziećmi,.

Szczegóły ogłoszenia

1 810 000 zł62,86 m² 28 794,15 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Atuty: - doskonała lokalizacja w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska, - blisko morza i parku Reagana, - pełna infrastruktura handlowo- usługowa w zasięgu ręki, -.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł66,80 m² 58,38 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Zapraszam do wynajęcia komfortowego mieszkania zlokalizowanego na osiedlu "trzy Żagle", położonym w niewielkiej odległości od Zatoki. Osiedle z 2010 roku wyróżnia się świetnie rozwiniętą.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł43 m² 13 930,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Atuty: dwie minuty pieszo do przystanku autobusowego, 25 minut pieszo do stacji skm, szybki dojazd do uczelni ug,obc, w promieniu 100 m pełne zaplecze handlowo usługowe, 10 minut pieszo do Parku.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł43 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m , położone na 4. piętrze w 4-piętrowym bloku z balkonem, zlokalizowane w sercu dzielnicy Gdańsk Przymorze - jednej.

Szczegóły ogłoszenia

1 430 000 zł84,70 m² 16 883,12 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Do sprzedaży oferuję przestronne mieszkanie z funkcjonalnym układem pomieszczeń położone przy ulicy Piastowskiej w Gdańsku, w dzielnicy Przymorze Małe. Lokal (84,7m2) oferuje wiele.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 zł85,14 m² 69,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 85,14 m2, położone na I z IV pięter, w apartamentowcu Rezydencja Marina w dzielnicy Gdańsk-Przymorze. Dla osób bez zwierząt. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł25 m² 20 400 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Świetne studio Z balkonem na przymorzu gotowe do wynajęcia - nowoczesna inwestycja - doskonałe skomunkowanie! mieszkanie: na sprzedaż jasne, przestronne, w pełni wyposażone 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł38 m² 12 894,74 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

***gdańsk przymorze***ul. Obr. Wybrzeża***2 pokoje Z kuchnią*** super lokalizacja - Morze - Plaża- park*** lokalizacja: najdłuższy w Polsce ( 860m) kultowy budynek mieszkalny zbudowany.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł33,10 m² 15 075,53 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska - Przymorzu, przy al. Rzeczypospolitej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł30 m² 16 300 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie: na sprzedaż jasne, ustawne, wykończone, wyposażone, idealne na inwestycję, 1-pokojowe mieszkanie w Gdańsku (dzielnica Przymorze) o powierzchni użytkowej 30,00 m2. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł38 m² 20 500 zł/m²

 

Piętro:6/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

PO więcej ogłoszeń zapraszamy na naszą stronę www: dobraoferta.PRO Stylowy apartament w Albatross Towers | 6. piętro z widokiem | Gdańsk Przymorze Na sprzedaż nowoczesne, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł88,43 m² 15 820,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Na pograniczu dwóch dzielnic Oliwy i Przymorza, w otoczeniu zieleni i spokoju, znajduje się mieszkanie, które łączy w sobie komfort współczesnego życia z ciepłem prawdziwego.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł40,04 m² 16 845,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż oferujemy przytulne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 40,04 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Gdańsk Przymorze, w bliskiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł45,90 m² 21 764,71 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

homfi ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy, elegancko urządzony apartament dwupokojowy położony w prestiżowej inwestycji Cztery Oceany zaledwie kilka minut spacerem od morza. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł31,80 m² 16 949,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 31,8 m , położone przy ul. Kołobrzeskiej w Gdańsku (przymorze), na 4. piętrze czteropiętrowego budynku. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek