dowolna

Mieszkania z własnością spółdzielczą Gdańsk - Sprzedaż i wynajem

237 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

237 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

686 000 zł48,20 m² 14 232,37 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Lokalizacja cicha strona Zaspy to jedna z najbardziej rozpoznawalnych i praktycznych dzielnic Gdańska. Mieszkanie przy ul. Ciołkowskiego 5D to propozycja dla tych, którzy cenią sobie doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł33,10 m² 17 371,60 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: mieszkanie 2 pokojowe na Gdańskiej Zaspie, które będzie wspaniałą inwestycją oraz idealnym miejscem do życia. Budynek otaczają liczne tereny zielone, które pozwalają cieszyć się.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł28,50 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie na sprzedaż - Gdańsk Wrzeszcz, ul. Lilli Wenedy Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 28,5 m położone w atrakcyjnej lokalizacji - Gdańsk Wrzeszcz, ul. Lilli Wenedy.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł75,90 m² 9 472,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Mieszkanie 3 pokojowe z możliwością zaaranżowania 4 pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

539 000 zł38 m² 14 184,21 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż 2-pokojowe dwustronne mieszkanie na Przymorzu o powierzchni 38 m , położone na 7. piętrze zadbanego budynku z windą, blisko morza i Parku Reagana - idealne do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł33,80 m² 17 721,89 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

2-pokojowe mieszkanie | Gdańsk Oliwa | Świetna lokalizacja | Idealne pod inwestycję Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Wita Stwosza, w dzielnicy Gdańsk - Oliwa. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

785 000 zł42 m² 18 690,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3-pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie | Wysoki standard | Śródmieście Gdańska Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji Gdańska -.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł26,20 m² 16 412,21 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie: na sprzedaż jasna, ciepła i ustawna kawalerka o powierzchni 26,20 m - doskonała inwestycja. Lokal znajduje się na 6 piętrze i posiada funkcjonalny układ oraz balkon.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł38 m² 14 078,95 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

2-pokojowe mieszkanie blisko morza | Przymorze | Balkon | Po remoncie Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Piastowskiej, w dzielnicy Gdańsk - Przymorze.

Szczegóły ogłoszenia

998 000 zł131,50 m² 7 589,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1995

Atuty: - bardzo funkcjonalny układ pomieszczeń - Duża ilość zieleni w najbliższej okolicy - Bardzo blisko szkoła i przedszkole - Blisko komunikacji miejskiej (tramwaj, autobus, pkm) -.

Szczegóły ogłoszenia

649 500 zł42,50 m² 15 282,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Z przyjemnością prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe w sercu gdańskiego Przymorza, przy ul. Tysiąclecia. Mieszkanie: mieszkanie 2-pokojowe po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł50 m² 14 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł50 m² 15 980 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Nieruchomość: na sprzedaż jasne i przytulne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,7 m , po generalnym remoncie wykonanym około 8 lat temu. Mieszkanie było użytkowane sporadycznie,.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł47,10 m² 11 464,97 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie w Gdańsku Jasień idealne miejsce do życia i świetna inwestycja! Marzysz o przytulnym, funkcjonalnym mieszkaniu, w którym od razu poczujesz się jak.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł62,20 m² 10 755,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty możliwość zakupu mieszkania przez cudzoziemców ( również.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł52 m² 14 403,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wyjątkowa lokalizacja, zaledwie 7 minut spacerem na piękne plaże w Brzeźnie. Promenada nad morzem z połączeniem ścieżką rowerową z Sopotem. Idealne miejsce do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł48,72 m² 15 168,31 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż - 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie z balkonem! Gdańsk Śródmieście, ul. Elbląska Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,72 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł56,20 m² 12 971,53 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 56,20 m , położone na 2. piętrze budynku przy samej stacji skm Żabianka. To jedna z tych lokalizacji, które na co dzień naprawdę ułatwiają życie.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł64 m² 14 828,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu - Możliwość zakupu nieruchomości przez obcokrajowców. Nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe po generalnym remoncie | balkon | piwnica - 10 m | Gdańsk.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł54 m² 14 240,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Atuty nieruchomości: 3 niezależne pokoje dwustronna ekspozycja wschód-zachód balkon z widokiem na zieleń jasne i dobrze doświetlone wnętrza spokojna, zielona okolica 15 minut spacerem do.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł40 m² 13 975 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Zalety nieruchomości: - 5 min do Fontanny Neptuna (ul. Długa), - 8min pieszo do skm Śródmieście, - 3 minuty do przystanku tramwajowego i autobusowego, - najbliższe sąsiedztwo głównych atrakcji.

Szczegóły ogłoszenia

749 900 zł58,70 m² 12 775,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Zalety nieruchomości: -doskonała lokalizacja w pobliżu komunikacji miejskiej, zapewniająca szybki dostęp do wszystkich części Trójmiasta -spokojna, pełna zieleni okolica, -3 przestronne pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

579 000 zł48,90 m² 11 840,49 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,90 m , położone na 1. piętrze w 10-piętrowym budynku w dzielnicy Gdańsk Morena przy ul. Piecewskiej. Lokal jest ciepły,.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł62,40 m² 10 897,44 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Atuty: pięć minut pieszo do przystanku autobusowego i tramwajowego, idealne do dalszego wynajmu, świetnia inwestycja, możliwość zakupu przez obcokrajowców, widok na morze, 20 minut pieszo do.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł47,60 m² 12 920,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Tylko u nas! Spółdzielcze własnościowe, także dla klientów z krajów nienależących do Unii Europejskiej Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 47,60 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł76 m² 17 750 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Widok na.

Szczegóły ogłoszenia

686 400 zł52 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie - Gdańsk Suchanino, ul. Kurpińskiego Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52 m2, położone na I piętrze w czteropiętrowym bloku z lat 80-tych,.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł30,90 m² 17 152,10 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż urocza kawalerka o powierzchni 30,90 m , położona na parterze - idealna zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję atuty nieruchomości: powierzchnia: 30,9 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

549 000 zł41,10 m² 13 357,66 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Gdańsk Zaspa, ul. Pilotów 2 pokoje | ostatnie piętro | widok na.

Szczegóły ogłoszenia

568 000 zł42,42 m² 13 389,91 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Szukasz mieszkania, do którego można wprowadzić się od razu i cieszyć wygodnym układem bez dodatkowych nakładów? Ta oferta łączy funkcjonalność, spokojne sąsiedztwo i dodatkową.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł36,73 m² 17 152,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

NA sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie Z balkonem oraz piwnicą- gdańsk wrzeszcz! idealne dla studentów lub obcokrajowców! lokalizacja: gdańsk Wrzeszcz- centrum miejskiego życia. Doskonały węzeł.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł70,50 m² 9 914,89 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Idealne mieszkanie dla rodziny! lokalizacja: nieruchomość znajduje się w cenionej i lubianej dzielnicy Gdańska- orunia. Miejsce doskonale skomunikowane z innymi dzielnicami Gdańska jak.

Szczegóły ogłoszenia

694 000 zł49,60 m² 13 991,94 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Przedstawiamy na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe położone w Gdańsku, w dzielnicy Zaspa, przy ulicy Leszczyńskich. Lokalizacja Gdańsk Zaspa-ta dzielnica posiada w otoczeniu wszystko, co.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł26,80 m² 17 126,87 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu komfortową kawalerkę z dużym balkonem i pięknym widokiem, położoną w spokojnej i doskonale skomunikowanej części Gdańska -.

Szczegóły ogłoszenia

392 000 zł30 m² 13 066,67 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1977

Kawalerka do remontu | Gdańsk Nowy Port | ul. Wyzwolenia Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 30 m , położona na 1. piętrze budynku przy ul. Wyzwolenia w gdańskim Nowym Porcie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł37,60 m² 16 622,34 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Gdańsk żabianka I blisko morza I korzystna inwestycja I pewny najem I dobrze skomunikowane I Na sprzedaż oferujemy 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m2, położone przy.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł53,15 m² 13 527,75 zł/m²

 

Piętro:1/10