dowolna

Mieszkania z własnością spółdzielczą Gdańsk - Sprzedaż i wynajem

233 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

233 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka, ul. Raduńska

Ptaszniki,Gdańsk

320 000 zł26 m² 12 307,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przytulna kawalerka 3km od centrum Gdańska. Wyeksponowane na południe i bardzo dobrze skomunikowane mieszkanie o powierzchni 26m2 znajduje się przy ulicy Raduńskiej 19. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pilotów

Zaspa,Gdańsk

849 000 zł67 m² 12 671,60 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Mieszkanie z olbrzymim potencjałem w jednej z najlepszych dzielnic- gdańsk Zaspa Nieruchomość Mieszkanie położone jest na 1 piętrze. Składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyzwolenia

Nowy Port,Gdańsk

499 000 zł46 m² 10 777,50 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Szukasz gotowego pod wynajem mieszkania w Gdańsku niedaleko plaży? Idealnie trafiłeś, ta oferta jest właśnie dla Ciebie! atuty: - słoneczne, - 2 niezależne pokoje, - oddzielna kuchnia, - gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Wybrzeża

Przymorze,Gdańsk

459 000 zł38 m² 12 079 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szukasz 2 pokojowego mieszkania na gdańskim Przymorzu? To mieszkanie jest dla Ciebie! atuty: - fantastyczna lokalizacja, - blisko morza, sopotu oraz centrum Gdańska, - budynek otoczony licznymi terenami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaczyńskiego

Przymorze,Gdańsk

469 000 zł27 m² 17 370,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nieruchomość: 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 27m2 mieszczące się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku. Mieszkanie 1 rok temu przeszło generalny remont. Została wymieniona w nim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Przymorze,Gdańsk

629 000 zł54 m² 11 648,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Szukasz trzypokojowego mieszkania na gdańskim Przymorzu? Idealnie trafiłeś! atuty: - 1. piętro - niska zabudowa - fantastyczna lokalizacja tj. blisko centrum oraz Sopotu - bliskość morza oraz terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Wybrzeża

Przymorze,Gdańsk

539 000 zł38 m² 14 184,20 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokojowe mieszkanie na gdańskim Przymorzu. Idealne do zamieszkania jak i pod najem długo i krótkoterminowy atuty: - lokalizacja, - blisko morza, sopotu oraz centrum Gdańska, - dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rzeźnicka

Stare Przedmieście,Gdańsk

699 000 zł51 m² 13 781,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Gdańsk Śródmieście: 3 - pokojowe mieszkanie na sprzedaż, spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu. Lokalizacja: mieszkanie położone w dzielnicy Stare Przedmieście, w chwili obecnej ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kombatantów

Zaspa,Gdańsk

670 000 zł50 m² 13 346,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania w doskonale skomunikowanej dzielnicy Gdańska. Mieszkanie może nabyć osoba spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego i nie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piastowska

Przymorze,Gdańsk

499 000 zł38 m² 13 131,60 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Rezerwacja! oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Z przyjemnością przedstawiamy Państwu mieszkanie na sprzedaż na ulicy Piastowskiej 90 w dzielnicy Gdańska - Przymorze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Grunwaldzka

Żabianka,Gdańsk

639 000 zł54 m² 11 855,30 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Atuty nieruchomości: - najpiękniejsza i najlepiej skomunikowana dzielnica Gdańska - Zielona okolica i sąsiedztwo terenów rekreacyjnych - Nieograniczone możliwości aranżacyjne lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chłodna

Dolne Miasto,Gdańsk

580 000 zł53 m² 10 984,80 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Atuty: - gdańsk - Dolne Miasto ul. Chłodna - Idealna lokalizacja: usytuowane w centrum Gdańska, zaledwie kilka minut spacerem od ikonicznej Wyspy Spichrzów i centrum miasta, sprawia, że jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Piecki-Migowo,Gdańsk

680 000 zł60 m² 11 428,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Gdańsk morena Na sprzedaż słoneczne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,50 m2. Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze, w 10 piętrowym budynku z 1982 roku. Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Orłowska

Żabianka,Gdańsk

540 000 zł42 m² 12 857,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Tekton property to najlepsze biuro nieruchomości W polsce wg konkursu lider nieruchomości otodom 2020. Znajdź nas w swoim mieście: gdańsk, ul. Chmielna 10 - Warszawa, plac Dąbrowskiego 1/311 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Witosa

Chełm,Gdańsk

500 000 zł41 m² 12 165,50 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż słoneczne, trzypokojowe mieszkanie z widokiem na panoramę miasta w dzielnicy Gdańsk Chełm, ul. Witosa! Mieszkanie: * salon z aneksem kuchennym, niewielkie dwa pokoje, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Matuszewskiego

Piecki-Migowo,Gdańsk

709 000 zł74 m² 9 581,08 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

4 pokoje | blisko centrum | spokojna okolica| widok na zatokę | morena | Na sprzedaż dwustronne, 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 75 m2. Nieruchomość znajduje się na 8 piętrze 9 piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Wybrzeża

Przymorze,Gdańsk

549 000 zł46 m² 11 934,80 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie w Gdańsku na Przymorzu o powierzchni 46,00 m2 (dwupokojowe), spółdzielczo- własnościowe z kw. Mieszkanie składa się z dużego pokoju dziennego z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Niedźwiednik,Gdańsk

570 000 zł60 m² 9 421,49 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Rezerwacja do 30.06.2024 Zapraszam na prezentację nieruchomości, która znajduje się w części miasta Gdańska Niedźwiednik powyżej ul. Juliusza Słowackiego, położona na wzgórzach morenowych.Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Witosa

Chełm,Gdańsk

785 000 zł80 m² 9 812,50 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne mieszkanie o powierzchni 80m2 w Gdańsku - dzielnica Chełm Zapraszamy do zakupu mieszkania o powierzchni 80m2, zlokalizowanego przy ulicy Witosa w Gdańskiej dzielnicy Chełm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Piecki-Migowo,Gdańsk

720 000 zł63 m² 11 410,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Gdańsk morena Na sprzedaż dwustronne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,10 m2. Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze 4 piętrowego budynku z 1980 roku. Budynek po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pomorska

Żabianka,Gdańsk

827 000 zł68 m² 12 108,30 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie do remontu blisko morza. Doskonałe pod inwestycję. Lokal znajduje się w samym centrum nadmorskiej dzielnicy Żabianka, na granicy Gdańska i Sopotu, świetnie skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chłopska

Przymorze,Gdańsk

399 000 zł29 m² 13 758,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atuty: bardzo dobra lokalizacja Idealne na start Świetna komunikacja Słoneczna ekspozycja standard: mieszkanie usytułowane między 3 a 4 piętrem. Funkcjonalny układ. Mieszkanie dwustronne -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kurpińskiego

Suchanino,Gdańsk

630 000 zł42 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie spółdzielczo-własnościowe. Mieszkanie po kapitalnym remoncie. Wyjątkowa oferta. Idealnie rozplanowane, kompaktowe mieszkanie. Trzy pokoje. Dwie niezależne sypialnie w kwadracie. Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Płocka

Ujeścisko,Gdańsk

615 000 zł63 m² 9 769,66 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 62,95 m -3 piętro w 3-piętrowym bloku bez windy z 1992 roku -balkon, piwnica, osobna kuchnia -mieszkanie w stanie do remontu, okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Raduńska

Ptaszniki,Gdańsk

330 000 zł26 m² 12 692,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Chłopska

Przymorze,Gdańsk

439 000 zł29 m² 15 137,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Atuty: - kameralny jednoklatkowy blok na Przymorzu, - 15 minut pieszo do plaży, - minuta pieszo do przystanku autobusowego, tramwajowego, - 15 minut pieszo do stacji skm, - szybki dojazd do uczelni ug,obc, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaczyńskiego

Przymorze Wielkie,Gdańsk

599 999 zł38 m² 15 789,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie jest położone od strony południowej, słoneczne. Okna wychodzą na pas zieleni, brak hałasu ulicznego. W odległości około 50 metrów znajduje się park Reagana. Lokalizacja doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dywizji Wołyńskiej

Orunia,Gdańsk

615 000 zł48 m² 12 947,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż słoneczne 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,5m2, położone na ul. Dywizji Wołyńskiej w prężnie rozwijającej się dzielnicy -orunia. Atuty: zaledwie 5 minut na pieszo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrzosy

Stogi,Gdańsk

490 000 zł54 m² 9 157,17 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! okazja, nowa niższa cena! 490 000 złotych - 9.1 tyś /m2! Na sprzedaż prezentujemy Państwu mieszkanie 2-pokojowe na Gdańskich Stogach. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Olsztyńska

Przymorze,Gdańsk

749 000 zł54 m² 13 870,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie Przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 54m2 po generalnym remoncie zakończonym 20 stycznia 2023 roku. Mieszkanie składa się z salonu, dwóch pokoi, oddzielnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rzęsna

Rudniki,Gdańsk

359 000 zł46 m² 7 720,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Szukasz mieszkania W bardzo korzystnej cenie blisko centrum? - koniecznie zapoznaj się Z tą ofertą! jest to świetna oferta przede wszystkim dla obcokrajowców ze względu na brak księgi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przemyska

Ujeścisko,Gdańsk

550 000 zł47 m² 11 603,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Z przyjemnością oferuje Państwu wyjątkowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni uzytkowej 47,40 m2 (w tym piwnica 4,10m2 i tak tez jest wpisane w ksiedze wieczystej) w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaczyńskiego

Przymorze,Gdańsk

679 000 zł45 m² 15 088,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Słoneczne mieszkanie (spółdzielcze własnościowe) po generalnym remoncie, znajdujące się na czwartym piętrze budynku mieszkalnym w Gdańsku dzielnica Przymorze. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witosa

Chełm,Gdańsk

509 000 zł41 m² 12 384,40 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Mieszkanie Z widokiem na tereny zielone Zapraszam do zapoznania się z ofertą atrakcyjnego mieszkania 2-pokojowego przy ul. Witosa w Gdańsku Chełmie! atuty - w promieniu kilometra jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bulońska

Piecki-Migowo,Gdańsk

659 900 zł63 m² 10 474,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atuty: możliwość zakupu przez osoby spoza ue Bardzo dobra komunikacja miejska. Szybki dojazd do centrum i obwodnicy. Spokojna okolica. Niska zabudowa. Mieszkanie: przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obrońców Wybrzeża

Przymorze,Gdańsk

529 000 zł38 m² 13 921 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Gotowe do zamieszkania na Przymorzu! atuty: - możliwość zakupu osobom spoza ue! - 300 m do komunikacji miejskiej; - 15 min pieszo na plażę; - 10 min do Parku Reagana; - lokal idealny pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piastowska

Przymorze,Gdańsk

525 000 zł38 m² 13 815,80 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Gdańsk żabianka Na sprzedaż słoneczne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m2. Nieruchomość znajduje się na 2, w 10 piętrowym budynku. Mieszkanie składa się z: - kuchni, - sypialni, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Zaspa,Gdańsk

749 000 zł50 m² 14 980 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Gdańsk zaspa Na sprzedaż oferujemy bardzo jasne trzypokojowe mieszkanie znajdujące się w Gdańsku w dzielnicy Zaspa, mieszczące się na parterze w siedmiopiętrowym bloku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kurpińskiego

Suchanino,Gdańsk

515 000 zł42 m² 12 261,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż przestronne i słoneczne mieszkanie dwupokojowe z dużym balkonem. Spółdzielczo-własnościowe Mieszkanie położone na parterze w czteropiętrowym bloku składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Orłowska

Żabianka,Gdańsk

410 000 zł24 m² 17 299,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967