dowolna

Mieszkania z własnością spółdzielczą Gdańsk - Sprzedaż i wynajem

233 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

233 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Siedlce

Siedlce,Gdańsk

570 000 zł51 m² 11 176,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Obiektem sprzedaży jest dwupokojowa nieruchomości znajdują się w Gdańsku, w dzielnicy nieopodal Starego Miasta- siedlce. Łączna powierzchnia wynosi 51m2. Mieszkanie usytuowane jest na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Subisława

Żabianka,Gdańsk

689 500 zł53 m² 13 009,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Żabianka - Niski budynek - Blisko morza i plaży 3 pokoje oddzielna kuchnia Dwustronne mieszkanie, po remoncie, zlokalizowane na iiip w niskim budynku. Nieruchomość położona jest niespełna 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Przymorze,Gdańsk

410 000 zł38 m² 10 789,50 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Szanowni Państwo, mamy przyjemność przedstawić ofertę, 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 38 m2, usytuowanego na dziesiątym, ostatnim piętrze w falowcu. Mieszkanie jest bardzo jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Damroki

Jasień,Gdańsk

450 000 zł47 m² 9 574,47 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Atuty nieruchomości: - forma własności umożliwiająca zakup obcokrajowcom (spółdzielcze własnościowe, z możliwością wydzielenia kw), - nieruchomość świetnie skomunikowana, - w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Stolema

Jasień,Gdańsk

619 000 zł62 m² 9 951,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

4 pokoje dla obcokrajowca spoza ue bez zezwolenia lub na wynajem! Słoneczne mieszkanie w pełni wyposażone w cichej i spokojnej okolicy, przy parku w dzielnicy Gdańsk Jasień. Wokół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piastowska

Oliwa,Gdańsk

629 000 zł52 m² 12 096,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2 pokojowe na parterze, po kapitalnym remoncie! Mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 51 m2. Lokal składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym (ok. 33 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Chełm,Gdańsk

529 000 zł50 m² 10 580 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Spółdzielczo własnościowe prawo do lokalu - możliwość zakupu przez obcokrajowców bez zezwoleń umeblowane mieszkanie spółdzielczo-własnościowe Z dużym balkonem, klimatyzacją oraz trzema.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Piecki-Migowo,Gdańsk

689 000 zł73 m² 9 438,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Przestronne mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 73m2 w doskonałej lokalizacji, w centrum Moreny ul. Bulońska. Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Bulońskiej, w centralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Zaspa,Gdańsk

617 000 zł48 m² 12 854,20 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Lokalizacja Nieruchomość położona w Gdańsku w świetnie skomunikowanej dzielnicy Zaspa! W pobliżu znajdują się: - park Millenium Gdańska ( położony kilkadziesiąt metrów od bloku!).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Piecki-Migowo,Gdańsk

729 000 zł70 m² 10 355,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Atuty: - wszystko widoczne na zdjęciach w cenie, - mieszkanie gotowe do wprowadzenia, - nieruchomość świetnie skomunikowana, - w pobliżu znajduje się pełne zaplecze usługowo - handlowe, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piecewska

Piecki-Migowo,Gdańsk

413 000 zł44 m² 9 494,25 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w sercu Gdańska, okolica jest świetnie skomunikowana z całym Trójmiastem, a wokół funkcjonuje w pełni rozwinięta infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pomorska

Żabianka,Gdańsk

430 000 zł37 m² 11 684,80 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Mieszkanie dwupokojowe znajdujące się w topowej lokalizacji Gdańska - Żabiance! lokalizacja: lokalizacja zapewnia doskonałe połączenie komunikacyjne z całym Trójmiastem (autobusy, tramwaje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Burzyńskiego

Zaspa,Gdańsk

680 000 zł64 m² 10 625 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Dwustronne, rozkładowe mieszkanie Wschód-Zachód z dwoma balkonami. Idealna lokalizacja z dogodnym dojazdem do Sopotu, gdyni i najważniejszych dzielnic Gdańska. W bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyzwolenia

Nowy Port,Gdańsk

390 000 zł46 m² 8 423,33 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie w świetnej lokalizacji - Nowy port to idealna, szybko rozwijająca się dzielnica. Lokalizacja Nowy Port jest bardzo dobrze skomunikowany z innymi dzielnicami Gdańska. Przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chałubińskiego

Chełm,Gdańsk

580 000 zł60 m² 9 650,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz słonecznego mieszkania Z dużym balkonem? - idealnie trafiłeś! atuty: - dwustronny układ - Cicha i spokojna okolica - Świetnie skomunikowane, pieszo: 2min do przystanku autobusowego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Startowa

Zaspa,Gdańsk

780 000 zł62 m² 12 662,30 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie nadaję się dla obcokrajowca spoza ue bez zgody ministerstwa. Lokalizacja: doskonała okolica- zaspa Młyniec idealnie skomunikowana z całym Trójmiastem. W najbliżej okolicy kolej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kurpińskiego

Suchanino,Gdańsk

560 000 zł52 m² 10 748,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Interesuje Cię mieszkanie na kameralnym osiedlu otoczonym zielenią? Zależy Ci na miejscu dobrze skomunikowanym z różnymi kierunkami Gdańska? Chcesz szybko wprowadzić się do nowego mieszkania ?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Częstochowska

Ujeścisko,Gdańsk

480 000 zł48 m² 9 896,91 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Oferujemy Państwu klimatyczne mieszkanie w świetnie skomunikowanej dzielnicy Gdańsk Ujeścisko. Mieszkanie położone na wysokim parterze w budynku 3 piętrowym. Ekspozycja okien dwustronna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zakopiańska

Siedlce,Gdańsk

629 000 zł53 m² 11 867,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Atuty: - 10 min spacerem do centrum - 4 min do przystanku tramwajowego - bliskość obiektów użyteczności publicznej ( szpital, urząd, przychodnia, szkoły ) - cicha, spokojna okolica - mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szara

Siedlce,Gdańsk

549 000 zł56 m² 9 782,61 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Atuty: - 2 minuty pieszo do przystanku tramwajowego i autobusowego, - 3 minuty autem do Armii Krajowej, - 5 minut autem do Gdańskiej Starówki, - 5 minut do Wrzeszcza, - 10 minut pieszo do Galerii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bergiela

Zakoniczyn,Gdańsk

680 000 zł108 m² 6 296,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Możliwość zakupu przez obywateli Białorusi, ukrainy, rosji itp. ( cudzoziemcy ) budynek: zadbany budynek trzypiętrowy oddano do użytku w 2009 roku. Jego stan techniczny i wizualny jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żabi Kruk

Stare Przedmieście,Gdańsk

600 000 zł60 m² 9 917,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Okolica : - 2 minuty do przystanku tramwajowego i autobusowego, - 2 minuty pieszo do Muzeum Narodowego, - 3 minuty pieszo do Gdańskiej Starówki, - 5 minut pieszo do największej galerii w Gdańsku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ciołkowskiego

Zaspa,Gdańsk

509 000 zł49 m² 10 486,20 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Atuty: - 5 minut do przystanku tramwajowego - 20 minut spacerem na plażę, - dwustronne, ciepłe i słoneczne mieszkanie, - mieszkanie w samym centrum zaspy lokalizacja: nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Kaczyńskiego

Przymorze,Gdańsk

365 000 zł27 m² 13 518,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1977

Zalety : - 2 minuty pieszo do przystanku autobusowego, - 3 minuty pieszo do Parku Regana, - 8 minut pieszo do przystanku tramwajowego, - 10 minut pieszo do Plaży Jelitkowo, - 17 minut pieszo do stacji skm, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Damroki

Jasień,Gdańsk

450 000 zł47 m² 9 574,47 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz 2-pokojowego mieszkania, idealnego dla rodziny lub pod inwestycję? - nie dało się trafić lepiej! atuty nieruchomości: - możliwość zakupu przez obcokrajowców spoza Unii Europejskiej, - szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Stwosza

Przymorze,Gdańsk

439 000 zł24 m² 18 291,70 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż gotowa do zamieszkania lub w celach inwestycyjnych, przestronna kawalerka z balkonem. Lokalizacja: stara Oliwa jest jedną z najstarszych i najbardziej prestiżowych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czajkowskiego

Suchanino,Gdańsk

950 000 zł72 m² 13 194,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Jeśli poszukujesz mieszkania w jednej z najlepiej skomunikowanych dzielnic Gdańska to ta oferta jest dla ciebie! Oferujemy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w dzielnicy Gdańsk, suchanino.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Karpacka

Oliwa,Gdańsk

399 000 zł31 m² 12 871 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Szukasz mieszkania W spokojnej okolicy W pięknym otoczeniu lasu? - to mieszkanie dla ciebie! Na sprzedaż oferujemy mieszkanie znajdujące się przy ul. Karpackiej na gdańskiej Oliwie. Atuty: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kołobrzeska

Przymorze,Gdańsk

599 000 zł43 m² 13 930,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Nowa cena! Zapraszam na prezentację. Oferta dostępna tylko u Nas!. Biuro Namor Nieruchomości, proponuje podział prowizji dla biur nieruchomości (50/50), przy Państwa skutecznym działaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Żwirki i Wigury

Zaspa,Gdańsk

710 000 zł63 m² 11 269,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Mieszkanie 3-pokojowe, 63 m z dużym ogródkiem blisko morza. Budynek: czteropiętrowy, wybudowany w 1987 r., przeszedł generalny remont, ocieplony, wymienione piony, odnowiona elewacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stolema

Jasień,Gdańsk

479 000 zł50 m² 9 522,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Zalety nieruchomości: - możliwość zakupu mieszkania przez obywateli spoza ue, bez pozwolenia, również na kredyt hipoteczny - Wysoki Parter - 5 minut pieszo do przystanku tramwajowego - 5 minut pieszo do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bobrowa

Oliwa,Gdańsk

590 000 zł47 m² 12 553,20 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Oliwa to jedna z najatrakcyjniejszych dzielnic Gdańska zlokalizowana tuż przy granicy z Sopotem. Zielona, świetnie skomunikowana z resztą Trójmiasta zapewnia świetnie warunki do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Chełm,Gdańsk

670 000 zł63 m² 10 634,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Gdańsk, chełm/ ul. Więckowskiego. Jasne i przestronne mieszkanie z otwartym widokiem I 63 m2, 3 pokoje, 2 piętro z 4 I Parking ogólnodostępny I Balkon, piwnica. Dla kogo?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piastowska

Przymorze,Gdańsk

405 000 zł46 m² 8 804,35 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż słoneczne, dwustronne mieszkanie do własnej aranżacji w najbardziej pożądanej dzielnicy Gdańska - Przymorzu! Nieruchomość usytuowana jest na 9. piętrze dziesięciopiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bobrowa

Oliwa,Gdańsk

559 000 zł54 m² 10 429,10 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Spółdzielcze prawo do lokalu Na sprzedaż 3pokojowe mieszkanie z ogromnym potencjałem o powierzchni 53,6m Spółdzielcze Prawo do Lokalu- czyli każdy cudzoziemiec ma możliwość zakupu tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piaskowa

Orunia-Św. Wojciech-Lipce,Gdańsk

425 000 zł37 m² 11 363,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Lokalizacja nieruchomości pozwala na swobodne poruszanie się po mieście zarówno osobom korzystającym z komunikacji miejskiej, jak i kierowcom. W bliskiej okolicy liczne punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Nowy Port

Nowy Port,Gdańsk

340 000 zł38 m² 8 947,37 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Gdańsk nowy port Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w dzielnicy Nowy Port w Gdańsku, o łącznej powierzchni 37,6mkw, usytuowane jest na 1 piętrze oraz posiada dwustronną ekspozycje okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cieszyńskiego

Chełm,Gdańsk

509 000 zł50 m² 10 282,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Gdańsk - Chełm, ul. Cieszyńskiego I 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,5m2 z balkonem I Balkon, piwnica I W pełni umeblowane, do wprowadzenia. Atuty: do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Damroki

Jasień,Gdańsk

470 000 zł47 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 47 m2. Lokal składa się z: - salonu z aneksem kuchennym z wyjściem na duży balkon - sypialni - łazienki Przynależy duża piwnica. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bruskiego

Orunia Górna,Gdańsk

515 000 zł51 m² 10 098 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Orunia Górna / ul. Alojzego Bruskiego, 2 pokoje, 51 m2 I Dwustronne, widne mieszkanie z widokiem na zieleń. Dla kogo? - Idealny dla pary lub rodziny 2+1 czy inwestora. - doskonałe dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Koralowa

Orunia,Gdańsk

2 000 zł45 m² 44 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wynajmę 3 pokojowe mieszkanie Orunia ul. Koralowa 1. Mieszkanie na IV piętrze w wieżowcu. Salon z balkonem Sypialnia z dużym łóżkiem Pokój - gabinet Kuchnia z oknem Miejsca.