dowolna

Mieszkania z własnością spółdzielczą Gdańsk - Sprzedaż i wynajem

234 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

234 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Dąbrowszczaków

Przymorze,Gdańsk

189 000 zł27 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Pokój 16m2,strona południowa, parkiet, kuchnia 4m2 z oknem,łazienka 4m2 kabina prysznicowa (po remoncie), przedpokój 3m2 panele,szafa, piwnica,parking. Mieszkanie jest własnościowe bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chłopska

Przymorze,Gdańsk

239 000 zł43 m² 5 558,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 oddzielne pokoje, widna kuchnia. Tylko 10 min. pieszo do morza i parku. Blisko uniwersytet i inne uczelnie. Mieszkanie bardzo zadbane - mozna wejsc i mieszkac. Swietnie skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piekarnicza

Trzy Dęby,Gdańsk

240 000 zł37 m² 6 557,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Słoneczne, jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 36.6 m2 położone na dzielnicy Morena na osiedlu Trzy Dęby. W najbliższej okolicy pełna infrastruktura usługowo handlowa. Dogodny dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Amundsena

Piecki-Migowo,Gdańsk

299 000 zł74 m² 4 040,54 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Teraz nowa cena! Przestronne mieszkanie w ładnej okolicy Moreny sprzedam. Nietypowy układ. Duża łazienka z jacuzzi. Kuchnia połączona z jadalnią plus 3 pokoje. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stryjewskiego

Stogi,Gdańsk

230 000 zł50 m² 4 634,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mamy do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe o pow.49,63 m2. Mieszkanie jest położone w cichej i spokojnej części dzielnicy Gdańsk Stogi na ul. Stryjewskiego. Mieszkanie po kapitalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Focha

Siedlce,Gdańsk

300 000 zł57 m² 5 263,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja Mamy do zaoferowania mieszkanie dwu pokojowe o pow. 57 m2. Mieszkanie po kapitalnym remoncie okna drewniane, grzejniki nowe na podłogach w pokojach parkiet bukowy, w kuchni, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Focha

Siedlce,Gdańsk

1 600 zł57 m² 28,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mamy do wynajęcia mieszkanie dwu pokojowe o pow. 57 m2. Mieszkanie po kapitalnym remoncie okna drewniane, grzejniki nowe na podłogach w pokojach parkiet bukowy, w kuchni, przedpokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chłopska

Przymorze,Gdańsk

198 000 zł32 m² 6 111,11 zł/m²

 

Piętro:10/18

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka- duża, jasna i ciepła. Odnowiona gruntownie. Nowe podłogi, zabudowa kuchenna, szafy wnękowe. Otwarta kuchnia z oknem. Wysokie piętro zapewnia dużo światła i widok na morze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piastowska

Przymorze,Gdańsk

230 000 zł46 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Falowiec.Budynek położony na rozwiniętym osiedlu, pełna infrastruktura: sklepy, centra handlowe, banki, szkoły, przedszkola, poczta, przychodnia. Osiedle bardzo dobrze skomunikowane: tramwaj, autobus,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Biegańskiego

Chełm,Gdańsk

375 000 zł64 m² 5 813,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gdańsk Chełm Mieszkanie 64,5m, 2 piętro, 3-pokoje, w dobrej lokalizacji, blisko sklepy (tesco, biedronka, sieć 34) żłobek, przedszkole, szkoła (liceum, gimnazjum, podstawówka), bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Rozrażewskiego

Orunia Górna,Gdańsk

399 000 zł88 m² 4 534,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Pilnie sprzedam przestronne dwupoziomowe mieszkanie 4 pokojowe (88 m2) o bardzo funkcjonalnym rozkładzie na osiedlu Orunia Górna. Mieści się ono na III piętrze zadbanego, kameralnego budynku ( tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Przymorze,Gdańsk

180 000 zł38 m² 4 736,84 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Sprzedam mieszkanie w bardzo dobrze usytuowanej dzielnicy Przymorze w środku Trójmiasta. Mieszkanie dobrze skomunikowane -autobus, tramwaj ,skm. Blisko teren rekreacyjny i plaża. Na miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Świbnieńska

Świbno,Gdańsk

260 000 zł72 m² 3 631,28 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Sprzedam mieszkanie przestronne, jasne, o łącznej powierzchni 71,6mkw (trzy pokoje, kuchnia, łazienka), pierwsze piętro. Okna: wschód(widok na Wisłę), zachód(widok na tereny zielone); nowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Myczkowskiego

Piecki-Migowo,Gdańsk

243 000 zł50 m² 4 909,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Doskonale skomunikowanie z centrum Gdańska i Wrzeszcza ,mili sąsiedzi cicha i spokojna okolica ,niewysokie oplaty eksploatacyjne.Osobne WC. Mieszkanie do natychmiastowego zasiedlenia,zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbrowszczaków

Przymorze,Gdańsk

309 000 zł54 m² 5 722,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 54m, 3 samodzielne pokoje(18m,11m,9m) w pasie nadmorskim, w doskonalej lokalizacji-w odleglosci: 150m - 2przystanki autob.,200m-pas nadmorski-Park Reagana. Wymienione okna(rehau),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Przymorze,Gdańsk

187 999 zł38 m² 4 947,34 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Słoneczne mieszkanie z pięknym widokiem na zatokę Gdańską.Mieszkanie ma doskonałą komunikację do Gdańska i Sopotu autobus, tramwaj, SKM. Blisko teren rekreacyjny i plaża.Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Uranowa

Orunia Górna,Gdańsk

250 000 zł48 m² 5 154,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

!sprzedaż bezposredników!mieszkanie przestronne , jasne, ustawne, , pokoje o pow. 21,11m2. na podłogach panele. kuchnia z zabudową i sprzętem agd, przedpokój z zabudową na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żylewicza

Piecki-Migowo,Gdańsk

215 000 zł48 m² 4 479,17 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie 2 pokojowe O powierzchni 48 M2 na gdańskiej morenie ul. Żylewicza pokój dzienny O powierzchni 18 M2, drugi 10,6 M2 (w pokojach wykładziny dywanowe), dwa duże balkony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Świbnieńska

Świbno,Gdańsk

275 000 zł71 m² 3 873,24 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Mieszkanie nad morzem 71m Sprzedam mieszkanie położone w Gdańsku na Wyspie Sobieszewskiej. Lokalizacja to ciche, spokojne miejsce, idealne dla osób ceniących sobie bliskość natury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chłopska

Przymorze,Gdańsk

215 000 zł32 m² 6 635,80 zł/m²

 

Piętro:10/18

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedaję przestronną kawalerkę. Wysokie piętro i nowe okna zapewniają fajny widok (morze) i dużo słońca. Mieszkanie jest odnowione. Pozostawiam urządzoną kuchnię i łazienkę. Nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Wybrzeża

Przymorze,Gdańsk

189 625 zł38 m² 4 990,13 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Super lokalizacja Atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 38 m2, zlokalizowane na gdańskim Przymorzu w odległości ok. 1500 m od plaży. Idealna lokalizacja dla osób szczególnie ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lęborska

Przymorze,Gdańsk

319 000 zł62 m² 5 128,62 zł/m²

 

Piętro:12/18

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Atrakcyjna oferta! Słoneczne, przestronne mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 62,2 m2, zlokalizowane na gdańskim Przymorzu w odległości ok. 1500 m od plaży. W ofercie biura posiadamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Perłowa

Orunia Górna,Gdańsk

199 000 zł53 m² 3 754,72 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! mieszkanie W gdańsku-orunii przy ul.PERŁOWEJ 6 O POW.UŻ. 47 m2 wraz Z piwnicą O pow. 6 m2 Mieszkanie do niewielkiego remontu, składające się z następujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Perłowa

Orunia Górna,Gdańsk

249 000 zł58 m² 4 293,10 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Okazja! mieszkanie W gdańsku-orunii przy ul.PERŁOWEJ 6 O POW.UŻ. 52 m2 wraz Z wyposażeniem I przynależną piwnicą O pow. 6 m2 Mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piastowska

Przymorze,Gdańsk

255 000 zł38 m² 6 710,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Atrakcyjna oferta! Atrakcyjna oferta! Słoneczne, zadbane mieszkanie 2 pokojowe o łącznej powierzchni 38 m2, w doskonałej lokalizacji - Gdańsk Przymorze. W najbliższym sąsiedztwie pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienna

Przeróbka,Gdańsk

210 000 zł43 m² 4 929,58 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne mieszkanie w spokojnej dzielnicy Przeróbka, mieszkanie 42,6 m2 dwa pokoje, przedpokój, kuchnia (wyposażona w siłę pod zmywarkę) i łazienka. Okna i balkon od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kołobrzeska

Przymorze,Gdańsk

234 000 zł46 m² 5 086,96 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie po kapitalnym remoncie- 2 pokoje, 46m , na podłodze panele I terakota Nowe ,drzwi antywłamaniowe.,nowe drzwi wewnętrzne , WEJśCIE DO MIESZKANIA Z PODJAZDEM DLA INWALIDY ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piastowska

Przymorze,Gdańsk

225 000 zł38 m² 5 921,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Niska cena! Atrakcyjna oferta! Słoneczne, przytulne mieszkanie 2 pokojowe o łącznej powierzchni 38 m2, w doskonałej lokalizacji. W najbliższym sąsiedztwie pełna infrastruktura handlowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mazowiecka

Niedźwiednik,Gdańsk

270 000 zł50 m² 5 454,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

2-pok. mieszkanie z duzym balkonem (49,5 m ), gdansk Niedzwiednik, ul. Mazowiecka (2/4p.). Sloneczne, bardzo cieple, zadbane, czyste, dwustronne, ustawne pokoje. Duzy pokoj: 19 m2 + balkon, okna na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gospody

Gdańsk,pomorskie

179 000 zł31 m² 5 774,19 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kupujący nie płaci prowizji, prowizję pośrednika płaci sprzedający. Bardzo jasna kawalerka. Okna salonu i kuchni skierowane są w stronę południową, co nadaje jej bardzo słoneczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chłopska

Przymorze,Gdańsk

1 200 zł38 m² 31,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Atrakcyjna oferta! Słoneczne, przytulne mieszkanie 2 pokojowe o łącznej powierzchni 38 m2, w doskonałej lokalizacji. W najbliższym sąsiedztwie pełna infrastruktura handlowa (real,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ciołkowskiego

Zaspa-Rozstaje,Gdańsk

239 000 zł48 m² 4 979,17 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 48 mkw Gdańsk Zaspa Ciołkowskiego tanio Oferuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 48 m2 w Gdańsku - dzielnica Zaspa, ul. Ciołkowskiego. Układ pomieszczeń - oddzielna jasna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kurpińskiego

Suchanino,Gdańsk

346 000 zł64 m² 5 372,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po kapitalnym remoncie, składa się z 3 pokoi (pierwotnie 4), przestronnej, kompletnie wyposażonej kuchni z jadalnią. Mieszkanie funkcjonalne, bardzo ciche o podwyższonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Chłopska

Przymorze,Gdańsk

130 000 zł19 m² 6 842,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Spokojna okolica. Niski czynsz. Okna pcv. Drzwi wejściowe antywłamaniowe. Budynek docieplony, klatka schodowa, po remoncie. Mieszkanie od strony płn-wsch. Dobra komunikacja (dojście: tramwaj - ok. 3 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Amundsena

Piecki-Migowo,Gdańsk

349 000 zł74 m² 4 716,22 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Teraz nowa cena! Mieszkanie na Morenie idealne dla rodziny z dziećmi. Przestronne 3 pokojowe doskonale skomunikowane. Kuchnia z jadalnią, duży pokój dzienny i 2 sypialnie. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Brzeźno

Brzeźno,Gdańsk

390 000 zł60 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Sprzedam mieszkanie 3-pokojowe zadbane ładne ustawne kuchnia zabudowana W pokojach dwóch mniejszych szafy zabudowane balkon przy dużym pokoju łazienka wc osobno przedpokój kwadracie okna pcv wiecęj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gospody

Gdańsk,pomorskie

319 000 zł53 m² 6 018,87 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Kupujący nie płaci prowizji, prowizję pośrednika płaci sprzedający. Duże mieszkanie w doskonałej lokalizacji. Dobry dojazd do centrum i bliskość komunikacji miejskiej! Spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

195 000 zł36 m² 5 371,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1996

Ładna kawalerka znajdująca się w cichej okolicy w pobliżu kościoła, szkoły i przedszkola oraz przychodni zdrowia. Mieszkanie posiada duży zabudowany balkon wraz z roletami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sztormowa

Żabianka,Gdańsk

369 920 zł64 m² 5 780 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie doświetlone i słoneczne, od wsch. i zach. Składa się z dużego pokoju i dwóch mniejszych, oddzielnej kuchni z częścią jadalną z dwoma dużymi oknami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Suchanka

Chełm,Gdańsk

475 000 zł79 m² 6 012,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Mieszkanie dwupoziomowe (na górze lekkie skosy) 79m2 (po podłodze 90 m2) 3/4 piętro w czteropiętrowym bloku ( rok bud. 1998). Na parterze przedpokój 10 m, salon 18m , gabinet 7m , kuchnia otwarta na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Wybrzeża

Przymorze,Gdańsk

180 000 zł38 m² 4 736,84 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Sprzedam bezpośrednio dwupokojowe mieszkanie 38m, do remontu. Mieszkanie mieści się w falowcu w dzielnicy Przymorze, ul. Obrońców Wybrzeża w Gdańsku na 7 piętrze. W pokojach.