dowolna

Mieszkania na sprzedaż Gdańsk - Oferty „sprzedam mieszkanie”

4 324 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 324 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Ujeścisko-Łostowice,Gdańsk

441 609 zł54 m² 8 124 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% akt notarialny Gratis!- nie współpracuje z biurami nieruchomości Zapraszam do obejrzenia! W ofercie promocyjnej tylko 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niepołomicka

Ujeścisko-Łostowice,Gdańsk

493 599 zł63 m² 7 779 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Budynek z pozwoleniem na użytkowanie. Odbiór po wpłacie 100%. Możliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kazimierza Wielkiego

Ujeścisko-Łostowice,Gdańsk

447 384 zł55 m² 8 188 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Świętokrzyska

Ujeścisko-Łostowice,Gdańsk

322 098 zł32 m² 9 914 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niepołomicka

Ujeścisko-Łostowice,Gdańsk

430 674 zł51 m² 8 369 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami W ofercie promocyjnej tylko 10 mieszkań! Nie przegap okazji, kup w najlepszej cenie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pułaskiego

Brzeźno,Gdańsk

560 000 zł42 m² 13 333,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Dziękuje pośrednikom proszę nawet nie dzwonić! Podstawowe informacje Odległość do morza to około 150 metrów. Odległość do sklepu, poczty, szkoły, przedszkola, komunikacji miejskiej, hotelu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kowale

Kowale,Gdańsk

299 000 zł36 m² 8 405,96 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

W home Asset Sp. z o.o. znajdziesz atrakcyjne oferty bezpośrednio od deweloperów. Jako przedstawiciel deweloperów świadczymy profesjonalną i kompleksową obsługę sprzedaży ich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marynarki Polskiej

Wrzeszcz,Gdańsk

428 000 zł34 m² 12 588,20 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atuty: - bardzo jasne, ciepłe i słoneczne mieszkanie na Młyniskach w bliskiej odległości od tramwaju. - parter - Przynależna piwnica - Po generalnym remoncie - Wyposażone, gorowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Potęgowska

Jasień,Gdańsk

593 000 zł60 m² 9 949,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie o szerokiej funkcjonalności! Idealne zarówno do mieszkania jak i prowadzenia działalności Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wielkopolska

Ujeścisko,Gdańsk

295 000 zł30 m² 9 833,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

-Park Południe to nowoczesne, rodzinne osiedle -nowoczesna, elegancka zabudowa, która mimo dużych przeszkleń zapewnia mieszkańcom komfort oraz poczucie prywatności. -Nowa kawalerka od dewelopera Robyg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Reformacka

Chełm,Gdańsk

689 000 zł65 m² 10 649,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Mieszkanie zlokalizowane blisko centrum Gdańska w spokojnej dzielnicy Stary Chełm przy ulicy Reformackiej. Słoneczne 3-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią i ogródkiem (około 50 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Nowy Port

Nowy Port,Gdańsk

375 000 zł39 m² 9 715,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 38,6 m2 , znajdujące się Gdańsku Nowym Porcie. W najbliższej okolicy pełna infrastruktura, sklepy, szkoły, przychodnie. Stara część Nowego Portu przechodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jabłoniowa

Jasień,Gdańsk

370 000 zł40 m² 9 238,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe, w stanie deweloperskim, o powierzchni 39,06 m2, zlokalizowane na 1 piętrze, 5 kondygnacyjnego budynku. Budynek, w którym mieści się lokal położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Browarna

Wyspa Spichrzów,Gdańsk

622 000 zł38 m² 16 325,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Atuty: - genialna lokata kapitału - idealne na najem dobowy - 300m do Fontanny Neptuna - łazienka po remoncie - budynek z zadbaną elewacją - 3 min do Wyspy Spichrzów - duży możliwy zwrot.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Kowale

Kowale,Gdańsk

448 319 zł59 m² 7 550 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie dotyczy mieszkania: 3-pokojowego na 2 piętrze w budynku 4 piętrowym, na które składa się: -pokój 10,39m2 -pokój 12,88m2 -korytarz 8,01 m2 -łazienka 4,04m2 -pokój z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kilińskiego

Wrzeszcz,Gdańsk

620 000 zł51 m² 12 224 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, mamy przyjemność zaprezentować przestronne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,72 m2 znajdujące się na parterze w 3 piętrowej kameralnej kamienicy. Gdańsk- wrzeszcz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łąkowa

Sobieszewo,Gdańsk

1 090 000 zł41 m² 26 494,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Luksusowy apartament przy marinie z miejscem do cumowania łodzi. Idealne dla inwestora oraz jako second home. Apartament z widokiem na marinę robi wrażenie. Inwestycja zlokalizowana przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kołobrzeska

Przymorze,Gdańsk

555 000 zł54 m² 10 277,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 54 m2 w czteropiętrowym bloku na pierwszy piętrze przy ulicy Kołobrzeskiej. Lokalizacja - do Parku Reagana 13 minut pieszo - na skmkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jabłoniowa

Jasień,Gdańsk

359 500 zł34 m² 10 420,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe, w stanie deweloperskim, o powierzchni 34,50 m2, zlokalizowane na parterze, 5 kondygnacyjnego budynku. Budynek, w którym mieści się lokal położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stryjewskiego

Stogi,Gdańsk

465 000 zł47 m² 9 984,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Atuty: - mieszkanie w sąsiedztwie jeziora "pusty Staw" i Lasu Miejskiego - bezpośredni tramwaj do Śródmieścia - pełna infrastruktura w zasięgu ręki - 7 min rowerem do plaży "stogi" -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kurierów Armii Krajowej

Orunia Górna,Gdańsk

569 900 zł55 m² 10 305,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Przestronne 2 pokoje z oddzielną kuchnią w doskonałej lokalizacji Osiedle doskonale skomunikowane i z ogromem zieleni. W najbliższej okolicy znajduje się pełna i prorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Brętowo

Brętowo,Gdańsk

549 000 zł50 m² 10 980 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Gdańsk brętowo | dobra inwestycja | idealne dla rodziny| zielona I spokojna okolica Na sprzedaż dwustronne, 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się w dzielnicy Brętowo, w Gdańsku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Garncarska

Śródmieście,Gdańsk

699 000 zł56 m² 12 594,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu nieruchomość znajdującą się w samym sercu Gdańska. Nieruchomość wcześniej służyła jako lokal usługowo-gabinetowy. Ze względu na lokalizacje świetnie sprawdzi się pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Jasień,Gdańsk

429 900 zł41 m² 10 485,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie jest niezamieszkałe i gotowe do wydania. Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 40,26 m2, na którą składają się: - salon z aneksem kuchennym (20,27 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łąkowa

Sobieszewo,Gdańsk

976 005 zł33 m² 29 975,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Luksusowy apartament przy marinie - jedyna taka inwestycja w Polsce. Idealne dla inwestora oraz jako second home. Apartament z widokiem na marinę robi wrażenie. Inwestycja zlokalizowana przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. św. Ducha

Stare Miasto,Gdańsk

720 000 zł38 m² 18 947,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Przedmiotem sprzedaży są dwie małe kawalerki. Łączna powierzchnia nieruchomości to 38m2. Mieszkanie podzielone jest na dwa oddzielne małe lokale o powierzchni 17m2 i 21m2. Mieszkania mają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jabłoniowa

Jasień,Gdańsk

359 500 zł34 m² 10 420,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tamka

Stogi,Gdańsk

420 000 zł42 m² 9 929,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Atuty: - 5 min do przystanku tramwajowego - 5 min autem do Plaży na Stogach - parter z balkonem - nowa instalacja elektryczna - blok ocieplony z bardzo ładną elewacją - mieszkanie dwustronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łozy

Brzeźno,Gdańsk

560 000 zł45 m² 12 539,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Nowa oferta W miocasa Lokalizacja Mieszkanie znajduję w bardzo atrakcyjnej dzielnicy Gdańska jaką jest nadmorskie Brzeźno. Kilku minutowy spacer pozwoli na przeniesienie się na plażę, molo,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tamka

Stogi,Gdańsk

419 900 zł43 m² 9 765,12 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w nadmorskiej dzielnicy Stogi. Zlokalizowane niedaleko przystanku autobusowego i tramwajowego a jednocześnie z dala od hałasu, przy spokojnej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jabłoniowa

Jasień,Gdańsk

484 000 zł58 m² 8 354,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe, w stanie deweloperskim, o powierzchni niespełna 58 m2, zlokalizowane na 2 piętrze, 5 kondygnacyjnego budynku. Budynek, w którym mieści się lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Piecki-Migowo,Gdańsk

685 000 zł72 m² 9 513,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

To 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72 m znajdujące się przy ulicy Bulońskiej w Gdańsku to idealne miejsce dla rodzin i osób szukających wygodnej przestrzeni w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niepołomicka

Łostowice,Gdańsk

510 645 zł58 m² 8 850 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż przestronne, 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni ~ 57,70 m2. Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: 4-pokojowe narożne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kołodzieja

Ujeścisko,Gdańsk

585 000 zł51 m² 11 470,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Zacznij nowy rozdział swojego życia w wygodnym mieszkaniu zlokalizowanym na Gdańskim Ujeścisku! Ten nowoczesny budynek został oddany do użytku w 2016 roku i posiada cichobieżną windę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Wallenroda

Wrzeszcz,Gdańsk

399 000 zł26 m² 15 188,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Atuty: mieszkanie po generalnym remoncie W pełni wyposażone i umeblowane Duży potencjał inwestycyjny Parter Ogródek ogólnodostępny lokalizacja: mieszkanie znajduje się na jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niepołomicka

Łostowice,Gdańsk

552 563 zł63 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż przestronne, 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni ~ 63,15 m2. Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: 4-pokojowe narożne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wrzeszcz

Wrzeszcz,Gdańsk

679 000 zł55 m² 12 390,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Gdańsk wrzeszcz. Blisko morza Z przyjemnością prezentuję słoneczną kawalerkę w Gdańsku - Wrzeszcz. Nieruchomość znajduje się na 4-piętrze w czteropiętrowej kamienicy z 1950.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Reja

Wrzeszcz Dolny,Gdańsk

429 000 zł42 m² 10 214,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Szukasz 3 pokojowego mieszkania we Wrzeszczu? Świetnie trafiłeś! atuty: - niski blok, - bardzo niski czynsz ok. 350zł, - świetnie skomunikowane, - 3 niezależne pokoje, - bliskość terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. św. Ducha

Stare Miasto,Gdańsk

740 000 zł38 m² 19 473,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Dwie kawalerki w sercu Starego Miasta w Gdańsku z widokiem na Ratusz i Bazylikę Mariacką. Dwa funkcjonalne studia o łącznej powierzchni 38 m.kw. (około 21 m.kw. + 17 m.kw. ) na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Gdańsk

Stogi,Gdańsk

289 000 zł24 m² 12 041,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Tylko W mio casa! zamieszkaj W urokliwej kawalerce zaledwie 15min spacerem od plaźy! idealne mieszkanie na start lub lokata kapitału Z wysoką stopą zwrotu! Mam przyjemność zaprezentować.