dowolna

Mieszkania na sprzedaż Gdańsk - Oferty „sprzedam mieszkanie”

4 324 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 324 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Ujeścisko-Łostowice,Gdańsk

356 542 zł41 m² 8 703 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% akt notarialny Gratis!- nie współpracuje z biurami nieruchomości Zapraszam do obejrzenia! W ofercie promocyjnej tylko 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Świętokrzyska

Ujeścisko-Łostowice,Gdańsk

447 251 zł52 m² 8 649 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Brzozowa

Wrzeszcz,Gdańsk

349 000 zł32 m² 10 906,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1918

Mieszkanie 10 minut od Uniwersytetu Gdańskiego i 5 minut od Politechniki Gdańskiej. Cicha, kameralna uliczka w samym sercu Wrzeszcza. Atuty: - świetna inwestycja na wynajem, - fenomenalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Ujeścisko-Łostowice,Gdańsk

595 029 zł74 m² 8 078 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Ujeścisko-Łostowice,Gdańsk

355 439 zł41 m² 8 755 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Ujeścisko-Łostowice,Gdańsk

341 525 zł36 m² 9 580 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% Nie współpracuje z biurami nieruchomości Zapraszam do obejrzenia! W ofercie gotowe mieszkania z pozwoleniem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niepołomicka

Ujeścisko-Łostowice,Gdańsk

319 896 zł35 m² 9 267 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Możliwość zakupu mieszkania w trakcie realizacji ( budowy) W ofercie również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niepołomicka

Ujeścisko-Łostowice,Gdańsk

494 827 zł61 m² 8 119 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Budynek z pozwoleniem na użytkowanie. Odbiór po wpłacie 100%. Możliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Ujeścisko-Łostowice,Gdańsk

332 420 zł36 m² 9 249 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Muzyka

Ujeścisko-Łostowice,Gdańsk

441 310 zł52 m² 8 466 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami W ofercie promocyjnej tylko 10 mieszkań! Nie przegap okazji, kup w najlepszej cenie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Ujeścisko-Łostowice,Gdańsk

333 056 zł36 m² 9 335 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niepołomicka

Ujeścisko-Łostowice,Gdańsk

346 487 zł36 m² 9 643 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Ujeścisko-Łostowice,Gdańsk

330 252 zł35 m² 9 379 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Ujeścisko-Łostowice,Gdańsk

456 742 zł56 m² 8 159 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Ujeścisko-Łostowice,Gdańsk

329 294 zł36 m² 9 165 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Ujeścisko-Łostowice,Gdańsk

362 806 zł41 m² 8 932 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kazimierza Wielkiego

Ujeścisko-Łostowice,Gdańsk

346 087 zł37 m² 9 440 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łąkowa

Dolne Miasto,Gdańsk

1 990 000 zł88 m² 22 614 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Dolne Miasto to nadzwyczajne miejsce do zamieszkania. Bardzo wygodne pod względem lokalizacyjnym - bliskość komunikacji miejskiej; rozrywkowym - zaraz po wyjściu z inwestycji mamy do wyboru szereg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworska

Brzeźno,Gdańsk

479 000 zł35 m² 13 685,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania wakacyjnego bądź inwestycji kilometr od morza? atuty: - mieszkanie po remoncie, gotowe do natychmiastowego zamieszkania - bardzo ciepłe, środkowe mieszkanie, - niskie opłaty, - zadbany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kołobrzeska

Przymorze,Gdańsk

459 000 zł36 m² 12 750 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne i słoneczne mieszkanie dwupokojowe na Przymorzu. Mieszkanie położone na parterze w czteropiętrowym bloku składa się z: salonu z dużym balkonem, sypialni ,kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Grunwaldzka

Wrzeszcz,Gdańsk

699 000 zł65 m² 10 770,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1973

Szukasz 4 pokojowego mieszkania z miejscem parkingowym w centrum Wrzeszcza? Idealnie trafiłeś! atuty: -niskie opłaty, -bliskość uczelni, -słoneczne, -wysoka jakość materiałów, -widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pohulanka

Śródmieście,Gdańsk

780 000 zł47 m² 16 691,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Przestronne 2 pokojowe mieszkanie w rewelacyjnej lokalizacji! Atuty nieruchomości : mieszkanie w rewelacyjnej lokalizacji miejsca parkingowe tylko dla mieszkańców mieszkanie nie wymagające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Niepołomicka

Łostowice,Gdańsk

445 500 zł52 m² 8 536,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie dostępne w spokojnej i zielonej części Gdańska przy u. Niepołomickiej w dzielnicy Łostowice, w otoczeniu łąk, licznych stawów i tylko 6 km od centrum. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hokejowa

Łostowice,Gdańsk

379 000 zł38 m² 9 895,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Szanowni Państwo, mamy przyjemność zaprezentować słoneczne i przytulne mieszkanie w dzielnicy Gdańsk Łostowice o powierzchni użytkowej 38,3m2. Budynek Budynek został wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Subisława

Żabianka,Gdańsk

770 000 zł67 m² 11 492,50 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 67m2 przy ulicy Subisława na Żabiance. Mieszkanie Mieszkanie jest usytuowane na 3. piętrze wysokiego bloku i składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strajku Dokerów

Nowy Port,Gdańsk

449 000 zł61 m² 7 372,74 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 60,9 m2 w pięknie odrestaurowanej kamienicy przy ul. Strajku Dokerów w Nowym Porcie. W mieszkaniu można przywrócić pierwotny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tamka

Stogi,Gdańsk

329 000 zł34 m² 9 648,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż ciekawe i ciepłe mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 37,7 m2 ( powierzchnia lokalu 34,60 m2 plus 3,10 m2 pow. piwnicy) zlokalizowane na gdańskiej dzielnicy Stogi, jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jasińskiego

Jasień,Gdańsk

599 000 zł61 m² 9 887,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szukasz przestronnego 3-pokojowego mieszkania na Jasieniu? Ta oferta jest dla Ciebie! atuty: - świeżo wyremontowane, - gotowe do wprowadzenia, - słoneczne, - duży balkon z widokiem na tereny zielone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ujeścisko

Siedlce,Gdańsk

1 099 000 zł134 m² 8 232,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Mam Państwu do zaoferowania duże mieszkanie na kameralnym osiedlu w Gdańsku przy ulicy Ujeścisko, między dzielnicami Morena i Ujeścisko, w którego bryle znajdują się dwa niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dywizjonu 303

Zaspa,Gdańsk

375 000 zł35 m² 10 806,90 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż kawalerka do przerobienia na 2 pokoje + salon z aneksem. sprzedania małą kawalerkę 34,7 m2 na VII p. z dużą zabudowaną loggią. Mieszkanie obecnie składa się z : - Pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Głęboka

Śródmieście,Gdańsk

435 000 zł42 m² 10 332,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971

Mieszkanie w Centrum Gdańska! Mieszkanie jest wynajmowane krótkoterminowo i cieszy się dobrymi opiniami i zainteresowaniem. Istnieje możliwość kontynuacji pod wyrobioną marką. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stefana Batorego

Wrzeszcz,Gdańsk

435 000 zł46 m² 9 456,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Zalety nieruchomości: -Centrum Wrzeszcza - 5 minut pieszo do przystanku autobusowego, tramwajowego. - blok trzypiętrowy - Balkon - Idealna inwestycja pod najem krótko jak i długoterminowy Budynek:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pastelowa

Łostowice,Gdańsk

357 000 zł39 m² 9 111,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie dwupokojowe Mieszkanie zlokalizowane na nowym osiedlu w Gdańsku - Łostowicach z doskonałym połączeniem ze ścisłym centrum Gdańska. W jej pobliżu znajdują się liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Bolesława Chrobrego

Wrzeszcz,Gdańsk

1 200 000 zł80 m² 14 970,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szanowni Państwo, na sprzedaż - w ramach cesji praw i obowiązków do umowy deweloperskiej - oferujemy trzypokojowe mieszkanie, położone na parterze w apartamentowcu zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Chełm

Chełm,Gdańsk

455 000 zł50 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Szukasz mieszkania w spokojnej dzielnicy? Ta oferta jest dla Ciebie! atuty: - świetna lokalizacja, blisko centrum, - słoneczne, - świetnie skomunikowane, - gotowe do zamieszkania, - bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dunikowskiego

Brzeźno,Gdańsk

517 000 zł39 m² 13 256,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie w bloku wybudowanym w 1975 r. mieszczące się na trzecim. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 39m2. Mieszkanie i lokalizacja będzie idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Myśliwska

Alfa Park,Gdańsk

600 000 zł50 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż słoneczne mieszkanie o powierzchni 49.67 m2 z wystawą południową. Do mieszkania przypisany jest ogródek przydomowy do indywidualnego użytkowania o powierzchni 51.23m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Piecki-Migowo,Gdańsk

899 000 zł67 m² 13 403,90 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż trzypokojowy apartament z widokiem na panoramę miasta! mieszkanie: nieruchomość o powierzchni 67,07 m2 w której skład wchodzi: - salon z aneksem kuchennym - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Grunwaldzka

Oliwa,Gdańsk

595 000 zł52 m² 11 486,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Mieszkanie 3 pokojowe położone na 1 piętrze o powierzchni 52 m2. Lokal składa się z sypialni (16 m2), pokoju (9 m2), salonu z otwartą kuchnią (27,2 m2), łazienki, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Miłocińska

Orunia Górna - Gdańsk Południe,Gdańsk

430 000 zł47 m² 9 148,94 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie przy ulicy Miłocińskiej w Gdańsku, o powierzchni 47m2 z ogrodem o powierzchni 66m2 i dwoma miejscami parkingowymi. W lokalu znajduje się pompa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Komedy

Jasień,Gdańsk

569 000 zł60 m² 9 563,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szukasz 3 pokoi na Jasieniu z miejscem parkingowym? Trafiłeś idealnie! atuty: -ustawne, -obszerny balkon, -siłownia na dachu budynku, -miejsce do relaksu dla mieszkańców na dachu budynku, -dobra.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij