dowolna

Mieszkania na sprzedaż Gdańsk - Oferty „sprzedam mieszkanie”

4 324 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 324 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Płocka

Ujeścisko,Gdańsk

499 000 zł75 m² 6 664,89 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Atuty nieruchomości: - gotowe do zamieszkania od zaraz, - świetna lokalizacja, - ciche i spokojne osiedle, lokalizacja: ujeścisko - jedna z najprężniej rozwijających się dzielnic Gdańska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Żabianka,Gdańsk

279 000 zł28 m² 9 823,94 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż mieszkanie 28,4m2 usytuowana na 6 piętrze! Mieszkanie idealne pod inwestycje! Spokojna, zielona okolica! Mieszkanie zlokalizowanie w dzielnicy Żabianka! Szeroka oraz odnowiona klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Jasień

Jasień,Gdańsk

550 000 zł65 m² 8 461,54 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż piękne 3 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Jasień Mieszkanie jest po remoncie. Budynek bez windy miejsca parkingowe ogólnodostępne pod blokiem. Dobry dojazd do centrum. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kołobrzeska

Przymorze,Gdańsk

398 000 zł46 m² 8 652,17 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowana w bardzo dobrze skomunikowanej dzielnicy - Gdańsk Przymorze na 4 piętrze w budynku z windą. Budynek (falowiec) po remoncie klatki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wrzeszcz

Wrzeszcz,Gdańsk

289 000 zł32 m² 9 031,25 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Dla Inwestora, studenta, singla, pary. Zgrabna, funkcjonalna 31,90 m2 kawalerka usytuowana na 5 piętrze w wieżowcu w dzielnicy Gdańsk Wrzeszcz, ul. Słowackiego od strony Garnizonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jaglana

Śródmieście,Gdańsk

650 000 zł40 m² 16 250 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Cichy, przytulny, ustawny, rozkładowy, 2 -pokojowy apartament w Gdańsku Śródmieściu o powierzchni 40 m2. Atuty: salon z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon to wielofunkcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rudniki

Rudniki,Gdańsk

169 000 zł28 m² 6 035,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pilna sprzedaż- oferta ważna tylko do 15 kwietnia. Okazja. Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe zlokalizowana w jednej dobrze skomunikowanej dzielnicy - Gdańsk Rudniki. Mieszkanie znajduję się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Zeusa

Kowale,Gdańsk

316 000 zł31 m² 10 193,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Nie współpracujemy Z biurami pośrednictwa sprzedaży! Przytulna kawalerka w południowej części Gdańska. Mieszkanie w pełni wyposażone, salon z aneksem kuchennym, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Żabianka,Gdańsk

439 000 zł41 m² 10 707,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne słoneczne mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowana w najlepiej skomunikowanej dzielnicy - Gdańsk Żabianka na 8 piętrze w 10 piętrowym wieżowcu z windą. Budynek po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mazurska

Brzeźno,Gdańsk

345 000 zł45 m² 7 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie w świetnej cenie - Gdańsk Brzeźno - Mieszkanie inwestycyjne Specjalna oferta dla klientów meerhouse Nieruchomości: bezpłatna pomoc w uzyskaniu najlepszego, dostępnego na rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spadzista

Śródmieście,Gdańsk

359 000 zł39 m² 9 205,13 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie zlokalizowane w Śródmieściu Bardzo atrakcyjna oferta mieszkania dwupokojowego, pod kątem inwestycyjnym - na wynajem ale także do zamieszkania. Znakomita lokalizacja! Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obrońców Wybrzeża

Przymorze,Gdańsk

430 000 zł47 m² 9 148,94 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rozkładowe, słoneczne mieszkanie na parterze w falowcu w Gdańsku, w dzielnicy Przymorze. Dwa pokoje, okna wychodzące na północ, południe; widok na podwórko. Standard wykończenia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrzeszcz,Gdańsk

695 000 zł58 m² 11 991 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Apartament o powierzchni 57,96 m2 Zajezdnia Wrzeszcz! W skład lokalu wchodzą: - pokój dzienny z aneksem kuchennym 25,99m2 - 2 sypialnie 10,02m2 10,17m2 - łazienka 4,06m2 - balkon 6,06m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. św. Ducha

Śródmieście,Gdańsk

699 000 zł50 m² 14 121,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Rewelacyjna lokalizacja na klimatycznej i spokojnej uliczce Św. Ducha w Gdańsku z widokiem na Bazylikę Mariacką. Mieszkanie znajduje się w kamienicy wykonanej z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pilotów

Zaspa,Gdańsk

350 000 zł31 m² 11 290,30 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Bardzo słoneczne mieszkanie, okna wychodzą na stronę południową Mieszkanie jest środkowe, ciepłe, z ładnym widokiem na zieleń Po generalnym remoncie, wymieniona instalacja elektryczna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Magellana

Piecki-Migowo,Gdańsk

449 000 zł42 m² 10 746,80 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Bezpieczna prezentacja nieruchomości Dbając o zdrowie i bezpieczeństwo naszych Klientów wszystkie prezentacje przeprowadzane są zgodnie z najnowszymi zaleceniami who. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kołodzieja

Ujeścisko,Gdańsk

420 000 zł50 m² 8 351,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie (50,29m2), położone na III piętrze w czteropiętrowym budynku mieszkalnym z windą, w Gdańsku dzielnica- ujeścisko. Mieszkanie składa się z: dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Matarnia

Matarnia,Gdańsk

569 000 zł62 m² 9 104 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż piękne 3 pokojowe mieszkanie wykończone i gotowe do wprowadzenia. Osiedle zamknięte. W pobliżu Trójmiejski Park Krajobrazowy Pod blokiem linie autobusowe numer 122, 126, 157, 210.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, ul. Pomorska

Żabianka,Gdańsk

345 000 zł26 m² 13 167,90 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Jeżeli szukasz kawalerki pod inwestycję albo Twoje dziecko zaczyna studia i potrzebuje mieszkania z wygodnym dojazdem na uczelnię, nie możesz przejść obojętnie obok tej oferty! atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przytulna

Jasień,Gdańsk

590 000 zł64 m² 9 218,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Lokalizacja: mieszkanie znajduje się na osiedlu Wiszące Ogrody. Dużym atutem lokalizacji jest szybki dojazd do obwodnicy Trójmiasta. Bliskość do przystanku autobusowego i kolei metropolii pkm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pomorska

Żabianka,Gdańsk

309 000 zł31 m² 9 967,74 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie Położone na trzecim piętrze. Składa się ze słonecznego pokoju, niezależnej kuchni z oknem, łazienki oraz ustawnego przedpokoju. Na podłogach parkiety, okna pcv. Z okien widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Olimpijska

Łostowice,Gdańsk

520 000 zł67 m² 7 761,19 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Lokalizacja: gdańsk Łostowice, ul. Olimpijska - jedna z najprężniej rozwijających się dzielnic Trójmiasta. Samo osiedle zaś ciche i spokojne. Bezpośredni dostęp do pełnej infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Taneczna

Kiełpinek,Gdańsk

499 000 zł49 m² 10 183,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Ogarna

Śródmieście,Gdańsk

440 000 zł30 m² 14 666,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1954

Apartament położony na jednej z głównych ulic starego miasta. w pełni wyposażony gotowy do zamieszkania. Apartament znajduje się na 2 piętrze w przepięknej 4 piętrowej zabytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dywizjonu 303

Zaspa,Gdańsk

440 000 zł49 m² 8 997,96 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Szukasz mieszkania na Zaspie w dobrej cenie? Może planujesz zakup nieruchomości pod inwestycję? Jeżeli tak, nie możesz przejść obojętnie obok tej oferty! atuty nieruchomości: - przeprowadzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chmielna

Śródmieście,Gdańsk

1 333 000 zł66 m² 20 351,20 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Kompleks mieszkaniowy Granaria zlokalizowany jest na Wyspie Spichrzów - w samym sercu Gdańska. W ramach inwestycji powstało 136 apartamentów, punkty handlowo - usługowe, parking podziemny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rzeźnicka

Śródmieście,Gdańsk

449 000 zł49 m² 9 163,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Idealne do celów inwestycyjnych! Na sprzedaż świetnie zlokalizowane mieszkanie w centrum Gdańska, tuż obok kolejki skm, centrum Handlowego forum i Starego Miasta. Obecnie mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szopy

Mariacka,Gdańsk

400 000 zł40 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie przy gdańskiej starówce Całkowicie wyremontowane, wymieniona instalacja hydrauliczna, gazowa i elektryczna W pełni wyposażone w meble i sprzęt agd pomieszczenia: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piastowska

Przymorze,Gdańsk

399 000 zł38 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie po generalnym remoncie, wysoki standard. W bloku z windą. Mieszkanie składa się z : - salonu z aneksem kuchennym - I Sypialni - II Sypialni - łazienki - balkonu Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Rzeczypospolitej

Przymorze,Gdańsk

330 000 zł38 m² 8 684,21 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zadbane dwupokojowe mieszkanie w falowcu na ul Rzeczypospolitej. Mieszkanie nie wymaga żadnych nakładów finansowych. Sprzedawane z pełnym wyposażeniem. Falowiec po remoncie elewacji, nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Osowa,Gdańsk

499 990 zł55 m² 9 082,47 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Oferta wyłącznie W naszym biurze, zapraszamy :) Jeśli lubisz po pracy spokój, spacery, zieleń albo potrzebujesz przestrzeni dla dzieci, a jednocześnie chcesz mieć dostęp do infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Paderewskiego

Suchanino,Gdańsk

438 500 zł56 m² 7 813,61 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Lokalizacja Mieszkanie znajduje się w modnej i doskonale rozwiniętej dzielnicy Suchanino. Zaledwie 3 km dzielą Cię od historycznego Starego Miasta w Gdańsku. Zaledwie 500 m od bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hermesa

Osowa,Gdańsk

729 000 zł125 m² 5 827,34 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Atrakcyjna dwupoziomowa nieruchomość dla rodziny zlokalizowana w dzielnicy Osowa przy ul. Hermesa. Mieszkanie dwupoziomowe znajduje się na ostatnim piętrze budynku wielorodzinnego, gdzie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wrzeszcz

Wrzeszcz,Gdańsk

370 000 zł45 m² 8 222,22 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

W centrum Wrzeszcza! Mieszkanie pod inwestycje lub do własnego zamieszkania! Na sprzedaż mieszkanie w bloku 45m2 Blisko Politechnika Gdańska i lecznica gumed Mieszkanie składa się z : -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Ujeścisko,Gdańsk

570 000 zł67 m² 8 507,46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż bardzo przestronne mieszkanie usytuowane w spokojnej lokalizacji ujeścisko Mieszkanie o powierzchni 67m2 w którego skład wchodzą: - 2 duże pokoje, - ogromny salon - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Matemblewo,Gdańsk

655 000 zł78 m² 8 408,22 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 77,9 m2 + 48,40 m2 ogród oraz 11,90 m2 taras. W cudownej lokalizacji w Gdańsku w dzielnicy Matemblewo. Nieruchomość w otulinie zieleni parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Łostowice,Gdańsk

269 000 zł32 m² 8 328,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż kawalerka mieszcząca się w Gdańsku na Łostowicach. Nieruchomość usytuowana jest na trzecim piętrze w trzypiętrowym budynku. Mieszkanie o powierzchni 32,3 m2 składa się ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Wrzeszcz

Wrzeszcz,Gdańsk

520 000 zł66 m² 7 878,79 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż mieszkanie z potencjałem (66 m2) w bardzo dobrze skomunikowanej dzielnicy Wrzeszcza. Idealne jako mieszkanie inwestycyjne (np. pokoje dla studentów), kancelarię jak również dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kossaka

Wrzeszcz,Gdańsk

599 000 zł61 m² 9 819,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Lokalizacja: gdańsk Wrzeszcz, cicha i spokojna okolica otoczona zielenią. W okolicy dobrze rozwinięta infrastruktura usługowo-handlowa (galeria Manhattan, galeria Bałtycka, sklepy, usługi ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stwosza

Oliwa,Gdańsk

439 000 zł54 m² 8 160 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Opis nieruchomości Sprzedam świetne, funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie przy ulicy Wita Stwosza na paterze w Gdańsku - Oliwa. Rewelacyjna inwestycja na wynajem, rodzina na start. W jego skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Brzeźno

Brzeźno,Gdańsk

420 000 zł33 m² 12 727,30 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Doskonała inwestycja, mieszkanie na sprzedaż 33M2 + prywatne zewnętrzne miejsce parkingowe W cenie! luksusowy 12 piętrowy apartamentowiec - baltica towers - blisko plaży, mola W brzeźnie.