dowolna

Mieszkania na sprzedaż Gdańsk - Oferty „sprzedam mieszkanie”

4 324 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 324 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Sobieszewo

Sobieszewo,Gdańsk

883 140 zł32 m² 27 257,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Inwestycja to luksusowy kompleks budynków apartamentowych o dwupiętrowej zabudowie, które są usytuowane w przepięknej i nieodkrytej dotąd części Gdańska, tuż nad brzegiem ujścia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Letnica

Letnica,Gdańsk

479 400 zł35 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:6/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy mieszkanie 1 pokojowe w nowo powstającej inwestycji w bliskiej odległości od morza i plaż w Gdańsku Brzeźnie. Inwestycja to zespół budynków o zróżnicowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Jana Pawła II

Zaspa,Gdańsk

685 000 zł47 m² 14 633,60 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szukasz mieszkania Z wyjątkowym wdokiem na morze ? idealnie trafiłeś! atuty: - widok na morze - świetnie skomunikowana lokalizacja - duży, przestronny balkon - recepcja na parterze - nadmorska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ostrowskiej

Wrzeszcz,Gdańsk

415 000 zł36 m² 11 644,20 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Opis nieruchomości Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 35,64m2 mieszczące się na dziewiątym piętrze dziesięciopiętrowego bloku we Wrzeszczu. Budynek Budynek mieści się na spokojnym, cichym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łańcucka

Chełm,Gdańsk

499 000 zł45 m² 10 960 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Szukasz dwupokojowego mieszkania w świetnie skomunikowanej dzielnicy? Zależy Ci na przestronnym tarasie i nowym budownictwie? To oferta dla Ciebie! atuty: - przestronny 16 m2 taras - Ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Warneńska

Piecki-Migowo,Gdańsk

629 000 zł74 m² 8 534,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Продается 4-х комнатная квартира площадью 73,7 м2 в Гданьске в районе Morena. Квартира расположена на 3 этаже, 4-этажного.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk

556 238 zł49 m² 11 382 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferujemy mieszkanie 2 pokojowe w nowo powstającej inwestycji w bliskiej odległości od morza i plaż w Gdańsku Brzeźnie. Inwestycja to zespół budynków o zróżnicowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Myśliwska

Piecki-Migowo,Gdańsk

564 544 zł42 m² 13 362 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Proponowana inwestycja zlokalizowana jest w centralnej części Gdańska, a dokładnie na gdańskiej Morenie. Inwestycja to dwa nowoczesne, 4- piętrowe budynki, w których łącznie będzie 68.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Łostowice

Łostowice,Gdańsk

462 984 zł58 m² 8 023,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Nowoczesna inwestycja mieszkaniowa powstająca w spokojnej dzielnicy Łostowice, w otoczeniu zielonych terenów rekreacyjnych. Kameralna zabudowa, atrakcyjne otoczenie oraz nowoczesne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Siedlce

Siedlce,Gdańsk

778 688 zł60 m² 12 873 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 60,49 m2, z ekspozycją wschodnią jest usytuowane na parterze. Salon z aneksem kuchennym 24,88m2 posiada dwa wyjścia przez drzwi balkonowe na taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Pastelowa

Łostowice,Gdańsk

505 090 zł62 m² 8 202,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Gdańsk łostowice pastelowa pow. 61,58 m2. Cena 505.090 zł Prezentujemy Państwu wyjątkowe apartamenty zlokalizowane w prężnie rozwijającej się dzielnicy Gdańska - Łostowicach. Osiedle może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Piecki-Migowo

Piecki-Migowo,Gdańsk

666 572 zł65 m² 10 253,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie narożne, 3 pokojowe, o powierzchni 65,01 m2, z ekspozycją północno-wschodnią jest usytuowane na I piętrze. Salon z aneksem kuchennym (25,62 m2) posiada wyjście na duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Malczewskiego

Siedlce,Gdańsk

420 000 zł46 m² 9 848,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Szukasz przestronnego, słonecznego 2-pokojowego mieszkania w świetnie skomunikowanej dzielnicy Gdańska? Ta oferta jest dla Ciebie! atuty: - przytulna i przestronna przestrzeń, - spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kurpińskiego

Suchanino,Gdańsk

529 000 zł53 m² 10 038 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż mieszkanie na Suchaninie przy ulicy Kurpińskiego 7.Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze kameralnego, 4 piętrowego budynku bez windy z lat 80. Mieszkanie składa się z 3 oddzielnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Maćkowy,Gdańsk

499 000 zł52 m² 9 636,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

! rezerwacja! tylko U nas! Na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie w kameralnej zabudowie z 2020r! Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica dobra ekspozycja na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Łostowice

Łostowice,Gdańsk

443 999 zł52 m² 8 507,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Mam do zaoferowania fantastyczne mieszkanie 4-pokojowe o bardzo słonecznej ekspozycji! Mieszkanie posiada nie tylko dobrą lokalizację, ale i bardzo fajny układ w skład, którego wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Raduńska

Oruńskie Przedmieście,Gdańsk

330 000 zł35 m² 9 510,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie: lokal składa się z dwóch pokoi, osobnej kuchni ( z wewnętrznym oknem na pokój), łazienki oraz przedpokoju o łącznej powierzchni użytkowej 34,7 m2. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława Jagiełły

Łostowice,Gdańsk

335 000 zł36 m² 9 305,56 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mam do zaoferowania bardzo słoneczne (zachodnia ekspozycja) mieszkanie 2-pokojowe w bardzo dobrze rozwijającej się dzielnicy - Łostowice. W skład oferowanego mieszkania wchodzą: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Śródmieście,Gdańsk

499 000 zł52 m² 9 596,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Nie szukaj dalej, ta dobra oferta jest tylko u nas! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,6m2 przy ul. Nowe Ogrody! lokalizacja W pobliżu: - bogata infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jagiellońska

Przymorze,Gdańsk

639 000 zł54 m² 12 203,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zadzwoń i złóż swoją propozycję. Dla konkretnego klienta cena do negocjacji. Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji Gdańsk-Przymorze gotowe, bez potrzeby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohomolca

Wrzeszcz,Gdańsk

459 900 zł46 m² 9 997,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46m2 we Wrzeszczu przy ulicy Bohomolca. Lokalizacja - na molo w Brzeźnie 5 przystanków tramwajem - przystanki autobusowe i tramwajowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Łostowice

Łostowice,Gdańsk

413 000 zł43 m² 9 503 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Proponujemy Państwu nowe mieszkania na powstającym osiedlu w rozwijającej się dzielnicy Gdańska Łostowice Aranżacja mieszkania: salon z Aneksem 21,41 m2 Sypialnia 12,66 m2 Przedpokój 4,82 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stokłosy

Kokoszki,Gdańsk

676 000 zł89 m² 7 622,91 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Sprzedaż bezpośrednio od dewelopera bez żadnych prowizji. Osiedle Nowa Cegielnia jest kilkuetapową inwestycją funkcjonalnych budynków wielorodzinnych w kameralnej i wygodnej, niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Łostowice

Łostowice,Gdańsk

359 328 zł36 m² 9 850 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Łostowice,Gdańsk

401 392 zł55 m² 7 269 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Kupując mieszkanie na rynku wtórnym musisz zapłacić do Urzędu Skarbowego podatek od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Starogardzka

Łostowice,Gdańsk

327 780 zł36 m² 9 218 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kazimierza Wielkiego

Chełm,Gdańsk

345 199 zł40 m² 8 604 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Łostowice

Łostowice,Gdańsk

325 000 zł36 m² 9 045,37 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Okazja! okazja! okazja! Mieszkanie na już! Mam do zaoferowania fantastyczne mieszkanie 2-pokojowe o bardzo słonecznej ekspozycji (zachód)! Mieszkanie posiada nie tylko dobrą lokalizację, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Letnicka

Nowy Port,Gdańsk

506 687 zł49 m² 10 415 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

****** Nie współpracuję z agencjami nieruchomości ****** Zakup bez podatku pcc 2% i bez dodatkowych kosztów, możliwy zakup na kredyt. Zapraszam do prezentacji! *** Możliwość wyboru piętra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Czerska

Łostowice,Gdańsk

447 142 zł63 m² 7 061 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Letnicka

Letnica,Gdańsk

602 117 zł61 m² 9 876 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

****** Nie współpracuję z agencjami nieruchomości ****** Zakup bez podatku pcc 2% i bez dodatkowych kosztów, możliwy zakup na kredyt. Możliwość wyboru piętra, w ofercie mieszkania od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czerska

Chełm,Gdańsk

330 860 zł36 m² 9 105 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Starogardzka

Chełm,Gdańsk

419 086 zł53 m² 7 845 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Cebertowicza

Chełm,Gdańsk

599 000 zł63 m² 9 447,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bez prowizji dla kupującego! Na sprzedaż 3pokojowe mieszkanie z ogromnym potencjałem, w atrakcyjnej lokalizacji o powierzchni 63,4m2. Nieruchomość znajduje się przy ul. Cebertowicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Letnicka

Letnica,Gdańsk

812 001 zł82 m² 9 901 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Letnicka

Letnica,Gdańsk

703 002 zł71 m² 9 899 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Czerska

Chełm,Gdańsk

447 142 zł63 m² 7 061 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pomorska

Żabianka,Gdańsk

645 000 zł47 m² 13 665,20 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Bezpieczeństwo transakcji wspieramy ważna polisą oc! Jeśli chcesz zamieszkać blisko centrum pięknego miasta jakim jest Gdańsk, bądź potratować mieszkanie inwestycyjnie to ta oferta jest dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia