dowolna

Mieszkania na sprzedaż Gdańsk - Oferty „sprzedam mieszkanie”

4 324 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 324 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Łostowice,Gdańsk

472 264 zł60 m² 7 812 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Kupując mieszkanie na rynku wtórnym musisz zapłacić do Urzędu Skarbowego podatek od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Niepołomicka

Łostowice,Gdańsk

591 254 zł74 m² 7 990 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czerska

Chełm,Gdańsk

486 743 zł68 m² 7 121 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Letnicka

Nowy Port,Gdańsk

926 112 zł91 m² 10 174 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

****** Nie współpracuję z pośrednikami ****** Zakup bez podatku pcc 2% i bez dodatkowych kosztów, możliwy zakup na kredyt. Zapraszam do prezentacji! Dostępne piętra: 2, 5 ** Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czerska

Łostowice,Gdańsk

330 860 zł36 m² 9 105 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Starogardzka

Łostowice,Gdańsk

280 070 zł28 m² 9 872 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Letnicka

Letnica,Gdańsk

865 001 zł87 m² 9 941 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

****** Nie współpracuję z agencjami nieruchomości ****** Zakup bez podatku pcc 2% i bez dodatkowych kosztów, możliwy zakup na kredyt. Zapraszam do prezentacji! *** Możliwość wyboru piętra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Chełm,Gdańsk

401 392 zł55 m² 7 269 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Letnicka

Brzeźno,Gdańsk

926 112 zł91 m² 10 174 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Starogardzka

Chełm,Gdańsk

280 070 zł28 m² 9 872 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Powstańców Warszawskich

Aniołki,Gdańsk

685 000 zł30 m² 22 833,30 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Prezentuję przepiękny apartament w centrum Gdańska. Apartament nowiuteńki, wpełni wyposażony i zaaranżowany; dla osób ceniących super lokalizację w połączeniu z komfortem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Chełm,Gdańsk

320 552 zł35 m² 9 104 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Starogardzka

Chełm,Gdańsk

327 780 zł36 m² 9 218 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Jasień

Jasień,Gdańsk

520 000 zł56 m² 9 203,54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Prezentuję Państwu mieszkanie na osiedlu Jasień Bulwary, wybudowanym przez dewelopera Hossa. Mieszkanie trzypokojowe z dwustronną ekspozycją okien i przestronnym balkonem. Mieszkanie odebrane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Letnicka

Letnica,Gdańsk

517 002 zł48 m² 10 766 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Chełm,Gdańsk

472 264 zł60 m² 7 812 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Letnicka

Brzeźno,Gdańsk

517 210 zł49 m² 10 631 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Potęgowska

Jasień,Gdańsk

539 000 zł61 m² 8 870,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Oferujemy mieszkanie 4 pokojowe w nowo powstającej inwestycji z odbiorem jeszcze w tym roku, zakup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji oraz podatku pcc Inwestycja Neo Jasień to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Letnicka

Nowy Port,Gdańsk

602 117 zł61 m² 9 876 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

****** Nie współpracuję z agencjami nieruchomości ****** Zakup bez podatku pcc 2% i bez dodatkowych kosztów, możliwy zakup na kredyt. Możliwość wyboru piętra, w ofercie mieszkania od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niepołomicka

Łostowice,Gdańsk

393 390 zł42 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowoczesna inwestycja w spokojnej i otoczonej zielenią części Gdańska przy ul. Niepołomickiej, w sąsiedztwie łąk oraz ogrodów deszczowych. Atuty lokalizacji: - dojazd autem do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Starogardzka

Łostowice,Gdańsk

419 086 zł53 m² 7 845 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kazimierza Wielkiego

Łostowice,Gdańsk

345 199 zł40 m² 8 604 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Letnicka

Letnica,Gdańsk

926 113 zł91 m² 10 173 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Letnicka

Brzeźno,Gdańsk

602 117 zł61 m² 9 876 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Łostowice,Gdańsk

320 552 zł35 m² 9 107 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Łostowice

Łostowice,Gdańsk

516 000 zł57 m² 9 035,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Proponujemy Państwu nowe mieszkania na powstającym osiedlu w rozwijającej się dzielnicy Gdańska Łostowice Osiedle w kolejnym etapie składać się będzie z 2 budynków o niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Gdańsk

1 118 977 zł56 m² 19 900 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Proponujemy Państwu zakup apartamentu 3 pok. wykończonego pod klucz w inwestycji, która powstaje w samym sercu gdańskiej Starówki. Do wyboru 3 warianty wykończenia w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Malczewskiego

Siedlce,Gdańsk

420 000 zł46 m² 9 130,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie do remontu położone w doskonałej lokalizacji w Gdańsku- siedlce przy ul. Malczewskiego z dogodnym dojazdem do centrum starego miasta oraz różnych punktów (urząd, sąd,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Letnica

Letnica,Gdańsk

594 174 zł61 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:parter/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy mieszkanie 3 pokojowe w nowo powstającej inwestycji w bliskiej odległości od morza i plaż w Gdańsku Brzeźnie. Inwestycja to zespół budynków o zróżnicowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dragana

Chełm,Gdańsk

419 000 zł50 m² 8 380 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Dwupokojowe mieszkanie z jasną kuchnią w Gdańsku na ul. Dragana. Zlokalizowane w spokojnej okolicy z pełnym zapleczem usługowo-handlowym w odległości ok. 2 km od ścisłego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Łostowice

Łostowice,Gdańsk

356 500 zł37 m² 9 687,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Proponujemy Państwu nowe mieszkania na powstającym osiedlu w rozwijającej się dzielnicy Gdańska Łostowice Osiedle w kolejnym etapie składać się będzie z 5 budynków o niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Antczaka

Orunia,Gdańsk

499 000 zł45 m² 11 088,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Do sprzedania mamy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m na Orunii Górnej. Mieszkanie składa sie z dwóch niezależnych pokoi - salonu oraz sypialni. Osobno jest kuchnia oraz piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Letnicka

Letnica,Gdańsk

425 000 zł31 m² 13 843,70 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Sprzedaż mieszkania na zasadzie cesji. - nowy budynek (planowany odbiór październik 2022r.), - mieszkanie w stanie deweloperskim - ok 1km do plaży - doskonale skomunikowane Lokalizacja Przytulne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Łostowice

Łostowice,Gdańsk

486 620 zł64 m² 7 663 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Budynek oddany do użytkowania - odbierz klucze do swojego wymarzonego lokum już za chwilę! Umów się na oglądanie mieszkania na żywo! w tej ofercie: miejsce postojowe naziemne gratis! Zarezerwuj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Ujeścisko

Ujeścisko,Gdańsk

438 012 zł61 m² 7 171,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Prezentuję przepiękne mieszkanie dwupoziomowe z balkonem oraz przestronnym tarasem. Mieszkanie z potencjałem aranżacyjnym dla pary oraz rodziny z dziećmi. Układ domu Układ mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Jasień

Jasień,Gdańsk

514 000 zł58 m² 8 873 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Osiedle które wyróżnia nowoczesna architektura i liczne proekologiczne innowacje, w tym panele fotowoltaiczne na dachach budynków, starannie zaprojektowana zieleń z roślinami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Łostowice

Łostowice,Gdańsk

385 560 zł41 m² 9 450 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowoczesna inwestycja mieszkaniowa powstająca w spokojnej dzielnicy Łostowice, w otoczeniu zielonych terenów rekreacyjnych. Kameralna zabudowa, atrakcyjne otoczenie oraz nowoczesne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niepołomicka

Łostowice,Gdańsk

609 000 zł65 m² 9 337,63 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Kupujesz bez prowizji I ukrytych kosztów :) Mieszkanie na 1 piętrze budynku z 2020 roku w południowej dzielnicy Gdańska, pięknie wykończone i wyposażone. 15 min od centrum, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Piecki-Migowo

Piecki-Migowo,Gdańsk

1 017 093 zł91 m² 11 220 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie 4 pok. o pow. 90,65 m2, z ekspozycją południową, z tarasem o pow. 34,61 m2. Metraże poszczególnych pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym 30,98 m2 - sypialnia 14,38.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Malborska

Przymorze,Gdańsk

599 000 zł43 m² 13 930,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42,82m2 w wyjątkowej i cichej lokalizacji, a jednocześnie bardzo blisko wszystkiego! lokalizacja Mieszkanie mieści się na Przymorzu, 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Letnica

Letnica,Gdańsk

620 403 zł49 m² 12 695 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy mieszkanie 2 pokojowe w nowo powstającej inwestycji w bliskiej odległości od morza i plaż w Gdańsku Brzeźnie. Inwestycja to zespół budynków o zróżnicowanej.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij