dowolna

Mieszkania na sprzedaż Gdańsk - Oferty „sprzedam mieszkanie”

4 323 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 323 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Myśliwskie,Gdańsk

859 000 zł54 m² 15 936,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Jasne, 3-pokojowe mieszkanie na Morenie, ul. Myśliwskie Wzgórze Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 54 m , położonego w kameralnym bloku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Gdańsk

Sienna Grobla I,Gdańsk

297 251 zł25 m² 11 744,40 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Idealne dla studenta lub singla! wyjątkowa lokalizacja! * Zakup od Dewelopera * Bez prowizji i pcc * Nie współpracujemy z agencjami * Lokalizacja: gdańsk Okolica: stare Miasto - 3 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Biegańskiego

Chełm,Gdańsk

629 000 zł63 m² 9 921,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 63,4 m2, mieszczące w budynku usytuowanym na Gdańskim Chełmie. Doskonała lokalizacja zapewnia bliskość świetnie rozwiniętej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kaczyńskiego

Przymorze,Gdańsk

599 000 zł43 m² 13 930,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz funkcjonalnego oraz przestronnego mieszkania w jednej z najatrakcyjniejszych lokalizacji w Gdańsku? Świetnie trafiłeś! atuty: - 5min pieszo do Parku Reagana, - zaledwie 15 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wałowa

Główne Miasto,Gdańsk

1 799 000 zł81 m² 22 179,80 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Inwestorze - trafiłeś na perłę inwestycyjną. Ostatnie mieszkanie na najwyższym piętrze z wyjątkowym widokiem, tuż nad Motławą, piękna architektura, możliwość wygenerowania dwóch lokali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Czarny Dwór

Przymorze,Gdańsk

6 594 315 zł222 m² 29 704,10 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Tylko u Nas! Penthouse zajmuje całe piętro Przedstawiamy na sprzedaż penthouse z widokiem na morze oraz z bezpośrednią windą do apartamentu o powierzchni 222 m2, na prestiżowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców Warszawskich

Śródmieście,Gdańsk

1 865 123 zł97 m² 19 253,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Tylko u Nas! Wykończony pod klucz , Gotowy do wprowadzenia Na sprzedaż 4-pokojowy apartament o powierzchni 96,87 m2 gotowy do wprowadzenia na powierzchni 96,87 m2 w którego skład wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kartuska

Śródmieście,Gdańsk

826 153 zł58 m² 14 197,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Atuty nieruchomości Instalacje podtynkowe Drzwi antywłamaniowe system Smart Home sterowany przez aplikację , z możliwością rozbudowy o dodatkowe funkcję Prywatny ogród o pow 101m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Czarny Dwór

Przymorze,Gdańsk

1 344 601 zł63 m² 21 370 zł/m²

 

Piętro:9/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko u Nas! Osiedle Bulvar W biegu życia, znajdź chwilę dla siebie Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 62,92 m2 w budynku G składające się z: -przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wyczółkowskiego

Siedlce,Gdańsk

899 000 zł79 m² 11 408,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1932

Nieruchomość położona jest w dobrze skomunikowanej dzielnicy Siedlce, otoczona liczną zielenią. Jest to idealna propozycja dla osób szukających "mieszkania z duszą", które cenią "stary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk

Wyspa Sobieszewska,Gdańsk

1 049 000 zł64 m² 16 298,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe miejsce do odpoczynku na łonie natury a jednak blisko centrum Gdańska. Okazja inwestycyjna! Ostatni lokal w takiej cenie! W dodatku gotowy do odbioru - zarabiaj (lub zamieszkaj.).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Czarny Dwór

Przymorze,Gdańsk

1 838 098 zł82 m² 22 492,60 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko u Nas! Przedstawiamy na sprzedaż apartament o powierzchni 81,72 m2, na prestiżowym osiedlu Bulvar. Składający się na: -salon z aneksem kuchennym -sypialnia -pokój -hol -łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czarny Dwór

Przymorze,Gdańsk

1 580 729 zł82 m² 19 246,70 zł/m²

 

Piętro:5/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko u Nas! Apartament gotowy do odbioru Osiedle Bulvar W biegu życia, znajdź chwilę dla siebie Na sprzedaż apartament 3-pokojowy o powierzchni 81.67 m2 w budynku F składające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Śródmieście,Gdańsk

814 680 zł33 m² 24 627,60 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Wykończone pod klucz! Gotowe do odbioru Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33,08 m2 w którego skład wchodzi: -salon z aneksem kuchennym, -przedpokój, -łazienka. Industrialny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czerska

Orunia Górna,Gdańsk

699 000 zł58 m² 12 052 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Panthers hunt. Panthers sell. Dostępne tylko panthers estate. Słoneczne, przestronne mieszkanie w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Gdańska tuż w zasięgu ręki! Połączenie osiedlowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdańsk

Jasień,Gdańsk

455 000 zł44 m² 10 340,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie jak dom | ogród / balkon | 2-4 pokoje | szybki dojazd do gdańska 2-3 pokoje ok. 40-60 m Stan deweloperski Komfort domu zamiast mieszkania w bloku Na sprzedaż funkcjonalne lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Sucha

Letnica,Gdańsk

590 000 zł27 m² 21 548,60 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Opis Kawalerka położona w dzielnicy Gdańska-Nowa Letnica, ul. Sucha 31 , kompletnie wykończona nadająca się do natychmiastowego zamieszkania lub wynajmu. Wnętrze wykończone funkcjonalnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Góralska

Niedźwiednik,Gdańsk

599 000 zł60 m² 10 067,20 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Panthers hunt. Panthers sell. Dostępne wyłącznie W panthers estate. Na sprzedaż przestronne 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 50,00 m , które dzięki funkcjonalnej zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rożankowskiego

Letnica,Gdańsk

1 380 000 zł90 m² 15 333,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Gdańska dzielnica Letnica- charakteryzuje się bliskością pasa nadmorskiego, zielenią oraz rozwijającą się infrastrukturą Handlowo - usługową. Tworzy się tutaj małe miasteczko, zbudowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Ujeścisko,Gdańsk

520 000 zł48 m² 10 721,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować słoneczne, trójstronne mieszkanie o powierzchni 48,5 m , położone na pierwszym piętrze w kameralnym bloku z 1998 roku, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sucha

Letnica,Gdańsk

699 000 zł34 m² 20 510,60 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Agencja westate Gdańsk z przyjemnością prezentuje atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż, położone w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Letnica w Gdańsku. To doskonała propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pastelowa

Łostowice,Gdańsk

487 000 zł35 m² 13 894,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne, komfortowe osiedle położone w zaciszu natury, a jednocześnie w stałym i wygodnym kontakcie z Centrum miasta. To idealna propozycja dla osób, które chcą połączyć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ogrodowa

Wrzeszcz,Gdańsk

657 000 zł45 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Apartament z ogrodem | Osiedle Aalto | Wrzeszcz. Lokal będzie wydany IV kwartale 2026 r. Na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem i widokiem na zieleń i potok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cieszyńskiego

Wilanowska,Gdańsk

699 000 zł50 m² 14 121,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie o powietrzni 49,5 m2 znajdujące się na 2 piętrze bloku. Nieruchomość jest umeblowana i wykończona w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śląska

Przymorze,Gdańsk

699 000 zł50 m² 13 980 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Atuty: - istnieje możliwość zaaranżowania 3 pokoju! - istnieje możliwość przejęcia mieszkania z najemcą (gotowa inwestycja) - Gotowe do wejścia - Pełne zaplecze handlowo - usługowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lema

Piecki-Migowo,Gdańsk

699 900 zł40 m² 17 497,50 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe, widokowe mieszkanie 2-pokojowe na prestiżowym osiedlu Słoneczna Morena w Gdańsku (piecki-Migowo) przy ul. Stanisława Lema.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gdańsk

Orunia Górna - Gdańsk Południe,Gdańsk

559 900 zł51 m² 10 997,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Promocyjna cena! dużo zieleni wokół budynków! * Zakup od Dewelopera * Bez prowizji i pcc * Nie współpracujemy z agencjami * Lokalizacja: gdańsk Wyjątkowe cechy mieszkania: miejsce stworzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Borkowo,Gdańsk

519 000 zł48 m² 10 841,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Sprzedam wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie z własnym ogródkiem - stan deweloperski! Z przyjemnością prezentuję Państwu prawdziwą perełkę na rynku - przestronne, funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lema

Słoneczniki,Gdańsk

700 000 zł40 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż słoneczne mieszkanie z panoramicznym widokiem | Gdańsk Piecki-Migowo Na sprzedaż komfortowe i doskonale doświetlone mieszkanie o powierzchni 39,2 m , położone na 17.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Granitowa

Orunia,Gdańsk

458 000 zł37 m² 12 378,40 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Grand Estates ma niebywałą przyjemność zaprezentować Państwu śliczne 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż | ul. Granitowa | Gdańsk Na sprzedaż spółdzielczo-własnościowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lawendowe Wzgórze

Jasień,Gdańsk

920 000 zł64 m² 14 375 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowoczesne 3 pokoje 63 m Jasień, 2021 rok Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,35 m , położone na 1. piętrze w nowoczesnym budynku z 2021 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Gdańsk

Oliwa,Gdańsk

402 970 zł19 m² 20 836,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowoczesny apartament inwestycyjny w prestiżowej inwestycji - w samym sercu biznesowego Gdańska. Lokal położony w bezpośrednim sąsiedztwie największych centrów biurowych, takich jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Platynowa

Orunia Górna,Gdańsk

572 062 zł39 m² 14 541,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż nowe mieszkanie prosto od dewelopera, dzięki czemu nie płacisz podatku pcc 2% ani prowizji. Lokal położony na nowoczesnym, dobrze zaprojektowanym osiedlu z pełną infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Chmielna

Wyspa Spichrzów,Gdańsk

1 059 000 zł35 m² 30 000 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wyspa Spichrzów - idealna lokalizacja w samym sercu Gdańska. Atuty: -bezpośredni widok na Motławę oraz marinę jachtową -najbardziej prestiżowa lokalizacja w Gdańsku -inwestycja zakończona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bulońska

Piecki-Migowo,Gdańsk

702 950 zł51 m² 13 832,20 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Sprzedam wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie - Gdańsk Morena, odbiór jeszcze w 2026 r. Zapraszam do jednego z najciekawszych nowych inwestycji w Gdańsku! Na Morenie powstaje nowoczesny budynek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zamiejska

Chełm,Gdańsk

638 000 zł56 m² 11 392,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atuty: - gotowe do zamieszkania - Bardzo blisko komunikacji miejskiej - Duża ilość terenów zielonych - Cicha i spokojna okolica - Duża ilość miejsc parkingowych pod budynkiem - Blisko centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sucha

Letnica,Gdańsk

1 049 000 zł54 m² 19 425,90 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie 3 pokojowe w wysokim standardzie o łącznej powierzchni 54m2, usytuowane w inwestycji "nowa Letnica" Robyg, mieszczącej się w bliskiej odległości od morza. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kampinoska

Orunia Górna,Gdańsk

449 500 zł35 m² 12 842,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji bez podatku pcc Przedstawiam ofertę komfortowego 2-pokojowego, komfortowego mieszkania w prężnie rozwijającej się, dobrze skomunikowanej dzielnicy Gdańska. Produkt idealny zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czermińskiego

Jasień,Gdańsk

677 991 zł63 m² 10 743 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż przestronne mieszkanie z rynku pierwotnego o powierzchni 63 m , zlokalizowane na 3. piętrze nowoczesnego budynku z windą w cenionym kompleksie mieszkaniowym na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sienna Grobla

Śródmieście,Gdańsk

1 510 000 zł68 m² 22 281,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Agencja westate ma przyjemność zaprezentować nowy, trzypokojowy apartament z przepieknymi, bezpośrednimi widokami na Motławę i słynne gdańskie żurawie stoczniowe, znajdujący się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrzeszcz,Gdańsk

699 000 zł42 m² 16 642,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż mieszkanie pod klucz, w doskonałej lokalizacji przy ul. Lilii Wenedy w Gdańsku Wrzeszczu. Mieszkanie: 42m2, 2 pokoje z aneksem kuchennym, znajduje się na drugim piętrze.