dowolna

Mieszkania na sprzedaż Gdańsk - Oferty „sprzedam mieszkanie”

4 324 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 324 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

489 450 zł61 m² 8 024 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

****** Nie współpracuję z agencjami nieruchomości ****** Zakup bez podatku pcc 2% i bez dodatkowych kosztów, możliwy zakup na kredyt. Zapraszam do prezentacji! Oferta promocyjna ważna do 30.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Władysława Jagiełły

Maćkowy,Gdańsk

309 900 zł39 m² 7 875,48 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Cena obniżona, oferta ważna tylko do 31.03.2022r Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na I-piętrze w budynku 5-piętrowym. Oferowane jest w atrakcyjnej cenie poniżej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marynarki Polskiej

Wrzeszcz,Gdańsk

369 000 zł33 m² 11 148 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

W ofercie: 2 pokojowe mieszkanie z przestronnym balkonem! W mieszkaniu został przeprowadzony remont w tym: nowa elektryka nowe okna pcv nowe piony wodno-kanalizacyjne Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

383 977 zł51 m² 7 508 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niepołomicka

Łostowice,Gdańsk

383 042 zł41 m² 9 249,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie 2 pokojowe, o powierzchni 41,41 m2, zlokalizowane na 1 piętrze, 4 kondygnacyjnego budynku. Termin odbioru przewidziano na III kwartał 2022 roku. Osiedle położone jest przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jabłoniowa

Jasień,Gdańsk

494 856 zł57 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie 3 pokojowe, o powierzchni 56,88 m2, zlokalizowane na parterze, 4 piętrowego budynku.Termin odbioru przewidziano na IV kwartał 2022 roku. Nieruchomość składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jabłoniowa

Jasień,Gdańsk

586 068 zł70 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie 3 pokojowe, o powierzchni 69,77 m2, zlokalizowane na trzecim piętrze, 4 piętrowego budynku.Termin odbioru przewidziano na IV kwartał 2022 roku. Nieruchomość składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niepołomicka

Łostowice,Gdańsk

299 000 zł35 m² 8 542,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Przytulne dwupokojowe mieszkanie z balkonem od słonecznej, poludniowo - zachodniej strony. Możliwość wykończenia pod klucz. Oferujemy pomoc w bezpiecznym finansowaniu z ochroną zadatku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Spadzista

Śródmieście,Gdańsk

530 000 zł46 m² 11 521,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Świetna lokalizacja! 5 minut stacja kolejki Śródmieście 2 minuty autobusy 10 minut tramwaj Mieszkanie 3 pokojowe, z balkonem i piwnicą. Agentom dziękuje

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Brzeźno

Brzeźno,Gdańsk

504 299 zł48 m² 10 447 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

****** Nie współpracuję z agencjami nieruchomości ****** Zakup bez podatku pcc 2% i bez dodatkowych kosztów, możliwy zakup na kredyt. Zapraszam do prezentacji! ** Możliwość wyboru piętra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starogardzka

Łostowice,Gdańsk

330 500 zł35 m² 9 344,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie 2 pokojowe, o powierzchni 35,37 m2, zlokalizowane na 3 piętrze 4 kondygnacyjnego budynku. Termin odbioru przewidziano na IV kwartał 2022 roku. Osiedle położone jest na Gdańskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Słoneczna Morena,Gdańsk

650 000 zł48 m² 13 635,40 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Atuty: -Rozbudowana infrastruktura komunikacji miejskiej. -Mieszkanie gotowe do inwestycji najmu długotrwałego lub wprowadzenia. -Duży ustawny balkon Spokojna, otoczona terenami zielonymi okolica dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk

464 262 zł48 m² 9 650 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zakup bez prowizji i podatku pcc 2%. Oferta prosto z biura sprzedaży. Więcej informacji pod nr tel. Mam Państwu do zaoferowania bardzo funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe. Lokal będzie usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szyprów

Żabianka,Gdańsk

699 999 zł53 m² 13 207,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie: mieszkanie ma powierzchnię 54 m2 i składa się z: - salonu o ekspozycji zachodniej z dębowym parkietem i wyjściem na balkon typu loggia - sypialni o powierzchni ok 15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Partyzantów

Wrzeszcz,Gdańsk

890 000 zł51 m² 17 485,30 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W pełni urządzony i wykończony w ponadczasowym, klasycznym stylu apartament. Łączy ze sobą życie w centrum wydarzeń miasta z komfortem i prywatnością poprzez usytuowanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk

435 974 zł29 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Kawalerka w doskonalej lokalizacji. Idealna inwestycja kapitału. Osiedle położone jest tylko 2 km od piaszczystej plaży w Brzeźnie. Mieszkanie w stanie deweloperskim, możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk

475 602 zł51 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:5/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zakup bez prowizji i podatku pcc 2%. Oferta prosto z biura sprzedaży. Więcej informacji pod nr tel. Mam Państwu do zaoferowania przestronne mieszkanie usytuowane na II-piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Goszczyńskiego

Siedlce,Gdańsk

560 000 zł52 m² 10 769,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż stylowe mieszkanie 2-pokojowe po generalnym remoncie o powierzchni 51,5m2 (użytkowa 41m2). Lokal usytuowany jest na poddaszu, na 3 kondygnacji. Składa się z dużego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Łostowice

Łostowice,Gdańsk

750 000 zł65 m² 11 538,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Atuty: - słoneczne, przestronne wnętrze - wykończone w wysokim standardzie - duży komfort mieszkania - nowe budownictwo z windą - luksusowe, nowoczesne wyposażenie - duża prywatność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sympatyczna

Kiełpinek,Gdańsk

585 000 zł53 m² 11 037,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

*Na sprzedaż, słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie 52,80 m2. Idealne dla pary, rodziny z dziećmi oraz na wynajem. Dlaczego warto kupić tę nieruchomość? - Dostępne od zaraz! - Funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

392 691 zł52 m² 7 543 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

****** Nie współpracuję z agencjami nieruchomości ****** Zakup bez podatku pcc 2% i bez dodatkowych kosztów, możliwy zakup na kredyt. Zapraszam do prezentacji! Oferta promocyjna ważna jest do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk

619 379 zł49 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Przestronne dwupokojowe mieszkanie w doskonalej lokalizacji i zachwycającym widokiem na Zatokę Gdańską. Idealna inwestycja kapitału. Osiedle położone jest tylko 2 km od piaszczystej plaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk

621 303 zł57 m² 10 950 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zalety nieruchomości: - mieszkanie do własnej aranżacji, - rozwijająca się dzielnica, - możliwość zmian układu wnętrz oraz wykończenia mieszkań pod klucz, - 2 km do plaży. Lokalizacja Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z ogródkiem, Łostowice

Łostowice,Gdańsk

335 000 zł27 m² 12 284,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Szanowni Państwo, przedstawiam nieruchomość znajdująca się w Gdańsku, w dzielnicy Ujeścisko- łostowice. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 27,27m2, lokal typu kawalerka. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

330 852 zł40 m² 8 253 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

****** Nie współpracuję z agencjami nieruchomości ****** Zakup bez podatku pcc 2% i bez dodatkowych kosztów, możliwy zakup na kredyt. Zapraszam do prezentacji! Cena ważna do 29.06.2022 **.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Opolska

Przymorze,Gdańsk

429 000 zł27 m² 15 888,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż kawalerka na Przymorzu bardzo blisko morza: atuty: - mieszkanie gotowe do zamieszkania - sprzedaż z całym wyposażeniem - blisko morza i lasu - duży parking przy bloku - świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Turzycowa

Jasień,Gdańsk

372 880 zł42 m² 8 804,72 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Kup bez podatku pcc i bez prowizji Zadzwońi umów się na spotkanie w biurze lub na prezentację w miejscu inwestycji. Ubezpieczamy transakcję i pomagamy W uzyskaniu finansowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Łostowice

Łostowice,Gdańsk

397 650 zł51 m² 7 751 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Lipcowa oferta promocyjna. Najtańsze 3 pokoje na pietrze. Posiadam na sprzedaż także mieszkania w większym metrażu na ten rok! Umów się na spotkanie już dziś(od poniedziałku do piątku)!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łąkowa

Śródmieście,Gdańsk

480 000 zł68 m² 7 058,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w Centrum Gdańska przy ulicy Łąkowej. Mieszkanie o powierzchni 67,80 m2 znajduje się na 4 piętrze w zabytkowej kamienicy i składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława Jagiełły

Łostowice,Gdańsk

428 305 zł42 m² 10 249 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie 2 pokojowe, o powierzchni 41,79 m2, zlokalizowane na 1 piętrze, 4 kondygnacyjnego budynku. Termin odbioru przewidziano na II kwartał 2023 roku. Osiedle położone jest przy ul. Władysława.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk

460 688 zł47 m² 9 750 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zakup bez prowizji i podatku pcc 2%. Oferta prosto z biura sprzedaży. Więcej informacji pod nr tel. Mam Państwu do zaoferowania bardzo funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe z opcją aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bzowa

Łostowice,Gdańsk

376 890 zł37 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na parterze z ogródkiem, znajdujące się w południowej części miasta Gdańsk, dzielnicy Łostowice. Bez prowizji oraz podatku pcc! W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hausbrandta

Piecki-Migowo,Gdańsk

650 000 zł48 m² 13 635,40 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Przestronne mieszkanie z balkonem na Słonecznej Morenie! atuty: - nowoczesne budownictwo, - duży balkon, - super rozkład, - szybkie wydanie, -liczne ścieżki rowerowe, -siłownia dla mieszkańców na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Polskiego Czerwonego Krzyża

Brzeźno,Gdańsk

650 000 zł47 m² 13 800,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w Brzeźnie, znajdujące się zaledwie niecałe 10 min pieszo od plaży! atuty: - 10 min pieszo do plaży - słoneczne mieszkanie - 3 pokoje - wyremontowane i w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gryglewskiego

Oliwa,Gdańsk

464 900 zł43 m² 10 786,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie położone jest w sąsiedztwie trójmiejskiego parku krajobrazowego, tuż przy lesie, na cichym osiedlu VII dwór na granicy Oliwy i Strzyży w pobliżu kampusu ug. Lokalizacja - do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrzeszcz,Gdańsk

489 000 zł41 m² 11 926,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 41,12m2 z pokojem przechodnim. Położone na pierwszym piętrze w kamienicy w centrum Wrzeszcza. Ul. Słowackiego (blisko Garnizonu). Lokal po kapitalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Krynicka

Przymorze,Gdańsk

699 000 zł39 m² 18 024,80 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Atuty: - nowe budownictwo - miejsce parkingowe w hali garażowej - komórka lokatorska - dogodna lokalizacja Na sprzedaż nowoczesny apartament, zlokalizowany w najbardziej pożądanej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Piecki-Migowo,Gdańsk

751 245 zł63 m² 11 934 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

oraz pcc! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, na parterze w czteropiętrowym budynku, zlokalizowane w dzielnicy Piecki- migowo. Mieszkanie składa się z: holu (8,90 m), łazienki (4,10 m), dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jabłoniowa

Jasień,Gdańsk

585 900 zł70 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie 3 pokojowe, o powierzchni 69,75 m2, zlokalizowane na drugim piętrze, 4 piętrowego budynku.Termin odbioru przewidziano na IV kwartał 2022 roku. Nieruchomość składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym Gdańsk

Suchanino,Gdańsk

276 750 zł18 m² 15 375 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Prezentuję piękny, komfortowy apartament w centrum Gdańska. Inwestycja w której znajduje się apartament wyróżnia się nowoczesnym designem i loftowym charakterem. Skierowana jest do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Węgrzyna

Jasień,Gdańsk

888 000 zł75 m² 11 840 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75m2 w Inwestycji Voda z widokiem na staw. Mieszkanie Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym - 3 sypialni -.