dowolna

Mieszkania na sprzedaż Gdańsk - Oferty „sprzedam mieszkanie”

4 324 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 324 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bulońska

Piecki-Migowo,Gdańsk

680 574 zł69 m² 9 799,48 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

i podatku pcc. Na sprzedaż 3 - pokojowe na nowo powstającym osiedlu zlokalizowanego na granicy dzielnic Morena i Jasień. Mieszkanie jest komfortowe do zaprojektowania, posiada duży balkon. Balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jabłoniowa

Jasień,Gdańsk

514 999 zł47 m² 10 957,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż 2-pokojowe przestronne, w pełni wyposażone i przytulne mieszkanie o powierzchni 46,5 m2 położone na pierwszym piętrze przy ulicy Jabłoniowej. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Władysława Jagiełły

Gdańsk,pomorskie

408 788 zł50 m² 8 250,01 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do zapoznania się z ofertą. Najbardziej wyczekiwana inwestycja ostatnich lat poniżej kilka słów o niej. Nowoczesna inwestycja zaprojektowana w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bulońska

Piecki-Migowo,Gdańsk

668 193 zł65 m² 10 253,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdańsk

Jasień,Gdańsk

1 100 858 zł101 m² 10 889,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Piękne mieszkanie pięciopokojowe z tarasem o powierzchni około 100 m w Gdańsku. Położone 5,9 km od centrum. Inwestycja znajduje się z dala od ruchliwej drogi jednocześnie 8 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Łostowice

Łostowice,Gdańsk

478 500 zł61 m² 7 905,17 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Przestronne mieszkanie w Gdańsku. Położone 7 km od centrum. Inwestycja znajduje się z dala od ruchliwej drogi jednocześnie 8 minut od obwodnicy Trójmiasta. Okolica w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Letnica

Letnica,Gdańsk

621 303 zł57 m² 10 950 zł/m²

 

Piętro:parter/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Serdecznie zapraszam do kontaktu tel: e-mail: zapraszam do zapoznania się z ofertą. Najbardziej wyczekiwana inwestycja ostatnich lat poniżej kilka słów o niej. Oferujemy również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk

744 387 zł74 m² 10 042 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do zapoznania się z ofertą w doskonałej lokalizacji. Nowe osiedle blisko morza. Mieszkanie dla osób, którym zależy na łatwym i szybkim dojeździe w inne części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Siedlce,Gdańsk

1 530 657 zł122 m² 12 510 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Bliskość Śródmieścia to niezależność i komfort decyzji. Urzekające architekturą i atmosferą Stare Miasto, wraz z klimatycznymi restauracjami i kawiarniami znajduje się niecałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klonowicza

Wrzeszcz,Gdańsk

550 000 zł54 m² 10 280,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Jasne, słoneczne mieszkanie we Wrzeszczu (53,22 m kw.) znajdujące się na 1-piętrze 3-piętrowego budynku. Lokalizacja: -> Plaża w Brzeźnie - 3 przystanki tramwajowe -> Politechnika Gdańska -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niepołomicka

Łostowice,Gdańsk

383 042 zł41 m² 9 249,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie 2 pokojowe, o powierzchni 41,41 m2, zlokalizowane na 1 piętrze, 4 kondygnacyjnego budynku. Termin odbioru przewidziano na III kwartał 2022 roku. Osiedle położone jest przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Jasień,Gdańsk

910 000 zł52 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie w Gdańsku przy ulicy Myśliwskiej, na granicy dzielnic Pecki-Migowo i Jasień. Mieszkanie dwupokojowe, z aneksem kuchennym i garderobą, o łącznej powierzchni 52 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niepołomicka

Łostowice,Gdańsk

328 112 zł37 m² 8 808,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferujemy tu 299 komfortowych lokali mieszkalnych zaprojektowanych w 13 budynkach - kameralnych 3- oraz 1-piętrowych. Dostępne w ramach inwestycji innowacyjne rozwiązania - pakiet antysmogowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szczecińska

Przymorze,Gdańsk

649 000 zł48 m² 13 520,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 3- pokojowego usytuowanego w dzielnicy Gdańsk Przymorze. Piękne mieszkanie na 1-szym piętrze w zadbanym budynku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Pawła Adamowicza

Piecki-Migowo,Gdańsk

631 810 zł59 m² 10 697,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zakup bez prowizji i pcc. Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na nowo powstającym osiedlu zlokalizowanego na granicy dzielnic Morena i Jasień. Mieszkanie jest komfortowe do zaprojektowania, posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Jasień,Gdańsk

450 000 zł34 m² 13 235,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Fantastyczna lokalizacja, nieopodal węzła W- z i wjazdu na Obwodnicę Trójmiasta. W zagłębiu Centrów Handlowych i nowych inwestycji. Liczne ścieżki rowerowe, zieleń jezioro. Bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Łostowice

Łostowice,Gdańsk

465 700 zł60 m² 7 762 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Promocja! Zadzwoń i umów się na wizytę. W sprzedaży posiadam dwa ostatnie lokale 3-pokojowe z ogrodami - mieszkanie z oferty posiada ogród w wielkości ok. 40 m2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wygon

Długie Ogrody,Gdańsk

499 000 zł45 m² 11 088,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie: na sprzedaż jasne, ciepłe, ciche, funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie w Gdańsku (dzielnica Długie Ogrody) o powierzchni użytkowej 44,90 m2. W jego skład wchodzą: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kurpińskiego

Suchanino,Gdańsk

560 000 zł52 m² 10 748,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Interesuje Cię mieszkanie na kameralnym osiedlu otoczonym zielenią? Zależy Ci na miejscu dobrze skomunikowanym z różnymi kierunkami Gdańska? Chcesz szybko wprowadzić się do nowego mieszkania ?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niepołomicka

Łostowice,Gdańsk

360 836 zł37 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie 2 pokojowe, o powierzchni 36,82 m2, zlokalizowane na 1 piętrze, 4 kondygnacyjnego budynku. Termin odbioru przewidziano na III kwartał 2022 roku. Osiedle położone jest przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łąkowa

Śródmieście,Gdańsk

1 323 000 zł54 m² 24 500 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowoczesny Apartament Scala dewelopera Moderna. Apartament dwupokojowy gotowy do zamieszkania. Doskonała inwestycja vat 23% kwota netto: 1075609,75zł Gotowy do zamieszkania, o podwyższonym standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Łostowice

Łostowice,Gdańsk

460 000 zł60 m² 7 670,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Śliczne mieszkanie w Gdańsku. Położone 7 km od centrum. Inwestycja znajduje się z dala od ruchliwej drogi jednocześnie 8 minut od obwodnicy Trójmiasta. Okolica w pełni zagospodarowana -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Letnica

Letnica,Gdańsk

500 443 zł47 m² 10 650 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Piękne mieszkanie w Gdańsku blisko morza. Położone 5 km od centrum. Gdańska. Inwestycja jest świetnie skomunikowana - tramwaj, autobus, skm, 5 minut autem do drogi ekspresowej. Okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Łostowice

Łostowice,Gdańsk

343 000 zł37 m² 9 356,25 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Śliczna kawalerka w Gdańsku. Położona 7 km od centrum. Inwestycja znajduje się z dala od ruchliwej drogi jednocześnie 8 minut od obwodnicy Trójmiasta. Okolica w pełni zagospodarowana -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Jana Pawła II

Zaspa,Gdańsk

1 040 000 zł64 m² 16 174,20 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Do naszej oferty dołączyło mieszkanie znajdujące się w rewelacyjnej inwestycji trójmiejskiego dewelopera inpro. Inwestycja pod nazwą City Park powstała w bardzo dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pastelowa

Łostowice,Gdańsk

492 500 zł62 m² 7 997,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Proponujemy Państwu nowe mieszkania na powstającym osiedlu w rozwijającej się dzielnicy Gdańska Łostowice Osiedle w drugim etapie składać się będzie z 3 budynków o niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Pawła Adamowicza

Piecki-Migowo,Gdańsk

919 208 zł85 m² 10 774,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Zakup bezpośrednio od Dewelopera - zadzwoń. Duży metraż w atrakcyjnej lokalizacji. Apartament o powierzchni 85,31 m znajduje się na 2 piętrze od słonecznej strony budynku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hokejowa

Łostowice,Gdańsk

520 000 zł51 m² 10 156,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Jasne, przestronne mieszkanie 2 pokojowe położone na I piętrze w budynku w Gdańsku Łostowice przy ulicy Hokejowej na Osiedlu Hokejowa II. Budynek trzypiętrowy z 2016 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Bulońska

Piecki-Migowo,Gdańsk

895 253 zł85 m² 10 494,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bulońska

Piecki-Migowo,Gdańsk

699 193 zł71 m² 9 897,98 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stokłosy

Kokoszki,Gdańsk

669 000 zł87 m² 7 650,09 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowe osiedle, mieszkania do własnej aranżacji. Oferta bez prowizji, bez podatku pcc, od Dewelopera - zadzwoń. Miejsce postojowe w cenie! Osiedle jest kilkuetapową inwestycją funkcjonalnych budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niepołomicka

Łostowice,Gdańsk

360 325 zł36 m² 10 150 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie 2 pokojowe, o powierzchni 35,50 m2, zlokalizowane na 2 piętrze, 4 kondygnacyjnego budynku. Termin odbioru przewidziano na III kwartał 2023 roku. Osiedle położone jest przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bulońska

Piecki-Migowo,Gdańsk

497 137 zł50 m² 9 942,74 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

i podatku pcc. Na sprzedaż 2 - pokojowe na nowo powstającym osiedlu zlokalizowanego na granicy dzielnic Morena i Jasień. Mieszkanie jest komfortowe do zaprojektowania, posiada duży balkon. Balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starogardzka

Łostowice,Gdańsk

330 500 zł35 m² 9 344,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie 2 pokojowe, o powierzchni 35,37 m2, zlokalizowane na 3 piętrze 4 kondygnacyjnego budynku. Termin odbioru przewidziano na IV kwartał 2022 roku. Osiedle położone jest na Gdańskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stokłosy

Kokoszki,Gdańsk

569 000 zł65 m² 8 808,05 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe 3- pokojowe mieszkanie z osobną dużą kuchnią, o powierzchni 65 m2 mieszczące się w kameralnym 8- lokalowym budynku położonym na Gdańskich Kokoszkach. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niepołomicka

Łostowice,Gdańsk

413 106 zł44 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie 2 pokojowe, o powierzchni 44,42 m2, zlokalizowane na parterze, 4 kondygnacyjnego budynku. Termin odbioru przewidziano na III kwartał 2023 roku. Osiedle położone jest przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Lawendowe Wzgórze

Jasień,Gdańsk

519 000 zł46 m² 11 339,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Atuty: - miejsce naziemne - wiele terenów spacerowych, co czyni tę ofertę idealną dla rodziny z dziećmi - świetna komunikacja z resztą miasta - 5 min do przystanku autobusowego, 5 min do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Letnica

Letnica,Gdańsk

604 305 zł62 m² 9 750 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Letnica

Letnica,Gdańsk

621 303 zł57 m² 10 950 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stokłosy

Kokoszki,Gdańsk

450 000 zł53 m² 8 490,57 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Niepołomicka

Łostowice,Gdańsk

388 603 zł54 m² 7 150,01 zł/m²

 

Piętro:3/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż 4 - pokojowe mieszkanie w nowej inwestycji w Gdańsku Łostowice. Zakup bez prowizji i podatku pcc. Nieruchomość składa się z: - przestronnego salonu z aneksem kuchennym.