dowolna

Mieszkania na sprzedaż Gdańsk - Oferty „sprzedam mieszkanie”

4 324 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 324 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Letnica

Letnica,Gdańsk

591 578 zł48 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Proponowane mieszkanie 2 pok. o pow. 48,49 m2 jest z widokiem na Zatokę Gdańską. Metraż poszczególnych pomieszczeń: - salon z aneksem 23,50 m2 - sypialnia 13,12 m2 - łazienka 5,83 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Przymorze

Przymorze,Gdańsk

870 748 zł62 m² 13 965,50 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Proponowany apartament 3 pok. o pow. 62,35 m2 mieści się na II piętrze. Metraż poszczególnych pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym 25,60 m2 - sypialnia 11,92 m2 - sypialnia 10,06 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dźwigowa

Letnica,Gdańsk

375 405 zł40 m² 9 399 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zamieszkaj w pasie nadmorskim Gdańska Osiedle to trzyetapowa inwestycja powstająca w pasie nadmorskim Gdańska , 900 metrów w linii prostej od morza, w niewielkiej odległości od Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Ujeścisko

Ujeścisko,Gdańsk

647 652 zł80 m² 8 146,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Inwestycja to nowoczesne osiedle na granicy Moreny i Jasienia, łączące bliskość miejskich atrakcji z terenami rekreacyjnymi. Miejsce, w którym połączysz chwile dla siebie z czasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Przymorze

Przymorze,Gdańsk

860 608 zł59 m² 14 676,10 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Proponowany apartament 3 pok. mieszczący się na III piętrze, składa się z: - salonu z aneksem 28,11 m2 - sypialni 15,48 m2 - łazienki 6,99 m2 - holu 8,06 m2 - loggia 7,70 m2 Atuty lokalizacji: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Letnica

Letnica,Gdańsk

604 305 zł62 m² 9 750 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowa inwestycja w znakomitej lokalizacji w Gdańsku. Budynki mają zróz nicowaną wysokość, od siedmiu do osiemnastu kondygnacji, a na dachu kaz dego z nich znajduje się wspólna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jaśkowa Dolina

Wrzeszcz,Gdańsk

800 945 zł75 m² 10 675 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Inwestycja powstaje w historycznej części Wrzeszcza Górnego. Każdy szczegół został zaprojektowany tak, aby zapewnić mieszkańcom wygodne i spokojne życie. Na nowym, eleganckim osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Siedlce

Siedlce,Gdańsk

787 301 zł69 m² 11 470 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Proponowane mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym 26,04 m2 - sypialni- 11,51 m2 - sypialni- 9,93 m2 - łazienki- 4,43 m2 - wc- 3,50 m2 - przedpokoju- 10,52 m2 - garderoba- 2,71 m2 - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Łąkowa

Sobieszewo,Gdańsk

1 444 500 zł82 m² 17 717,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Inwestycja to luksusowy kompleks budynków apartamentowych o niskiej zabudowie i jednej wysokiej, które będą usytuowane w przepięknej i nieodkrytej dotąd części Gdańska, tuż nad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jaśkowa Dolina

Wrzeszcz,Gdańsk

1 761 052 zł156 m² 11 320 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Letnica

Letnica,Gdańsk

1 015 452 zł94 m² 10 850 zł/m²

 

Piętro:11/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Letnica

Letnica,Gdańsk

570 455 zł49 m² 11 550 zł/m²

 

Piętro:5/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Elewów

Matarnia,Gdańsk

579 000 zł77 m² 7 558,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania 3 pok. o pow. 76,60 m2, mieszczącego się na II piętrze, w Gdańsku- matarni, przy ul. Elewów. Budynek z 1996 roku. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Przymorze

Przymorze,Gdańsk

1 878 600 zł108 m² 17 388 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Proponowany apartament mieści się na VIII piętrze i składa się z: -salonu z aneksem kuchennym 41,96 m2 - sypialni 17,60 m2 - sypialni 10,06 m2 - sypialni 13,74 m2 - łazienki 3,73 - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Letnica

Letnica,Gdańsk

547 768 zł53 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dźwigowa

Letnica,Gdańsk

426 250 zł50 m² 8 598 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orłowska

Żabianka,Gdańsk

485 000 zł50 m² 9 738,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Proponujemy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania 3 pok. o pow. 49,80 m2 na gdańskiej Żabiance przy ul.Orłowskiej, na granicy Jelitkowa. Nieruchomość mieści się na I piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Pawła Adamowicza

Ujeścisko,Gdańsk

444 812 zł48 m² 9 238,05 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łąkowa

Sobieszewo,Gdańsk

840 000 zł41 m² 20 299,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Siedlce

Siedlce,Gdańsk

638 987 zł49 m² 13 014 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Proponowane mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym 25,84 m2 - sypialni- 12,06 m2 - łazienki- 4,77 m2 - przedpokoju- 6,43 m2 - balkon- 9,40 m2 Mieszkanie z ekspozycją zachodnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Gdańsk

859 000 zł87 m² 9 873,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

*Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 87 m2 usytuowane w Gdańsku Śródmieściu! Dlaczego warto kupić tę nieruchomość? - Mieszkanie po generalnym remoncie. Gotowe do wprowadzenia. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jaśkowa Dolina

Wrzeszcz,Gdańsk

968 040 zł81 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dźwigowa

Letnica,Gdańsk

417 673 zł46 m² 8 999 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gabrysiak

Jasień,Gdańsk

479 000 zł52 m² 9 125,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Proponowane mieszkanie 3 pok. o pow. 52,49 m2 jest położone na III piętrze, w budynku przy ul. Gabrysiak, w gdańskiej dzielnicy Jasień. Na mieszkanie składa się: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Malczewskiego

Siedlce,Gdańsk

580 487 zł48 m² 12 096 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Osiedle składać się będzie z budynków mieszkalnych wielorodzinnych o wysokości trzech i czterech piętrach i mieszkaniach o metrażach od 25 do 122 mkw. Inwestycja to budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jaśkowa Dolina

Wrzeszcz,Gdańsk

537 000 zł43 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Obrońców Wybrzeża

Przymorze,Gdańsk

979 000 zł56 m² 17 435,40 zł/m²

 

Piętro:5/18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Oferta tylko U nas! 0% prowizji dla kupującego Wirtualny spacer gdzie można zapoznać się z stanem faktycznym mieszkania Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w prężnie rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jaśkowa Dolina

Wrzeszcz,Gdańsk

726 185 zł62 m² 11 675 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Jasień

Jasień,Gdańsk

419 949 zł48 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Prezentowana inwestycja to nowoczesne, rodzinne osiedle, które powstaje w otoczeniu licznych terenów rekreacyjnych. Inwestycja będzie mieścić się w pełnej perspektyw, dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dźwigowa

Letnica,Gdańsk

621 148 zł82 m² 7 549 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jaśkowa Dolina

Wrzeszcz,Gdańsk

602 091 zł45 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nieborowska

Piastów,Gdańsk

849 000 zł100 m² 8 524,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż 4 pok. mieszkanie o pow. 99,60 m , na III piętrze, w budynku przy ul. Nieborowskiej. Nieruchomość z 2010 roku. Mieszkanie przestronne, czyste i zadbane. Posiada duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Jasień

Jasień,Gdańsk

536 000 zł61 m² 8 821,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Osiedle które wyróżnia nowoczesna architektura i liczne proekologiczne innowacje, w tym panele fotowoltaiczne na dachach budynków, starannie zaprojektowana zieleń z roślinami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Gdańsk

Siedlce,Gdańsk

950 954 zł87 m² 10 962 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ujeścisko

Ujeścisko,Gdańsk

528 196 zł59 m² 8 992,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ujeścisko

Ujeścisko,Gdańsk

415 035 zł41 m² 10 076,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Malczewskiego

Siedlce,Gdańsk

1 519 587 zł122 m² 12 420 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Przymorze

Przymorze,Gdańsk

675 546 zł43 m² 15 644,90 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Proponujemy zakup apartamentu 2 pok. o pow. 43,18 m2 w nadmorskiej inwestycji w Gdańsku. Metraże poszczególnych pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym 21,91 m2 - sypialnia 11,54 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Letnica

Letnica,Gdańsk

549 150 zł52 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Proponujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie 3 pok. o pow. 52,30 m2 w nowopowstającej inwestycji w Letnicy. Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym 26 m2 - sypialni 9,24 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dźwigowa

Letnica,Gdańsk

415 687 zł51 m² 8 198 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jaśkowa Dolina

Wrzeszcz,Gdańsk

415 144 zł32 m² 13 125 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij