dowolna

Mieszkania na sprzedaż Gdańsk - Oferty „sprzedam mieszkanie”

4 324 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 324 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powroźnicza

Śródmieście,Gdańsk

1 839 999 zł97 m² 18 969,10 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Oferta tylko U nas. Słoneczne mieszkanie z pięknym widokiem w sercu Starego Miasta Gdańska! Okna wychodzą na wschód, południe i północ. Mieszkanie kompletnie urządzone stały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Potęgowska

Jasień,Gdańsk

450 000 zł50 m² 9 081,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Atuty: - mieszkanie gotowe do wejścia - jasne, przestronne wnętrze - blisko przystanku i obwodnicy - bezpieczne, ogrodzone osiedle - cicha, zielona okolica - przestronny balkon - duże poczucie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk

474 862 zł47 m² 10 049 zł/m²

 

Piętro:parter/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do zapoznania się z ofertą w doskonałej lokalizacji. Nowe osiedle blisko morza. Mieszkanie dla osób, którym zależy na łatwym i szybkim dojeździe w inne części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kotwiczników

Stare Miasto,Gdańsk

1 450 000 zł118 m² 12 288,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

Bez podatku pcc, możliwość odliczenia 8% vat Szukasz bezpiecznej przystani dla swoich środków finansowych? Chciałbyś bezpiecznie ulokować kapitał w niepewnych czasach? Ten apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pastelowa

Łostowice,Gdańsk

342 500 zł36 m² 9 458,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie 2 pokojowe, o powierzchni 36,21 m2, zlokalizowane na 2 piętrze 4 kondygnacyjnego budynku. Termin odbioru przewidziano na IV kwartał 2022 roku. Osiedle położone jest przy ul. Pastelowej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Damroki

Jasień,Gdańsk

760 000 zł74 m² 10 340,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 73,50 m2, znajduje się na pierwszym piętrze bloku bez windy. W jego skład wchodzą dwie niezależne sypialnie, przestronny salon z wyjściem na duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lawendowe Wzgórze

Jasień,Gdańsk

579 000 zł59 m² 9 813,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Ładnie wykończone mieszkanie gotowe do wejścia? atuty: - balkon od strony południowej-wschodniej. - miejsce w hali garażowej - komórka lokatorska - wiele terenów spacerowych, co czyni tę ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Bulońska

Piecki-Migowo,Gdańsk

649 000 zł67 m² 9 686,57 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1970

Gotowiec inwestycyjny! Mieszkanie znajduje się w dzielnicy Gdańsk Morena, świetna lokalizacja dla studentów, liczne Uczelnie w promieniu 2km, dobrze skomunikowana dzięki dużej ilości linii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bolesława Chrobrego

Wrzeszcz,Gdańsk

685 500 zł41 m² 16 809,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Tylko u nas! Mieszkanie dostępne od zaraz! Możliwość wydania od ręki! Mieszkanie 2 pokojowe 40,93m2, bardzo przytulne, składające się z sypialni, salonu bądź 2 pokoju, kuchni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Letnica

Letnica,Gdańsk

438 500 zł32 m² 13 542 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam (bez prowizji oraz podatku pcc) Idealne na start dla Młodych lub na Wynajem! Doskonały układ lokalu z możliwością postawienia ścianki działowej otrzymujemy wtedy dwa pokoje (ostatnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Polanki

Oliwa,Gdańsk

570 000 zł48 m² 11 796,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Atuty: - piękna okolica - jasne mieszkanie - wewnętrzny parking na pilota mieszkanie: mieszkanie o powierzchni 48,32 m2 znajduje się na parterze kamienicy przy ulicy Polanki. Mieszkanie jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nałkowskiej

Piecki-Migowo,Gdańsk

599 000 zł57 m² 10 508,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,68 m2 na Morenie mieszkanie Mieszkanie składa się z: - salonu z wyjściem na balkon - 2 pokoi - oddzielnej kuchni - łazienki - oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sympatyczna

Kiełpinek,Gdańsk

439 000 zł41 m² 10 707,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Podstawowe informacje Mieszkanie o powierzchni 41 m2 znajduje się przy ul. Sympatycznej w Gdańsku na osiedlu Wiszące Ogrody - jednej z najbardziej rozpoznawalnych inwestycji Trójmiasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Oliwa

Oliwa,Gdańsk

350 000 zł27 m² 12 963 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Obiektem sprzedaży jest kawalerka o łącznej powierzchni 26.9m2, znajdująca się w dzielnicy Oliwa w Gdańsku. Usytuowana na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Jasień

Jasień,Gdańsk

372 680 zł48 m² 7 717,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zapraszam do zapoznania się z ofertą. Najbardziej wyczekiwana inwestycja ostatnich lat poniżej kilka słów o niej. Inteligentna infrastruktura strefy rekreacji pozwala zachować prywatność,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jabłoniowa

Jasień,Gdańsk

580 000 zł63 m² 9 206,35 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Trzypokojowe mieszkanie (63,3 m2) w kameralnym budynku o niskiej zabudowie z widokiem na jezioro - cesja umowy deweloperskiej (brak podatku pcc dla kupującego) Nowa inwestycja położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Leszczynowa

Jasień,Gdańsk

409 000 zł34 m² 11 962,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Kupujący nie ponosi kosztów prowizji 2 pokojowe mieszkanie z dużym ogródkiem gródkiem 60m2 w wysokim standardzie, w pełni umeblowane i kompletnie wyposażone. Lokalizacja: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Jasień

Jasień,Gdańsk

449 000 zł35 m² 12 828,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Norwida

Wrzeszcz,Gdańsk

399 000 zł29 m² 13 711,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Przytulne mieszkanie w doskonałej lokalizacji, w sąsiedztwie Garnizonu. Mieszkanie Przytulna kawalerka z oddzielną kuchnią i wygodną łazienką, znajdująca się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Żabianka,Gdańsk

549 000 zł40 m² 13 690,80 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Gdańsk żabianka Przedmiotem oferty jest 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się na pierwszym piętrze w bloku windą w Gdańsku w dzielnicy Żabianka. Nieruchomość jest po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fiszera

Wrzeszcz,Gdańsk

890 000 zł65 m² 13 777,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz dużego 3-pokojowego mieszkania idealnego pod inwestycję? zapraszam! Atuty: - przestronne i słoneczne mieszkanie - Wyremontowane - Bezpośrednie sąsiedztwo politechniki - Genialny potencjał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Śródmieście,Gdańsk

700 000 zł77 m² 9 038,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie 4-pokojowe z dużym balkonem w historycznej ponad 100-letniej kamienicy. Położone na 3 piętrze czteropiętrowej kamienicy. W pobliżu budynku Europejskiego Centrum Solidarności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Cieszyńskiego

Chełm,Gdańsk

479 000 zł50 m² 9 676,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Mam Państwu do zaoferowania 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na dzielnicy Chełm w Gdańsku przy ul. Cieszyńskiego. Nieruchomość znajduje się na 2-piętrze w budynku 4-piętrowym. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, VII Dwór

VII Dwór,Gdańsk

558 000 zł43 m² 12 916,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Gdańsk oliwa VII dwór Na sprzedaż oferujemy słoneczne 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się w Gdańsku, VII Dwór, mieszczącą się na 2 piętrze w bloku 4 piętrowym w cichej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przytulna

Kiełpinek,Gdańsk

670 000 zł64 m² 10 468,80 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Atuty: - dostępne od zaraz - nowe budownictwo - oddzielna jasna kuchnia z oknem - wysoki standard wykończenia - miejsce w hali garażowej - funkcjonalny rozkład mieszkania - gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wyczółkowskiego

Siedlce,Gdańsk

778 521 zł56 m² 13 942 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Inwestycja składająca się tylko z 6 nowoczesnych apartamentów, wyróżniających się elegancją, stylem oraz kameralnością. Budynek posiada halę garażową, komórki lokatorskie, windę oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Letnica

Letnica,Gdańsk

813 000 zł82 m² 9 943 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedam bez prowizji oraz podatku pcc! Ustawne mieszkanie o bardzo funkcjonalnym Rozkładzie Salon z Kuchnią + trzy sypialnie oraz dwie łazienki Idealne dla Młodej Rodziny z Dziećmi lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Siedlce,Gdańsk

1 210 600 zł128 m² 9 469,65 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Oferta bez prowizji oraz podatku pcc - lokal gotowy do odbioru w 2021 roku! Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie z dodatkową powierzchnią poddasza o powierzchni całkowitej 127,84 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Wybrzeża

Przymorze,Gdańsk

479 000 zł38 m² 12 605,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta po remoncie! W lokalu wymienione instalacje elektryczne, pion wodno-kanalizacyjny. Wylewki podłogowe, gładzie na ścianach. Wykończenie obejmuję zabudowę stałą oraz częściowe agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Siedlce,Gdańsk

782 016 zł89 m² 8 821,39 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Oferta bez prowizji oraz podatku pcc - lokal gotowy do odbioru w 2021 roku! Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z dodatkową powierzchnią poddasza o powierzchni całkowitej 88,65 m2 znajdujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Letnica

Letnica,Gdańsk

567 853 zł46 m² 12 350 zł/m²

 

Piętro:11/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Serdecznie zapraszam do kontaktu tel: e-mail: zapraszam do zapoznania się z ofertą. Najbardziej wyczekiwana inwestycja ostatnich lat poniżej kilka słów o niej. Oferujemy również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Magellana

Piecki-Migowo,Gdańsk

748 510 zł52 m² 14 450 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Sprzedam mieszkanie 2 pokoje w świetnej lokalizacji ( Osiedle Leśna Polana - Srebrniki), niedaleko Jaśkowej Doliny w pięknej, klimatycznej części Gdańska. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Morelowa

Jasień,Gdańsk

779 999 zł71 m² 10 985,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Jasne, przestronne mieszkanie 3 pokojowe z aneksem kuchennym o łącznej powierzchni 70,6 m od strony południowo - wschodniej (słońce przez cały dzień). Usytuowane na wysokim parterze, od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lelewela

Wrzeszcz,Gdańsk

580 000 zł30 m² 19 314 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Pewna inwestycja! Przedstawiam Państwu piękną, wykończoną w wysokim standardzie, kawalerkę znajdującą się osiedlu browar gdański. Inwestycja górskiego powstała w 2020 roku. Wokół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Marusarzówny

Piecki-Migowo,Gdańsk

550 000 zł64 m² 8 620,69 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Poszukujesz gotowca inwestycyjnego w świetnej lokalizacji ? atuty: - świetny widok - dwa balkony - zaciszna lokalizacja - idealne pod inwestycję - 4 oddzielne pokoje - oddzielna kuchnia - idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka

Śródmieście,Gdańsk

490 770 zł27 m² 18 143,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Szanowni Państwo, na sprzedaż oferujemy lokal mieszkalno-usługowy, położony na trzecim piętrze, w samym centrum Śródmieścia na ulicy Wałowej. Na niespełna 27,05 metrową nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wyczółkowskiego

Siedlce,Gdańsk

1 219 988 zł90 m² 13 485 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Jasień

Jasień,Gdańsk

372 680 zł48 m² 7 717,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Matuszewskiego

Piecki-Migowo,Gdańsk

669 000 zł73 m² 8 583,11 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1980

Atuty: - gotowiec inwestycyjny - Mieszkanie posiada 6 niezależnych pokoi. - mieszkanie po generalnym remoncie - Możliwość przejęcia umów najmu. - 6 pokoi jest wynajętych. Gdańsk Morena ul. Ignacego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mickiewicza

Wrzeszcz,Gdańsk

599 000 zł52 m² 11 497,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 52,1 m2, usytuowane jest na 4 piętrze 4-piętrowego budynku. Idealne lokum dla osób chcących zamieszkać w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spadzista

Śródmieście,Gdańsk

499 000 zł37 m² 13 486,50 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Polecamy nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie o pow. 37,3 m2 położone przy ul. Spadzistej - Gdańsk Śródmieście. Mieszkanie świetne na wynajem - dwa oddzielne pokoje, dla pary, dla singla, dla młodej.