dowolna

Mieszkania na sprzedaż Gdańsk - Oferty „sprzedam mieszkanie”

4 324 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 324 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Starogardzka

Łostowice,Gdańsk

413 500 zł52 m² 7 991,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta dotyczy 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 51.74 m2. Mieszkanie składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym z którego można wyjść na balkon, dwóch sypialni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk

576 580 zł45 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:14/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Kupujesz bezpośrednio W najlepszej cenie bez prowizji i podatku pcc. Oferta kredytowa na kupno i wykończenie.mieszkania. Poznaj nową inwestycję zlokalizowaną w jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Międzygwiezdna

Osowa,Gdańsk

570 000 zł62 m² 9 149,28 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0% prowizji dla kupującego Wirtualny spacer gdzie można zapoznać się z stanem faktycznym mieszkania Na sprzedaż przytulne dwu poziomowe mieszkanie znajdujące się przy ul. Międzygwiezdnej gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk

931 110 zł91 m² 10 250 zł/m²

 

Piętro:5/18

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Magellana

Piecki-Migowo,Gdańsk

1 375 000 zł113 m² 12 170,30 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż apartament w Gdańsku, wrzeszcz. Mieszkanie w lokalizacji dotychczas niedostępnej dla deweloperów, na granicy Parku Jaśkowej Doliny. Mieszkanie unikatowe z kilku względów:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Podhalańska

Oliwa,Gdańsk

1 549 000 zł133 m² 11 646,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1914

Szukasz bezpiecznej przystani dla swoich środków finansowych? A może chciałbyś zamieszkać w wyremontowanym mieszkaniu z widokiem na całą Oliwę? Jeśli tak, to ta oferta jest właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Łostowice,Gdańsk

618 576 zł74 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Oferta dotyczy 4 pokojowego mieszkania o powierzchni 73,64 m2. Mieszkanie składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym z którego można wyjść na taras, trzech sypialni/pokoi oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Piecki-Migowo,Gdańsk

669 000 zł73 m² 8 583,11 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1980

Atuty: - gotowiec inwestycyjny - Mieszkanie posiada 6 niezależnych pokoi. - mieszkanie po generalnym remoncie - Możliwość przejęcia umów najmu. - 6 pokoi jest wynajętych. Gdańsk Morena ul. Ignacego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bartnicza

Łostowice,Gdańsk

457 079 zł55 m² 8 350 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferta dotyczy 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 54,74 m2. Mieszkanie składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym z którego można wyjść na ogród, dwóch sypialni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Młyniska,Gdańsk

460 000 zł43 m² 10 648,20 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Drodzy Państwo, na sprzedaż oferujemy dwupokojowy, własnościowy lokal mieszkalny, mieszczący się na czwartym piętrze, w wieżowcu zlokalizowanym na granicy dwóch gdańskich dzielnic, jakimi są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Siedlce,Gdańsk

699 000 zł73 m² 9 575,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Czteropokojowy lokal o powierzchni 73 m2 z otwartą kuchnią, o przyjaznej ekspozycji północ-zachód. W skład mieszkania wchodzą: - pokój (17,8 m2) - pokój (10,6 m2) - pokój (9,6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kartuska

Siedlce,Gdańsk

515 000 zł60 m² 8 583,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1951

Gdańsk Siedlce- dzielnica znana wszystkim, którzy mieli styczność z Trójmiastem. Dzielnica sąsiadująca ze ścisłym centrum miasta, gdzie krzyżują się ważne ciągi komunikacyjne. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Wrzeszcz,Gdańsk

1 295 000 zł108 m² 11 990,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1900

Dwustronne słoneczne mieszkanie w kamienicy położonej w doskonale rozwiniętej dzielnicy Wrzeszcz idealnie wpasowujące się w oczekiwania nabywców, którzy pragną zamieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Legionów

Wrzeszcz,Gdańsk

469 000 zł47 m² 9 946,98 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Sprzedaż prywatna - bez prowizji / Pośrednikom serdecznie dziękuję Oferuję mieszkanie 2-pokojowe 47,15m2, z niezależną kuchnią z oknem, w centrum Wrzeszcza idealne dla rodziny lub pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Startowa

Zaspa,Gdańsk

645 000 zł62 m² 10 403,20 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 62m2 zlokalizowane na gdańskim osiedlu Zaspa z super widokiem na Zatokę Gdańską! Całkowicie remontowane w 2015r. Połączono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lema

Słoneczna Morena,Gdańsk

890 000 zł66 m² 13 484,80 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Trzy pokojowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 66m2 zlokalizowane na Osiedlu Słoneczna Morena. Mieszkanie zlokalizowane na 2gim piętrze 17 piętrowego bloku z 2019r o podwyższonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Morelowa

Gdańsk,pomorskie

372 680 zł42 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

W home Asset Sp. z o.o. znajdziesz atrakcyjne oferty bezpośrednio od deweloperów w najlepszych lokalizacjach Trójmiasta oraz okolicznych gminach. Jako przedstawiciel deweloperów świadczymy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pilotów

Zaspa,Gdańsk

899 000 zł84 m² 10 651,70 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania znajdującego się w sercu Gdańskiej Zaspy. Budynek I lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na parterze. Budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Chełm,Gdańsk

799 000 zł80 m² 10 037,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Atuty: - świetnie rozwinięta i skomunikowana z resztą miasta dzielnica -funkcjonalne, ustawne i słoneczne mieszkanie - idealne dla rodzin z dziećmi oraz pod wynajem - pełne zaplecze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Potęgowska

Jasień,Gdańsk

521 500 zł58 m² 9 002,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Proekologiczne osiedle na Gdańskim Jasieniu - po prostu dobre miejsce do życia. 104 mieszkania o optymalnych metrażach od 34 do 71 mkw. - oferta w sam raz zarówno dla singla, pary jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wrzeszcz,Gdańsk

580 000 zł62 m² 9 400,32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Oferujemy Państwu przestrzenne mieszkanie w centrum Wrzeszcza - biznesowej dzielnicy, łączącej ze sobą tradycję i nowoczesność. Przedstawiona nieruchomość posiada szereg zalet: począwszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Siedlce,Gdańsk

990 000 zł64 m² 15 372,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Przestronne I komfortowe mieszkanie trzypokojowe O wysokim standardzie Z ogrodem 151m oraz dwoma miejscami W hali garażowej Ukończona w 2020 roku inwestycja Kamienice Malczewskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bartnicza

Łostowice,Gdańsk

557 053 zł68 m² 8 150 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Oferta dotyczy 4 pokojowego mieszkania o powierzchni 68,35 m2. Mieszkanie składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym z którego można wyjść na ogród, trzech sypialni oraz dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Wałowa

Śródmieście,Gdańsk

434 613 zł22 m² 19 489,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, na sprzedaż oferujemy apartamenty inwestycyjne, położone w centrum Krakowa. Oferowane nieruchomości sprzedawane są w systemie "condo", który stanowi hit na rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Gdańsk

430 000 zł41 m² 10 565,10 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Atuty: słoneczne mieszkanie z przyjazną ekspozycją południową położone 10 minut spacerem od Gdańskiej starówki. Idealnie wpasowujące się w oczekiwania nabywców, którzy pragną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Spadzista

Śródmieście,Gdańsk

539 000 zł46 m² 11 820,20 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Zapraszam na prezentację nieruchomości blisko Śródmieścia w Gdańsku Nieruchomość znajduje się na ul. Spadzistej w dzielnicy Śródmieście atuty: - bliskość Gdańskiej Starówki -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Rzeczypospolitej

Przymorze,Gdańsk

364 000 zł30 m² 12 133,30 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Atuty: -świetna lokalizacja -rozwinięte zaplecze handlowo-usługowe -bliskość do morza -wystawa okien na południową stronę świata -w bliskiej odległości przystanki komunikacji miejskiej mieszkanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Myśliwskie,Gdańsk

690 000 zł77 m² 8 926,26 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Oferujemy dla Państwa duże, przestronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 77,3 m2, zlokalizowane przy ul. Myśliwskie Wzgórze. Blok mieszkalny znajduje się na terenie nowoczesnego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Łostowice,Gdańsk

315 652 zł33 m² 9 650 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta dotyczy 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 32,71 m2. Mieszkanie składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym z którego można wyjść na balkon, sypialni oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sychty

Strzyża,Gdańsk

1 075 000 zł73 m² 14 726 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie 73 m2 w bardzo atrakcyjnej, cichej i spokojnej lokalizacji (dzielnica Strzyża). Trzypokojowe, trzystronne z osobnym wejściem (ganek z podjazdem na wózek), na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kowale,Gdańsk

469 000 zł57 m² 8 249,78 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Atuty: nieruchomość położona w prężnie rozwijającej się dzielnicy Kowale z pełnym zapleczem usługowo-handlowym, zaledwie 2 min do obwodnicy Trójmiasta jednocześnie umiejscowiona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skarżyńskiego

Zaspa,Gdańsk

574 000 zł49 m² 11 714,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Słoneczne 2 Pokoje na Zaspie Nieruchomość znajduje się w 6-cio piętrowym bloku z windą, oraz składa się z: - salonu, ok 20 m2 - sypialni - kuchni - łazienki - wc - zabudowanego balkonu Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łąkowa

Śródmieście,Gdańsk

400 000 zł42 m² 9 523,81 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1918

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,5m2, przy ul. Łąkowej, gdańsk Śródmieście. W jego skład wchodzą: - 2 oddzielne pokoje - oddzielna kuchnia - łazienka - przedpokój Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kielasa

Ujeścisko,Gdańsk

670 000 zł68 m² 9 925,93 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 67.5 na parterze z ogrodem! W skład mieszkania wchodzi: - salon z aneksem kuchennym - garderoba/pomieszczenie gospodarcze - łazienka -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Toruńska

Śródmieście,Gdańsk

869 000 zł47 m² 18 648,10 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Idealna nieruchomość inwestycyjna jak i do zamieszkania. Cechuje się prestiżową lokalizacją, w centrum Gdańska, nad brzegiem Motławy, 8 minut spacerem od Starówki, 700 metrów od stacji skm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bartnicza

Łostowice,Gdańsk

362 408 zł41 m² 8 850 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta dotyczy 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 40,95 m2. Mieszkanie składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym z którego można wyjść na ogród, sypialni oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Brzeźno,Gdańsk

499 000 zł25 m² 19 960 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Oferuję na sprzedaż kompaktowe 3 pokojowe mieszkanie nad samym morzem. Położenie nieruchomości zaledwie 70 m od plaży w Gdańsku Brzeżnie jest idealną propozycją do inwestycji na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wejhera

Żabianka,Gdańsk

549 000 zł41 m² 13 390,20 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie o powierzchni 41m2 po generalnym remoncie. Znajduje się na 6piętrze z windą 10 min od plaży! Mieszkanie składa się z: - salon z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podhalańska

Oliwa,Gdańsk

709 000 zł58 m² 12 182,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1914

Szukasz bezpiecznej przystani dla swoich środków finansowych? A może chciałbyś zamieszkać w wyremontowanym mieszkaniu z widokiem na całą Oliwę? Jeśli tak, ta oferta jest właśnie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sienna Grobla

Śródmieście,Gdańsk

518 000 zł27 m² 19 185,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Kawalerka z balkonem - inwestycja "nadmotławie" u brzegu Motławy w historycznym miejscu "polskiego Haka" Mieszkanie ciepłe i słoneczne położone na 4 piętrze z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zaspa

Zaspa,Gdańsk

580 000 zł56 m² 10 302 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż nieruchomość znajdująca się w dzielnicy Zaspa w Gdańsku, o łącznej powierzchni 56,3m2, usytuowane na siódmym piętrze w ośmiopiętrowym bloku. Mieszkanie składa się.