dowolna

Mieszkania na sprzedaż Gdańsk - Oferty „sprzedam mieszkanie”

4 324 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 324 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żylewicza

Piecki-Migowo,Gdańsk

415 000 zł35 m² 11 994,20 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż 2- pokojowy lokal mieszkalny, o powierzchni 34,6 m2, składający się z: - funkcjonalnego salonu z wyjściem na zabudowany balkon, - ustawnej sypialni, - osobnej kuchni, - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Łostowice,Gdańsk

461 046 zł57 m² 8 150,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta dotyczy 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 52,88 m2. Mieszkanie składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym z którego można wyjść na balkon, dwóch sypialni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grabowskiego

Chełm,Gdańsk

546 000 zł46 m² 11 978,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Szukasz mieszkania w bezpiecznej, cichej okolicy, świetnie skomunikowanego z Gdańskiem? To mieszkanie jest idealne dla Ciebie i Twojej rodziny! atuty: - pełna zieleni okolica - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niepołomicka

Łostowice,Gdańsk

695 000 zł82 m² 8 475,61 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Nowe mieszkanie 82 m2 po podłodze a 67,24 w kw wykończone pod klucz! - Nowoczesne dźwiękoszczelne okna; - mieszkanie trójstronne; - prężnie rozwijająca się dzielnica Gdańsk - Łostowice;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Granitowa

Orunia,Gdańsk

355 000 zł45 m² 7 836,64 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Atuty: - dostępne od zaraz - cicha i spokojna lokalizacja - rozkładowe pokoje - balkon - ustawne wnętrze - piękny widok na panoramę miasta mieszkanie: na sprzedaż ustawne i jasne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Brzeźno

Brzeźno,Gdańsk

450 000 zł34 m² 13 043 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam Bezpośrednio ( bez prowizji oraz podatku pcc) - okazja 2 pokoje z tarasem Idealne na start dla Młodych lub na Wynajem! Lokalizacja: gdańsk - brzeźno/letnica - blisko przystanki tramwajowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Rzeczypospolitej

Przymorze,Gdańsk

350 000 zł30 m² 11 666,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Nie pobieramy prowizji od kupującego! Kawalerka w falowcu w idealnej lokalizacji pod inwestycje- przymorze, ul. Rzeczypospolitej 1 z bezpośrednim dostępem do komunikacji miejskiej oraz wielu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bartnicza

Łostowice,Gdańsk

341 603 zł37 m² 9 250,01 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta dotyczy 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 36,93 m2. Mieszkanie składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym z którego można wyjść na balkon, sypialni oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rubinowa

Orunia Górna,Gdańsk

460 000 zł52 m² 8 846,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52m2, z przynależącą piwnicą o pow. 3,5m2. Mieszkanie Mieszkanie składa się z: - 3 niezależnych pokoi, - oddzielnej kuchni, - łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sucha

Letnica,Gdańsk

1 440 000 zł81 m² 17 777,80 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Zalety nieruchomości: * 15 minut pieszo do plaży * Ponadstandardowa wysokość pomieszczeń ( 3 m ) * Wyjątkowy widok na morze z tarasu * Widok na panoramę miasta z balkonu * Najwyższy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pilotów

Zaspa,Gdańsk

999 000 zł78 m² 12 817,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Komfortowe i bardzo przestronne mieszkanie, położone na trzecim piętrze w budynku przy ulicy Pilotów w samym centrum Zaspy. W najbliższej okolicy znajdziemy pełną infrastrukturę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sympatyczna

Kiełpinek,Gdańsk

665 000 zł64 m² 10 390,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Atuty: - nowe budownictwo - bardzo niski czynsz - funkcjonalny rozkład mieszkania - gotowe do zamieszkania bądź na wynajem - mieszkanie wyposażone - blisko pkm Kiełpinek, przystanku i obwodnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bobrowa

Oliwa,Gdańsk

569 000 zł47 m² 12 106,40 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47m2 w Oliwie lokalizacja Atutem mieszkania jest jego lokalizacja, znajduje się: - 10 minut pieszo od uczelni awfis, - tuż przy Trójmiejskim Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bartnicza

Łostowice,Gdańsk

425 370 zł52 m² 8 250 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferta dotyczy 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 51,56m2. Mieszkanie składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym z którego można wyjść na balkon, dwóch sypialni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lęborska

Przymorze,Gdańsk

685 000 zł63 m² 10 942,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Atuty: - 5 minut pieszo do przystanku tramwajowego oraz autobusowego, - 10 minut pieszo do stacji skm, - 20 minut pieszo do plaży - szybki dostęp do uczelni ug i Olivia Business Centre, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Łostowice

Łostowice,Gdańsk

430 000 zł52 m² 8 269,23 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania W dobrej cenie? idealnie trafiłeś! atuty nieruchomości: - bardzo dobrze skomunikowana okolica, - gotowe do wprowadzenia, - cisza i spokój, - duże poczucie prywatności, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Przymorze,Gdańsk

1 100 000 zł53 m² 20 754,70 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Luksusowo wyposażone mieszkanie w inwestycji spektrum w gdańskim Przymorzu. Lokalizacji nie trzeba przedstawiać, a mieszkanie? Trzeba zobaczyć ten widok. Do ceny należy doliczyć miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słupska

Przymorze,Gdańsk

1 144 850 zł65 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Gdańsk, przymorze Małe Apartamenty Słupska 63 to idealna lokalizacja dla osób ceniących bliskość centrum miasta, a jednocześnie poszukujących spokoju. Inwestycja ulokowana jest przy mało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szopy

Śródmieście,Gdańsk

624 000 zł38 m² 16 421,10 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Witam serdecznie, posiadam na sprzedaż klimatyczne mieszkanie dwupokojowe w niespotykanej lokalizacji-samym centrum gdańska, z widokiem na Motławę. Mieszkanie jest po remoncie/odświeżeniu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Oliwa,Gdańsk

460 000 zł33 m² 13 939,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przytulne mieszkanie usytuowane na parterze 2 piętrowego domu/kamienicy, składające się z 2 słonecznych pokoi. Mieszkanie posiada ogródek usytuowany za budynkiem , miejsce postojowe naziemne oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Rzeczypospolitej

Przymorze Wielkie,Gdańsk

625 000 zł31 m² 20 045 zł/m²

 

Piętro:7/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Dzień dobry, #przymorze #nowe budownictwo - 2015r. # apartamentowiec #7/17p #robyg # Albatross Towers #cena do negocjacji Sprzedaż bezpośrednia. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia. Bardzo niskie koszty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Porębskiego

Zakoniczyn,Gdańsk

399 000 zł42 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz 2-pokojowego mieszkania idealnego dla pary? - lepiej trafić nie mogłeś! atuty nieruchomości: - szybki dojazd do obwodnicy - Balkon - Piękny widok na zieleń mieszkanie: na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podmiejska

Orunia,Gdańsk

449 000 zł45 m² 10 008,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,86 m2 mieszczące się na drugim piętrze kamienicy z 1920 r. Lokalizacja Świetna lokalizacja - zaledwie 2 km od centrum, w pobliżu dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sambora

Przymorze,Gdańsk

899 000 zł81 m² 11 038,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1918

Przestronne mieszkanie z ogrodem i wiatą garażową przy ulicy Sambora, na pograniczu Przymorza i Oliwy. Mieszkanie jest bezczynszowe i znajduje się na parterze domu mieszkalnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Letnica

Letnica,Gdańsk

665 000 zł68 m² 9 772 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Sprzedam bez prowizji oraz podatku pcc) Wynajmij za 5.200zł-14.400zł miesięcznie! Wszechstronne mieszkanie z dużym potencjałem inwestycyjnym. Wyjątkowy układ pozwala na: 1) Mieszkanie idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Elewów

Matarnia,Gdańsk

799 000 zł76 m² 10 444,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Atuty: - niepowtarzalny widok z sypialni - jasne, przestronne wnętrze - duża odległość od innych budynków - cicha, spokojna okolica - kameralność i komfort mieszkania - idealna ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Przymorze

Przymorze,Gdańsk

575 000 zł53 m² 10 849,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Obiektem sprzedaży jest nieruchomość znajdująca się w Gdańsku, w dzielnicy Przymorze. Mieszkanie usytuowane jest na I piętrze, w IV piętrowym bloku, o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Jasień,Gdańsk

548 000 zł58 m² 9 497,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Dwustronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 57.7 m z w pełni wyposażonym aneksem kuchennym oraz pojemną garderobą. Nieruchomość znajduję się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jaśkowa Dolina

Wrzeszcz,Gdańsk

785 000 zł64 m² 12 265,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Lokalizacja Nieruchomość położona w Gdańsku w dzielnicy Wrzeszcz, niedaleko ul. Jaśkowa Dolina. Mieszkanie w takiej lokalizacji idealnie nada się zarówno jako inwestycja jak i jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szmaragdowa

Orunia,Gdańsk

599 000 zł55 m² 10 918,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Atuty: - duży taras - nowe budownictwo - przestronny balkon z dobrym widokiem - jasny salon z aneksem - mieszkanie w pełni wyposażone - stan do zamieszkania - pełna zieleni okolica - dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Letnica

Letnica,Gdańsk

470 000 zł47 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przytulna

Gdańsk,pomorskie

540 000 zł52 m² 10 336,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie 2 pokojowe z ogródkiem położone na spokojnym osiedlu Wiszące Ogrody w Gdańsku z dojazdem pkm do Wrzeszcza w 10 min. Lokal składa się z 2 pokoi, osobnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym Gdańsk

Brzeźno,Gdańsk

171 000 zł18 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam Bezpośrednio ( bez prowizji oraz podatku pcc) - okazja Do sprzedania mieszkanie tzw czteropak idealny układ który zapewni wydzielenie czterech niezaleznych pokoi idelanych na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Myśliwska Park,Gdańsk

669 000 zł65 m² 10 292,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Obiektem sprzedaży jest trzypokojowe mieszkanie z miejscem w hali garażowej w dwupiętrowym budynku na Morenie atuty nieruchomości: - budynek dwupiętrowy - Całodobowa ochrona - dwa tarasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bartnicza

Łostowice,Gdańsk

452 678 zł55 m² 8 250,01 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferta dotyczy 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 54,87 m2. Mieszkanie składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym z którego można wyjść na balkon, dwóch sypialni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niepołomicka

Łostowice,Gdańsk

999 000 zł88 m² 11 365 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Kupujący zwolniony z podatku pcc I Termin odbioru I-II kw 2022 r. Mieszkanie dwupoziomowe o pow. użytkowej 123 m2 I Stan deweloperski I Ogrzewanie podłogowe I Instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czermińskiego

Zakoniczyn,Gdańsk

499 000 zł62 m² 8 019,93 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

- 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,226 m2 - Stan deweloperski - Piętro 1 - Balkon - Mieszkanie narożne - kupujący nie płaci podatku pcc 2% - Idealne miejsce do mieszkanie jak i pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słupska

Przymorze,Gdańsk

931 000 zł53 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chłopska

Przymorze,Gdańsk

679 000 zł63 m² 10 846,70 zł/m²

 

Piętro:1/18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Atuty: - lokalizacja w Pasie Nadmorskim- 20 minut pieszo do morza, - 2 minuty pieszo do przystanku autobusowego, tramwajowego, - szybki dojazd do uczelni ug, - 10 min do stacji skm, - w promieniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wrzeszcz,Gdańsk

680 000 zł58 m² 11 724,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie idealne na inwestycję ze względu na swoją znakomitą lokalizację! Świetnie nada się również jako mieszkanie dla rodziny! Niedaleko lasu! Blisko osiedla Garnizon, co zapewnia rozwój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jagiellońska

Przymorze,Gdańsk

600 000 zł54 m² 11 111,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Mieszkanie: trzypokojowe słoneczne mieszkanie o powierzchni 54m2 położone na 4 piętrze do własnej aranżacji. Lokalizacja: mieszkanie znajduję się w przepięknej okolicy Przymorza Wielkiego,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij