dowolna

Mieszkania na sprzedaż Gdańsk - Oferty „sprzedam mieszkanie”

4 324 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 324 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Starogardzka

Łostowice,Gdańsk

509 000 zł61 m² 8 291,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Oferta dotyczy 4 pokojowego mieszkania o powierzchni 61,39 m2. Mieszkanie składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym z którego można wyjść na ogród, trzech sypialni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dywizji Wołyńskiej

Orunia Górna,Gdańsk

675 000 zł86 m² 7 821,55 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowana jest w wyśmienitej lokalizacji w Gdańsku w dzielnicy Orunia Górna przy ulicy Dywizji Wołyńskiej. Bardzo dobrze rozwinięta komunikacja miejska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lawendowe Wzgórze

Jasień,Gdańsk

729 000 zł64 m² 11 467,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Atuty: - miejsce w hali garażowej - Komórka lokatorska - Duży przestronny ogród (81m2) - Nowoczesne wykończenie - Nowe budownictwo mieszkanie: 3 pokojowe (63,57 m2) znajdujące się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żylewicza

Piecki-Migowo,Gdańsk

415 000 zł35 m² 11 994,20 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Morena - mieszkanie 2 pokojowe z potencjałem! Super lokalizacja. Dzień dobry, sprzedaję prywatnie mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 34,6 m2, w skład którego wchodzą: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Wojska Polskiego

Strzyża,Gdańsk

549 000 zł40 m² 13 725 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Przytulne 2 Pokoje na Strzyża Nieruchomość znajduje się w atrakcyjnej okolicy, gdańsk Strzyża, która charakteryzuje się kameralną zabudową oraz rozwiniętą infrastrukturą usługowo handlową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Borkowska

Łostowice,Gdańsk

406 208 zł48 m² 8 531,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferta dotyczy przestronnego 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 46,45 m2. Mieszkanie składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym z którego można wyjść na duży balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Chełm

Chełm,Gdańsk

450 000 zł50 m² 9 072,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Szanowni Państwo, na sprzedaż oferujemy spółdzielczo-własnościowe prawo do dwupokojowego lokalu, który położony jest na jednej z najlepiej skomunikowanych dzielnic Gdańska, tj. na Chełmie. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Brzeźno

Brzeźno,Gdańsk

580 000 zł54 m² 10 669,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Tylko u Nas! Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze w czteropiętrowym budynku wybudowanym w 1969 roku. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gdańca

Oliwa,Gdańsk

449 000 zł31 m² 14 483,90 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atuty nieruchomości: - otoczenie lasu i zieleni - mieszkanie po generalnym remoncie - spokojna okolica - bliska odległość przystanków autobusowych oraz tramwajowych mieszkanie: mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Świętokrzyska

Kowale,Gdańsk

779 000 zł139 m² 5 604,32 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2021

Położenie osiedla w bezpośrednim sąsiedztwie dużych osiedli na granicy Gdańska i gminy Kowale gwarantuje dostęp do pełnej infrastruktury dzielnicowej takiej jak szkoła podstawowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Letnica

Letnica,Gdańsk

561 500 zł52 m² 10 850 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Sprzedam bez prowizji oraz podatku pcc! Ustawne mieszkanie o bardzo funkcjonalnym Rozkładzie Możliwość przeniesienia aneksu kuchennego do salonie wtedy zyskujemy drugą sypialnie Idealne dla Młodej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zakopiańska

Siedlce,Gdańsk

510 000 zł52 m² 9 807,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zalety nieruchomości: - blisko Starówki - 5 minut pieszo do przystanku tramwajowego i autobusowego - Niska zabudowa - Kameralne położenie - Mieszkanie świeżo po remoncie Mieszkanie: mieszkanie 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Malczewskiego

Siedlce,Gdańsk

947 268 zł75 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Siedemdziesiąt pięć metrów eleganckiej przestrzeni do zamieszkania dla pary, która doceni komfort i luksus. Apartament znajduje się w kompleksie budynków przodującego trójmiejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Ogarna

Śródmieście,Gdańsk

799 000 zł67 m² 11 925,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1955

Ta Dobra Oferta jest Tylko u Nas! lokalizacja: wyjątkowa oferta na najlepszej możliwej ulicy na Gdańskim Starym Mieście, a powodem jest bliskość do fontanny Neptuna (tylko 100 metrów, 1 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Guderskiego

Jasień,Gdańsk

429 000 zł46 m² 9 407,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Szukasz mieszkania w kameralnej okolicy? Nie czekaj i umów się na prezentację! Takie mieszkania nie będą długo czekać na swojego nowego właściciela! atuty: - nowe budownictwo - świetny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gabrysiak

Jasień,Gdańsk

595 000 zł59 m² 10 084,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz 3-pokojowego mieszkania na parterze, idealnego dla rodziny? - lepiej trafić nie mogłeś! atuty nieruchomości: - szybki dojazd do obwodnicy - Bezpieczne osiedle oraz miejsce idealne na spacery -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Oliwska

Nowy Port,Gdańsk

479 000 zł86 m² 5 569,77 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Szanowni Państwo, oferujemy mieszkanie 4-pokojowe mieszczące się w gdańskiej dzielnicy Nowy port. Dzielnica Nowy Port od kilku lat jest poddawana gruntownej rewitalizacji, co gwarantuje wzrost.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Startowa

Zaspa,Gdańsk

654 900 zł62 m² 10 562,90 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 62m2 zlokalizowane na gdańskim osiedlu Zaspa z super widokiem na Zatokę Gdańską! Całkowicie remontowane w 2015r. Połączono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bohaterów Getta Warszawskiego

Wrzeszcz,Gdańsk

759 000 zł78 m² 9 718,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Atuty: - świetna lokalizacja - Idealna nieruchomość inwestycyjna - Możliwość zakupu z najemcą Mieszkanie: na sprzedaż bardzo ustawne, wyjątkowe, z niezwykłym potencjałem 4 - pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cieszyńskiego

Chełm,Gdańsk

565 000 zł65 m² 8 692,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Mieszkanie 3 pokojowe 64,60 m2 z piwnicą i balkonem w Gdańsku na Chełmie przy ulicy Cieszyńskiego. Lokalizacja W okolicy budynku ogólnodostępne miejsca parkingowe oraz parking.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Brzeźno

Brzeźno,Gdańsk

379 000 zł33 m² 11 485 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam Bezpośrednio ( bez prowizji oraz podatku pcc) - okazja 2 pokoje z tarasem Idealne na start dla Młodych lub na Wynajem! Lokalizacja: gdańsk - brzeźno/letnica - blisko przystanki tramwajowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Starogardzka

Łostowice,Gdańsk

344 500 zł37 m² 9 397,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta dotyczy 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 36.66 m2. Mieszkanie składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym z którego można wyjść na balkon, sypialni oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrzeszcz,Gdańsk

614 000 zł35 m² 17 542,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Nowe budownictwo przy ulicy Jesionowej to nie lada ciekawostka przede wszystkim dla mieszkańców wrzeszczańskich okolic, ale również dla osób, które planują zamieszkać w historycznej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rakoczego

Piecki-Migowo,Gdańsk

465 000 zł30 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie: na sprzedaż przestronne, słoneczne oraz bardzo funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 30 m2 mieszczący się w prestiżowym i kameralnym osiedlu morenova przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Leśna Góra

Niedźwiednik,Gdańsk

530 000 zł60 m² 8 833,33 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szukasz mieszkania z pięknym widokiem na las, a jednocześnie chcesz mieszkać w świetnie skomunikowanej lokalizacji blisko centrum Wrzeszcza? - Ta oferta jest dla Ciebie! atuty: - piękny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Wrzeszcz,Gdańsk

1 180 000 zł63 m² 18 730,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Atuty: - apartament gotowy do wejścia, wysoka jakość urządzenia - Miejsce w hali garażowej - Nowoczesne zamknięte osiedle - Przydomowy ogródek - Strefa wypoczynku z sauną i siłownią -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bzowa

Przymorze,Gdańsk

590 000 zł52 m² 11 346,20 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu ofertę mieszkania o powierzchni 52 m2 na osiedlu Przymorze. Mieszkanie składa się z salonu z balkonem, dwóch sypialni, kuchni, korytarza oraz łazienki. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Olsztyńska

Przymorze,Gdańsk

549 000 zł54 m² 10 167 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Jedna z najbardziej pożądanych dzielnic Trójmiasta - Gdańsk Przymorze Lokal o powierzchni 54 m2 składa się z trzech oddzielnych pokoi, kuchni z oknem, ustawnej łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jabłoniowa

Jasień,Gdańsk

499 000 zł47 m² 10 662,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Osiedle Lawendowe idealne i nietuzinkowe 2 pokoje i 2 miejsca postojowe Nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie na ostatnim V piętrze w budynku z windą, z 2012 roku. Komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Starogardzka

Łostowice,Gdańsk

367 000 zł40 m² 9 188,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta dotyczy 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 39.94 m2. Mieszkanie składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym z którego można wyjść na balkon, sypialni oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Ujeścisko,Gdańsk

670 000 zł84 m² 8 072,29 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Gdańsk Chełm/ Nieborowska | Wysoki parter, budynek z 2004 roku I Jasne i przestronne cztery pokoje - 83,70 m2 | Piwnica I Parking za szlabanem. Dla kogo? Doskonałe dla pary jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Mickiewicza

Wrzeszcz,Gdańsk

823 000 zł82 m² 10 036,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1926

Mieszkanie znajduje się w dzielnicy Wrzeszcz, świetna lokalizacja dla osób pracujacych , turystów, studentów. Liczne Uczelnie w promieniu 2km, dobrze skomunikowana dzięki dużej ilości linii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Oliwska

Nowy Port,Gdańsk

479 000 zł86 m² 5 569,77 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Dla zdecydowanego klienta cena do rozmów! Na sprzedaż mieszanie na pierwszym piętrze w kamienicy w Gdańsku, w dzielnicy Nowy Port, blisko morza. Cztery pokoje z aneksem kuchennym, dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zeusa

Łostowice,Gdańsk

599 000 zł60 m² 9 932,02 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Atuty: - prywatny, duży ogródek - stan do zamieszkania - nowe budownictwo - rozwinięta sieć handlowo-usługowa - bardzo dobry dojazd do Obwodnicy Trójmiejskiej - świetne połączenie do szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Marusarzówny

Piecki-Migowo,Gdańsk

550 000 zł66 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie: na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe z dwoma balkonami z widokiem na las. Mieszkanie znajduje się na ostatnim piętrze 11 piętrowego budynku, dzięki czemu z okien roztacza się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kaczyńskiego

Przymorze,Gdańsk

1 349 000 zł62 m² 21 723 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferta dostępna tylko W naszym biurze! Pomyśl jak wygodnie mógłbyś czuć się w tym wnętrzu. Na pewno zagwarantujesz sobie spokój ducha i naładujesz się pozytywną energią na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Magellana

Piecki-Migowo,Gdańsk

559 000 zł50 m² 11 180 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania Z wyjątkowym widokiem na zieleń? atuty: - komórka lokatorska - wiele terenów spacerowych, co czyni tę ofertę idealną dla rodziny z dziećmi - świetna komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jaglana

Śródmieście,Gdańsk

949 000 zł45 m² 21 088,90 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Gotowy Produkt Inwestycyjny, pełna 4 letnia historia na Booking z wysoką oceną oraz 80% obłożenie rocznie. Na sprzedaż 2 pokojowy apartament znajdujący się kilka minut spacerem od Starego Miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Jagiellońska

Przymorze,Gdańsk

269 000 zł17 m² 15 823,50 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, na sprzedaż oferujemy mieszkanie położone na 2 piętrze w falowcu zlokalizowanym na gdańskim Przymorzu, tj. przy ul. Jagiellońska. Na mieszkanie o powierzchni 17,00 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rajska

Śródmieście,Gdańsk

1 299 000 zł73 m² 17 794,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Atuty: - ścisłe centrum Gdańska, - wysoki standard wykończeń, - świetna lokata kapitału, - idealnie nadaję się pod najem krótkoterminowy lub hybrydowy, - pełne zaplecze usługowe oraz bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pomorska

Żabianka,Gdańsk

490 000 zł48 m² 10 251 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,8m2 znajdujące się przy ul. Pomorskiej 86. Mieszkanie usytuowane na 5 piętrze bloku mieszkalnego z 1972 roku. Wszystkie trzy pokoje od strony.